Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 19:40   #1651
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję!
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:05   #1652
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja się zgadzam, że przegięcie w każdą stronę jest niedobre, ale w końcu zaczyna mi się podobać mój odcień skóry I makijaż ładniej widać Jak zmienię kolor włosów to już w ogóle będę jak bogini xD
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:33   #1653
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny potzrebuje czegos do modelowania twarzy, ale nie róż, bo chce nakładać to jak w lecie brązer(policzko, czoło, broda)...
Myślicie, że ciemniejszy puder da rade?


Szukłam takiego (zalezy mi żeby był tani) i wszytsko co spotykam jest w ciepłych odcieniach, albo żółte albo różowawe jakies takie, a ja potrzebuje czegos chłodnego...


Możecie mi cos polecić?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:45   #1654
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Ja także mam bladą z natury cerę i nigdy jakoś na siłę się nie opalałam (wyłączając przypadki spontanicznego opalenia na plaży "ze wszystkimi"), ale kurcze teraz nadchodzi wielkimi krokami moja studniówka, a ja w każdej sukience wyglądam jak trup z mdłościami. Zaczynam mieć wątpliwości i zerkać w stronę solarium.
Zerknij w stronę np. Keiry Knightley jak bosko (dla mnie przynajmniej) wygląda w wieczorowych sukniach z bladą cerą. Wyróżnia się, a napewno Ty wyrózniałabyś się z tłumu bardziej opalonych dziewczyn ze swoją jasną karnacją.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:52   #1655
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Zerknij w stronę np. Keiry Knightley jak bosko (dla mnie przynajmniej) wygląda w wieczorowych sukniach z bladą cerą. Wyróżnia się, a napewno Ty wyrózniałabyś się z tłumu bardziej opalonych dziewczyn ze swoją jasną karnacją.
No!
Tylko uważaj, żeby nie zrobić tak jak ja podczas mojej studniówki - twarz czerwona (z wrażenia i od tańca), szyja biała.
Pięknie!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 21:43   #1656
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja tez w tym roku mam studniówkę, nie zamierzam się opalać, wręcz przeciwnie- porcelanową cerę podkreślę turkusową sukienką. Chłodny, jasny odcien skóry z turkusem wygląda cudownie
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:49   #1657
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Dziewczyny potzrebuje czegos do modelowania twarzy, ale nie róż, bo chce nakładać to jak w lecie brązer(policzko, czoło, broda)...
Myślicie, że ciemniejszy puder da rade?


Szukłam takiego (zalezy mi żeby był tani) i wszytsko co spotykam jest w ciepłych odcieniach, albo żółte albo różowawe jakies takie, a ja potrzebuje czegos chłodnego...


Możecie mi cos polecić?

a pudry rozświetlające? tanie i dobre , duzo kolorków, ale nie wiem czy jest wśród nich jakiś bezsprzeczne chłodny , są firmy senique, a polecam tez kulki pierre rene, tansza wersja meteorytów, a dla mnie nie ma między nimi różnicy, oprócz tej cenowej, mówie o najjaśniejszym zestawie kulek, który daje biało - srebrną poświatą- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5...-w-kulkach.htm (w naturze są za 31 zł), https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...wietlajacy.htm Nakładane duzym pędzlem super modelują-jeszcze wspomne o rozswietlaczach everyday minerals, też godne uwagi, są na allegro czasem, jeśli nie chcesz zamawiac z usa- http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...acze+edm+3.JPG (w:http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/) , mam nadzieję, że autorka wybaczy polecanie jej twórczości bez zgody

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2009-11-16 o 22:53
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 05:56   #1658
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Ja także mam bladą z natury cerę i nigdy jakoś na siłę się nie opalałam (wyłączając przypadki spontanicznego opalenia na plaży "ze wszystkimi"), ale kurcze teraz nadchodzi wielkimi krokami moja studniówka, a ja w każdej sukience wyglądam jak trup z mdłościami. Zaczynam mieć wątpliwości i zerkać w stronę solarium.
a ja podkreślałam bladość czarna sukienka i retro stylem i na zdjęciach wyglądam promiennie, przy lampach błyskowych i opalonych dziewczynach moja skóra wydaje się bez skazy .
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 07:41   #1659
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
No!
Tylko uważaj, żeby nie zrobić tak jak ja podczas mojej studniówki - twarz czerwona (z wrażenia i od tańca), szyja biała.
Pięknie!
Ale to znak , że dobrze się bawiłaś
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:41   #1660
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ale to znak , że dobrze się bawiłaś
No! Tylko jakbym wtedy więcej wiedziała o kosmetykach to bym wyglądała jak człowiek
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 12:39   #1661
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Zerknij w stronę np. Keiry Knightley jak bosko (dla mnie przynajmniej) wygląda w wieczorowych sukniach z bladą cerą. Wyróżnia się, a napewno Ty wyrózniałabyś się z tłumu bardziej opalonych dziewczyn ze swoją jasną karnacją.
zgadzam się w 100% osoby z jasną karnacją - jeśli dobrze dobiorą kolor sukni, w wieczorowej kreacji wyglądają zjawiskowo, podczas gdy połączenie solarki (bo nie mówię tu o naturalnie śniadych osobach) z wieczorową suknią wydaje się mi tandetne. poszukaj czegoś, co podkreśli twoją jasną skórę, np turkus, szmaragd, fiolet, albo właśnie czerń. ja na swojej studniówce miałam czarno-białą suknię, która naprawdę fajnie podkreślała bladą skórę i wyróżniała mnie z tłumu kolorowych kreacji reszty dziewczyn
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 12:54   #1662
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja od zawsze miałam jasną cere ,tzn. nie taką bardzo ,bardzo jasną ale taką w miare jak większośc osób Ale później będąc na wakacjach mocniej się opaliłam ,czego nie chciałam I dąże do tego aby mieć idealną porcelanową cere ,no bez przesady ale chociaż tak żeby się wyróżniała wśród innych osób. Później postaram się dać jakieś zdjęcie .
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 18:25   #1663
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

matko, jak ten wizaż uzależnia... ; ) po za tym uważam, że to jest ta chwila w której któraś z was powinna wkleić swoje fotki, najlepiej ta która z ciemnej stała się jasna. wraz z opisem czynności które do tego doprowadziły ; D
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:54   #1664
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
matko, jak ten wizaż uzależnia... ; ) po za tym uważam, że to jest ta chwila w której któraś z was powinna wkleić swoje fotki, najlepiej ta która z ciemnej stała się jasna. wraz z opisem czynności które do tego doprowadziły ; D
Ja kilka stron temu coś takiego o sobie wkleiłam Wraz ze zdjęciami dokumentującymi przemianę
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:01   #1665
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Też jestem za : )

Btw- osiągnęłam dzisiaj fajny efekt mieszając Giordani Gold porcelain z podkładem EDM Ivory lub Dermacolem 208. Obie mieszanki super kryją, ale dzięki GG są dość lekkie. Przetestuję je jutro na całej twarzy na dzień, dzisiaj to tylko takie wieczorne próby, ale myślę, że coś ciekawego z tego wyniknie
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:45   #1666
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
I jeszcze nigdzie nie mogę znaleźć najjaśniejszego odcienia podkładu w musie Maybelline- jak on się ma w stosunku do korektora w musie Natural 02?
Kiciu- gdzieś czytałam, że używasz tego korektora , zdradzisz mi, gdzie go kupujesz? Mam jeszcze 2 w zapasie, ale panikuję na myśl, że mogłoby mi go zabraknąć :P
Korektor zawsze kupowałam w Naturze, mam swój już na wykończeniu i nie mam pojęcia czy uda mi się go ponownie kupić Też mi na nim bardzo zależy ;(
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 07:53   #1667
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ja tez w tym roku mam studniówkę, nie zamierzam się opalać, wręcz przeciwnie- porcelanową cerę podkreślę turkusową sukienką. Chłodny, jasny odcien skóry z turkusem wygląda cudownie
Zgadzam się- wyglada boskoBędziesz olśniewać

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
matko, jak ten wizaż uzależnia... ; ) po za tym uważam, że to jest ta chwila w której któraś z was powinna wkleić swoje fotki, najlepiej ta która z ciemnej stała się jasna. wraz z opisem czynności które do tego doprowadziły ; D
Oj uzależnia

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja kilka stron temu coś takiego o sobie wkleiłam Wraz ze zdjęciami dokumentującymi przemianę
12.10. Moim zdaniem jesteś prześlicznie blada i masz urodę która idealnie tę bladość podkreśla.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 13:28   #1668
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

narija- Boska ta Twoja ceraMarze o takiej . Czy na tej fotce masz na twarzy jakiś podkład,czy puder?Jeśli tak,to bez niczego Twoja cera jest taka jednolita ?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:11   #1669
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Zgadzam się, bardzo to motywujące
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 16:50   #1670
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
12.10. Moim zdaniem jesteś prześlicznie blada i masz urodę która idealnie tę bladość podkreśla.
Dziękuję, też wolę siebie w jaśniejszej wersji. I chyba jestem przykładem, że naturę da się trochę oszukać

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
narija- Boska ta Twoja ceraMarze o takiej . Czy na tej fotce masz na twarzy jakiś podkład,czy puder?Jeśli tak,to bez niczego Twoja cera jest taka jednolita ?
Dziękuję
Z tego, co pamiętam, to tu podkładu nie mam, tylko korektor po oczy i na powieki, i pewnie na jakieś wypryski, a na twarzy mam filtr iwostinu 50 i skrobię.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:52   #1671
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ah więc to Ty narija, naprawdę przemiana niesamowita i na tym przepołowionym zdjęciu wyglądasz... ślicznie, po za tym bielutko. naturalnie masz karnację jasną(tzn. np. jak się opalasz najpierw łapie Cię na czerwono itp.) czy ciemniejszą? Kurczę, bo ja mam odwrotnie jak patrzę na zdjęcia z wakacji to jestem 3 razy jaśniejsza niż teraz ; (
czekam na illegale i Nancy Franciss ; )
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:08   #1672
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja to jestem jak jakiś kameleon Dzisiaj pierwszy raz od dawna zaświeciło słońce i w jego świetle jestem biała A w lustrze w łazience tego zupełnie nie widać. Ale mam teraz zwątpienie twarzowe, zobaczyłam wszystkie zwoje przebarwienia, rozszerzone pory, i doszłam do wniosku, że dłuuuga droga do pięknej bladości przede mną
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:17   #1673
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
ah więc to Ty narija, naprawdę przemiana niesamowita i na tym przepołowionym zdjęciu wyglądasz... ślicznie, po za tym bielutko. naturalnie masz karnację jasną(tzn. np. jak się opalasz najpierw łapie Cię na czerwono itp.) czy ciemniejszą? Kurczę, bo ja mam odwrotnie jak patrzę na zdjęcia z wakacji to jestem 3 razy jaśniejsza niż teraz ; (
czekam na illegale i Nancy Franciss ; )

Heh,jak zoabczyłam zdjęcie narjiji to chyba nie mam się czym chwalić
Mogłabym dać ,ale z cenzurą bo jakoś nie lubię pokazywać twarzy w internecie;P żęby tylko pokazać odcień cery.
Mam zdjęcia ,sprzed roku gdy bez żadnego rozjaśniania byłam blada ,ale później zaczęłam brać betakaroten i pić sok z marchwii i moja cera zrobiła się żółtawa
A teraźniejszy stan ,to postaram się zrobić zdjęcie jutro rano w świetle dziennym
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:19   #1674
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wklej, wklej
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:34   #1675
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
ah więc to Ty narija, naprawdę przemiana niesamowita i na tym przepołowionym zdjęciu wyglądasz... ślicznie, po za tym bielutko. naturalnie masz karnację jasną(tzn. np. jak się opalasz najpierw łapie Cię na czerwono itp.) czy ciemniejszą? Kurczę, bo ja mam odwrotnie jak patrzę na zdjęcia z wakacji to jestem 3 razy jaśniejsza niż teraz ; (
czekam na illegale i Nancy Franciss ; )
Opalam się od razu na brudny, ciemny brąz(dlatego filtry u mnie niezbędne), nigdy w życiu mnie słońce nie oparzyło, a jako dzieciak, bez filtrów po pół dnia na słońcu potrafiłam leżeć.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 20:21   #1676
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Opalam się od razu na brudny, ciemny brąz(dlatego filtry u mnie niezbędne), nigdy w życiu mnie słońce nie oparzyło, a jako dzieciak, bez filtrów po pół dnia na słońcu potrafiłam leżeć.
ja też całe dzieciństwo i wczesną młodość przeleżałam na słońcu ; ) (głupi bachor)
to naprawdę niesamowite, że doszłaś do tak jasnego odcienia skóry. nawet nie jasnego tylko białego. jak mleczko ; ) . zazdroszczę ale i napawa mnie to nadzieją, że i ja mogę taki efekt osiągnąć, zwłaszcza, że u mnie jest to faza wyjściowa; ) tylko, że trochę brak mi cierpliwości.
chyba sobie nawet coś stąd kupię http://au.shopping.com/xDN-personal_...white_radiance

Edytowane przez pazoorecek
Czas edycji: 2009-11-18 o 20:44
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 20:58   #1677
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Narija, a powiedz mi, po jakim czasie ludzie zaczęli dostrzegać Twoją bladość?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 21:11   #1678
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
ja też całe dzieciństwo i wczesną młodość przeleżałam na słońcu ; ) (głupi bachor)
to naprawdę niesamowite, że doszłaś do tak jasnego odcienia skóry. nawet nie jasnego tylko białego. jak mleczko ; ) . zazdroszczę ale i napawa mnie to nadzieją, że i ja mogę taki efekt osiągnąć, zwłaszcza, że u mnie jest to faza wyjściowa; ) tylko, że trochę brak mi cierpliwości.
chyba sobie nawet coś stąd kupię http://au.shopping.com/xDN-personal_...white_radiance
Ja jako bachorek byłam uczulona na tak zwane pierwsze słońce więc rodzice mnie zabezpieczyli
Ale i tak miałam ohydną wysypkę na kolanach i łokciach.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 08:15   #1679
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Narija, a powiedz mi, po jakim czasie ludzie zaczęli dostrzegać Twoją bladość?
Z tego, co pamiętam, to w miarę szybko, bo od kwasów szybko zjaśniałam i pierwszej wiosny kiedy zaczęłam się filtrować, to były już "uprzejme" komentarze dlaczego ja taka blada. Tyle, że u mnie bladość była zawsze podkreślona tym, że włosy na czarno od wielu lat farbuję i ubrania też prawie wyłącznie w tym kolorze noszę. Chociaż ostatnio odkryłam, że ładnie też jaskrawa czerwień odcień skóry rozjaśnia, ale w czerwonej bluzce się dziwnie czuję.

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2009-11-19 o 08:18
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:08   #1680
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To zawsze możesz założyć sweterek, zamiast bluzki
żartuję oczywiście, ale do jasnej cery faktycznie pasuje ten kolor. Ja tam uwielbiam czerwone rzeczy, robiłam sobie zdjecie niedawno w czerwonej sukience, ale takiej przedpotopowej z balu mojej cioci

A co do cery to ja zawsze trochę rozjaśniam kremem ziaji rozjaśniajacym phytoactive do cery naczynkowej. Efekt tego kremu jak dla mnie jest, ale nienachalny. Używam go głownie, keidy muszę iść gdzieś bez makijażu, nienawidzę tego
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.