Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 11:16   #241
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

oj kobiety

1. nie ogladalam wogole tv wiec nie widzialam tego zle dobranego brazera kaczynskiej ale nie dziwie sie jej bo na jej miejscu, kazda osoba, ktora stracila dwojke rodzicow w takiej tragedii chyba malo zwracalaby uwage na to czy jest dobrze wymalowana zal dziewczyny...

2. Dzisiaj sie widze z TZtem i chcialam sie upieknic wiec nalozylam nowa maseczke adrien arpel ta morska, ktora byla kiedys w promocji i co??? i mam cala twarz poparzona teraz jestem wielki czerwony pomidor! super...

3. Nie wiem ile osob wierzy w rozne przepowiednie, ale juz nawet w Rzeczpospolitej napisali o przepowiedni Nostradamusa- ze zelazny (czy tam metalowy) ptak rodzieli dwoch braci a na kraj pograzony w chaosie napadnie kraj ze wschodu (jakos ta to bylo) i teraz juz jestem przerazona...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:28   #242
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj kobiety

1. nie ogladalam wogole tv wiec nie widzialam tego zle dobranego brazera kaczynskiej ale nie dziwie sie jej bo na jej miejscu, kazda osoba, ktora stracila dwojke rodzicow w takiej tragedii chyba malo zwracalaby uwage na to czy jest dobrze wymalowana zal dziewczyny...

2. Dzisiaj sie widze z TZtem i chcialam sie upieknic wiec nalozylam nowa maseczke adrien arpel ta morska, ktora byla kiedys w promocji i co??? i mam cala twarz poparzona teraz jestem wielki czerwony pomidor! super...

3. Nie wiem ile osob wierzy w rozne przepowiednie, ale juz nawet w Rzeczpospolitej napisali o przepowiedni Nostradamusa- ze zelazny (czy tam metalowy) ptak rodzieli dwoch braci a na kraj pograzony w chaosie napadnie kraj ze wschodu (jakos ta to bylo) i teraz juz jestem przerazona...
Dimiti - przeciez my to rozumiemy;
ten głupawy komentarz to już dlatego chyba że za dużo tych emocji smutnych, tego codziennego oglądania trumien ( za każdym razem ryczę) - więc taka luźna myśl

z tą przepowiednią już coś czytałam ale jakoś tak dziwnie jest że te przepowiednie Nostradamusa to zawsze po czasie sie interpretuje ; jakby sie dopasowywało do sytuacji ...
a poza tym kraj moim zdaniem w chaosie nie jest - jest wyjątkowo spójny
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:33   #243
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Dimiti - przeciez my to rozumiemy;
ten głupawy komentarz to już dlatego chyba że za dużo tych emocji smutnych, tego codziennego oglądania trumien ( za każdym razem ryczę) - więc taka luźna myśl

z tą przepowiednią już coś czytałam ale jakoś tak dziwnie jest że te przepowiednie Nostradamusa to zawsze po czasie sie interpretuje ; jakby sie dopasowywało do sytuacji ...
a poza tym kraj moim zdaniem w chaosie nie jest - jest wyjątkowo spójny
ja wiem, ale mimo wszystko dla mnie to bylo takie troche "nieodpowiednie"

heh no bo poki cos sie nie stanie bo przepowiednia sie nie spelnia dla mnie tez nie jest nasz kraj w chaosie, ale wiesz jak slysze juz od paru osob ta przepowiednie i w gazetach o tym pisza to mnie to juz troche przeraza... tak sobie czlowiek zaczyna dobierac do glowy glupoty
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:41   #244
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimiti, teraz nie ma co czytać niczego w gazetach ani oglądać w tv... Paranoja krajowa się pogłębia i osiąga powoli jakieś apogeum.. Słyszałam nawet, że wulkan, który wybuchł na Islandii to robota Ruskich/ Amerykanów
Od kilku dni włączam tv na kilkanaście min, wszelkich onetów nie czytam.. i czuję się znacznie zdrowsza i spokojniejsza
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:51   #245
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dimiti, teraz nie ma co czytać niczego w gazetach ani oglądać w tv... Paranoja krajowa się pogłębia i osiąga powoli jakieś apogeum.. Słyszałam nawet, że wulkan, który wybuchł na Islandii to robota Ruskich/ Amerykanów
Od kilku dni włączam tv na kilkanaście min, wszelkich onetów nie czytam.. i czuję się znacznie zdrowsza i spokojniejsza

o rany....to juz faktycznie typowa paranoja.....
ale wiesz wszystko mozliwe moze Rosja ma jakas maszyne sterujaca wulkanami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:54   #246
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj kobiety

1. nie ogladalam wogole tv wiec nie widzialam tego zle dobranego brazera kaczynskiej ale nie dziwie sie jej bo na jej miejscu, kazda osoba, ktora stracila dwojke rodzicow w takiej tragedii chyba malo zwracalaby uwage na to czy jest dobrze wymalowana zal dziewczyny...

2. Dzisiaj sie widze z TZtem i chcialam sie upieknic wiec nalozylam nowa maseczke adrien arpel ta morska, ktora byla kiedys w promocji i co??? i mam cala twarz poparzona teraz jestem wielki czerwony pomidor! super...

3. Nie wiem ile osob wierzy w rozne przepowiednie, ale juz nawet w Rzeczpospolitej napisali o przepowiedni Nostradamusa- ze zelazny (czy tam metalowy) ptak rodzieli dwoch braci a na kraj pograzony w chaosie napadnie kraj ze wschodu (jakos ta to bylo) i teraz juz jestem przerazona...
To nie jest przepowiednia Nostradamusa. Ktos wymyslil jakies bezdety, wrzucil w siec a ludzie podchwycili .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:16   #247
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18655283]To nie jest przepowiednia Nostradamusa. Ktos wymyslil jakies bezdety, wrzucil w siec a ludzie podchwycili .[/QUOTE]

ale w rzeczpospolitej tez pisali, ze to jego przepowiednia a chyba oni plotek nie wypisuja bez sprawdzenia ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 13:33   #248
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale w rzeczpospolitej tez pisali, ze to jego przepowiednia a chyba oni plotek nie wypisuja bez sprawdzenia ?
Poczytaj zatem o przepowiedniach Nostradamusa. Ta, ktora opisalas nie istnieje. Nie znajduje sie rowniez w zadnej ksiedze. Rzeczpospolita to dla mnie sredni wyznacznik.
To, co sie dzieje to jakias zbiorowa histeria sprytnie podsycana maloambitna socjotechnika. W tym przypadku jakis bezmozg wrzucil cos w siec a naiwni ludzie to pochwycili. Ludzie placza, histeryzuja. Nie rozumiem jak mozna plakac przez tydzien z powodu tragedii. Zwykli ludzie nie znali tych, ktorzy zgineli a mimo to czasami "cierpia" bardziej niz Ci, ktorzych ta tragedia dotknela. Obejrzyj wywiad z Jolanta Kwasniewska, Malgorzata Szmajdzinska i porownaj to z "przezywaniem" ludzi w sieci. Dla mnie to bezmyslna histeria. Ludzie naogladali sie telewizji, gdzie kroluje przygnebiajaca muzyka+makabryczne zdjecie i to wszystko. Nie zastanawia Cie dlaczego kazdy pisze, ze placze, gdy oglada informacje o tragedii a nie gdy o niej czyta?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-18 o 13:41
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:51   #249
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18657894]Poczytaj zatem o przepowiedniach Nostradamusa. Ta, ktora opisalas nie istnieje. Nie znajduje sie rowniez w zadnej ksiedze. Rzeczpospolita to dla mnie sredni wyznacznik.
To, co sie dzieje to jakias zbiorowa histeria sprytnie podsycana maloambitna socjotechnika. W tym przypadku jakis bezmozg wrzucil cos w siec a naiwni ludzie to pochwycili. Ludzie placza, histeryzuja. Nie rozumiem jak mozna plakac przez tydzien z powodu tragedii. Zwykli ludzie nie znali tych, ktorzy zgineli a mimo to czasami "cierpia" bardziej niz Ci, ktorzych ta tragedia dotknela. Obejrzyj wywiad z Jolanta Kwasniewska, Malgorzata Szmajdzinska i porownaj to z "przezywaniem" ludzi w sieci. Dla mnie to bezmyslna histeria. Ludzie naogladali sie telewizji, gdzie kroluje przygnebiajaca muzyka+makabryczne zdjecie i to wszystko. Nie zastanawia Cie dlaczego kazdy pisze, ze placze, gdy oglada informacje o tragedii a nie gdy o niej czyta?[/QUOTE]

akurat kazdy ma inna wrazliwosc i inaczej odbiera takie tragedie- jak ja placze do tej pory gdy widze zdjecia zmarlych to znaczy, ze uleglam zbiorowej histerii?? no akurat dla mnie rzeczpospolita jest jakims wyznacznikiem tym bardziej, ze moj ojciec go czyta od kiedy pamietam a nalezy do ludzi z rozlegla wiedza w kazdym temacie i na pewno nie jest to wiedza oparta na domyslach, plotkach czy bezmyslnym gadaniu ale oparta na faktach wiec watpie, ze czytalby jakis stek bzdur i chlam a co do samego nostradamusa to moze i tego nie przepowiedzial, ale ja sie z tym klocic nie bede a samego tytulu tego artykulu rzeczpospolitej nie znam wiec moze tez nie napisali, ze ON to przepowiedzial, ale ze wkladane to jest w jego usta i caly artyku jest wlasnie o tym czy on to przepowiedzial czy nie- nie wiem nie czytalam, ale nie wydaje mi sie, zeby oni akurat byli gazeta taka jak wyzej napisalam i tyle

ehm i teraz sie pytam ojca czy w rzeczpospolitej tak pisali, a on, ze nie o tak internauci pisza...i dogadaj sie tu z czlowiekiem!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-04-18 o 14:06
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:19   #250
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
akurat kazdy ma inna wrazliwosc i inaczej odbiera takie tragedie- jak ja placze do tej pory gdy widze zdjecia zmarlych to znaczy, ze uleglam zbiorowej histerii?? no akurat dla mnie rzeczpospolita jest jakims wyznacznikiem tym bardziej, ze moj ojciec go czyta od kiedy pamietam a nalezy do ludzi z rozlegla wiedza w kazdym temacie i na pewno nie jest to wiedza oparta na domyslach, plotkach czy bezmyslnym gadaniu ale oparta na faktach wiec watpie, ze czytalby jakis stek bzdur i chlam a co do samego nostradamusa to moze i tego nie przepowiedzial, ale ja sie z tym klocic nie bede a samego tytulu tego artykulu rzeczpospolitej nie znam wiec moze tez nie napisali, ze ON to przepowiedzial, ale ze wkladane to jest w jego usta i caly artyku jest wlasnie o tym czy on to przepowiedzial czy nie- nie wiem nie czytalam, ale nie wydaje mi sie, zeby oni akurat byli gazeta taka jak wyzej napisalam i tyle

ehm i teraz sie pytam ojca czy w rzeczpospolitej tak pisali, a on, ze nie o tak internauci pisza...i dogadaj sie tu z czlowiekiem!

Tak, uwazam, ze ulegasz zbiorowej histerii. Swiadcza o tym chocby Twoje komenatrze i brak dystansu. Nie mowie tego bynajmniej zlosliwe i nie chce zebys tak mnie odebrala. Bardzo Cie lubie i nie chce sie klocic. Po prostu nie spodobal mi sie sposob w jaki zwrocilas sie do Krolika i Mejkapowni. Obie nie mialy nic zlego na mysli. Obie napisaly, ze zal im MArty Kaczynskiej z powodu tragedii jaka ja spotkalam. Obie zauwazyly ten brozner i obie czuly sie glupio wspominajac o nim. Nie dlatego, ze to jest nie na miejscu, ale w obawie przed takim "swietym oburzeniem" jakie im zaserwowalas. Potraktowalas obie dziewczyny jak jakies glupie dzieci deprymujac je. I jeszcze ten komenatrz "zal dziewczyny". ZAdna z nich nie napisala o Kaczynskiej zle, nie zasmiala sie z niej ani nie napisala nic ironicznego. Po prostu napisala o swoim spostrzezeniu i tyle. Nie zrobily nic zlego, wiec protekcjonalne "zal dziewczyny" moglas sobie odpuscic. Uwage, ze "to nieodpowiednie" rowniez.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-18 o 14:20
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:37   #251
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Dimiti - przeciez my to rozumiemy;
ten głupawy komentarz to już dlatego chyba że za dużo tych emocji smutnych, tego codziennego oglądania trumien ( za każdym razem ryczę) - więc taka luźna myśl
właśnie, dość tego smutku, pamiętajmy te wesołe chwile. obejrzyjcie te piękne zdjęcia prywantego fotografa prezydenta umieszczone na onecie. są cudowne.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18658848]Tak, uwazam, ze ulegasz zbiorowej histerii. Swiadcza o tym chocby Twoje komenatrze i brak dystansu. Nie mowie tego bynajmniej zlosliwe i nie chce zebys tak mnie odebrala. Bardzo Cie lubie i nie chce sie klocic. Po prostu nie spodobal mi sie sposob w jaki zwrocilas sie do Krolika i Mejkapowni. Obie nie mialy nic zlego na mysli. Obie napisaly, ze zal im MArty Kaczynskiej z powodu tragedii jaka ja spotkalam. Obie zauwazyly ten brozner i obie czuly sie glupio wspominajac o nim. Nie dlatego, ze to jest nie na miejscu, ale w obawie przed takim "swietym oburzeniem" jakie im zaserwowalas. Potraktowalas obie dziewczyny jak jakies glupie dzieci deprymujac je. I jeszcze ten komenatrz "zal dziewczyny". ZAdna z nich nie napisala o Kaczynskiej zle, nie zasmiala sie z niej ani nie napisala nic ironicznego. Po prostu napisala o swoim spostrzezeniu i tyle. Nie zrobily nic zlego, wiec protekcjonalne "zal dziewczyny" moglas sobie odpuscic. Uwage, ze "to nieodpowiednie" rowniez.[/QUOTE]
Amen.
nie dajmy się zwariować... to tak jak negatywne komentarze na temat Kingi Rusin, po tym jak wspomniała, że Prezydentowa była fanką YCD. zwaliła się zaraz burza komentarzy, że nie na miejscu, że niedopowiednie...
a ja właśnie chcę taką Marię Kaczyńską zapamiętać. zwykłą kobietę.

dość tego smutku
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 15:01   #252
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18658848]Tak, uwazam, ze ulegasz zbiorowej histerii. Swiadcza o tym chocby Twoje komenatrze i brak dystansu. Nie mowie tego bynajmniej zlosliwe i nie chce zebys tak mnie odebrala. Bardzo Cie lubie i nie chce sie klocic. Po prostu nie spodobal mi sie sposob w jaki zwrocilas sie do Krolika i Mejkapowni. Obie nie mialy nic zlego na mysli. Obie napisaly, ze zal im MArty Kaczynskiej z powodu tragedii jaka ja spotkalam. Obie zauwazyly ten brozner i obie czuly sie glupio wspominajac o nim. Nie dlatego, ze to jest nie na miejscu, ale w obawie przed takim "swietym oburzeniem" jakie im zaserwowalas. Potraktowalas obie dziewczyny jak jakies glupie dzieci deprymujac je. I jeszcze ten komenatrz "zal dziewczyny". ZAdna z nich nie napisala o Kaczynskiej zle, nie zasmiala sie z niej ani nie napisala nic ironicznego. Po prostu napisala o swoim spostrzezeniu i tyle. Nie zrobily nic zlego, wiec protekcjonalne "zal dziewczyny" moglas sobie odpuscic. Uwage, ze "to nieodpowiednie" rowniez.[/QUOTE]
nie niestety nie ulegam zbiorowej histeri- nawet nie ogladam pogrzebu bo mnie to nie interesuje, ale poprostu wyrazilam swoje zdanie do czego mam prawo tak samo jak one mialy prawo napisac, ze Marta Kaczynska ma zle dobrany brazer a moje oburzenie nie bylo "swietym oburzeniem" tylko ja mam inny sposob patrzenia na niektore rzeczy i napisalam, ze wedlug mnie! a nie zaczelam im robic wywodow zadnych wiec nie wiem skad ci sie wzielo moje swiete oburzenie- wyszlo na to ze moja reakcja byla conajmniej jakbym im z ambony wywod robila! nie zacytowalam ich wypowiedzi, nie napisalam, ze sa okrutne, podle itp bo nie sa, ale wyrazilam swoje zdanie bo przy takiej tragedi, kiedy stracila dwoje rodzicow to pewnie malo sobie brala do glowy czy ma dobry brazer czy nie dlatego jakos nie jest to dla mnie smieszne bo to akurat nie jest jakies niezwykle- co innego gdy jakas gwiazda idzie na wywiad do TV i biedna nie umie sobie dobrac odcienia albo dobrala, ale zle, bo wychodzi na to, ze sie nie zna, albo makijazyscie sie nie znaja, ale w takiej chwili to kazdy ma prawo popelnic blad- i tak pewnie nikt nie bedzie wiedzial o co mi chodzi w moim zawilym tlumaczeniu
a co do komentarzy Kingi Rusin, ze Maria Kaczynska byla fanka YCD to jakos nie widze nic zlego, w koncu normalna osoba byla wiec i interesowalo ja wiele rzeczy. James robisz ze mnie jakas osobe, ktora wyobrzucala Mejkapownie i Krolika blotem- a ja napisalam tylko co mysle i wychodzi na to, ze nie mam do tego prawa bo moja odpowiedz zostala odebrana jako mega atak osobie ulegajacej zbiorowej histerii- a ja niestety stracilam bardzo wazna mi osobe w wypadu i wiem jaki to bol, dlatego placze jak widze zdjecia tych osob- nie dlatego, ze to byl prezydent czy osoba na innym waznym stanowisku, ale dlatego, ze przypomina mi sie jak w takich momentach czuje sie czlowiek kiedy nagle odbiera mu sie tak wazna osobe, ktora tak bardzo kochal i ktorej nie zdazyl tyle waznych rzeczy powiedziec- To jest moja histeria- prosze nie wrzucaj mnie do jednego wora ze wszystkimi innymi ludzmi tylko dlatego, ze uwazasz ich placz za histerie

I to by bylo na tyle


a tak juz z normalnej zakupoholiczkowej beczki:
oplaca sie kupic taka zamszowa kurtke za ok 170zl?? bo nie wiem czy zamawiac z new looka tak troche w ciemno czy niet?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-04-18 o 15:07
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 15:43   #253
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
offtopowo
laski z Poznania
nie wiecie gdzie można uszyć spodnie ( jeasnowe , sztruksowe ) ? Jakaś dobra krawcowa? Mój dwumetrowy mąż skapitulował;
NIE MA na niego spodni nigdzie
kiedyś bywały w big starze ale przestali szyć ten rozmiar;
ja niestety nie wiem
jedyne, co moje znajome mialy szyte to kiece slubne i z dzinsu to one nie byly raczej.
i ze sztruksu tez nie.

a co to za klotnie tu ?
na chwile Was z oczu spuscic i szalejecie? to na pewno przez odwyk
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 15:45   #254
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimiti, kurteczka fajna a ja sobie kupilam w piatek kiecke w zarze Załącznik 3042161 i teraz czekam az bedzie na tyle cieplo, zebym mogla w niej wyskoczyc
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:02   #255
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimiti, śliczna kurtałka chyba jesteś drobna dziewczyna więc myślę, że ładnie by taka na Tobie wyglądała Jak bym miała jakieś fundusze to bym chętnie sama taką kupiła (tzn. może nie w ciemno, przez mój nieformeny biust wszystko leży inaczej niż powinno )

Właśnie wróciłam ze spacerku nad zalewem... och, jak jak uwielbiam wiosnę Jeszcze niech ta żałoba się skończy i już w ogóle będzie pięknie..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:09   #256
isiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 20
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Nie wytrzymalam. Wlasnie kliknelam krem nawilzajacy i maseczke tez nawilzajaca Academie i blotko Borghese. Ale ja zamawiam ze Szwecji wiec nie lamie strajku, chyba.
isiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:11   #257
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Nie łamiesz Odpuszczamy Ci Twoje grzechy
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:11   #258
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez isiak Pokaż wiadomość
Nie wytrzymalam. Wlasnie kliknelam krem nawilzajacy i maseczke tez nawilzajaca Academie i blotko Borghese. Ale ja zamawiam ze Szwecji wiec nie lamie strajku, chyba.
mi wybaczyły, więc Ciebie też rozgrzeszymy
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:22   #259
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja niestety nie wiem
jedyne, co moje znajome mialy szyte to kiece slubne i z dzinsu to one nie byly raczej.
i ze sztruksu tez nie.

a co to za klotnie tu ?
na chwile Was z oczu spuscic i szalejecie? to na pewno przez odwyk


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, kurteczka fajna a ja sobie kupilam w piatek kiecke w zarze Załącznik 3042161 i teraz czekam az bedzie na tyle cieplo, zebym mogla w niej wyskoczyc
ok no to klikam
ajjj jaka sukienka ona taki ma cieniutki milutki material? tak wyglada delikatnie

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dimiti, śliczna kurtałka chyba jesteś drobna dziewczyna więc myślę, że ładnie by taka na Tobie wyglądała Jak bym miała jakieś fundusze to bym chętnie sama taką kupiła (tzn. może nie w ciemno, przez mój nieformeny biust wszystko leży inaczej niż powinno )

Właśnie wróciłam ze spacerku nad zalewem... och, jak jak uwielbiam wiosnę Jeszcze niech ta żałoba się skończy i już w ogóle będzie pięknie..
heh czyli trzeba kupic! no ja tak M/S- zalezy od wagi tak troche boje sie w ciemno brac, ale ona taka ladna! wezme 10 moze bedzie git a jak nie to przestane jesc zeby sie zapiac!
Cytat:
Napisane przez isiak Pokaż wiadomość
Nie wytrzymalam. Wlasnie kliknelam krem nawilzajacy i maseczke tez nawilzajaca Academie i blotko Borghese. Ale ja zamawiam ze Szwecji wiec nie lamie strajku, chyba.
heh maseczke bym sama wziela i blotko strajku nie lamiesz strajk obejmuje osoby w PL bo w koncu nam ceny podniesli
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 16:29   #260
isiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 20
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziekuje za rozgrzeszenie

Kurteczka super! Tez sama bym wziela ale ja tez biustowo niewymiarowa jestem...
isiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:31   #261
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez isiak Pokaż wiadomość
Dziekuje za rozgrzeszenie

Kurteczka super! Tez sama bym wziela ale ja tez biustowo niewymiarowa jestem...
dobra to skoro mnie tak namawiacie na nia to klikam
daj linka do tej maseczki i blotka poolukam co to dokladnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:53   #262
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Wiemy cos o tym podładzie?
Na kwc niewiele
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../94955/#DETAIL
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:53   #263
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimiti taaak ona jest mega cieniutka, na halce. bawelna+jedwab jak ja zobaczylam na wieszaku to jak dotknelam materialu to a jak przymierzylam to juz musialam kupic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:56   #264
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wiemy cos o tym podładzie?
Na kwc niewiele
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../94955/#DETAIL
http://www.makeupalley.com/product/s...BeneFit/Liquid

---------------------------------------------------
Illiosku, piekna sukienka. Ja niestety mam problemy z Zara. S na mnie wisi a XS z wiekszosc ubran nie robia .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-18 o 16:59
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:09   #265
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

James, ta sukienka byla xs tez
[ale mi sie biust nie zmiescil ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:16   #266
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, ta sukienka byla xs tez
[ale mi sie biust nie zmiescil ]
U mnie nie ma tego problemu, ze sie nie zmiesci . 70B, wiec cudow nie ma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:16   #267
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dobra to skoro mnie tak namawiacie na nia to klikam
daj linka do tej maseczki i blotka poolukam co to dokladnie
Kupuj ale potem proszę o real foto jest na serio śliczniutka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18661763]
Illiosku, piekna sukienka. Ja niestety mam problemy z Zara. S na mnie wisi a XS z wiekszosc ubran nie robia .[/QUOTE]
James, toś Ty taka drobna kobitka? Jezus, czuję się wśród Was jak wielorybek ... Albo kaszalocik
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:17   #268
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti taaak ona jest mega cieniutka, na halce. bawelna+jedwab jak ja zobaczylam na wieszaku to jak dotknelam materialu to a jak przymierzylam to juz musialam kupic
uuUUu chcialabym dotknac
niedlugo sie juz cieplo zrobi wiec bedziesz mogla w niej pomykac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:29   #269
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kupuj ale potem proszę o real foto jest na serio śliczniutka


James, toś Ty taka drobna kobitka? Jezus, czuję się wśród Was jak wielorybek ... Albo kaszalocik
Mam dosc dziwna budowa. Biust maly. Talia mala. Biodra tez nie jakies wielkie, ale pupa niestety wystaje (chcialabym miec mniejszy tylek) i mam ogromne uda.
W ciagu ostatniego roku przytylam 6 kilo i waze 59 kilo a mam tylko 161. Jestem bardzo ciezka (jak na moj wzrost), ale nie widac tego jakos bo wciaz sie mieszcze bez problemu w rozmiar 34. Mam chude kosci, wiec nadmiar tluszczu jakos u mnie nie wyglada zle i wciaz nosze male rozmiary. Przyznam jednak sama, ze jak na moje male rozmiary i maly biust to wage mam spora. Na szczescie narazie tego nie widac, wiec sie nie przejmuje.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-18 o 17:30
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:41   #270
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18662539]Mam dosc dziwna budowa. Biust maly. Talia mala. Biodra tez nie jakies wielkie, ale pupa niestety wystaje (chcialabym miec mniejszy tylek) i mam ogromne uda.
W ciagu ostatniego roku przytylam 6 kilo i waze 59 kilo a mam tylko 161. Jestem bardzo ciezka (jak na moj wzrost), ale nie widac tego jakos bo wciaz sie mieszcze bez problemu w rozmiar 34. Mam chude kosci, wiec nadmiar tluszczu jakos u mnie nie wyglada zle i wciaz nosze male rozmiary. Przyznam jednak sama, ze jak na moje male rozmiary i maly biust to wage mam spora. Na szczescie narazie tego nie widac, wiec sie nie przejmuje.[/QUOTE]

o rany jaka drobina!
heh to nic tylko zazdroscic!
jednak kosci robia swoje tez ze tez sie czlowiek nie moze urodzic zawsze z takimi kosteczkami!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.