Jak dbamy o samochód czyli... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 18:47   #121
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Jak dbamy o samochód czyli...

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Caate z tym wypadkiem to cala historia. Generalnie ruszajac spod światel i jadąc ok. 20km/h wpadlam na łuku w poślizg (zima, tony śniegu, nieodśnieżona dobrze droga), odbilam się od TIRa 2 razy po czym stanęłam w poprzeg drogi, kierowca ciężarówki mnie wreszcie zauważył, zaczął hamowac ale i tak dobil do mnie 3 raz. Caly bok Corollki pognieciony. Koszt naprawy przemilcze bo zapałcil TŻ, cenę mandatu tez przemilcze bo tez zapłącil TŻ, tylko tych 6 pkt na moim koncie marnie wyglada. Genralnie wina byla moja bo to ja wpadłam w poślizg :/ A kierowca cięzarowki mnie przepraszał, ze nie widzial, ze nie zdązyl zahamowac. Przykra sprawa, dobrze, ze nam z mamą nic się nie stało.
ojej...
to faktycznie mocna szkoda.
kierowca nie zauwazyl, ze latasz po 2 pasach to co to za kierowca
wiesz, ja sama wpadlam tej zimy 3 razy w poslizg, raz obrocilam sie prawie o 360stopni i wpadlabym na przejscie dla pieszych gdybym nie zaciagnela recznego, przez co obrocilam sie jeszcze bardziej ale przynajmniej nikogo nie uszkodzilam... za mna 2 auta mialy to samo, tylko ze sie jednak stuknely. i tez dopiero ruszalam, pod gorke i wjedzalam na most i wpadlam w poslizg...
inna sytuacja jak skrecalam w lewo z glownej, nagle wyladowalam na chodniku innym razem, na estakadzie hamuje a tu hamulce mi nei dzialaja, ze mna jada 4osoby, ja juz krzycze ze nie hamuje, na co wszyscy smieja sie, ze dobre mam zarty. okazalo sie, ze hamulce sie zapowietrzyly, mimo ze wciskalam je pulscacyjne nic nie dalo, zaciagnelam reczny wpadlam w poslizg, stanelam w poprzek. cale szczescie ze facet przede mna widzial co sie dzieje bo go ztrabilam i podjechal do przodu. gdyby tego nie zrobil, zatrzymalabym sie na jego tyle

musze Ci powiedziec, ze TŻta to masz skarba dobrego
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-06-02 o 18:49
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.