Dietka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 16:20   #1
szczotaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1

Dietka :)


Czesc Dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam 175 wzrostu i 81 kg. To zdecydowanie za duzo. Chcialabym schudnac do 65 kg. Stracilam juz 5 w okolo miesiac. Biegam 4x w tygodniu po 40 minut, skacze na skakance okolo 20 minut dziennie, robie cwiczenia na brzuch i posladki. Od mniej wiecej 1,5 tygodnia waga stoi w miejscu. Dodam tez, ze zdrowo sie odzywiam. Pije duzo wody, jem duzo warzyw, bialka. Ograniczam cukier, tluszcz, ryz, makaron i ziemniaki. Wiem, ze to pytanie pojawialo sie juz wiele razy, ale jestem pewna, ze wasza odpowiedz moze mnie mocno zmotywowac. Czy dam rade stracic z 10 kg do konca kwietnia?
pozdrawiam
szczotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:08   #2
MrsShout
Rozeznanie
 
Avatar MrsShout
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 591
Dot.: Dietka :)

Jakbyś się uparła to pewnie i być straciła jednak to zbyt szybkie tempo, potem będzie jojo, więc chyba lepiej wolniej ale trwalej? Co do pierwszych kilogramów one najszybciej lecą, zresztą w większości to woda, potem może być trudniej. A ile kcal dziennie przyjmujesz? Może zbyt drastycznie je obcięłaś + wysiłek fizyczny i dlatego waga stoi?

Zapraszam też do Nas, wspieramy się i motywujemy https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post39752718
__________________
See the shadow, it stays beside me
In my dreams, it never likes me
Oh, it's a long road that I've created
I've got it under control
So why am I walking?
And this I don't know
MrsShout jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:43   #3
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Dietka :)

Cytat:
Napisane przez szczotaa Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam 175 wzrostu i 81 kg. To zdecydowanie za duzo. Chcialabym schudnac do 65 kg. Stracilam juz 5 w okolo miesiac. Biegam 4x w tygodniu po 40 minut, skacze na skakance okolo 20 minut dziennie, robie cwiczenia na brzuch i posladki. Od mniej wiecej 1,5 tygodnia waga stoi w miejscu. Dodam tez, ze zdrowo sie odzywiam. Pije duzo wody, jem duzo warzyw, bialka. Ograniczam cukier, tluszcz, ryz, makaron i ziemniaki. Wiem, ze to pytanie pojawialo sie juz wiele razy, ale jestem pewna, ze wasza odpowiedz moze mnie mocno zmotywowac. Czy dam rade stracic z 10 kg do konca kwietnia?
pozdrawiam
Tłuszcze też potrzebne organizmowi, ale te dobre...Nie wolno ich ograniczać na diecie.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 11:13   #4
ladyasia
Raczkowanie
 
Avatar ladyasia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 350
Dot.: Dietka :)

skoro stoi, to musisz ją kopnąć

albo możesz zrobić np. cały dzień tylko na kaszy, albo np. na brokułach - wybierz jeden produkt który ci jako tako wchodzi i do tego pij dużo wody i herbaty

albo możesz zrobić sobie dzień z normalnym jedzeniem i przytyć trochę

a z tym 10kg to podziwiam i trzymam kciuki. Ja od miesiąca nie jem słodyczy, chleba itp. a na pełnym rygorze jestem od 3 tygodni i schudłam najpierw z 2kg, potem była impreza i przytyłam, a w tej chwili jestem w punkcie wyjścia... Pocieszam się, że bez diety na pewno bym jeszcze przytyła.
Jednak uważam, że 10kg to za dużo i jest to raczej nierealne, bo wiadomo że waga robi co chce i w pewnym momencie sobie stanie i nieważne czy byś żyła na sałacie czy na czym, to nic to nie da :/
ladyasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.