Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-29, 14:55   #2671
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula od jakiegos czasu nie wcieram i nie daje olejow zadnych. Mam boski olejek do wlosow z Welli daje go po umyciu wlosow ale mam wrazenie ze serio odzywia mi wlosy. Abolutnie nie obciaza. Ale na bank ma jakies silikony.

Chyba Ty pisalas, ze odstawiasz szczotke TT? od wczoraj i ja tak robie. Tez mam wrazenie, ze niszczy mi konce chociaz ciezko mi wyobrazic sobie w jaki sposob. Teraz rozczesuje wlosy grzebieniem z TBS, a potem szczotka z wlosia dzika na sucho.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:06   #2672
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula od jakiegos czasu nie wcieram i nie daje olejow zadnych. Mam boski olejek do wlosow z Welli daje go po umyciu wlosow ale mam wrazenie ze serio odzywia mi wlosy. Abolutnie nie obciaza. Ale na bank ma jakies silikony.

Chyba Ty pisalas, ze odstawiasz szczotke TT? od wczoraj i ja tak robie. Tez mam wrazenie, ze niszczy mi konce chociaz ciezko mi wyobrazic sobie w jaki sposob. Teraz rozczesuje wlosy grzebieniem z TBS, a potem szczotka z wlosia dzika na sucho.
No ja muszê najpierw kupiæ jak±¶. A co do suplementów to próbowa³a¶ te najzwyklejsze? Reklamowane albo zamiast nich zwyk³y zestaw multiwitaminy?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 16:46   #2673
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ siê ci±gle pstrykam No w³osy przed to jak moje w cieniu lub sztucznym ¶witele. A po - takie jasne. Czy to ta Palette
Za³±cznik 5426177
Tak, ta Palette. Nie wiem jakie oznaczenia stosuje Palette, ale ten kolor taki jest lekko - rudawo - ró¿owy i mi pasuje. Zjad³o mi w koñcu t± zieleñ. Kupiê jeszcze dwa opakowania i zafarbujê za jaki¶ czas, bo teraz mia³am jedno i by³o trochê ma³o tej farby. Jako¶ rozja¶ni³o mi w³osy i tak roz¶wietli³o. No i w "miêdzyczasie" zrobi³am zabieg jo-ico k-pak, ale sama w domu (kupi³am na Allegro) i w³osy trochê mi siê poprawi³y.
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 17:29   #2674
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ta Palette. Nie wiem jakie oznaczenia stosuje Palette, ale ten kolor taki jest lekko - rudawo - ró¿owy i mi pasuje. Zjad³o mi w koñcu t± zieleñ. Kupiê jeszcze dwa opakowania i zafarbujê za jaki¶ czas, bo teraz mia³am jedno i by³o trochê ma³o tej farby. Jako¶ rozja¶ni³o mi w³osy i tak roz¶wietli³o. No i w "miêdzyczasie" zrobi³am zabieg jo-ico k-pak, ale sama w domu (kupi³am na Allegro) i w³osy trochê mi siê poprawi³y.
No w³a¶nie mi ten rudy nie bardzo... Bêdê robiæ delikatn± k±piel rozja¶niaj±c± i na to wale Garniera Sensation 110. Tak mi Bunny doradzi³a to tak bêdzie. Nie chcê aby potem przy wymywaniu siê farby znowu zieleñ siê ujawni³a. K±piel farba i dajemy sobie pokój.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 17:34   #2675
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie mi ten rudy nie bardzo... Bêdê robiæ delikatn± k±piel rozja¶niaj±c± i na to wale Garniera Sensation 110. Tak mi Bunny doradzi³a to tak bêdzie. Nie chcê aby potem przy wymywaniu siê farby znowu zieleñ siê ujawni³a. K±piel farba i dajemy sobie pokój.
Na tym zdjêciu w w±tku o blondzie to ten Twój kolor Kachula jest bardziej rudy ni¿ zielony. I jak dla mnie ca³kiem niez³y, masz bardzo ³adne w³osy, a ten poblask zieleni domy³by siê przeciw³upie¿em
U mnie to by³a do¶æ ¿wawa zieleñ Mia³am ju¿ jasne w³osy i walnê³am ta 8 i to nie by³ dobry pomys³. Jednak teraz po Palette jestem zadowolona. No i ja ju¿ nie moge k±pieli, bo moje w³osy sa po dekolorze i dwóch k±pielach i sa zmienione z czarnych na blond, ju¿ nie ryzykujê ¿e siê sypn± Twoje sa w dobrym stanie, to mo¿esz siê jeszcze pobawiæ z k±piel±

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-09-29 o 17:37
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:03   #2676
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Na tym zdjêciu w w±tku o blondzie to ten Twój kolor Kachula jest bardziej rudy ni¿ zielony. I jak dla mnie ca³kiem niez³y, masz bardzo ³adne w³osy, a ten poblask zieleni domy³by siê przeciw³upie¿em
U mnie to by³a do¶æ ¿wawa zieleñ Mia³am ju¿ jasne w³osy i walnê³am ta 8 i to nie by³ dobry pomys³. Jednak teraz po Palette jestem zadowolona. No i ja ju¿ nie moge k±pieli, bo moje w³osy sa po dekolorze i dwóch k±pielach i sa zmienione z czarnych na blond, ju¿ nie ryzykujê ¿e siê sypn± Twoje sa w dobrym stanie, to mo¿esz siê jeszcze pobawiæ z k±piel±
K±piel bêdê robic na maks 6% wodzie.No chyba, ¿e Bunny mi inaczej doradzi. I tak wiem ¿e s± rude, Strasznie! A mi to nie pasuje
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 20:04   #2677
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Znalaz³am inspiracjê kolorystyczn±
Tylko teraz za nic nie wiem, co to jest za odcieñ. Bo poziom to chyba bêdzie 6. Chyba...

I teraz, je¶li Inebrya nie wymyje siê odpowiednio, chyba bêdê musia³a próbowaæ z k±piel± rozja¶niaj±c±. Ale to dopiero jak wykoñczê ju¿ 5/0 za jakie¶ 4,5 miesi±ca. Ju¿ siê sama bojê tego co mi mo¿e wyj¶æ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Lucido+milk+jam+color+classic+milk+tea+5.jpg (161,8 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Lucido+milk+jam+color+classic+milk+tea+2+(1).jpg (177,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg FEMININE-LONG-HAIRSTYLES-KOREAN-WOMEN-2013.jpg (49,1 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Cute-Korean-Hairstyle-for-Long-Hair-with-Bangs.jpg (82,0 KB, 5 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-29 o 20:06
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 20:13   #2678
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Czy mo¿e która¶ z Was wie jaki to mo¿e byæ kolor? Mam go w zak³adkach od jaki¶ 2 miesiêcy i strasznie mi siê podoba, ale obawiam siê ¿e ciê¿ko co¶ takiego uzyskac

https://polki.pl/uroda_wlosy_galeria...r_03_page_no=1
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 20:15   #2679
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am inspiracjê kolorystyczn±
Tylko teraz za nic nie wiem, co to jest za odcieñ. Bo poziom to chyba bêdzie 6. Chyba...

I teraz, je¶li Inebrya nie wymyje siê odpowiednio, chyba bêdê musia³a próbowaæ z k±piel± rozja¶niaj±c±. Ale to dopiero jak wykoñczê ju¿ 5/0 za jakie¶ 4,5 miesi±ca. Ju¿ siê sama bojê tego co mi mo¿e wyj¶æ...
Wella Color Touch 6,37 podobne nie?
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...touch-v2-1.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 20:16   #2680
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
K±piel bêdê robic na maks 6% wodzie.No chyba, ¿e Bunny mi inaczej doradzi. I tak wiem ¿e s± rude, Strasznie! A mi to nie pasuje
Kachula, wierz mi, nie s± strasznie rude. To taki blond, ciemny i ciep³y. Ca³kiem ³adny. No chyba, ¿e foty nie ukazuj± rzeczywisto¶ci, bo i tak bywa, ze cie¿ko czasem o dobra fotkê tego co nam siê nie podoba Na tych wczesniejszych wygl±da³y gorzej.
A, i jeszcze jedno - mi w czasie przechodzenia z czerni do blondu strasznie wytr±ca³ siê taki dziwny ¿ó³ty kolor. Przy gaszeniu go popielami w stylu 9.1 wychodzi³o tak szaro buro. Ile ja siê przy tym namêczy³am! a jak ju¿ dosz³am do blondu, to go zepsu³am tym Majirel 8. Z blondem jest du¿o dobrej zabawy

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-09-29 o 20:22 Powód: dopisek
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 20:25   #2681
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wella Color Touch 6,37 podobne nie?
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...touch-v2-1.jpg
Wow ! Serio, strasznie podobny. To teraz muszê znale¼æ odpowiednik tego w amoniaczku


W sumie to Inebrya ma 6/73 te¿ do¶æ podobne, jak my¶lisz?

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-kolorow-4.jpg
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 20:30   #2682
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, wierz mi, nie s± strasznie rude. To taki blond, ciemny i ciep³y. Ca³kiem ³adny. No chyba, ¿e foty nie ukazuj± rzeczywisto¶ci, bo i tak bywa, ze cie¿ko czasem o dobra fotkê tego co nam siê nie podoba Na tych wczesniejszych wygl±da³y gorzej.
A, i jeszcze jedno - mi w czasie przechodzenia z czerni do blondu strasznie wytr±ca³ siê taki dziwny ¿ó³ty kolor. Przy gaszeniu go popielami w stylu 9.1 wychodzi³o tak szaro buro. Ile ja siê przy tym namêczy³am! a jak ju¿ dosz³am do blondu, to go zepsu³am tym Majirel 8. Z blondem jest du¿o dobrej zabawy
No tak wiem, ¿e z blondem jest tragedia

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wow ! Serio, strasznie podobny. To teraz muszê znale¼æ odpowiednik tego w amoniaczku


W sumie to Inebrya ma 6/73 te¿ do¶æ podobne, jak my¶lisz?

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-kolorow-4.jpg
Inebrya patrz±c po próbniku wysz³a by ciemniej. Ja to nie wiem czy tobie po k±pieli to od razu by taki nie wyszed³. Czêsto tak jest, ¿e schodz±c z koloru k±piel± osi±ga siê chciany kolor. A po k±pieli nie musisz przecie¿ od razu k³a¶æ farby jak kolor dobrze wyszed³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-29, 20:36   #2683
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Inebrya patrz±c po próbniku wysz³a by ciemniej. Ja to nie wiem czy tobie po k±pieli to od razu by taki nie wyszed³. Czêsto tak jest, ¿e schodz±c z koloru k±piel± osi±ga siê chciany kolor. A po k±pieli nie musisz przecie¿ od razu k³a¶æ farby jak kolor dobrze wyszed³.
W sumie to racja, ¿e Inebrya do¶æ ciemno wychodzi. Czyli wtedy trzeba by braæ poziom 7 na cel.
A z t± k±piel±, to gorzej jak kolor nie wyjdzie tak jak go chcê
Oj tam, mam 4 miechy (no góra 3) ¿eby przemy¶leæ wszystko i siê na co¶ zdecydowaæ.

Przygotujcie siê kobitki na zawracanie ty³ka w moim skromnym wydaniu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 15:19   #2684
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Teoretycznie miedziany a mahoniowy to ró¿ne odcienie ale jak siê wyp³ukuj± to rudo.
Wiem wiem. Mied¼ to mied¼, a mahoñ to mahoñ Ale oba kolory s± z gamy "czerwono-rudo-pomarañczowych", czyli nielubianych przez osoby poszukuj±ce ch³odu

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zrozumia³a¶ o co mi sz³o Mi nawet ch³odne odcienie wychodz± do¶æ ciep³o, bo mam niby popielaty mysi br±z, ale w mocnym s³oñcu ¶wiecê siê na z³oto.
OK. Teraz zrozumia³am, co mia³a¶ na my¶li

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, zasada ta sama co przy ró¿nych podk³adach i pudrach. Nie ma u nas naprawdê jasnych odcieni, bo przecie¿ wszystkie Polki s± opalone na pomarañcz, albo maj± ró¿owe podtony w skórze. <ironia mode ON> No widzia³a¶ kiedy¶ jak±¶ jasn±, bia³± jak m±ka Polkê? <ironia mode OFF>
Ale klientki te¿ bywaj± specyficzne Rzekomo wiele z nas woli ciemne kolory (s³owa pani w Rossmannie, na moj± skargê, ¿e na polskiej stronie Max Faktora jest bardzo jasny podk³ad, ale w szafce w Rossmanie nawet nie przewidzieli miejsca na ten odcieñ).

W maju czy czerwcu odbiera³am zamówienie w drogerii internetowej. Przede mn± by³a dziewczyna, która przysz³a kupiæ podk³ad (wiele produktów mo¿na kupiæ tam na miejscu, od rêki). Dialog ze sprzedawczyni± by³ mniej wiêcej taki:

Klientka: Chcia³am jaki¶ podk³ad, tylko ciemny, bo lato idzie a ja taka blada jestem.
Ekspedientka: Najciemniejszy jest Dark Beige, w musie.
K: Acha, to poproszê.
Nawet koloru nie obejrza³a

A ja my¶la³am, ¿e maniera kupowania podk³adu "do przeciemniania twarzy" ju¿ dawno umar³a

Mcromance, piêkny kolor w³osów masz na tej fotce kilka postów wy¿ej

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula a ty normalnie po doopie dostaniesz. Daj ¿e ju¿ spokój z farbowaniem! Daj siê zieleni wyp³ukac i nie cuduj. Po naturze blond ma prawo tak wygl±daæ. A tragedii na g³owie nie masz,¿eby a¿ tak teraz cudowaæ.
Musia³aby¶ mieæ tak± zieleñ jak ja mia³am, ¿eby siê za³amywac. To co ci wysz³o wcale nie jest z³e. Kolorek jeszcze 'dojdzie' .
Podpisujê siê pod s³owami Weronisi. Rozumiem, ¿e nie jest to Twój wymarzony kolor, ale do odcienia glona daleko. Daj w³osom odetchn±æ.

Mysia kiedy¶ radzi³a zielonow³osym na³o¿enie przecieru pomidorowego na w³osy. Ale nie wiem czy przy tak jasnym odcieniu, nie mia³aby¶ nowego problemu w postaci w³osów o barwie rozwodnionej pomidorówki.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-09-30 o 15:21
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 15:21   #2685
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

rumpleteazer masakra z tymi podkladami mialam taka znajoma co cialo miala blade a podkladem mega ciemnym smarowala twarz, szyje i dekolt. Zabawnie bylo jak raz na lekcji wf wpadla na inna laske i jej cala twarz odbila sie na bialej koszulce tej drugiej

zamowilam sobie zestaw do manicure hybrydowego. Ifrit znalazlam Twoje posty na hybrydowym i glownie przez Ciebie zainwestowalam.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Kachula jak patrze na Twoje wlosowe wyczyny to jakbym widziala siebie rok temu tez uwazam, ze wszystko ok i zanim sie kapnelam musialam sciac ponad 20klakow... a ostatecznie i tak wrocilam do ciemnych
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 15:45   #2686
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
rumpleteazer masakra z tymi podkladami mialam taka znajoma co cialo miala blade a podkladem mega ciemnym smarowala twarz, szyje i dekolt. Zabawnie bylo jak raz na lekcji wf wpadla na inna laske i jej cala twarz odbila sie na bialej koszulce tej drugiej
Niez³a historia
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 17:41   #2687
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ


Kachula jak patrze na Twoje wlosowe wyczyny to jakbym widziala siebie rok temu tez uwazam, ze wszystko ok i zanim sie kapnelam musialam sciac ponad 20klakow... a ostatecznie i tak wrocilam do ciemnych
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Podpisujê siê pod s³owami Weronisi. Rozumiem, ¿e nie jest to Twój wymarzony kolor, ale do odcienia glona daleko. Daj w³osom odetchn±æ.

Mysia kiedy¶ radzi³a zielonow³osym na³o¿enie przecieru pomidorowego na w³osy. Ale nie wiem czy przy tak jasnym odcieniu, nie mia³aby¶ nowego problemu w postaci w³osów o barwie rozwodnionej pomidorówki.
To ja ju¿ nie pisze ile w³osów mi wypad³o i co z nimi robi³am. Powiem tylko, ¿e nie jestem zadowolona, zieleñ jeszcze jest i wygl±dam jak z biegunk± na g³owie, Przynajmniej ja siê tak widzê Ogólnie jutro przewidujê szukanie czego¶ ciemniejszego z farb. Musze siê rozejrzeæ na odcienie pokroju poziomu 7 lub 6.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-30 o 17:45
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 18:25   #2688
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To ja ju¿ nie pisze ile w³osów mi wypad³o i co z nimi robi³am. Powiem tylko, ¿e nie jestem zadowolona, zieleñ jeszcze jest i wygl±dam jak z biegunk± na g³owie, Przynajmniej ja siê tak widzê Ogólnie jutro przewidujê szukanie czego¶ ciemniejszego z farb. Musze siê rozejrzeæ na odcienie pokroju poziomu 7 lub 6.
prziebieg akcji zupelnie jak u mnie tez ciagle widzialam zielen... najgorsze ze nie tylko ja bo Tz tez widzial u mnie zielen
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 18:40   #2689
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
OK. Teraz zrozumia³am, co mia³a¶ na my¶li
No to teraz szafa gra Sama widzisz, ¿e ja niestety jestem w takiej trudnej sytuacji kolorystycznej Niby popiel, niby mysi, a ¶wieci na z³oto
Dobrze, ¿e przynajmniej jeszcze wygl±dam jak cz³owiek w odcieniach i ch³odnych i naturalnych i z³otych. Wiêc te odcienie czerwone mogê sobie darowaæ, bo wybór mam i tak do¶æ szeroki

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
rumpleteazer masakra z tymi podkladami mialam taka znajoma co cialo miala blade a podkladem mega ciemnym smarowala twarz, szyje i dekolt. Zabawnie bylo jak raz na lekcji wf wpadla na inna laske i jej cala twarz odbila sie na bialej koszulce tej drugiej
Nie no, umar³am Te¿ mia³am takie dziunie w szkole i na studiach

Niestety sama teraz tak mam z odbijaniem siê na koszulkach Mam denny, niemo¿ebnie t³usty filtr z La Roche-Posay i jak na³o¿ê na niego bebika z Holiki to siê niestety ¶ciera przy dotykaniu twarzy... Na szczê¶cie dzi¶ dotar³ do mnie filtr "dla dzieci" Lirene z wymianki. Oby by³ lepszy od tego aptecznego t³u¶ciocha

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To ja ju¿ nie pisze ile w³osów mi wypad³o i co z nimi robi³am. Powiem tylko, ¿e nie jestem zadowolona, zieleñ jeszcze jest i wygl±dam jak z biegunk± na g³owie, Przynajmniej ja siê tak widzê Ogólnie jutro przewidujê szukanie czego¶ ciemniejszego z farb. Musze siê rozejrzeæ na odcienie pokroju poziomu 7 lub 6.
Kachula znowu kombinuje
Moje reakcje po kolei:
1 2 3

Ju¿ nie kombinuj na razie, bo bêdzie trzeba podcinaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 19:14   #2690
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
prziebieg akcji zupelnie jak u mnie tez ciagle widzialam zielen... najgorsze ze nie tylko ja bo Tz tez widzial u mnie zielen
Ja siê swojego pytam: i jak?
A on: no... normalnie.
Ja: Ale czy to rudy, zielony czy ¿ó³ty jest?
on: No taki ¿ó³... z³oty
Dzi¶ szli¶my na spacer z dzieciakami i mina ludzi patrz±cych na mnie by³a taka http://replygif.net/i/859.gif
Jutro przyciemniam Czy bêd± zielone czy nie to lepiej ni¿ biegunka na g³owie.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula znowu kombinuje
Moje reakcje po kolei:
1 2 3

Ju¿ nie kombinuj na razie, bo bêdzie trzeba podcinaæ
To podetnê ale z gównem na g³owie chodziæ nie bêdê. Obra³am odcieñ, na chwilê obecn± Palette N6:
ProductSliderIntensiveColorCreme_N6_280x450.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 19:20   #2691
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê swojego pytam: i jak?
A on: no... normalnie.
Ja: Ale czy to rudy, zielony czy ¿ó³ty jest?
on: No taki ¿ó³... z³oty
Dzi¶ szli¶my na spacer z dzieciakami i mina ludzi patrz±cych na mnie by³a taka http://replygif.net/i/859.gif
Jutro przyciemniam Czy bêd± zielone czy nie to lepiej ni¿ biegunka na g³owie.



To podetnê ale z gównem na g³owie chodziæ nie bêdê. Obra³am odcieñ, na chwilê obecn± Palette N6:
Za³±cznik 5427657
Kachula ale ten palette Ci wyjdzie jak jasny br±z ! Poczekaj trochê z tym przyciemnianiem, pomy¶l na spokojnie ¿eby¶ nie ¿a³owa³a pó¼niej. Przyciemniæ to zawsze zd±¿ysz
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 19:24   #2692
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ale ten palette Ci wyjdzie jak jasny br±z ! Poczekaj trochê z tym przyciemnianiem, pomy¶l na spokojnie ¿eby¶ nie ¿a³owa³a pó¼niej. Przyciemniæ to zawsze zd±¿ysz
Bunny powiedzia³a ¿e jak ju¿ mam przyciemniaæ to tylko poziom 6 lub 7 bo inaczej cuda wyjd±.
Poza tym fryz5 mnie zainspirowa³ tym odcieniem: http://andyfromhell.blogspot.com/201...nie-wosow.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 19:29   #2693
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny powiedzia³a ¿e jak ju¿ mam przyciemniaæ to tylko poziom 6 lub 7 bo inaczej cuda wyjd±.
Poza tym fryz5 mnie zainspirowa³ tym odcieniem: http://andyfromhell.blogspot.com/201...nie-wosow.html
A jakby¶ zrobi³a jak±¶ naturê z poziomu 8 lub 7 na s³abszej wodzie? Nie stonuj± siê ?
Fajnie mu wysz³a ta farba. Ja robi³am w tamtym roku n5 te¿ na rozjasniane w³osy i wyszed³ mi ¶redni br±z

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-09-30 o 19:48
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 19:38   #2694
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê swojego pytam: i jak?
A on: no... normalnie.
Ja: Ale czy to rudy, zielony czy ¿ó³ty jest?
on: No taki ¿ó³... z³oty
Dzi¶ szli¶my na spacer z dzieciakami i mina ludzi patrz±cych na mnie by³a taka http://replygif.net/i/859.gif
Jutro przyciemniam Czy bêd± zielone czy nie to lepiej ni¿ biegunka na g³owie.



To podetnê ale z gównem na g³owie chodziæ nie bêdê. Obra³am odcieñ, na chwilê obecn± Palette N6:
Za³±cznik 5427657
Kachula, jeszcze to przemy¶l sporo rozja¶nia³a¶ farbami, teraz mo¿e mocno ³apaæ ciemna farba . ¯eby¶ nie skoñczy³a z czerni±

Ja tam kocham swój blond, nawet jak nie taki ma odcieñ. Czujê siê o wiele lepiej
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 19:48   #2695
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, jeszcze to przemy¶l sporo rozja¶nia³a¶ farbami, teraz mo¿e mocno ³apaæ ciemna farba . ¯eby¶ nie skoñczy³a z czerni±

Ja tam kocham swój blond, nawet jak nie taki ma odcieñ. Czujê siê o wiele lepiej
Ale ja strasznie wygl±dam!
To nawet dla mnie blond nie jest! Niestety w takim z³ocie wygl±dam jak... brzydko bym napisa³a

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A jakby¶ zrobi³a jak±¶ naturê z poziomu 8 lub 7 na s³abszej wodzie? Nie stosuj± siê ?
Fajnie mu wysz³a ta farba. Ja robi³am w tamtym roku n5 te¿ na rozjasniane w³osy i wyszed³ mi ¶redni br±z
My¶lê, kombinujê i szukam. Nie chcê ciemnych a co¶ takiego ewentualnie ciut ciemniejszego:
e0_500x640.jpg

A oto moje k³aki po k±pieli rozjasniaj±cej (która dla mnie gucio da³a) i po Garnier Sensation 110
P1060191.jpg
P1060205.jpg
P1060200.jpg
P1060181.jpg
Tragedia... Widaæ ca³y czas ten ciemny pas po ¶rodku.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-30 o 19:49
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:12   #2696
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja strasznie wygl±dam!
To nawet dla mnie blond nie jest! Niestety w takim z³ocie wygl±dam jak... brzydko bym napisa³a
My¶lê, kombinujê i szukam. Nie chcê ciemnych a co¶ takiego ewentualnie ciut ciemniejszego:
Za³±cznik 5427687

A oto moje k³aki po k±pieli rozjasniaj±cej (która dla mnie gucio da³a) i po Garnier Sensation 110
Za³±cznik 5427700
Za³±cznik 5427699
Za³±cznik 5427701
Za³±cznik 5427702
Tragedia... Widaæ ca³y czas ten ciemny pas po ¶rodku.
O kurczê faktycznie nic Ci nie z³apa³o...
Mia³am dok³adnie ten sam problem - z pasem ciemniejszym po¶rodku, w tamtym roku jak schodzi³am do blondu.. i rudo-zielony kolor (za³±czam foto) To chyba musz± byæ pozosta³o¶ci jakiej¶ wrednej farby która siê mocno "wgryz³a" we w³osy...
Wtedy ostatecznie zw±tpi³am i walnê³am br±z (N5) Nie ogarniam tych blondów
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (34,5 KB, 20 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:15   #2697
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja strasznie wygl±dam!
To nawet dla mnie blond nie jest! Niestety w takim z³ocie wygl±dam jak... brzydko bym napisa³a



My¶lê, kombinujê i szukam. Nie chcê ciemnych a co¶ takiego ewentualnie ciut ciemniejszego:
Za³±cznik 5427687

A oto moje k³aki po k±pieli rozjasniaj±cej (która dla mnie gucio da³a) i po Garnier Sensation 110
Za³±cznik 5427700
Za³±cznik 5427699
Za³±cznik 5427701
Za³±cznik 5427702
Tragedia... Widaæ ca³y czas ten ciemny pas po ¶rodku.
S± do¶æ jasne. Mo¿e teraz na to jakie¶ 8.1, zeby zjad³o z³oto rudy? albo 8.21, albo 8.12 (ale to ju¿ z profesek).
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:32   #2698
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
S± do¶æ jasne. Mo¿e teraz na to jakie¶ 8.1, zeby zjad³o z³oto rudy? albo 8.21, albo 8.12 (ale to ju¿ z profesek).
8.1 to na bank pog³êbi³oby zieleñ. Ja bym stawia³a na prof. naturê...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:45   #2699
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To podetnê ale z gównem na g³owie chodziæ nie bêdê. Obra³am odcieñ, na chwilê obecn± Palette N6:
Za³±cznik 5427657
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja strasznie wygl±dam!
To nawet dla mnie blond nie jest! Niestety w takim z³ocie wygl±dam jak... brzydko bym napisa³a

A oto moje k³aki po k±pieli rozjasniaj±cej (która dla mnie gucio da³a) i po Garnier Sensation 110
Za³±cznik 5427700
Za³±cznik 5427699
Za³±cznik 5427701
Za³±cznik 5427702
Tragedia... Widaæ ca³y czas ten ciemny pas po ¶rodku.
To ty k±piel robi³a¶ teraz? Kurde, umknê³o mi to, wiêc przepraszam za moje "reakcje".
Jak teraz patrze na twoje w³oski, to rzeczywi¶cie nie za bardzo jest. Na moim monitorze na ostatnim zdjêciu widzê lekko zielony poprzeczny pas. Je¶li na ¿ywo jest jeszcze bardziej widoczny, to nic dziwnego, ¿e chcesz przyciemniæ.

No i teraz ja siê zaczynam zastanawiaæ, czy po wykoñczeniu 5/0 z Inebryi braæ siê za schodzenie do poziomu 6 lub 7, czy po prostu braæ inny odcieñ poziomu 5...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:46   #2700
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
O kurczê faktycznie nic Ci nie z³apa³o...
Mia³am dok³adnie ten sam problem - z pasem ciemniejszym po¶rodku, w tamtym roku jak schodzi³am do blondu.. i rudo-zielony kolor (za³±czam foto) To chyba musz± byæ pozosta³o¶ci jakiej¶ wrednej farby która siê mocno "wgryz³a" we w³osy...
Wtedy ostatecznie zw±tpi³am i walnê³am br±z (N5) Nie ogarniam tych blondów
No kurcze to samo! Ju¿ sama nie wiem co jest!

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
S± do¶æ jasne. Mo¿e teraz na to jakie¶ 8.1, zeby zjad³o z³oto rudy? albo 8.21, albo 8.12 (ale to ju¿ z profesek).
¯adnych blondów (jasnych) Ju¿ mi siê odechcia³o.

Jutro postaram siê zrobiæ co¶, co na razie jako jedyna sensowna rzecz przychodzi mi do g³owy. Ci±gle my¶lê nad wszystkim i siê zobaczy...
Tym razem naprawdê uwierzy³am, ¿e bêdê mia³a ³adne jasne w³osy a tu
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.