Edixal - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 08:19   #31
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Edixal

Jak dla mnie ten wątek wygląda na pojedynek copywrighterów, weź go ktoś i zamknij go
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 07:39   #32
Zuzanna88
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańska
Wiadomości: 60
Dot.: Edixal

Ból po tabletkach nie do wytrzymania. Brałam rok temu, raz myślałam że umieram i chciałam już dzwonić po kartkę ale na szczęście po 20 minutach męczarni ból minął. W sumie brałam 3 dni i nie polecam , chyba że ktoś lubi jak go brzuch boli. Już lepiej iść na spcaer po śniadaniu niż brać jakąś chemią z głupią nadzieją że a nóż się uda schudnąć od jedzenia tabletek i siedzenia przed kompem...
Zuzanna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 09:24   #33
sylwiniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Edixal

moze zacznę od tego, że jestem magistrem farmacji i odradzam zażywanie dla osób z wrażliwym żołądkiem, a być może dla tych z mniej delikatnym też - po co nam wrzody żołądka? jak spora część kobiet mam problematyczne miejsca i lubię jeść słodycze i jednocześnie chciałabym być szczupła itd. no i cóż, zakupiłam w swojej aptece jeden listek tego "cudownego" preparatu, połknęłam jedną tabletkę po śniadaniu, na domiar złego w pracy na początku nic złego się nie działo, czułam tylko delikatne mrowienie, ale tak po około 15 minutach zaczęłam wymiotować w toalecie, dobrze, że akurat pacjentów nie było, bo byłby wstyd poczułam się, jakbym miała bulimię, tzn miałam takie wrażenie, że odchudzanie preparatem z takim składem polega poprostu na prowokowaniu wymiotów... piszę ten post "na świeżo" po moim dzisiejszym przeżyciu - chcę ostrzec- po pierwsze, są delikatniejsze preparaty wspomagające odchudzanie, po drugie - nie ma cudownego środka na odchudzanie, po trzecie - najlepsza dieta wg mnie to unikanie słodyczy i "mż" + ruch - przynajmniej godzinę dziennie intensywnych ćwiczeń, przynajmniej raz w tygodniu basen, rower; no i nie zapuszczajmy się, nie myślmy, "o dziś mam ładną figurę, to zjem to to i tamto", bo zjeść łatwo, gorzej potem usunąć ten nadmiar jedzenia z siebie
sylwiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 17:47   #34
maria4671
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Edixal

Tabletki na odchudzanie - https://acaiberry900.pl Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty. Polecam

Edytowane przez maria4671
Czas edycji: 2020-09-29 o 10:50
maria4671 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-22 18:47:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.