Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 21:31   #241
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Nitkę, żeby uszy nie odpadły
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:33   #242
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nawet nie wiem o czym mówisz zaraz sobie sprawdzę

hehe mój kolega poznał dziewczynę która wprost powiedziała, że lubi dobre fury i jak facet ma trochę w portfelu

nawet essence ma taka konturówkę transparentną za 5 zł chyba no na pewno nie więcej niż 7
O ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-matujacy.html

Przynajmniej szczera była
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:36   #243
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
tutaj jest napisane ze to zapomniany kosmetyk

była szczera i chyba tym go ujęła są razem już z pół roku, dla niej nawet wyjechał do norwegii żeby sprostać jej wymaganiom finansowym
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:37   #244
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tutaj jest napisane ze to zapomniany kosmetyk

była szczera i chyba tym go ujęła są razem już z pół roku, dla niej nawet wyjechał do norwegii żeby sprostać jej wymaganiom finansowym
Niby w zapomnianych a ja normalnie go kupiłam na lotnisku i kiedyś patrzyłam w D to też był
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:39   #245
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

hehe mój kolega poznał dziewczynę która wprost powiedziała, że lubi dobre fury i jak facet ma trochę w portfelu

nawet essence ma taka konturówkę transparentną za 5 zł chyba no na pewno nie więcej niż 7
Przynajmniej by o pozory dbała nie ogarniam

Kiedyś to i roszerową taką używałam konturówkę. Ach to wtedy luksus marka była dla mnie będąc w temacie ustowym, liczę, że na wiosnę Clarins wypuści znów olejki do ust.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:41   #246
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witam w nowej części

Patrzcie co proponuje Alledrogo na listopad:
Pakiet 25 ofert z darmowym wystawianiem https://wystawna.allegro.pl/darmowe-wystawianie/

Warunek: Promocja dla wszystkich użytkowników Allegro ze zwykłym kontem (bez statusu Firma), którzy w okresie od 01.11.2014 do 31.10.2015 kupili choć jeden przedmiot lub wystawili nie więcej niż 50 ofert.

Akcja trwa od dnia 07.11. do 30.11.2015 r.
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:50   #247
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Witam w nowej części

Patrzcie co proponuje Alledrogo na listopad:
Pakiet 25 ofert z darmowym wystawianiem https://wystawna.allegro.pl/darmowe-wystawianie/

Warunek: Promocja dla wszystkich użytkowników Allegro ze zwykłym kontem (bez statusu Firma), którzy w okresie od 01.11.2014 do 31.10.2015 kupili choć jeden przedmiot lub wystawili nie więcej niż 50 ofert.

Akcja trwa od dnia 07.11. do 30.11.2015 r.

To handlary się nie łapią, co za peszek
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 22:15   #248
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
To i tak masz lepiej, do mnie kurier w ogóle nie dzwonił i też po Locci będę zapitalać jutro

Za to kurier z Sephory dzwonił i jakie to mini burberry słodkie Ja to bym w ogóle chciała, zeby w S i D było więcej miniatur nawet do kupienia, a najlepiej zestawów miniatur. To niesprawiedliwe ze w USA można było kupić burberry mini beauty box za 32$, a u nas

Tusze do rzęs C. jakieś w miarę są, czy raczej kiepskie ?
W Sephorze jest fajny zestaw miniatur Estee:
tusz, kredka, BB krem, serum advanced i perfumki modern, ale cena zbójecka 165 zł :/
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:20   #249
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

hehe mój kolega poznał dziewczynę która wprost powiedziała, że lubi dobre fury i jak facet ma trochę w portfelu
przynajmniej szczera była

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
odpisałam Buahhot dokładnie to samo zanim przeczytałam Twój post ohhhh ahhhh ależ my mamy podobne - genialne umysły

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To handlary się nie łapią, co za peszek
nie będzie powiększonego zarobku

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

a tak ogólnie to witam się w czwartek klikamy dziś coś?

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

w D w próbkach Duo Alterny + 10 ml szamponu John Masters, Niespodzianka Sisley, 5 ml kremu Santa Verde Aloe i 5 ml kremu Biotherm
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:30   #250
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dzień dobry z gigantycznym opóźnieniem ale naskrobałyście
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:31   #251
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry z gigantycznym opóźnieniem ale naskrobałyście
To fakt, dużo tego
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 06:36   #252
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Witam w nowej części

Patrzcie co proponuje Alledrogo na listopad:
Pakiet 25 ofert z darmowym wystawianiem https://wystawna.allegro.pl/darmowe-wystawianie/

Warunek: Promocja dla wszystkich użytkowników Allegro ze zwykłym kontem (bez statusu Firma), którzy w okresie od 01.11.2014 do 31.10.2015 kupili choć jeden przedmiot lub wystawili nie więcej niż 50 ofert.

Akcja trwa od dnia 07.11. do 30.11.2015 r.
Ale cwaniaki promocja jest dla tych, którzy przez ostatni rok nie wystawili więcej niż 50 ofert to ja się nie załapuję

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
W Sephorze jest fajny zestaw miniatur Estee:
tusz, kredka, BB krem, serum advanced i perfumki modern, ale cena zbójecka 165 zł :/
Dobrze, że nie ma na stronie S.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:36   #253
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dzień dobry. Ja mam chęć coś dziś nabyć.
Najgorzej, że chciałabym jakiś nowy zapach, ale nic ponad to co już kiedyś miałam mi się nie podoba. I tęsknię za Midnight Poison, ale nie aż tak aby 700 za niego zapłacić. :-(
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:40   #254
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To fakt, dużo tego
Jakieś szaleństwo wczoraj było podczytywałam Was z telefonu, ale okropnie się na nim pisze, bo jest malutki chyba sobie zamówię jakiś większy, żeby być zawsze na bieżąco

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przynajmniej szczera była

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------



odpisałam Buahhot dokładnie to samo zanim przeczytałam Twój post ohhhh ahhhh ależ my mamy podobne - genialne umysły

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



nie będzie powiększonego zarobku

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

a tak ogólnie to witam się w czwartek klikamy dziś coś?

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

w D w próbkach Duo Alterny + 10 ml szamponu John Masters, Niespodzianka Sisley, 5 ml kremu Santa Verde Aloe i 5 ml kremu Biotherm
Fajne próbaski, ale jakoś odechciało mi się kupować w D.

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja mam chęć coś dziś nabyć.
Najgorzej, że chciałabym jakiś nowy zapach, ale nic ponad to co już kiedyś miałam mi się nie podoba. I tęsknię za Midnight Poison, ale nie aż tak aby 700 za niego zapłacić. :-(
Ja mam z 10 flaszek na liście do kupienia połowa to Diory, wiec ceny kosmiczne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:42   #255
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witajcie
Ale dzisiaj z rana zimnooo
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:42   #256
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Przeczytałam wczoraj na sąsiednim wątku o kradzieży pieniędzy przez Paypala Ma to jakiś związek z feelunique jak wróciłam do domu to szybko usunęłam kk z Paypala. Teraz nie będzie już tak łatwo płacić w necie chociaż jakiś plus tej sytuacji
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:47   #257
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witam z rana i witam w nowym wątku
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:51   #258
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jakieś szaleństwo wczoraj było podczytywałam Was z telefonu, ale okropnie się na nim pisze, bo jest malutki chyba sobie zamówię jakiś większy, żeby być zawsze na bieżąco

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------



Fajne próbaski, ale jakoś odechciało mi się kupować w D.
no wczoraj trochę popłynęłyśmy na nowym wątku

ja też nic nie klikam na razie chyba że dadzą jakiś turbo - wypasiony prezent dzisiaj
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:52   #259
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niby w zapomnianych a ja normalnie go kupiłam na lotnisku i kiedyś patrzyłam w D to też był
widzę, że na stronie D. nie ma




ja dziś nic nie klikam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 06:54   #260
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Hej dziewczyny, daaaaawno się nie udzielałam (remont zjadał mój czas i pieniądze ), ale powoli wracam do żywych, mam nadzieję, że mnie znów przyjmiecie

Ps. Nie wiem czy było: w D.do zakupu produktu The Balm dodaje się miniatura Mary Lou lub/i (?) bibułki matujące.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:55   #261
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Przeczytałam wczoraj na sąsiednim wątku o kradzieży pieniędzy przez Paypala Ma to jakiś związek z feelunique jak wróciłam do domu to szybko usunęłam kk z Paypala. Teraz nie będzie już tak łatwo płacić w necie chociaż jakiś plus tej sytuacji
ooooo ja nie ufam zabezpieczeniom Paypala - jakoś nie wydają mi się zbyt dobre. do zalogowania trzeba tylko email i hasło - mail każdy może znać a hasło tez nie musi być jakieś kosmiczne więc pewnie łatwo je "zhakować". Ja nie dodawałam kk na paypala - czasem wpływa mi tam z 20-30 Euro ze zleceń i wtedy sobie tym płace np w D. Ale numeru kk nigdy bym tam nie dodała
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:59   #262
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no wczoraj trochę popłynęłyśmy na nowym wątku

ja też nic nie klikam na razie chyba że dadzą jakiś turbo - wypasiony prezent dzisiaj
nie wierzę w takie cuda

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ooooo ja nie ufam zabezpieczeniom Paypala - jakoś nie wydają mi się zbyt dobre. do zalogowania trzeba tylko email i hasło - mail każdy może znać a hasło tez nie musi być jakieś kosmiczne więc pewnie łatwo je "zhakować". Ja nie dodawałam kk na paypala - czasem wpływa mi tam z 20-30 Euro ze zleceń i wtedy sobie tym płace np w D. Ale numeru kk nigdy bym tam nie dodała
Faktycznie, zabezpieczenia mają liche dobrze, że wczoraj poczytałam trochę tamten wątek, bo bym tak żyła w nieświadomości
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:59   #263
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, daaaaawno się nie udzielałam (remont zjadał mój czas i pieniądze ), ale powoli wracam do żywych, mam nadzieję, że mnie znów przyjmiecie

Ps. Nie wiem czy było: w D.do zakupu produktu The Balm dodaje się miniatura Mary Lou lub/i (?) bibułki matujące.
hello
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:05   #264
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

W D. dużo nowości Bobbi chciałabym zestaw pędzli, ale ta cena 980zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:19   #265
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witam z opóźnieniem w nowej części

Super koszyk darmowa dostawa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png sk.png (217,7 KB, 27 załadowań)
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:19   #266
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. dużo nowości Bobbi chciałabym zestaw pędzli, ale ta cena 980zł
to fajne https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000077167.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:22   #267
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Fajne, wstawiałam wczoraj tylko wolałabym błyszczyk zamiast kredki ale tusz jest superaśny, więc jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to polecam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:28   #268
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

zastosowałam dziś tusz MJ na primer EL. No jest trochę lepiej ale dalej bez rewelacji. Rzęsy są jakieś takie "cienkie" i bez wyrazu zupełnie. I do tego na bazie ten tusz schnie jeszcze szybciej niż bez niej i cięzko rozczesać rzęsy jak się skleją ale tusz wczoraj wytrzymał cały dzień, nie osypał się ani nic więc daję mu jeszcze szansę ale za pełna cenę na pewno go więcej nie kupię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:31   #269
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zastosowałam dziś tusz MJ na primer EL. No jest trochę lepiej ale dalej bez rewelacji. Rzęsy są jakieś takie "cienkie" i bez wyrazu zupełnie. I do tego na bazie ten tusz schnie jeszcze szybciej niż bez niej i cięzko rozczesać rzęsy jak się skleją ale tusz wczoraj wytrzymał cały dzień, nie osypał się ani nic więc daję mu jeszcze szansę ale za pełna cenę na pewno go więcej nie kupię
Dobrze, że go kupiłaś w promocji szkoda, że taka firma jak MJ produkuje buble
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:34   #270
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Witam z opóźnieniem w nowej części

Super koszyk darmowa dostawa
dziekuje- skorzystalam wzielam gabkę donegal ala beautyblender
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Fajne, wstawiałam wczoraj tylko wolałabym błyszczyk zamiast kredki ale tusz jest superaśny, więc jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to polecam
aaa to przepraszam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.