NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 22:37   #2071
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Nie wiem jakim cudem biały kolor z NN kryje po 2 warstwach...mi kryje dopiero po 3... I jeszcze ten kolor to jakiś glut... Do reszty kolorów nie mam jako takich zarzutów. Jak podniosą cenę to wrócę to CZ z kolorówką
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 22:53   #2072
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jakim cudem biały kolor z NN kryje po 2 warstwach...mi kryje dopiero po 3... I jeszcze ten kolor to jakiś glut... Do reszty kolorów nie mam jako takich zarzutów. Jak podniosą cenę to wrócę to CZ z kolorówką
Ja jestem z niego bardzo zadowolona i dwie warstwy dla mnie wystarczaja w zupelnosci. Jest gesty, to fakt bo to bialy kolor i w wiekszosci firm tak niestety jest.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 23:02   #2073
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A ja mam 4 kolory z NN - Pink Lady, Forever Calm, Pink Panther i Natural Beauty - ze wszystkich jestem zadowolona Kryja po jednej albo dwoch warstwach. Kolor ladnie wyglada na dloni.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 23:21   #2074
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kicz, przed ostatnimi podwyzkami tez sie zarzekali ze nie podniosa cen a 2 miesiace pozniej podniesli

Jak to zapomnieli o konkursie?
Myślisz, że by tak ryzykowali? Teraz są na świeczniku przez tą kolekcję. Poza tym wiadomo, że kolekcja "specjalna, gwiazdorska" będzie droższa, buteleczki ładniejsze itp. Nie martwmy się na zapas. Mi wprawdzie 4-5 kolorów wystarcza na jakiś czas, więc 2-3 złote w tą czy w tą aż tak nie robi różnicy, ale rozumiem
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 23:27   #2075
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

7zł, cena wyższa o 25% biorąc pod uwagę ceny które wzrosły po ostatniej podwyżce.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 05:10   #2076
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jakim cudem biały kolor z NN kryje po 2 warstwach...mi kryje dopiero po 3... I jeszcze ten kolor to jakiś glut... Do reszty kolorów nie mam jako takich zarzutów. Jak podniosą cenę to wrócę to CZ z kolorówką
też jestem posiadaczką białego i mój też kryje po dwóch warstwach ale za to z niektórymi kolorami miewałam problemy, np. z Barbie zrobił sie glut
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja mam 4 kolory z NN - Pink Lady, Forever Calm, Pink Panther i Natural Beauty - ze wszystkich jestem zadowolona Kryja po jednej albo dwoch warstwach. Kolor ladnie wyglada na dloni.
ja mam obecnie ok 20, a przewinęło się pokojnie 40 część kolorów była ok, część robiła problemy. Niestety 90% lakierów zgęstniało

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
7zł, cena wyższa o 25% biorąc pod uwagę ceny które wzrosły po ostatniej podwyżce.
jeszcze przypomnijmy że gdy zaczęłam używać NN to jedną ich buteleczke kupowałam za 18,50 zł w międzyczasie NN zmieniło wygląd butelki i rzekomo formułe. Moim zdaniem jakość lakierów się nieznacznie polepszyła, w każdym razie cena poleciała prawie 60% do góry. Sodówka im uderzyła do głowy. Jak widze co odpieprzają teraz, dodatkowo z pseudo gwiazdą, której widoku znieść nie potrafie, to uważam że nie warto w nich inwestować.

Nawiasem mówiąc mam dużo lakierów z Chin i znaczna ich część jest lepsza od lakierów NN
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 07:58   #2077
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
MM nie używam, nie ta jakość. Zostaje przy CND, OPI i NN. Może i 35zł to nie za niska cena ale do CND i OPI neonail jest nadal bardzo korzystny cenowo. Pytanie co dla kogo ważne jakość czy tylko cena
Jak dla Ciebie MM nie mają jakości to ja nie mam pytań.
To produkty z najwyższej półki które na szczęście nie trafiają do szerokiej rzeszy dziewczyn którym wydaje się że potrafią wykonać poprawne mani a później kończą w wątku uczuleniowym. MM nie potrzebuje promocji ze strony "gwiazdy" która akurat ma swoje pięć minut.

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja juz neonail podziękowałam chyba na Indigo przeskocze, lepsza jakoś za, jak widać, mniejsze pieniądze tylko musze znaleźć jakieś zastępstwo dla EB
ostatnio testowałam baze z SPN (Sandrika ) i zachowuje się identycznie jak EB. Nie wiem jak z przedłużaniem ale "zwykłe" mani wytrzymuje tyle samo co z EB. No i teraz jest ta nowa proteinowa z Indigo która być może będzie godnym zamiennikiem
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-05-16 o 13:00
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 08:05   #2078
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja mam obecnie przedłużony paznokieć baza 700 z spn i trzyma się teraz czwarty tydzień. Kolory już zmieniałam ale akurat ten paznokieć piłuje bo nie chce na nowo przedłużać.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:20   #2079
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Jak dla Ciebie MM nie mają jakości to ja nie mam pytań.
To produkty z najwyższej półki które na szczęście nie trafiają do szerokiej rzeszy dziewczyn którym wydaje się że potrafią wykonać poprawne mani a później kończą w wątku uczuleniowym. MM nie potrzebuje promocji ze strony "gwiazdy" która akurat ma swoje pięć minut.



ostatnio testowałam baze z SPN (Sandrek ) i zachowuje się identycznie jak EB. Nie wiem jak z przedłużaniem ale "zwykłe" mani wytrzymuje tyle samo co z EB. No i teraz jest ta nowa proteinowa z Indigo która być może będzie godnym zamiennikiem
No wlasnie, ja mam malo kolorow z NN, z MM nie mam zadnego ale z obserwacji widze ze MM to zdecydowanie dobra jakosc wiec dziwie sie troche ze ktos moze powiedziec nie ta jakosc. Mm to juz wyzsza polka.....

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:47   #2080
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
MM nie używam, nie ta jakość. Zostaje przy CND, OPI i NN. Może i 35zł to nie za niska cena ale do CND i OPI neonail jest nadal bardzo korzystny cenowo. Pytanie co dla kogo ważne jakość czy tylko cena
MM to wyższa półka i nie ma porównania do NN. Piszesz o jakości, a porównujesz lakiery z wysokiej półki z niską? MM nie potrzebuje pseudo gwiazdek do promowania, i mają mnóstwo zadowolonych klientów, większość bardzo dobrych salonów pracuje na Mistero Milano, a na Neonail kto, chyba Patrycja Kazadi.

Cytat:
Napisane przez xmartusiax19 Pokaż wiadomość
Ja na promocji kupiłam 30 lakierów NN i 6 Mistero milano, co do MM buteleczka 11 ml kosztowala 25 zl wiec nie duzo ale jakos lakieru mnie nie zadowala, biały i żółty musiałam nakladac ok 5 warstw i jeszcze byly przeswity, za to NN krycie białego lakieru idelane przy drugiej warstwie. Indigo ma zbyt gęstą konststencję, mistero milano za rzadki , NN wydaje sie byc dla mnie idealne , Semilac nadal bede uzywać mimo ze ma bąbelki powietrza ale jest bardzo dostepne i przesyłka juz przy 2 lakierach za darmo.
Mam zarówno biel i żółć, kryją dobrze po dwóch warstwach, ale warto je rolować w dłoniach, więc albo masz wadliwy egzemplarz, który możesz zareklamować, albo wciskasz nam tu kit za przeproszeniem.


Ostatnio coś zauważyłam wysyp nowych użytkowniczek piszących bez sensu na tym forum
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:32   #2081
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A moze byc tak ze te 5ml Indigo bedzie bardziej wydajne niz 7ml innego lakieru. Moze te które maja 7ml wymagaja nalozenia az 3 warstw a te 5ml moga wymagac dwóch a nawet jednej

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Miałam kilka kolorów z Indigo i żaden nie krył po 2 warstwach jakoś się z nimi nie polubiłam, zdecydowanie lepiej mi sie pracuje na NN, czy nawet Semilacu i CZ. No ale jak ktoś pisze, że MM to niższa półka niż NN, to sorry ale ostanio kupuję tylko te 2 firmy, z obydwu jestem zadowolona i uważam, że jakość jest porównywalna, może dlatego, że nie trafil mi się jak dotąd żaden bubel z NN. Nie podoba mi się natomiast marketing NN, zdecydowanie idą w stronę Semilaca. Co to w ogole za pomysł, żeby angażować jakąś niby gwiazdkę do promowania marki, to sie nie kojarzy z profesjonalnymi produktami
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 10:40   #2082
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Chce kupić top i hard base z NN, do tego jakiś kolor a tu widzę kiepskie opinie no i znowu dylematy :cojest :
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:47   #2083
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Miałam kilka kolorów z Indigo i żaden nie krył po 2 warstwach jakoś się z nimi nie polubiłam, zdecydowanie lepiej mi sie pracuje na NN, czy nawet Semilacu i CZ. No ale jak ktoś pisze, że MM to niższa półka niż NN, to sorry ale ostanio kupuję tylko te 2 firmy, z obydwu jestem zadowolona i uważam, że jakość jest porównywalna, może dlatego, że nie trafil mi się jak dotąd żaden bubel z NN. Nie podoba mi się natomiast marketing NN, zdecydowanie idą w stronę Semilaca. Co to w ogole za pomysł, żeby angażować jakąś niby gwiazdkę do promowania marki, to sie nie kojarzy z profesjonalnymi produktami
Tylko, że to już od jakiegoś czasu jest czysta komercja, a nie profesjonalizm :/ a na dobre zaczęło się od blogerki z warstwą depresyjną

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:52   #2084
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez dkni41 Pokaż wiadomość
Tylko, że to już od jakiegoś czasu jest czysta komercja, a nie profesjonalizm :/ a na dobre zaczęło się od blogerki z warstwą depresyjną

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Właśnie to mialam na myśli, szkoda że poszli w stronę masówki, bo produkty mają naprawdę fajne
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 11:24   #2085
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Chce kupić top i hard base z NN, do tego jakiś kolor a tu widzę kiepskie opinie no i znowu dylematy :cojest :
produkty mają dobre-kupuj a nie się zastanawiaj
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 11:55   #2086
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
produkty mają dobre-kupuj a nie się zastanawiaj
No to czekam na wypłatę, dzisiaj ma być
Rozumiem że hard base to normalna baza tylko twardsza? Pod nia nic nie kładę (nie działa mi lupka w apce)
Myślałam o tej EB ale widzę tylko dużą butle.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:00   #2087
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

hard base to zwykła baza. EB jest tylko duża pojemność. Obie kładziesz na "gołego" pazura.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:03   #2088
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
hard base to zwykła baza. EB jest tylko duża pojemność. Obie kładziesz na "gołego" pazura.
O dzięki, No to super to biorę hard base
To teraz muszę w fioletach poszperać bo na ali coś trafić nie mogę
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:07   #2089
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
No to czekam na wypłatę, dzisiaj ma być
Rozumiem że hard base to normalna baza tylko twardsza? Pod nia nic nie kładę (nie działa mi lupka w apce)
Myślałam o tej EB ale widzę tylko dużą butle.
nic nie kładziesz pod spód, pod EB tez nie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 12:35   #2090
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
nic nie kładziesz pod spód, pod EB tez nie


No i znalazlam 7 lakierów które bym chciała
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:07   #2091
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość


No i znalazlam 7 lakierów które bym chciała
Jakie? ja muszę podjechać po top sunbloker i jakiś jasny błękit, szukam odpowiednika pst7 z CZ
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:20   #2092
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jakie? ja muszę podjechać po top sunbloker i jakiś jasny błękit, szukam odpowiednika pst7 z CZ
Alluring neptune, sensual venus, opal vine, opal rose, cherry lady, passionate tango, hypnotic rose.

Pomijam szczegół, że mam z 40 lakierów z ali

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Ja sie z Cz nie lubię
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 19:00   #2093
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

No i zakupy zrobione. Baza, top i opal wine. Mam nadzieję, że będzie ładny
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 22:51   #2094
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
No i zakupy zrobione. Baza, top i opal wine. Mam nadzieję, że będzie ładny
Mam go i jest spoko ma mega krycie, już po 1 warstwie wygląda ok
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 07:02   #2095
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Mam go i jest spoko ma mega krycie, już po 1 warstwie wygląda ok
Ooo dzięki to super, bo mam (chyba) podobny kolorek z ali i po 4 warstwach jest słabo.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 11:37   #2096
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
NeoNail wprowadzili w Wispolu, który mam pod nosem
Nie mają wszystkich kolorów niestety - chciałam Pastel Blue i akurat nie było
serio? ja mam wispol pod nosem, więc zajrze, czy u mnie też się pojawiły

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ojoj zrobil sie dym

Ja tez nie lubie podwyzek. Poki co robie sobie bana na zakupy lakierowe. Leci do mnie 10 cat eye z ali, w kufrze mam ze 100 lakierow...no nie zuzyje tego, chyba ze zaczne je pic

Indigo chyba jako jedna z niewielu marek, trzyma sie jednej ceny. Kiedys jak kupowalam u nich lakiery stacjonarnie, to dawali tez rabat z tej okazji. Nie wiem jak jest teraz.

Jak na marke komercyjna, dostepna dla kazdego amatora, NN ceni sie az nadto.
Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Nawet nie będę liczyc ile mam wadliwych/dziwnych lakierów NN. Albo nie kryją, albo zamiast pastelu dostałam neon... Jesli z indigo będzie mniej problemów to jestem w stanie troche doplacic.
29zl za indigo czy 28 za nn to dla mnie żadna różnica. Nie zuzylam jeszcze żadnego lakieru do konca, wiec 1 ml nie robi mi różnicy. Nie będę sprawdzac czy jedne mani będzie mnie kosztowalo 5 groszy więcej czy mniej.
oprócz tego co napisałyście za Indigo przemawia jeszcze argument, że na targach i w grudniu na hybrydy jest zawsze promocja 2+1 co daje 4zł/1ml produktu w tych mniejszych lakierach, niestety niektóre kolory też mają problematyczne ;/ mimo to niska cena mnie bardzo przekonuje no i nie trzeba dodatkowo płacić za to, że Siwiec mizdrzy się na targach do słot foci
ponadto chyba tylko Indigo i CZ przez ostatnie 2 lata (czyli od kiedy zajmuję się hybrydami) nie podnieśli cen

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
A ja tam sobie kupiłam całą kolekcję Kazadi i jestem szczęśliwa Nie wiem co i jak z tą kreacją, ale lakierki są extra


Jak kupiłam z kilku względów, po pierwsze nowe ładne kolorki, po drugie żadna firma nie wypuściła takiej kolekcji z gwiazdą a po trzecie takie kolorowe butelki ma tylko CND, ale za 70zł butelka, zatem 35zł a 70zł to przepaść. Mam w salonie CND i w niczym nie widzę różnicy co do neonail. Jak dla mnie cena do przyjęcia.


Siwiec a Kazadi to chyba dwie rożne kategorie.
wyczuwam kryptoreklamę jeśli uważasz, że warto płacić +5zł za kolorową butelkę tylko dlatego, że jest kolorowa to ja nie wiem na jakim ty świecie żyjesz a kolory Patryśki dupy nie urywają
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 17:34   #2097
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Nie 5zl a 7zl wiecej za ta sama pojemnosc, ale z "autorskiej kolekcji"
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:53   #2098
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Nie 5zl a 7zl wiecej za ta sama pojemnosc, ale z "autorskiej kolekcji"
Kiepski ze mnie matematyk gdyby te kolory były chociaż ładne, ale one są nijakie i bezpłciowe :/
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:21   #2099
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dotarł Opal wine
Szkoda, że nie jest odrobinę jaśniejszy, ale w weekend zmiana mani
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 20:24   #2100
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Kiepski ze mnie matematyk gdyby te kolory były chociaż ładne, ale one są nijakie i bezpłciowe :/
Ja bym pare tych nowosci przygarnela, ale nie za ten piniondz

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Dotarł Opal wine
Szkoda, że nie jest odrobinę jaśniejszy, ale w weekend zmiana mani
To czekam na fotki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.