Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 20:14   #991
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może wiecie w jakich aptekach przy zakupie produktów La Roche Posay można dostać kartę stałego klienta?
Ja dostałam tę książeczkę z zamówieniem z Eskulapa
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 00:20   #992
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

dziewczyny, robiłyście zakupy na www.apo-discounter.pl ?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 16:34   #993
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A mnie interesuje superapteka.pl. Robiłyście tam zakupy - ceny mają bardzo niskie.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:50   #994
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
dziewczyny, robiłyście zakupy na www.apo-discounter.pl ?
Podłączam się do pytania. Mają fajne ceny.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:58   #995
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania. Mają fajne ceny.

Ceny bardzo przyjazne,szkoda tylko ze maly wybor maja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:01   #996
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ceny bardzo przyjazne,szkoda tylko ze maly wybor maja
Rzeczywiście mają wąski asortyment, ale akurat jest to, co mnie interesuje, dlatego czekam na opinie.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 07:55   #997
malewara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 62
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja polecam www.☠☠☠☠☠☠☠ Są tam produkty apteczne, nawet te na recepte, bardzo tanio. Wielkim plusem jest to, ze nie placi sie za przesylke. Towar odbiera sie w aptece, ktorą sie wybierze. W moim 40tys. miescie Chojnicach chyba az 4 czy 5 bylo do wyboru, wiec sie zdziwilem. Zakup musi być za min. 20zł.
malewara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 16:35   #998
nofret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Robić! Superszybka wysyłka (doszło w 2 dni!), bardzo dobrze zapakowane i ceny rzeczywiście atrakcyjne. Lepiej jednak porównać sobie przed zakupem z polskimi cenami, bo chyba nie wszystko jest tańsze.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona
nofret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:36   #999
nofret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

O kurczę, coś mi nie zacytowało. Chodziło o apo-discounter.pl
nofret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:45   #1000
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez nofret Pokaż wiadomość
O kurczę, coś mi nie zacytowało. Chodziło o apo-discounter.pl
dzięki za opinię; jakaś prawidłowość rządzi tym, co jednak jest droższe niż u nas?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 08:27   #1001
nofret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
dzięki za opinię; jakaś prawidłowość rządzi tym, co jednak jest droższe niż u nas?
Nie wydaje mi się, ale jak się czegoś szukasz do kupienia w internecie to i tak chyba porównujesz ceny w różnych sklepach. Przynajmniej ja tak zawsze robię
nofret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 13:18   #1002
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez nofret Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, ale jak się czegoś szukasz do kupienia w internecie to i tak chyba porównujesz ceny w różnych sklepach. Przynajmniej ja tak zawsze robię
tak, ale myślałam, ze coś Ci się szczególnie w oczy rzuciło
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 08:06   #1003
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

no ja ostatnio porównalam sobie ceny i naprawde mnie zamurowało. Przykład bioderma sensibio H2O: w eskuplapie 500 ml jest za niecałe 50 zeta, ide do mojej apteki i babka podaje mi cene 58 zł, cos mi nie pasuje i pytam za ile ml,a to do mnie ze za 250 na to ja poszłam szybciutko do domu i złożylam zamówienie w eskulapie na 120 złotych. Szkoda ze "normalni" sprzedawcy tak windują ceny, przyznam ze wolalabym kupowac na miejscu, nawet jezeli byloby to troche drozej, ale nie az tak!
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:23   #1004
marmoladella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

W Fabryce Zdrowia można teraz kupić spray Biodermy Photoderm MAX 50+ za 28 zł z groszami
Sprawdzałam cenę tego filtra w innych aptekach i wszędzie cena wahała się w granicach 40-50 złotych, więc jeśli, któraś z wizażanek byłaby chętna, to polecam.
Sama skorzystałam z promocji i data ważności sprayu, który zamówiłam to kwiecień 2010. Nie wiem czy we wszystkich będzie tak samo, ale jeśli tak to pewnie wystarczający termin przydatności dla filtrujących się często i nie tylko latem.

Robiłam zakupy w tej aptece trzy razy i mogę ją polecić. Dobry kontakt, szeroki asortyment, jak dla mnie i można tam znaleźć trudno dostępne kosmetyki np. Boniderm i Flos-lek (a przynajmniej w moim mieście trudno je dostać). I ceny w porównaniu z innymi aptekami dosyć niskie.
Jedynie realizacja zamówienia trwa przeważnie tydzień, czasem nawet 10 dni.
No, i czasem trudno znaleźć jakiś produkt na ich stronie.
Za to przesyłka pobraniowa Pocztą Polską tańsza niż w innych sklepach internetowych, bo tylko 11 zł.

Edytowane przez marmoladella
Czas edycji: 2009-02-27 o 13:26
marmoladella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:55   #1005
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja moge polecic apteke www.cefarm24.pl Dosc szeroki asortyment, przejrzysta strona. Stosuje tabletki na wypadanie włosów, lamliwosc paznokci itd. U mnie w aptece są po 50 zl a tam 38 w stalej cenie (czasem w promoci po 29). Zawsze robie zakupy raz na jakis czas wiec wtedy przesylka tansza i nie ma problemu. Jesli chodzi o apteke dbam o zdrowie to wlansie przegladam i nie widze roznicy w cenach internetowych a w aptece. przynajmniej na produktach, które mnie interesują.
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 17:48   #1006
ania170de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ostatnio kupiłam krem Iwostin z filtrem zapłaciłam za niego 39.80 potem w domu weszłam na apteke internetową i okazało się że ten sam krem mogłam kupić za 22 zł to jest dopiero różnica ,dziś też kupywałam kremik za który zapłaciłam 32 zł a w domzdrowia jest za 24 zł.Najdroższe są apteki w centrach handlowych i galeriach ceny mają z kosmosu,teraz zbieram większe zamówienie i zamawiam przez internet można naprawde dużo zaoszczędzić,może nie na wszystkim ale na większości kosmetyków
ania170de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 14:17   #1007
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Czy ktos korzystal z uslug :
http://www.aptekagemini.com.pl/

maja fajne ceny
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:41   #1008
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Czy ktos korzystal z uslug :
http://www.aptekagemini.com.pl/

maja fajne ceny
Ja dzisiaj u nich zamawiałam szampony Emolium. przesyłka wyszła 10 zł i ceny maja fajne
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:59   #1009
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Czy ktos korzystal z uslug :
http://www.aptekagemini.com.pl/

maja fajne ceny
ja nie korzystałam, ale po przejrzeniu oferty stwierdzam, że jest dość skromna; nie dostukam do 200zł niestety, chociaż ceny rzeczywiście konkurencyjne. Ale przesyłka pochłonie zaoszczędzone złotówki :/
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 20:21   #1010
ola_le
Przyczajenie
 
Avatar ola_le
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
A mnie interesuje superapteka.pl. Robiłyście tam zakupy - ceny mają bardzo niskie.
superapteke odradzam. ceny sa rzeczywiscie dobre i przez dlugi czas bylam ich klientka. do tego opcja odbioru osobistego w aptece stacjonarnej w warszawie byla dodatkowym plusem, bo wiadomo- kolejna oszczednosc, tym razem na przesylce...
ale nasza wspolpraca skonczyla sie bardzo burzliwie, kiedy pewnego dnia zamowilam kosmetyki przed urlopem w bulgarii, wiec wiadomo w zamowieniu byly filtry, maski nawilzajace, balsamy i inne niezbedniki na wyjazd. wszystko bylo ok, zamowienie przyjete, dostalam potwierdzenie na maila, etc. a na miejscu w aptece przy odbiorze, a bylo to z 4 dni przed moim wyjazdem, okazuje sie, ze polowy zamowionych kosm. nie ma, bo .... nie! zero uzasadnienia, zadnego przepraszam, produkty wystepuja jako dostepne na ich stronie, a oni mowia mi, ze ich nie maja, bo "nie ma zainteresowania tym kremem, a dla jednej osoby nie beda skladac zamowienia u dostawcy!" (sic!!). no po prostu rece mi opadly! potem jeszcze wymiana zdan z jakas arogancka kobieta, ktora miala wszystko gdzies i w ogole sie nie poczuwala do jakiejkolwiek skruchy (np przepraszam). a to to juz mnie rozwala jak nic innego - brak poszanowania klienta.
ale najgorsze w tym wszystkim nie byla ich fatalna obsluga klienta, ale to, ze zostalam bez kosmetykow na wyjazd, a byly to wyselekcjonowane dermokosmetyki, ktore potem napredce kompletowalam w jakis superpharmach, przeplacajac dziesiatki zlotych, zamiast wybrac jakas inna, solidna apteke internetowa - ale na to nie miala juz czasu..

teraz kupuje w aptekaslonik.pl
jestem bardzo zadowolona. ceny dobre, obsluga klienta fenomenalna - serdeczne maile od obslugi, ktora informuje o kazdym etapie zlozonego zamowienia. do tego duzo probek w kazdej paczce i szybka wysylka. polecam.
ola_le jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:57   #1011
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja mogę polecić www.e-lek.pl .
Różnica w cenie kremu Avene między apteką stacjonarną, a e-lekiem była dość spora - prawie 50 zł. Inne produkty też kosztowały znacznie mniej.

Dodatkowy plus za to, że zamówienie zostało zrealizowane i wysłane w dniu jego złożenia! Z tego, co się orientuję możliwy jest też odbiór osobisty (chyba w Katowicach).

No i oczywiście otrzymałam mnóstwo próbek (po kilka sztuk tego samego rodzaju).

Bardzo pozytywnie, polecam.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:26   #1012
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Czy ktos korzystal z uslug :
http://www.aptekagemini.com.pl/

maja fajne ceny
Opisuje wyzej wymieniona apteka. zamowienie zlozylam w czw, dzis pon a paczka jest u mnie. W pt napisali ze wyslali.
Zamowilam lysanel active + 25% w miniproduktach. Nie dostalam tego ostatniego czyli mini produktow lysanela. Dostalam inne probki - 20ml pasty do zebow, jakis krem i dlugopis.
szkoda ze nie dali mi tych probek lysanela ale mysle ze moge polecic te apteka ze wzg. na szybka dostawe i dobre ceny.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:12   #1013
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Opisuje wyzej wymieniona apteka. zamowienie zlozylam w czw, dzis pon a paczka jest u mnie. W pt napisali ze wyslali.
Zamowilam lysanel active + 25% w miniproduktach. Nie dostalam tego ostatniego czyli mini produktow lysanela. Dostalam inne probki - 20ml pasty do zebow, jakis krem i dlugopis.
szkoda ze nie dali mi tych probek lysanela ale mysle ze moge polecic te apteka ze wzg. na szybka dostawe i dobre ceny.
Ja mogę szczerze polecić apteke. Zamówienie złozyłam we wtorek kolo 16, wplacilam wteyd pieniadze a w czwartek z rana byla paczka. Wszystkie zamowione leki a do tego kilka próbek i kosmetyczka gratis. Bardzo polecam.
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 12:21   #1014
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Super, bardzo przydatny wątek Jestem obecnie na etapie szukania apteki gdzie najtaniej kupie produkty Effaclar LRP. Ceny w internecie są tak skrajnie różne że aż boje się iść do zwykłej apteki

Hmm, najtaniej znalazłam we wspomnianym wcześniej

http://www.apo-discounter.pl

i

http://www.sanoe.pl.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:17   #1015
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
A mnie interesuje superapteka.pl. Robiłyście tam zakupy - ceny mają bardzo niskie.
..też mnie ta apteka interesuje (najtańsza emulsja 50+ Avene) BARDZO prosze o opinie.....
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:48   #1016
ola_le
Przyczajenie
 
Avatar ola_le
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

poniżej moja wypowiedź na temat superapteka.pl
szczerze odradzam tam zakupy.
Cytat:
Napisane przez ola_le Pokaż wiadomość
superapteke odradzam. ceny sa rzeczywiscie dobre i przez dlugi czas bylam ich klientka. do tego opcja odbioru osobistego w aptece stacjonarnej w warszawie byla dodatkowym plusem, bo wiadomo- kolejna oszczednosc, tym razem na przesylce...
ale nasza wspolpraca skonczyla sie bardzo burzliwie, kiedy pewnego dnia zamowilam kosmetyki przed urlopem w bulgarii, wiec wiadomo w zamowieniu byly filtry, maski nawilzajace, balsamy i inne niezbedniki na wyjazd. wszystko bylo ok, zamowienie przyjete, dostalam potwierdzenie na maila, etc. a na miejscu w aptece przy odbiorze, a bylo to z 4 dni przed moim wyjazdem, okazuje sie, ze polowy zamowionych kosm. nie ma, bo .... nie! zero uzasadnienia, zadnego przepraszam, produkty wystepuja jako dostepne na ich stronie, a oni mowia mi, ze ich nie maja, bo "nie ma zainteresowania tym kremem, a dla jednej osoby nie beda skladac zamowienia u dostawcy!" (sic!!). no po prostu rece mi opadly! potem jeszcze wymiana zdan z jakas arogancka kobieta, ktora miala wszystko gdzies i w ogole sie nie poczuwala do jakiejkolwiek skruchy (np przepraszam). a to to juz mnie rozwala jak nic innego - brak poszanowania klienta.
ale najgorsze w tym wszystkim nie byla ich fatalna obsluga klienta, ale to, ze zostalam bez kosmetykow na wyjazd, a byly to wyselekcjonowane dermokosmetyki, ktore potem napredce kompletowalam w jakis superpharmach, przeplacajac dziesiatki zlotych, zamiast wybrac jakas inna, solidna apteke internetowa - ale na to nie miala juz czasu..

teraz kupuje w aptekaslonik.pl
jestem bardzo zadowolona. ceny dobre, obsluga klienta fenomenalna - serdeczne maile od obslugi, ktora informuje o kazdym etapie zlozonego zamowienia. do tego duzo probek w kazdej paczce i szybka wysylka. polecam.

Edytowane przez ola_le
Czas edycji: 2009-04-06 o 11:52
ola_le jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:01   #1017
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dzieki serdeczne za opinie, niestety już złożyłam zamówienie (coś mi wizaż nie działał i nie mogłam sprawdzic opinii..) ..i juz sie troche przejechałam- cena emulsji była 36 zł, a przy podaniu numeru konta okazało sie ze kosztuje 46 (co prawda do tego daja wode termalna gratis ale poczułam sie oszukana..) zobaczymy co dalej.. (mimo wszystko zdecydowałam sie na zamowienie bo i tak cena była niższa niz gdzie indziej..)
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 15:59   #1018
ola_le
Przyczajenie
 
Avatar ola_le
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
Dzieki serdeczne za opinie, niestety już złożyłam zamówienie (coś mi wizaż nie działał i nie mogłam sprawdzic opinii..) ..i juz sie troche przejechałam- cena emulsji była 36 zł, a przy podaniu numeru konta okazało sie ze kosztuje 46 (co prawda do tego daja wode termalna gratis ale poczułam sie oszukana..) zobaczymy co dalej.. (mimo wszystko zdecydowałam sie na zamowienie bo i tak cena była niższa niz gdzie indziej..)
nie no, jasne.
ta akcja z różnicą w cenie jest moim zdaniem chamska i pokazuje właśnie oblicze tej apteki...
Ale życzę Ci mimo wszystko udanych zakupów i mam nadzieję, że więcej złych niespodzianek z ich strony Cię nie spotka...
ola_le jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 12:42   #1019
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Od dawna kupuje w cefarm24. Kiedys kupowalam jeszcze w aptecewsieci i w vena-vita. Jednak cefarm jest najlepszy i najtanszy.
Sprawdzilam apteki, ktore polecacie i albo nie maja produktow, ktore chce albo sa o wiele drozsze.
Polecam.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 15:59   #1020
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
Od dawna kupuje w cefarm24. Kiedys kupowalam jeszcze w aptecewsieci i w vena-vita. Jednak cefarm jest najlepszy i najtanszy.
Sprawdzilam apteki, ktore polecacie i albo nie maja produktow, ktore chce albo sa o wiele drozsze.
Polecam.
ja odniosłam wręcz odwrotne wrażenie
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.