Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 15:37   #61
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy gdy status mojego zamówienia jest taki "1)Shipped on 18.06..." to znaczy że już wysłali?
Bo w poprzednim zamówieniu miałam jeszcze ... 2) i pisało że paczka zostanie dostarczona do UC w przeciągu 2 dni" teraz nie mam tego drugiego punktu tylko pierwszy i jestem w kropce.
Tak, już wysłali, a za parę godzin, albo jutro pojawi się 2 punkt, że będzie tego i tego dnia, a dokładniej taka formuła:
(2)Arrival at your Local Customs within 1-2 working days
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 15:42   #62
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Tak, już wysłali, a za parę godzin, albo jutro pojawi się 2 punkt, że będzie tego i tego dnia, a dokładniej taka formuła:
(2)Arrival at your Local Customs within 1-2 working days
Dziękuję za odp
Ufff...ostatnio jakoś szybciej to przebiegało, a tu juz drugi dzień jest tylko punkt 1).
Ale mam nadzieję że wszystko bedzie ok
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 15:47   #63
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

o nie, o nie, wróciłam właśnie do domu i zastałam walentynkę z UC na wszystkie truskawkowe paczki - w tym shimmerka Diora
chyba specjalnie je razem połapali
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 15:54   #64
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
o nie, o nie, wróciłam właśnie do domu i zastałam walentynkę z UC na wszystkie truskawkowe paczki
chyba specjalnie je razem połapali
Sytuacja w Celnych się najwyraźniej zagęszcza
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 16:25   #65
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Hej Dziewczyny, mam kilka pytania
Czy np żele pod prysznic/balsamy perfumowane zaliczają się do perfum czy skin care?
Czy dolicza się do nich ten podatek i dłużej musimy na nie czekać (tak jak na perfumy)? Chodzi mi o te takie z serii jakichś perfum.

A teraz pytanie-zagadka.
Oglądałam kilka tyg temu w Sephorze perfumy, oczywiście plany zapamiętania firmy i nazwy wzięły w łeb. Ale może, któraś z was skojarzy je po opisie...Był to fioletowo-różowy przezroczysty flakonik w czarne wzorki, raczej wysoki, opływowy - ale nie Guerlain, w ogóle to raczej taka niezbyt popularna w Polsce firma?
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 16:52   #66
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny obejrzałam dziś sobie nowe brązery chanel, i tak, one są niesamowicie pudrowo - tynkowe, to ciężki kryjący puder, a nie brązer mający tylko nadać kolor jak bambus, którego jako tako na buzi nie widać

61 to totalna porażka, to zwykły puder, jak np kolor 030 clarinsa kompaktu, czy jakiegokolwiek ciemniejszego kompaktu, mega pudrowy, daje efekt nie opalenizny tylko tynku, nie jest to puder, który chciałabym nosić latem

kolejne numerki to brokat i pomarańcza - fuj, nie fajne

bardzo się cieszę, że się nie skusiłam

skusiłam się natomiast na przepiękną różę chanel nr 99 jest cudna i już do mnie leci

odradzam kupno tzw brązerków chanel, z bambusem i jego lekką, naturalną opalenizną nie mają wiele wspólnego

aha ze stronki europejskiej licznik rabatów działa mi bez problemu, czyli jest 10% jak należy
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 16:54   #67
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

[quote=taxii;7940487]Hej Dziewczyny, mam kilka pytania
Czy np żele pod prysznic/balsamy perfumowane zaliczają się do perfum czy skin care?
Czy dolicza się do nich ten podatek i dłużej musimy na nie czekać (tak jak na perfumy)? Chodzi mi o te takie z serii jakichś perfum.


Żele i balsamy są liczone jako skin care czyli nie płacimy za przesyłkę i idą szybciutko
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 16:58   #68
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, mam kilka pytania
Czy np żele pod prysznic/balsamy perfumowane zaliczają się do perfum czy skin care?
Czy dolicza się do nich ten podatek i dłużej musimy na nie czekać (tak jak na perfumy)?
skin care, darmowa wysyłka, leci (teoretycznie) krócej a doliczenie vatu - tradycyjnie losowo

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny obejrzałam dziś sobie nowe brązery chanel, i tak, one są niesamowicie pudrowo - tynkowe
tym bardziej kuszą nowe meteorytowo- terrakotowe Kamyki Guerlaina
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:02   #69
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
A teraz pytanie-zagadka.
Oglądałam kilka tyg temu w Sephorze perfumy, oczywiście plany zapamiętania firmy i nazwy wzięły w łeb. Ale może, któraś z was skojarzy je po opisie...Był to fioletowo-różowy przezroczysty flakonik w czarne wzorki, raczej wysoki, opływowy - ale nie Guerlain, w ogóle to raczej taka niezbyt popularna w Polsce firma?
wot, zagadka, nie mam pojęcia, może popytaj dziewczyn na Perfumach?

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny obejrzałam dziś sobie nowe brązery chanel, i tak, one są niesamowicie pudrowo - tynkowe, to ciężki kryjący puder, a nie brązer mający tylko nadać kolor jak bambus, którego jako tako na buzi nie widać

61 to totalna porażka, to zwykły puder, jak np kolor 030 clarinsa kompaktu, czy jakiegokolwiek ciemniejszego kompaktu, mega pudrowy, daje efekt nie opalenizny tylko tynku, nie jest to puder, który chciałabym nosić latem

kolejne numerki to brokat i pomarańcza - fuj, nie fajne

bardzo się cieszę, że się nie skusiłam

skusiłam się natomiast na przepiękną różę chanel nr 99 jest cudna i już do mnie leci

odradzam kupno tzw brązerków chanel, z bambusem i jego lekką, naturalną opalenizną nie mają wiele wspólnego

aha ze stronki europejskiej licznik rabatów działa mi bez problemu, czyli jest 10% jak należy
cieszę się również, że wstrzymałam się z zakupem, dzięki za relację
róża wygląda bardzo kusząco, piękny kolor, wrzuć fotki jak już dostaniesz! oczywiście mam nadzieję, że szybko i bezproblemowo dojdzie , ja moje zakupy zobaczę pewnie gdzieś jesienią, ale jestem zła
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:06   #70
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jak przejrzyscie
Dzis byly diamondy Diora w wersji widmo - dwa miechy poluje i lipa
Z rzutow sa znow rozne tusze Clinique i brazer Sunkissed.
Niepokoi mnie dluga nieobecnosc MAC'a - pisalam do nich z pytaniem czy jeszcze wroci do oferty ale dostalam pustego maila - wie ktos cos wiecej? Chcialabym zeby wrocil, bo napalam sie stopniowo na cienie, odskocznia od klinikow A juz marzeniem jest zeby dolaczyli marki Revlon, Nuxe i Sephora (ale to raczej watpliwe).
o tak, ja bym chciała Revlona i Nuxe

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny obejrzałam dziś sobie nowe brązery chanel, i tak, one są niesamowicie pudrowo - tynkowe, to ciężki kryjący puder, a nie brązer mający tylko nadać kolor jak bambus, którego jako tako na buzi nie widać

61 to totalna porażka, to zwykły puder, jak np kolor 030 clarinsa kompaktu, czy jakiegokolwiek ciemniejszego kompaktu, mega pudrowy, daje efekt nie opalenizny tylko tynku, nie jest to puder, który chciałabym nosić latem

kolejne numerki to brokat i pomarańcza - fuj, nie fajne

bardzo się cieszę, że się nie skusiłam

skusiłam się natomiast na przepiękną różę chanel nr 99 jest cudna i już do mnie leci

odradzam kupno tzw brązerków chanel, z bambusem i jego lekką, naturalną opalenizną nie mają wiele wspólnego

aha ze stronki europejskiej licznik rabatów działa mi bez problemu, czyli jest 10% jak należy
uuuu Czyli porażka. Dobrze że to napisałaś, nie będą mnie już kusić

A róża 99 w jakiej jest tonacji? Ciepła czy chłodna? Wyglada fajnie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:15   #71
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dzięki za info, a z tymi perfumami faktycznie zapytam na Perfumach.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 17:18   #72
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, mam kilka pytania
Czy np żele pod prysznic/balsamy perfumowane zaliczają się do perfum czy skin care?
Czy dolicza się do nich ten podatek i dłużej musimy na nie czekać (tak jak na perfumy)? Chodzi mi o te takie z serii jakichś perfum.

A teraz pytanie-zagadka.
Oglądałam kilka tyg temu w Sephorze perfumy, oczywiście plany zapamiętania firmy i nazwy wzięły w łeb. Ale może, któraś z was skojarzy je po opisie...Był to fioletowo-różowy przezroczysty flakonik w czarne wzorki, raczej wysoki, opływowy - ale nie Guerlain, w ogóle to raczej taka niezbyt popularna w Polsce firma?
może to było Valentino Rock'n 'Rose? albo jakaś Ch. Aguilera?





teraz widzę, że flakonik Valentino nie jest opływowy.
Nie mam pojęcia, Escada Moon Sparkle jest różowo-granatowa z czerwonym wzorkiem, więc nie pasuje. Chyba się nie spotkałam z takim flakonikiem.

Słuchajcie, czy mi się wydaje, czy jest tak, że prawie nic nie ma na Tru? z Chanela zupełne pustki - nic nie ma. Z LP są pojedyncze sztuki kremów, co to takiego, posucha jakaś, czy co?

W najbliższym czasie kupuję to serum LP matujące, bo coś cera zaczęła mi wariować na lato i świeci się jak księżyc w pełni także nie ma wyboru. nic innego nie działa. niebieskie pudry shiseido nadal dostępne w perf., wybrałam nr 030 i jestem zła, że nie wzięłam wcześniej, bo teraz nie ma. ponoć najlepszy puder na lato. i w sumie tak jest. kończy mi się też korektor i właściwie cała pielęgnacja mi się skończyła. czyli muszę kupić tonik, krem pod oczy, serum i jakiś krem na dzień. tonik chyba wezmę jakiś lancome.

Dzisiaj kupiłam sobie komplecik do włosów - szampon, odżywkę, jedwab i lakier, bo jak coś się kończy, to oczywiście wszystko naraz.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:44   #73
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dzięki za pomoc, to jednak nie te...właśnie miałam wspomnieć, że to nie Christina, tylko nie byłam pewna czy to ona, J.Lo czy jakaś inna, więc dałam sobie spokój. To jednak taka ciemniejsza butelka była, ale nic to, uderzam do dziewczyn na perfumach!

Też mi się wydaje, że mało na Tru jest, szkoda, że Maca nic nie ma i w Kiehl's z pielęgnacji nic na mnie,a bardzo mi potrzebne :<

A właśnie, co możecie polecić z szamponów/ odżywek - chodzi mi o jakieś firmy z Tru, poza Kerastase, Fekkai, Tigi...Uzywal ktos moze Bumble and bumble?
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:55   #74
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc, to jednak nie te...właśnie miałam wspomnieć, że to nie Christina, tylko nie byłam pewna czy to ona, J.Lo czy jakaś inna, więc dałam sobie spokój. To jednak taka ciemniejsza butelka była, ale nic to, uderzam do dziewczyn na perfumach!

Też mi się wydaje, że mało na Tru jest, szkoda, że Maca nic nie ma i w Kiehl's z pielęgnacji nic na mnie,a bardzo mi potrzebne :<

A właśnie, co możecie polecić z szamponów/ odżywek - chodzi mi o jakieś firmy z Tru, poza Kerastase, Fekkai, Tigi...Uzywal ktos moze Bumble and bumble?
Mad zakupiła jakieś ich produkty, może zapytaj jej na pw. A swoją drogą, widziałam ceny w perf. B'nB - koszmarne a Fekkai wg Ciebie niedobre? ponoć ta odżywka do końcówek jest niezła. prawdę mówiąc, to ja jeszcze nie znalazłam nic, co by mnie powaliło, większość tych produktów jest baardzo porównywalna do zwykłych szamponów. Ew. można by rozważyć Renee Furterera, mają niezłą linię nawilżającą, do baardzo zniszczonych włosów. Ale cena za pojemność zupełnie nieciekawa.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:59   #75
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
A właśnie, co możecie polecić z szamponów/ odżywek - chodzi mi o jakieś firmy z Tru, poza Kerastase, Fekkai, Tigi...Uzywal ktos moze Bumble and bumble?

He he - ja się właśnie na niego czaję, a dokładnie na szampon i odżywkę coco creme . Na wątku pielęgnacyjnym - analiza składów - ten zestaw dostał bardzo wysokie noty, a tamtejsza niezastąpiona biochemiczka Jolie stwierdziła, że jest tak bogaty w różne składniki i ekstrakty, że nic - tylko brać . Nie raz już o tym pisałam. W III części zwróciłam uwagę, że któraś z dziewczyn kupiła B&B ale nie opisywała nic dokładnie wspominając coś, że to do innego wątku . Szukałam w przeglądarce ale nie mogłam znaleźć. Jeśli więc ktoś używał tego zestawu to i ja proszę o opinię
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:59   #76
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

[quote=Kate30;7940774]
skusiłam się natomiast na przepiękną różę chanel nr 99 jest cudna i już do mnie leci
[/quot]


Jak róża ? Co to, co to ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:59   #77
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
może to było Valentino Rock'n 'Rose? albo jakaś Ch. Aguilera?





teraz widzę, że flakonik Valentino nie jest opływowy.
Nie mam pojęcia, Escada Moon Sparkle jest różowo-granatowa z czerwonym wzorkiem, więc nie pasuje. Chyba się nie spotkałam z takim flakonikiem.

Słuchajcie, czy mi się wydaje, czy jest tak, że prawie nic nie ma na Tru? z Chanela zupełne pustki - nic nie ma. Z LP są pojedyncze sztuki kremów, co to takiego, posucha jakaś, czy co?

W najbliższym czasie kupuję to serum LP matujące, bo coś cera zaczęła mi wariować na lato i świeci się jak księżyc w pełni także nie ma wyboru. nic innego nie działa. niebieskie pudry shiseido nadal dostępne w perf., wybrałam nr 030 i jestem zła, że nie wzięłam wcześniej, bo teraz nie ma. ponoć najlepszy puder na lato. i w sumie tak jest. kończy mi się też korektor i właściwie cała pielęgnacja mi się skończyła. czyli muszę kupić tonik, krem pod oczy, serum i jakiś krem na dzień. tonik chyba wezmę jakiś lancome.

Dzisiaj kupiłam sobie komplecik do włosów - szampon, odżywkę, jedwab i lakier, bo jak coś się kończy, to oczywiście wszystko naraz.
Mi tez cera wariuje...a wogóle ostatnio się trochę opaliłam na twarzy i wcale mi się moja opalenizna nie podoba...a usta to mam tak ciemne że szok-muszę się przeprosić z balsamem spf 30 z iwostinu

A na truskawce też dzisiaj buszowałam w poszukiwaniu jakiegoś korektora myślałam nad clinique ale same ciemne kolory są...

Pielęgnacja też u mnie na wyczerpaniu...
A z truskwakowej pielęgnacji nie moge się oprzeć lawendowemu kremowi do stóp L'Occitane, i temu do rąk z masłem shea

A wogóle to możliwe że pod koniec przyszłego tyg.będę mieć swoją własną kartę kredytową!-ale nie wirtualnątylko taką z pko, więc już będę mogła samodzielnie zamawiać <sesese>
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:25   #78
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
He he - ja się właśnie na niego czaję, a dokładnie na szampon i odżywkę coco creme . Na wątku pielęgnacyjnym - analiza składów - ten zestaw dostał bardzo wysokie noty, a tamtejsza niezastąpiona biochemiczka Jolie stwierdziła, że jest tak bogaty w różne składniki i ekstrakty, że nic - tylko brać . Nie raz już o tym pisałam. W III części zwróciłam uwagę, że któraś z dziewczyn kupiła B&B ale nie opisywała nic dokładnie wspominając coś, że to do innego wątku . Szukałam w przeglądarce ale nie mogłam znaleźć. Jeśli więc ktoś używał tego zestawu to i ja proszę o opinię
Ja też poproszę o nazwę tego cudownego Buble
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:32   #79
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
He he - ja się właśnie na niego czaję, a dokładnie na szampon i odżywkę coco creme . Na wątku pielęgnacyjnym - analiza składów - ten zestaw dostał bardzo wysokie noty, a tamtejsza niezastąpiona biochemiczka Jolie stwierdziła, że jest tak bogaty w różne składniki i ekstrakty, że nic - tylko brać . Nie raz już o tym pisałam. W III części zwróciłam uwagę, że któraś z dziewczyn kupiła B&B ale nie opisywała nic dokładnie wspominając coś, że to do innego wątku . Szukałam w przeglądarce ale nie mogłam znaleźć. Jeśli więc ktoś używał tego zestawu to i ja proszę o opinię
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też poproszę o nazwę tego cudownego Buble
http://oth.strawberrynet.com/product...44387&goChar=B
to ta seria, właśnie o niej niedawno równiez czytałam, i tak się czaję ostrożnie na nią
przyłączam się do prośby o recenzję
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 18:45   #80
marym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 45
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny, ja używam tego b&B kokosowego (prosiłam o analizę, kupiłam zaraz po pozytywnym przeanalizowaniu:P) i powiem Wam, że jak na razie jest całkiem niezła. Przynajmniej dla moich włosów (które nie są jakoś strasznie przesuszone, ani zniszczone - po prostu nie są w najlepszej kondycji, bo codziennie używam suszarki i nieraz prostownicy). Seria fajnie zmiękcza i wygładza włosy, zupełnie ich nie obciąża, sprawia że są ładne i puszyste. No i pachnie przepięknie. Tak szampon jak i odżywka maja treściwą konsystencję, szampon fajnie się pieni. Na razie zużyłam 1/5 opakowania, wg. mnie to wydajna seria. Myślę, że o jakichś długofalowych efektach będę mogła napisać, po zużyciu całości. Na razie jestem na tak! ))
marym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:46   #81
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

http://eu.strawberrynet.com/productD...79363&goChar=S miała któraś z was? warto? wiecie coś o nim?
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:51   #82
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
o tak, ja bym chciała Revlona i Nuxe



uuuu Czyli porażka. Dobrze że to napisałaś, nie będą mnie już kusić

A róża 99 w jakiej jest tonacji? Ciepła czy chłodna? Wyglada fajnie
Koniecznie obejrzyjcie sobie chanelki, żeby uniknąć rozczarowania

kamyczki guerlaina obejrzałam też, nie zrobiły na mnie wrażnia, podobne do meteorków, czyli efekt taki sobie, niewidoczny za to sporo drobinek
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:54   #83
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

[quote=sine.ira;7941601]
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
skusiłam się natomiast na przepiękną różę chanel nr 99 jest cudna i już do mnie leci
[/quot]
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

Jak róża ? Co to, co to ?
a ta:

http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=55470
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:55   #84
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

kamyczki guerlaina obejrzałam też, nie zrobiły na mnie wrażnia, podobne do meteorków, czyli efekt taki sobie, niewidoczny za to sporo drobinek
Badałaś je własnoocznie? Są u nas ??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:00   #85
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Badałaś je własnoocznie? Są u nas ??
Są a jakże
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:01   #86
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Koniecznie obejrzyjcie sobie chanelki, żeby uniknąć rozczarowania

kamyczki guerlaina obejrzałam też, nie zrobiły na mnie wrażnia, podobne do meteorków, czyli efekt taki sobie, niewidoczny za to sporo drobinek

Czyli te kulki jako brązerek to nie jest dobry pomysł?

Reese- macałam wczoraj Bronze Goddess-faktycznie nie pomarańczowe, ale czy według Ciebie nie wpadają w róż?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:06   #87
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Czyli te kulki jako brązerek to nie jest dobry pomysł?

Reese- macałam wczoraj Bronze Goddess-faktycznie nie pomarańczowe, ale czy według Ciebie nie wpadają w róż?
Kulki masz na myśli meteorki?

Meteorki nie dają wcale koloru, poza różowymi, które dają fajną, różowo -złotą poświatę, bardzo ciepłą, ładną, mogą być używane jako róż z powodzeniem, choć róż mocno drobinkowy

a nowe meteorki prasowane, ten beżowy to zwykły puder, tyle, że mocno drobinkowy i pachnący, a te białe i różowe, to brak widocznego efektu + drobinki
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:06   #88
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Są a jakże
zdradź gdzie.... jakaś sieciówka??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:09   #89
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Znacie może jakiś rozświetlacz a raczej brokat do twarzy, policzków, kótry daje efekt iskrzących drobinek. Kurcze, nie wiem jak to opisać. Tak jakby malusieńkie, błyskające diamenciki. Dziś wizażystka pokazywała mi brązer Collistara i on mial w sobie właśnie takie iskierki. I ja bym chciała, ale same iskierki jest dostępne takie coś??
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:10   #90
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jak przejrzyscie
Dzis byly diamondy Diora w wersji widmo - dwa miechy poluje i lipa
Diamondy w wersji widmo
Niech na Tru będą w wersji zmaterializowanej a w wersji widmo tylko podczas łapania paczek przez UC

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
o nie, o nie, wróciłam właśnie do domu i zastałam walentynkę z UC na wszystkie truskawkowe paczki - w tym shimmerka Diora
chyba specjalnie je razem połapali
Alkapone
Etolie na plotkowym napisała ze dzisiaj też dostała laurkę na Shimmera.
Ja dostałam wczoraj


Cytat:
Napisane przez dixie Pokaż wiadomość
melduje że wczoraj doszedł zestaw fatale - zatrzymany był w bytomiu ale w 4 dni ze wszystkim sie uwinęli i nie naliczyli żadnych opłat ... dzisiaj doszedł też krem biotherm spf 50 z oferty sun specials - data produkcji 30 lipca 2007 więc jestem jak najbardziej zadowolona teraz czekam na dalsze paczki

4 dni to bardzo pocieszające.
A niech mi juz naliczą opłaty za tego Shimmera skorą muszą tylko niech się szybko z tym uwijają
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.