Opuchnięte powieki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 20:03   #1
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705

Opuchnięte powieki


Od niemal zawsze mam opuchnięte powieki - jedną bardzo(mam na niej bliznę)a drugą mniej.Przez moje głeboko osadzone oczyto się mocno rzuca...w oczy Najpierw miałam zabieg na wycięcie tkanki tłuszczowej pod jedną powieką.Problem jednak powrócił.Następnie miałam wstrzykiwane 'coś' pod powiekę(również tylko jedną) co dwa tygodnie i problem na jakiś czas zniknął,jednak znowu sie pojawił.Potem próbowałam masaży,jednak nie pomogło.Następnie kupiłam żel z kwasami AHA(4%)jednak po miesiącu używania brak jakichkolwiek efektów na którejkolwiek z powiek.
Ostatnio udałam się do gabinetu medycyny estetycznej,zainteresowan a mezoterapą.Jednak pani mnie uprzedziła,że efektu raczej nie będzie,zaproponowała zabieg.Jednak problem jest taki,że rekonwalescencja po takim zabiegu trwa tygodnie,przez pewien czas musiałabym nosić plaster,na co nie mogę sobie pozwolić.Po zastrzykach dwa dni również musiałam chować się przed światem,ponieważ opuchlizna na jakiś czas była powiększona.Nie wiem co robić,a mam przez to b.duże kompleksy.O zdjęciach nie ma mowy,ponieważ wyglądam koszmarnie,a moich oczu niemal nie widać.
Chciałabym również spytać,o to jak przeprowadza się badania woreczka żółciowego,którego niedoczynnośc podobno objawia się w ten sposób?
Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
__________________
intro.blog tu się otwieram.

Edytowane przez niuja
Czas edycji: 2009-01-02 o 20:04
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 08:19   #2
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Opuchnięte powieki

Czy jest szansa na uzyskanie pomocy?
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 10:13   #3
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Dot.: Opuchnięte powieki

ale na te zabiegi skierował Cie lekarz, prawda? nie mówił jakie mogą być przyczyny?
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:03   #4
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Opuchnięte powieki

Nie,żaden lekarz mi na to nic nie polecił,zdawali się do tego podchodzić 'tak po prostu jest'.Od niektórych usłyszałam,że to po prostu moja uroda,od innych,że mogą to być problemy z woreczkiem żółciowym.Miałam robione prześwietlenie i okazało się,że to po prostu tkanka tłuszczowa,która niewiedzieć czemu odkłada się akurat tam(i stąd trop na woreczek).
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.