Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 07:10   #3361
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzien doberek kawusia czeka , wstajemy!
czeka nas kolejny sloneczny dzien z fitrami na twarzy ( tu juz bez usmiechnietej buzki)
milego dnia
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:48   #3362
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzieki tinerfenia na pewno spróbuje.
Ja jutro na urlop pomykam
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 13:45   #3363
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

patika

Ja jutro na urlop pomykam
......................... ............

patus , przyjemnosci wszelakich ,udanego wypoczynku , mnostwa slonka (ktore plamek nie zrobi)
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 11:36   #3364
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny potrzebuję rady ,skończyłam cos2(pełen zabieg w pażdzierniku 2008) kontynuować czy zmienić na dermelan?
z góry dzięki za rady
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 12:23   #3365
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Etna,

Jesli to był pierwszy twój słoiczek to musisz dokupic drugi !!!
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 19:17   #3366
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej ....wszystkie niemal na urlopach czy co ?????
te co pozostaly na forum pozdrawiam serdecznie

Etna ja bym kontynuowala cosmelan2 , dermamelan jest silniejszy niby ale czytalam o nim zle opinie , ponoc jednak cosmelan lepszy ...ja sie tylko na temat cosmelanu moge wypowiedziec ,pelny zabieg robilam 2x i zostaje przy cosmelanie

milego wieczorku wszystkim , pa
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:30   #3367
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzięki
a czy wiesz może dlaczego jest gorzej oceniany?
i jeszcze pytanko czy nakładając cos1 drugim razem trzymałaś równie długo , czy przebieg zabiegu był podobny?
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 16:01   #3368
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

etna021
dzięki
a czy wiesz może dlaczego jest gorzej oceniany?
i jeszcze pytanko czy nakładając cos1 drugim razem trzymałaś równie długo , czy przebieg zabiegu był podobny?
......................... ...................

wiesz co , gdzies w necie czytalam o dermamelanie ,ze gorzej dziala niz cosmelan ale nie pamietam szczegolow , jak znajde te stronke gdzie to wyczytalam to dam Tobie znac ....

pierwszy raz maske trzymalam 7 godz ,drugi 8 godz ....tak przebieg za drugim razem b. podobny - ten sam koszmar ....twarz mi do stanu normalnosci 2 mies dochodzila w obu przypadkach ....niestety i po pierwszym i po drugi plamy pojawily sie ponownie , choc po tym drugim juz jasniejsze sa co jest marna ale zawsze jakas pociecha na dzien dzisiejszy, lato sie jeszcze nie skonczylo , wiec az tak sie nie ciesze bo nie wiadomo czy jeszcze nie sciemnieja

a u Ciebie jak ? pozbylas sie plam ? nie wracaja zarazy ?
pozdrawiam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-20 o 16:02
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 16:45   #3369
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

po zabiegu pozostał mi w jednym miejsu cień(była tam najciemniejsza plama),teraz z racji tego że zaniedbałam cos2, znów mam wrażenie że plamki są bardziej widoczne.
jestem już po wakacjach w pełnym słońcu i muszę powiedzieć że avenka się sprawdziła(kapelusz też)
Pozostała mi maska po pierwszym zabiegu więc powtórzę zabieg jesienią,prawdę mówiąc miałam nadzieję na łagodniejszy przebieg
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 17:54   #3370
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

etna , przykro mi ,ze Cie rozczarowalam ....moze u Ciebie ten drugi raz przebiegnie jednak lzej ...tego Ci serdecznie zycze ...
ja tez mam jeszcze troche maski cos1 ale poki co nie mam checi jej znow uzyc ....poczekam do konca lata ,w sierpniu wybieram sie na wakacje , jak mi plamiska po nich sciemnieja to moze sie zdecyduje ale na sama mysl mam dosc brrrrrrr..........

powodzenia i pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 22:52   #3371
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Pozdrawiam Was wszystkie , widzę że orientujecie się bardzo dobrze w zabiegach cosmolanem , więc może mi pomożecie , pani dermatolog kazała mi po takim zabiegu odstawić tabletki antykoncepcyjne , ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie innej antykoncepcji , czy waszym zdaniem jest to konieczne ? I jeszcze jedno pytanko , jak wyglada wasz makijaż po tej kuracji ? Czy zawsze stosujecie kremy z wysokimi filtrami ,przecież na nich nie da się zrobić makijażuproszę was o pomoc , widzę że mam tu do czynienia z profesjonalistkami w tej dziedzinie , z góry dziękuję za pomoc .
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 09:56   #3372
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mentoska, ja osobiście po zabiegu (laser + cosmelan 2) sama odstawiłam tabletki anty, sama zdawałam sobie sprawe, że to nie idzie juz w parze. Tak jak i ty nie wyobrażałam sobie bez nich zycia ale jednak jakoś daję radę więc i ty poradzisz sobie z tym problemem. Co do filtrów to są konieczne i bez tego nie radze wychodzic nawet w pochmurne dni. Musisz spróbowac jaki bedzie dla ciebie najlepszy pod makijaż, ja do tej pory nie znalazłam mojego naj.

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 11:27   #3373
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej mentosiu witam

ja z kolei powiem Ci tak - tablety anty biore od lat ponad 10 i pomimo plam oraz dwoch zabiegow cosmelan nie mam zamiaru ich odstawic , innej antykoncepcji nie uznaje i nic i nik mnie nie przekona ....co prawda zdaje sobie sprawe ,ze sa one przyczyna pojawiania sie plam ale jest to dla mnie temat nie do przejscia , wiec sie mecze i cosmelanuje co jakis czas i tak w koleczko ....moj wybor....
pozatym byc moze ,ze jest to glowna przyczyna ale byc moze tez nie jedyna co nie daje pewnosci ,ze jak odstawie to juz bede miala spokoj do konca zycia ...

a propos tabletek jeszcze - tu ktoras dziewczyna pisala kiedys ,ze owszem tablety odstawila a plamiska i tak sie jej pokazaly .....

co do filtrow - to zgadzam sie z Toba - te apteczne tlusciochy i smierduchy sie nie nadaja - probowalam Iwostin, Roc i Bioderme kolorowa - wszystkie ble
teraz uzywam emulsji Shiseido 50+ i jest o tyle lepsza ,ze nie jest tlusta , zatem lepiej sie wchlania z tym ,ze niestety bieli rowniez jak te apteczne filtry i troche czasu z rana mi zajmuje makijaz ....niestety filtry w przypadku plam sa niezbedne i tez Ci polecma jednak sie z nimi co rano pomeczyc , no i dosmarowywac w ciagu dnia jak najbardziej wskazane , zwlaszcza jak duzo czasu na slonku spedzasz ...

ja juz prawie wcale sie nie wylaniam - jak juz to rano i pod wieczor jak slonko nie grzeje bo jak mam sie tymi filtrami smarowac to wole spedzac dzien w pomieszczeniu ...
ale jak na wakacje jade to coz - nie zawsze uciekne przed slonkiem ...
choc sie nie opalam , filtr , czapka z daszkiem lub kapelusz i pod parasolem w cieniu - tak wygladaja moje wakacje od dwoch lat odkad z palmami walcze ....
coz , cos za cos ....dobrze ,ze sa balsamy brazujace - ot wynalazek dla plamistych

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-21 o 11:31
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:22   #3374
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Mentoska, ja osobiście po zabiegu (laser + cosmelan 2) sama odstawiłam tabletki anty, sama zdawałam sobie sprawe, że to nie idzie juz w parze. Tak jak i ty nie wyobrażałam sobie bez nich zycia ale jednak jakoś daję radę więc i ty poradzisz sobie z tym problemem. Co do filtrów to są konieczne i bez tego nie radze wychodzic nawet w pochmurne dni. Musisz spróbowac jaki bedzie dla ciebie najlepszy pod makijaż, ja do tej pory nie znalazłam mojego naj.

Pozdrawiam
Niestety - tabletki antykoncepcyjne mogą wam sprawić sporo kłopotu - na podrażnionej zabiegiem skórze łatwiej tworzą sie przebarwienia, dodatkowo wzrasta wrażliwość na światło, więc o plamy posłoneczne nie trudno. Faktycznie filtr to obowiązek - minimum 5o SPF - jednak i taka ochrona nie jest całkowicie wystaczająca. W lecie radzę odłożyć termin zabiegów typu cosmelan (mimo wszystko) i umuwić się na termin we wrześniu. Tak będzie o wiele bezpieczniej
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:41   #3375
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzięki za wszystkie rady , chętnie wysłucham dalszych porad ,w tym temacie jestem nowicjuszką , plamy po raz pierwszy pojawiły mi się w to lato , tabletki biorę od 3 lat więc nie wiem czy mają one z nimi coś wspólnego
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:57   #3376
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentoska , ja biore tabsy tak jak pisalam od ponad 10 lat a plamiska pierwszy raz pojawily mi sie jakies 1,5- 2 lata temu , zaraz po 30-stce ....najpierw myslalam ,ze to piegi takie byly male i ledwie widoczne , stopniowo ciemnialy i robily sie wieksze ...dodam ,iz 2-3 razy w roku latam na urlopik do cieplych krajow co pewnie tez nie jest bez znaczenia , chociaz chronilam twarz filtrem 30 lub 50 zawsze , nawet jak plam jeszcze nie mialam ....
tak jak pisalam juz od 2 lat od slonca uciekam ...kiedys faktycznie lubilam sie wylegiwac na lezaczku bez czapeczki i poopalac , ale to bylo jak bylam jeszcze piekna i mloda

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-21 o 14:58
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:50   #3377
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel w jakim czasie po pierwszym zabiegu wyszły Ci ponownie plamy ? Czy wiesz dlaczego pojawiły się ponownie i czy cały czas stosujesz cosmelan 2 tak jak to sugeruje mi moja pani dermatolog?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

LANCOME - UV Expert Neuroshield High Potency Active Protection MakeUp Base SPF50 PA++ - ochronna baza pod podkład (30ml) czy któraś z was słyszała coś na temat tej bazy pod makijaż ?
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:05   #3378
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentoska37
Lapiel w jakim czasie po pierwszym zabiegu wyszły Ci ponownie plamy ? Czy wiesz dlaczego pojawiły się ponownie i czy cały czas stosujesz cosmelan 2 tak jak to sugeruje mi moja pani dermatolog?
......................... ......................... ..................
po pierwszym zabiegu zaczely mi sie pokazywac po 4 miesiacach , dlaczego nie wiem , stosowalam cosmelan2 tak jak mi moja lekarka polecila przez caly czas , filtr 50+ oczywiscie tez , prawie zero podkladow przez pierwsze 2-3 mies bo nie moglam .....twarz reagowala natychmiast

po roku zdecydowalam sie zrobic zabieg po raz drugi - robilam w kwietniu i plamki juz znow sie pokazaly , nie ciemne ale ja juz je widze od poczatku czerwca i nie podoba mi sie to ...

dodam jeszcze ,ze cosmelan 2 tym razem odstawilam jakis miesiac temu , wkurzylam sie jak zobaczylam ,ze pomimo regularnego stosowania go i tak plamy sie pokazuja ...
narazie nic mi sie na twarzy nie zmienilo , plamy nie ciemnieja i nie powiekszaja sie ....
cosmelan2 jeszcze mam i zaczne go znow uzywac jak tylko uzbroje sie w cierpliwosc zeby zyc znow z ta luszczaca sie i wiecznie buracza twarza - niestety moja gebucha ostro na ten krem reaguje i nie chce sie za nic do niego przyzwyczaic , jak go uzywam to moge zapomniec o jakimkolwiek make-upie ....tylko filtr i nic wiecej nalozyc sie na ta zaogniona twarz nie da , nawet jak smaruje cosmelanem raz lub dwa w tyg ....takze dla mnie to pieklo


---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

LANCOME - UV Expert Neuroshield High Potency Active Protection MakeUp Base SPF50 PA++ - ochronna baza pod podkład (30ml) czy któraś z was słyszała coś na temat tej bazy pod makijaż
..............
nie znam tej bazy akurat niestety , choc kosmetyki Lancoma znam i chetnie uzywałam swego czasu
pewnie nie jest "stabilna" jak znam zycie

tu dziewczyny twierdza ,ze stabline filtry maja tylko firmy Avene , Klorane ,Iwostin i Roc ....i na te mozna sie malowac bez obaw ,ze sie zdestabilizuja filtry ....co do innych , coz ryzyko ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-21 o 16:08
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:23   #3379
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

czyli przyczyną mogą być tabletki , a czy znasz jakieś kobietki które je stosują i plamy im nie powróciły?
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 16:32   #3380
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentoska37
czyli przyczyną mogą być tabletki , a czy znasz jakieś kobietki które je stosują i plamy im nie powróciły/
....................

moga i zdaje sobie z tego sprawe - lekarka mi mowila ,ze byc moze wracaja wlasnie dlatego , choc pewnosci nie miala i nie dala mi zadnej gwarancji ,ze jak je odstawie to pozbede sie plam i tego problemu ...

z tego co czytam na tym forum od ponad 1,5 roku to nie ma chyba kobietki , ktora pozbyla sie plam raz na zawsze ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:49   #3381
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Avene krem koloryzujący z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF50 + może słyszałaś coś o tym kremie ? Ja od niedawna zaczełam czytać na ten temat , podobno na filtry lepiej trzymają się pudry mineralne ?
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:40   #3382
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentoska37
Avene krem koloryzujący z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF50 + może słyszałaś coś o tym kremie ? Ja od niedawna zaczełam czytać na ten temat , podobno na filtry lepiej trzymają się pudry mineralne ?
......................... .............

akurat tej avenki nie mialam , takze , moze jakas inna laseczka Ci cos na temat tej avenki powie

....uzywalam Bioderme kolorowa spf50+ , no niestety tlusta ,choc kolorek mi bardzo odpowiadal , nie zuzylam jej do konca ...

ja puderkow sypkich czy innych raczej nie uzywam a jak juz to raz kiedys a nie na codzien
mam mineralny z loreala i probowalam go na ta kolorowa bioderme wlasnie zeby przymatowic tego tlusciocha i jakos to nawet wygladalo ale powiem Ci czulam sie zle ,takze nie praktykowalam wiecej ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-21 o 17:42
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:10   #3383
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentoska ja używałam kilka razy avenke koloryzującą i tłusci skórę tak jak inne mazidła,koloru mi nie dała wogóle ,ponieważ wciąz jestem purpurowa. Robiłam sobie cosm. niecały miesiąc temu więc nadal mam buziaka jak pomidor i lekko łuszcząca skórę może dlatego w moim przypadku avenka kolor.się nie sprawdziła,dla mnie zdecydowanie lepsza jest normalna biała avene ( ta kolorowa byc może jest dobra,ale na gładką buzię).
Nawiązując jeszcze do pigułek, ja biorę je od 7 lat, niestety plamiska wyszły mi zanim zaczełam je przyjmować więc róznie to bywa, gdybym miała pewność,że odstawiając je plamy znikną to zrobiłabym to natychmiast, niestety takiej pewności nikt mi nie da.Katuję się więc teraz cosmelanem plamy znikają,ale oczywiście nie w 100% zabieg powtórzę więc jeszcze raz w pażdzierniku tym bardziej,że zostało mi jeszcze trochę maski cosm.1. Teraz czuję sie fatalnie z tą prosiakowatą twarzą, mija miesiąc, a ja o nałożeniu podkładu mogę zapomnieć, nic się nie trzyma na mojej twarzy ! no,ale cóż...
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 23:37   #3384
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

przejrzałam wszystkie proponowane metody antykoncepcyjne i nie ma takiej na którą zamieniłabym swoje tabletki , pozostaje mi tylko wierzyć w to ,że wystarczą te filtry do ochrony . Choć jak was tak posłuchałam to odechciewa mi się tego cosmolanu , skoro plamy i tak powracają jak bumerang i jeszcze te cierpienia związane z jego kontynuacją , nie wspominając o niemałej kasie , sama już nie wiem co mam robić mimo wszystko dzięki za wszystie porady

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:10 ----------

znalazłam laseczki jeszcze kontynuacje po cosmolanie jako utrwalenie kuracji , stosowała to któraś z Was Krem podtrzymujący efekt działania zabiegu dermamelan i cosmelan .

Gwarantuje trwałość terapii rozpoczętej w gabinecie lekarskim i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień. Poza tym posiada właściwości regulujące wydzielanie łoju, zamyka pory, co oznacza że jest szczególnie polecany w terapii skóry tłustej i mieszanej i zapobiega powstawaniu hiperpigmentacji.

Jednym ze składników jest wysoki filtr przeciwsłoneczny.

Chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, w trakcie trwania terapii wybielającej.

http://sklepestetyka.pl/szczegoly/17...treatment_krem_
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 07:14   #3385
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam z raniutka

mentoska , po zabiegu cosmelan czyli masce cosmelan1 trzeba stosowac krem cosmelan 2 , ktory "wyczailas" na estetyce , krem ten jest w zestawie cosmelanu i powinno sie go stosowac do roku po zabiegu nawet ...takze jak juz ,to trzeba zrobic to porzadnie bo sama maska to polowa sukcesu
oczywiscie wszystkie sie po zabiegu tymze kremikiem katujemy ....

milego dnia wszystkim wizazankom

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-22 o 07:15
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:03   #3386
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewoje Miłego dzionka zycze wszystkim

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Lekuś
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:35   #3387
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Wszystkie Kobietki,

Mentoska, Avenka z kolorem ma odcień łososia i nie nadaje sie do wszystkich karnacji, ładnie pachnie ale takze jak wszystkie inne filtry tłuści, moze jak ktos ma bardzo jasna buzie to ten kremik jest dla niego ok, a i nie kryje wcale plam !!!

Miłego dnia

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Dziewczyny,

Chciałabym zasięgnąc informacji na temat neostraty a pigmanormu, pytanie do tych, które te preparaty stosowały: jak jest różnica w ich zastosowaniu ?, czy neostrata także jest na receptę ?, czy jest dostępna w Polsce ?, czy po obu preparatach nastepuje złuszczenie skóry ?, czym dodatkowo smarowałyscie sie podczas kuracji ? tzn. na podraznienia.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Czy smarując tymi preparatami widac w szybkim stopniu rozjasnienie skóry ?, czy tak jak po kwasach najpierw skóra ciemnieje a pózniej złazi ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 12:17   #3388
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Kobietki,

Mentoska, Avenka z kolorem ma odcień łososia i nie nadaje sie do wszystkich karnacji, ładnie pachnie ale takze jak wszystkie inne filtry tłuści, moze jak ktos ma bardzo jasna buzie to ten kremik jest dla niego ok, a i nie kryje wcale plam !!!

Miłego dnia

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Dziewczyny,

Chciałabym zasięgnąc informacji na temat neostraty a pigmanormu, pytanie do tych, które te preparaty stosowały: jak jest różnica w ich zastosowaniu ?, czy neostrata także jest na receptę ?, czy jest dostępna w Polsce ?, czy po obu preparatach nastepuje złuszczenie skóry ?, czym dodatkowo smarowałyscie sie podczas kuracji ? tzn. na podraznienia.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Czy smarując tymi preparatami widac w szybkim stopniu rozjasnienie skóry ?, czy tak jak po kwasach najpierw skóra ciemnieje a pózniej złazi ?
Tini stosowałam oba specyfiki.Neostrade mozesz kupic w slepie internetowym estetyka..wpisz w goggle to znajdziesz.Mnie rozbiła plame na dwie mniejsze i stosunkowo mocniej rozjasniła.Nie ma podraznien,złazenia skóry czy cos takiego..troche piecze(smarowałam na noc)jest zaczerwienienie,ale da sie przeżyc.Pigmanorm natomiast(nieosiagalny w polsce)rewelacja..plamki znikaja!!! fakt jest zaczerwienienie,łuszczeni e ale napewno w mniejszym stopniu niz przy cosmelanie!!! Teraz jakas osoba mi zaproponowała za 156 zł juz z przesyłka pigma wiec biore,nie ogladam sie...Stosuje flavo na noc,roca na dzien i nic a nic mi nie przybyło..czekam na jesien by zacząc kuracje i pozbyc sie cieni juz definitywniea pigma wysusza lico wiec trzeba zaopatrzyc sie w mega nawilzaczeMam nadzieje ze Ci pomogłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 13:49   #3389
mentoska37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzięki Tinerfenia widzę ,że masz niezłą wiedzę w tym temacie , a jakie masz zdanie na temat cosmelanem warto czy nie ? dzisiaj też przeczytałam o nowym zabiegu dermamelan nie wiem czym to się różni od cosmolanu .
mentoska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 14:22   #3390
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mentoska , zabieg dermamelan to nastepca cosmelanu , silniejszy do typowo ciemnych ( latynoskich ) karnacji , producent ten sam -mesoestetic , napewno troche drozszy caly zestaw niz cosmelan bo nowosc , zabieg wykonuje sie tak samo i tez jest do kontynuacji krem dermamelan 2 ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-22 o 14:32
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.