kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 09:36   #1621
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

U mnie lucynka kochana się świeci na nosie, ale walczę z tym.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 11:16   #1622
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Hmm czy Cream Olive będzie ciemniejsze od Pale Olive?
Tak, dla mnie Pale Olive była trochę za jasna i Creamy Olive pasuję idealnie.
Tylko nie wiem co się dzieję, że u mnie za każdym razem po aplikacji pod skórą pojawiają się drobne wypryski? Czy Lucy ma w sobie jakiś składnik którego nie ma Pixie, EDM, Blusche ??? - oczywiście pomijając cofeebery czy green cafe extract - bo z tym czy tamtym i tak mnie wysypuję i pomijając alantoinę z którą się lubimy.

Edytowane przez Eti_
Czas edycji: 2010-05-28 o 11:36
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:38   #1623
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Tak, dla mnie Pale Olive była trochę za jasna i Creamy Olive pasuję idealnie.
Tylko nie wiem co się dzieję, że u mnie za każdym razem po aplikacji pod skórą pojawiają się drobne wypryski? Czy Lucy ma w sobie jakiś składnik którego nie ma Pixie, EDM, Blusche ??? - oczywiście pomijając cofeebery czy green cafe extract - bo z tym czy tamtym i tak mnie wysypuję i pomijając alantoinę z którą się lubimy.
Mam podobnie, na czole po aplikacji małe gulki takie się zaczynają robić taka jakby kaszka (?).
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:55   #1624
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Tak, dla mnie Pale Olive była trochę za jasna i Creamy Olive pasuję idealnie.
Tylko nie wiem co się dzieję, że u mnie za każdym razem po aplikacji pod skórą pojawiają się drobne wypryski? Czy Lucy ma w sobie jakiś składnik którego nie ma Pixie, EDM, Blusche ??? - oczywiście pomijając cofeebery czy green cafe extract - bo z tym czy tamtym i tak mnie wysypuję i pomijając alantoinę z którą się lubimy.
Może purging?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:59   #1625
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Mam podobnie, na czole po aplikacji małe gulki takie się zaczynają robić taka jakby kaszka (?).
Ja prze Lucy ich nie mam, ale przy EDM się pojawiają.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:43   #1626
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
hyh ja też mam w Lucy problem z nosem zawsze ale to zawsze waży mi się u nasady, czasem na czubku też, ogólnie jakoś na nosie okropnie wygląda ;/
może skóra na nosie ma inną strukturę też wiecznie mi się ściera tu podkład i wogóle gorzej podkład chwyta i w ten sposób zazwyczaj czubek nosa zawsze mam zaróżowiony

widzę, że wam podochodziły nowe oliwki to może i ja lada dzień dostanę
zamówiłam sobie też próbkę różu petal, ciekawe czy się bedzie lepiej trzymał mojej gęby niż EDM
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 17:21   #1627
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

a ja byłam taka rozczarowana Lucy w starej wersji ( ważyła się, świeciła, wyglądała znacznie gorzej nawet niż EDM, i tworzyła sie ta potworna siateczka, o której pisałam w kilku postach...)
nawet wyłączyłam subskrybcje tego wątku!!!!! ale nie wiem jakim cudem ( chyba w poszukiwaniu flata dobrego i małego ) znalazłam się na stronie lucy...a tam te nowe oliwki!
no i zamówiłam próbki i co za zdziwienie na plus tą nową formułą;
- nie waży się
- Cream Olive i Medium Olive stworzone dla mnie - wreszcie widze to legendarne wtapianie się koloru!
- nie świece się tak szybko jak po innych firmach
- i nie ma tej koszmarnej siatki na twarzy!

Czekam na wspólne Meow, ale jestem wręcz pewna, że zamówie Biga Lucy...

czy mogłybyście mi przypomnieć jak to jest z tymi kitowymi promocjami?
mój angielski jest mocno średni, to co na stronie lucy jest, mniej wiecej kumam,
ale o ile pamietam była jakaś możliwość wymiany w kitach? jakaś zmiana jeśli czegoś nie potrzebujemy?

Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 17:38   #1628
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mi też ostatnio jakieś gule wyłażą ale to chyba wina nadchodzącego okresu
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 17:59   #1629
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

powiem wam ze jestem kolorami lucy zwiedziona.. jako ze idzie lato mam zamiar kupic podkład duzo ciemniejszy niz osttnio bo latem lubie sie opalic.. zamówiłam probki najciemniejszych czyli: carmel, medium carmel, soft beige, i tofii.. kolory sa bardzo brzydkie wszytkie to ciemne pomrancze a co z osobami opalonymi które nie sa pomarnczowe;/?

edit: co to za nowe oliwki?:
.. juz doczytałam ładnie sie prezentuje tan olive.. moze ktos chciłby sie wymienic?? mam te 4 na wymiane
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2010-05-28 o 18:03
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 18:11   #1630
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
powiem wam ze jestem kolorami lucy zwiedziona.. jako ze idzie lato mam zamiar kupic podkład duzo ciemniejszy niz osttnio bo latem lubie sie opalic.. zamówiłam probki najciemniejszych czyli: carmel, medium carmel, soft beige, i tofii.. kolory sa bardzo brzydkie wszytkie to ciemne pomrancze a co z osobami opalonymi które nie sa pomarnczowe;/?

edit: co to za nowe oliwki?:
.. juz doczytałam ładnie sie prezentuje tan olive.. moze ktos chciłby sie wymienic?? mam te 4 na wymiane
no właśnie też miałam takie zdanie na temat średniaków kolorystycznych w Lucy i teraz się pojawiły te oliwki, ktore bym nazwala nie tyle oliwkowymi ( jak np w EDM, Meow ) ale właśnie przez Ciebie wymienionymi, tyle tylko, że bez tego mocnego pomarańczowego akcentu...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 18:59   #1631
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
a ja byłam taka rozczarowana Lucy w starej wersji ( ważyła się, świeciła, wyglądała znacznie gorzej nawet niż EDM, i tworzyła sie ta potworna siateczka, o której pisałam w kilku postach...)
nawet wyłączyłam subskrybcje tego wątku!!!!! ale nie wiem jakim cudem ( chyba w poszukiwaniu flata dobrego i małego ) znalazłam się na stronie lucy...a tam te nowe oliwki!
no i zamówiłam próbki i co za zdziwienie na plus tą nową formułą;
- nie waży się
- Cream Olive i Medium Olive stworzone dla mnie - wreszcie widze to legendarne wtapianie się koloru!
- nie świece się tak szybko jak po innych firmach
- i nie ma tej koszmarnej siatki na twarzy!
ej, no, nie rób mi tego
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 09:31   #1632
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Ja mam to samo A na nosie to właśnie najbardziej jej potrzebuję
Dla mnie lucyna trzyma się na nosie tylko po wymieszaniu jej z edm int.. Ogólnie nowa lucyna solo leży na mnie fatalnie a jak dodam do niej edm to po nałożeniu i przez kilka 3-4 h jest super, potem trochę gorzej bo zaczynam się świecić ale to akurat da się przeżyć, dobry puder do zmatowienia i jest dobrze, lucyna solo w tym czasie już mi się zawsze zdążyła zważyć więc osobom które mają problemy z ważeniem i nietrzymaniem na nosie polecam dodanie troche edm intensive
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 10:12   #1633
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Dla mnie lucyna trzyma się na nosie tylko po wymieszaniu jej z edm int.. Ogólnie nowa lucyna solo leży na mnie fatalnie a jak dodam do niej edm to po nałożeniu i przez kilka 3-4 h jest super, potem trochę gorzej bo zaczynam się świecić ale to akurat da się przeżyć, dobry puder do zmatowienia i jest dobrze, lucyna solo w tym czasie już mi się zawsze zdążyła zważyć więc osobom które mają problemy z ważeniem i nietrzymaniem na nosie polecam dodanie troche edm intensive
A stara leżała lepiej? Bo ja tak mam. Nowa co prawda też się nie warzy, ale z nosa potrafi zniknąc pod koniec dnia i kryje słabiej. Nowa też świeci się na mnie szybciej.
Jednak trochę się różnią od siebie i podejrzewam, że dla niektórych będzie lepsza nowa dla innych stara.

I jeszcze raz polecam cienie Są po prostu nie do zdarcia - trzymają się bez bazy 6-7 h, nawet jak przejechałam łapami po oczach to się trzymały, zakraplanie oczu też przetrzymują.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 10:19   #1634
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kuszą mnie cienie ale na stronie te kolory takie byle jakie mi się wydają są w ogole dostepne sample cieni? Jak tak to dużo sypią?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 18:58   #1635
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Dla mnie lucyna trzyma się na nosie tylko po wymieszaniu jej z edm int.. Ogólnie nowa lucyna solo leży na mnie fatalnie a jak dodam do niej edm to po nałożeniu i przez kilka 3-4 h jest super, potem trochę gorzej bo zaczynam się świecić ale to akurat da się przeżyć, dobry puder do zmatowienia i jest dobrze, lucyna solo w tym czasie już mi się zawsze zdążyła zważyć więc osobom które mają problemy z ważeniem i nietrzymaniem na nosie polecam dodanie troche edm intensive
Cenna rada - dziękuję, na pewno wypróbuję Próbki nowej formuły do mnie lecą - zobaczymy co to będzie
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 19:29   #1636
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny Sprobowałam kilka razy EDMów, ale jakoś mnie nie zachwyciły i postanowiłam wypróbować Lucy. Zamówiłam próbki: Bisque Foundation, Creamy Bisque Foundation, Shell Beige, i teraz po obejrzeniu waszych zdjęć wydaję mi się, że będą za jasne i chyba lepszy byłby Pale Olive. Jak myślicie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 19:49   #1637
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny Sprobowałam kilka razy EDMów, ale jakoś mnie nie zachwyciły i postanowiłam wypróbować Lucy. Zamówiłam próbki: Bisque Foundation, Creamy Bisque Foundation, Shell Beige, i teraz po obejrzeniu waszych zdjęć wydaję mi się, że będą za jasne i chyba lepszy byłby Pale Olive. Jak myślicie
Za jasne? Pale Olive jest od nich dużo jaśniejszy.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 20:15   #1638
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Mam podobnie, na czole po aplikacji małe gulki takie się zaczynają robić taka jakby kaszka (?).
Ja na drugi dzień czuję, że mam nierówności pod skórą - niezbyt przyjemne uczucie.

Cytat:
Napisane przez coldold
Może purging?
Raczej nie, no bo dlaczego akurat po Lucy? I po tylu miesiącach używania różnych minerałów?
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 20:55   #1639
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kuszą mnie cienie ale na stronie te kolory takie byle jakie mi się wydają są w ogole dostepne sample cieni? Jak tak to dużo sypią?
Kolorów jak dla mnie trochę mało, ale ładne i nasycone. Mocha Shimmer jest cudny - niesamowicie rozświetla i wydobywa oko, a przy tym jest całkiem dzienny Próbek chyba nie ma, pełenwymiar kosztuje 3,99$, więc całkiem ok, ilość jest jak sampla EDM, ale tych nakłada się dużo mniej - co bardziej intensywne. Nakładam odrobinę i rozcieram, a przy edm muszę raz po razie maczać w cieniu pędzelek i kłaść kolejne porcje na powiekę.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 21:32   #1640
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
może skóra na nosie ma inną strukturę też wiecznie mi się ściera tu podkład i wogóle gorzej podkład chwyta i w ten sposób zazwyczaj czubek nosa zawsze mam zaróżowiony

widzę, że wam podochodziły nowe oliwki to może i ja lada dzień dostanę
zamówiłam sobie też próbkę różu petal, ciekawe czy się bedzie lepiej trzymał mojej gęby niż EDM

no wlasnie co z tym nosem?

mi sie podklad waży już przy nakładaniu, ale to z kazdym tak mam

nie dosc że brzydki, duzy i czerwony wiecznie to nie moge go niczym zakryc a zwarzony poadklad nie dodaje mu uroku
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:20   #1641
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
A stara leżała lepiej? Bo ja tak mam. Nowa co prawda też się nie warzy, ale z nosa potrafi zniknąc pod koniec dnia i kryje słabiej. Nowa też świeci się na mnie szybciej.
Jednak trochę się różnią od siebie i podejrzewam, że dla niektórych będzie lepsza nowa dla innych stara.

I jeszcze raz polecam cienie Są po prostu nie do zdarcia - trzymają się bez bazy 6-7 h, nawet jak przejechałam łapami po oczach to się trzymały, zakraplanie oczu też przetrzymują.
Tak leżała lepiej i była dłużej świeża. Nowa jakoś strasznie podkreśla mi pory na policzkach wyglądają na większe niż są ale po wymieszaniu z EDM jest lepiej, tylko zapomniałam dodać że trzeba strasznie uważać przy nakładaniu takiej mieszanki bo łatwo zafundować sobie "piękną" maskę
Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Cenna rada - dziękuję, na pewno wypróbuję Próbki nowej formuły do mnie lecą - zobaczymy co to będzie
ależ nie ma za co
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny Sprobowałam kilka razy EDMów, ale jakoś mnie nie zachwyciły i postanowiłam wypróbować Lucy. Zamówiłam próbki: Bisque Foundation, Creamy Bisque Foundation, Shell Beige, i teraz po obejrzeniu waszych zdjęć wydaję mi się, że będą za jasne i chyba lepszy byłby Pale Olive. Jak myślicie
Pale Olive jest bardzo jasny, jaśniejszy niż Creamy że o Creamy Bisque nie wspomnę. Myślę że te co zamówiłaś będą ok ale to musisz nałożyć na twarz i się przekonać. Dla zobrazowania kolorystyki zajrzyj na bloga Cathy ona wklejała swatche Lucy. Zresztą zaraz sama znajdę linka i ci pokaże

Edit: Link do posta w blogu Cathy ze swatchami Lucy KLIK
Mam nadzieje że autorka się nie pogniewa za "rządzenie" się jej blogiem
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
no wlasnie co z tym nosem?

mi sie podklad waży już przy nakładaniu, ale to z kazdym tak mam

nie dosc że brzydki, duzy i czerwony wiecznie to nie moge go niczym zakryc a zwarzony poadklad nie dodaje mu uroku
A może to wina techniki ja np nie rozcieram minerałów na nosie tylko bardzo delikatnie i dokładnie stempluje bo przy rozcieraniu robi się brzydko
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-05-30 o 10:22
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 17:50   #1642
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Pale Olive jest strasznie jasny.. w ogóle to ostatnio miałam na sobie Cream i wszyscy mi mówią, że ja taka blada .. i nie wiem czy tylko o twarz chodzi czy o całość (bo fakt wyglądam jakbym na słońce nie wychodziła;p). Mam biga Pale Olive więc z nim to ja w ogóle wyglądam pewnie jak trup .. Musze zamówić próbki tej nowej wersji i coś ciemniejszego znaleźć nić Pale Olive bo już mnie to wkurza, że co chwile ktoś mnie pyta "czemu taka blada jesteś":p
Mama moja dzisiaj stwierdziła, że normalnie mam twarz ciemniejszą a jak się pomaluje to wyglądam jak porcelanowa lala (a miałam dzisiaj Cream)

Doradźcie mi proszę coś ciemniejszego od Cream ale żeby broń boże pomarańczowe nie było.

Jak któraś z Was będzie już miała nowe oliwki to proszę ładnie o swatche

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2010-05-30 o 17:51
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 18:57   #1643
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Pale Olive jest strasznie jasny.. w ogóle to ostatnio miałam na sobie Cream i wszyscy mi mówią, że ja taka blada .. i nie wiem czy tylko o twarz chodzi czy o całość (bo fakt wyglądam jakbym na słońce nie wychodziła;p). Mam biga Pale Olive więc z nim to ja w ogóle wyglądam pewnie jak trup .. Musze zamówić próbki tej nowej wersji i coś ciemniejszego znaleźć nić Pale Olive bo już mnie to wkurza, że co chwile ktoś mnie pyta "czemu taka blada jesteś":p
Mama moja dzisiaj stwierdziła, że normalnie mam twarz ciemniejszą a jak się pomaluje to wyglądam jak porcelanowa lala (a miałam dzisiaj Cream)

Doradźcie mi proszę coś ciemniejszego od Cream ale żeby broń boże pomarańczowe nie było.

Jak któraś z Was będzie już miała nowe oliwki to proszę ładnie o swatche
Swatche nowych oliwek już były post #1604
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:09   #1644
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Pale Olive jest strasznie jasny.. w ogóle to ostatnio miałam na sobie Cream i wszyscy mi mówią, że ja taka blada .. i nie wiem czy tylko o twarz chodzi czy o całość (bo fakt wyglądam jakbym na słońce nie wychodziła;p). Mam biga Pale Olive więc z nim to ja w ogóle wyglądam pewnie jak trup .. Musze zamówić próbki tej nowej wersji i coś ciemniejszego znaleźć nić Pale Olive bo już mnie to wkurza, że co chwile ktoś mnie pyta "czemu taka blada jesteś":p
Mama moja dzisiaj stwierdziła, że normalnie mam twarz ciemniejszą a jak się pomaluje to wyglądam jak porcelanowa lala (a miałam dzisiaj Cream)

Doradźcie mi proszę coś ciemniejszego od Cream ale żeby broń boże pomarańczowe nie było.

Jak któraś z Was będzie już miała nowe oliwki to proszę ładnie o swatche
Cream Olive, ew. Medium Olive
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:48   #1645
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Bardzo polubiłam się z Lucy.
Używam jej w kolorze Pale Olive i jest idealna. W obecnym momencie nawet porzuciłam EDM na rzecz Lucy. Zastanawiam się nad korektorem. Z braku laku nakładam multi intensive z EDM, ale myślałam, aby i to zastąpić czymś innym. Co polecacie?
Od Pale Olive chyba jest jaśniejszy tylko Fair, obawiam się że to byłoby już za jasne? Jak uważacie?
Korektor na przebarwienia mnie interesuje.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 20:15   #1646
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

który według was podkład lucy jest najbardziej bezowy?? taki zeby był opalony
czy na prosbe kogos włascicielka lucy zrobiłby taki ciemniejszy bezyk ??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:24   #1647
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Bardzo polubiłam się z Lucy.
Używam jej w kolorze Pale Olive i jest idealna. W obecnym momencie nawet porzuciłam EDM na rzecz Lucy. Zastanawiam się nad korektorem. Z braku laku nakładam multi intensive z EDM, ale myślałam, aby i to zastąpić czymś innym. Co polecacie?
Od Pale Olive chyba jest jaśniejszy tylko Fair, obawiam się że to byłoby już za jasne? Jak uważacie?
Korektor na przebarwienia mnie interesuje.
mi pasuje fair i pale olive, ale bledzioch ze mnie.
Co do korektorów- moze podkład punktowo? Lucynka jest mocno kryjąca.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:34   #1648
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Bardzo polubiłam się z Lucy.
Używam jej w kolorze Pale Olive i jest idealna. W obecnym momencie nawet porzuciłam EDM na rzecz Lucy. Zastanawiam się nad korektorem. Z braku laku nakładam multi intensive z EDM, ale myślałam, aby i to zastąpić czymś innym. Co polecacie?
Od Pale Olive chyba jest jaśniejszy tylko Fair, obawiam się że to byłoby już za jasne? Jak uważacie?
Korektor na przebarwienia mnie interesuje.
Ja używam Luśki na przebarwienia. Mam jako podkład Golden i Soft (plus Golden z domieszką tlenku ciemnobrązowego) a na to kładę Luśkę Cream. U mnie się sprawdza. Wygląda ładnie, kryje super, z nową formułą większa ilość proszku nie tworzy maski, ani nie odznacza się od podkładu.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:38   #1649
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kate27 no właśnie a co lepsze zapisałam sobie akurat swatcha na kompie od razu

Dzisiaj nałożyłam sobie Bisque bo siedzę w domu akurat ... o dziwo wygląda nawet ładnie na mnie chociaż w woreczku jest po prostu przerażający.. Jutro zamawiam próbki nowej wersji bo tak nie może być ;p

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2010-05-31 o 10:40
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 12:19   #1650
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ogłaszam, że zamówienie złożone dn. 20 maja dziś do mnie dotarło. Niestety mojej mamy może jutro dojdzie moje
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.