Operacja Piersi-Zawiedzenie, Smutek i Ból - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 17:08   #31
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: Operacja Piersi-Zawiedzenie, Smutek i Ból

Crazula to, że Tobie nie udał się zabieg to wcale nie oznacza że musisz go odradzać innym dziewczynom. Jesteś raczej rzadkim przypadkiem bo większość operacji jest udana. Ja mam już dosyć swoich kompleksów więc nie pisz że lepszy mały a naturalny niż duży sztuczny. Sama mam zabieg 18 listopada. Najważniejsze to wybrać dobrego specjaliste. A swoją drogą to Ci współczuje że przez to wszystko przechodzisz, mam nadzieje, że będzie wszystko oki i będziesz zadowolona ze swoich nowych nabytków PzDr
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 21:05   #32
Regina67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja Piersi-Zawiedzenie, Smutek i Ból

Cytat:
Napisane przez Crazula Pokaż wiadomość
Widzę dziewczyny że bardzo wam zależy na tym bym powiedziała kto mnie operował i macie rację. Przeczytałam jednak ostatnio że jedna z dziewczyn miała problemu ze względu na to że opublikowała nazwisko jednego chirurga na forum łącząc go z serią wpadek. Skończyło się to sprawą w sądzie itd.
Nie napisze więc tutaj kto mnie operował ale jeśli ktoś chce się dowiedzieć dokładnie, to wyślijcie mi wiadomość na priva, a podam nazwisko. Mogę powiedzieć iż było to w Krakowie pod ręką Dr C. Wstydzę się zbyt jednak aby przesłać zdjęcia
Do :Crazulla.Piszesz, że Cie tak urzadził lekarz z Krakowa,o nazwisku C.....Czego sie obawiasz?! Każdy o tym wie,że tylko jeden jest chirurg plastyczny w Krakowie o nazwisku rozpoczynającym się na literę "C"-czyli Cieslik, Kazimierz Cieslik.Trzeba ostrzec wszystkie kobiety przed tym starszym(ok.65l.)nieudoln ym partaczem.Sama jestem ofiarą jego błędów! Musze być ponownie operowana, kazda pierś ma inny kształt, a protezy -jedna wyżej, druga niżej. Nie dość, że nie potrafi dobrze wykonywać operacji piersi , to jeszcze nie ma do tego warunkow. To nie jest zadna klinika ,tylko gabinet.W kilka godz. po operacji (nie ma tam zakładanych drenów!!!)nieprzytomny pacjent musi o własnych silach zejść po schodach z piętra i wynocha do domu, bo gabinet sie zamyka, a w nastepnym dniu inny lekarz tam przyjmuje pacjentów.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Regina67 Pokaż wiadomość
Do :Crazulla.Piszesz, że Cie tak urzadził lekarz z Krakowa,o nazwisku C.....Czego sie obawiasz?! Każdy o tym wie,że tylko jeden jest chirurg plastyczny w Krakowie o nazwisku rozpoczynającym się na literę "C"-czyli Cieslik, Kazimierz Cieslik.Trzeba ostrzec wszystkie kobiety przed tym starszym(ok.65l.)nieudoln ym partaczem.Sama jestem ofiarą jego błędów! Musze być ponownie operowana, kazda pierś ma inny kształt, a protezy -jedna wyżej, druga niżej. Nie dość, że nie potrafi dobrze wykonywać operacji piersi , to jeszcze nie ma do tego warunkow. To nie jest zadna klinika ,tylko gabinet.W kilka godz. po operacji (nie ma tam zakładanych drenów!!!)nieprzytomny pacjent musi o własnych silach zejść po schodach z piętra i wynocha do domu, bo gabinet sie zamyka, a w nastepnym dniu inny lekarz tam przyjmuje pacjentów.
Do:Crazulla. Skontaktuj sie ze mna przez podanie nr na GG,lub podaj adres mailowy to porozmawiamy o swoich przejsciach operacyjnych. Nie odpuść tego tak łatwo!
Regina67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 18:18   #33
Madzienka2010
Raczkowanie
 
Avatar Madzienka2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 254
Dot.: Operacja Piersi-Zawiedzenie, Smutek i Ból

Reginko jest aż tak źle??może wejdziesz na forum powiększanie piersi cz.6 i opowiesz to jeszcze raz?? dużo dziewczyn u nas jest i dobrze żeby wiedziały...pozdrawiam Cie cieplutko
__________________
Dr. Tomasz Zieliński 300cc HP Eurosilicone 7.10.2010
Madzienka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 19:13   #34
mayaismo
Raczkowanie
 
Avatar mayaismo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103
Dot.: Operacja Piersi-Zawiedzenie, Smutek i Ból

Jeśli chodzi o hipnozę przy powiększaniu piersi - nie chodzi tu o to że hipnozą powiekszą ci piersi () lol

Chodzi o to że terapeuta jest w stanie nakłonić Twoją podświadomość do zmiany postrzegania tego co jest wg Ciebie piękne a co nie.Czyli po prostu sprawić że polubisz swoje piersi, bez względu czy są małe czy duże.Nie polecam żadnych nagrań, tylko po prostu wybrać się do terapeuty,profesjonalisty .Nagrania są dla osób które już co nie co o hipnozie wiedzą.

Człowiek w stanie hipnozy jest niesamowicie podatny na sugestie, dlatego możliwa jest zmiana poglądów.
Jest też możliwe zrobić to samemu trzeba też wiedzieć jak.Zainteresowanym polecam NLP, lub piszcie na priv
mayaismo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 18:37   #35
Regina67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja Piersi-Zawiedzenie, Smutek i Ból

Ja równiez mialam to nieszczeście trafić do dr C. w Krakowie. Zostalam oszpecona i musialam przejśc druga operacje w prawdziwej Klinice w Polsce.Nie ja jedna, poznalam pana, ktory przezyl horror z nosem i musial w Polanicy robic operacje naprawczą. Prosze Cie bardzo skontaktuj sie ze mna na maila, a opowiem Ci jak walczyłam i jak skończyla sie moja historia.Napisz na maila:LwicaReni99@poczta. fm
Regina67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.