Manicure hybrydowy ? - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 12:39   #1801
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: hybryda, problemy z lampą

Cytat:
Napisane przez adidamina Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Od jakiegoś czasu przymierzałam się do kupna lampy i lakierów hybrydowych. Kupiłam zestaw za 120 zł na allegro, który okazał się wielką katastrofą (lakiery odchodziły płatami po kilku godzinach od zabiegu) Wszystko wyrzuciłam, zostawiłam sobie tylko lampę. Trzy tygodnie temu byłam u cioci, która posiada lakiery hybrydowe z Cosmetic Zone. Postanowiłam zrobić sobie u niej paznokcie i wyszły naprawdę ładnie, jak z dobrego salonu. Wróciłam do domu i zakupiłam lakiery z Cosmetic Zone i wszystkie akcesoria oprócz lampy.. Wczoraj robiłam sobie paznokcie i nie wyszły już ładnie, a robiłam je na tych samych produktach ( baza, top, lakiery, cleaner z Cosmetic Zone) Nakładałam bardzo cienkie wartwy efekt słaby. Wszystko jest utwardzony, ale w jakiś skrawkach widzę prześwity, powierzchnia paznokcia nie jest taka gładka. Myślę, że to przez lampę, która na allegro chodzi w granicach (40-50 zł) Moje pytanie brzmi, jaka wobec tego lampa będzie dobra?
sprawdź czy masz lampe 36 W czy słabszą. Do hybryd musi być 36 W jeśli chodzi o uv i minimum 9W jeśli chodzi o led. Może problem leży w tym że w zestawie kupiłaś słabszą lampe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 13:43   #1802
adidamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: hybryda, problemy z lampą

mam 36 W i świetlówki 9 W
adidamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:11   #1803
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja zrobiłam sobie hybrydowy pedicure, a za parę dni wyjeżdżam do pracy za granicę i mam pytanie : czy sama dam radę usunąć ten lakier, mam już trochę odrost, ale to french więc nie wygląda źle i chcę jeszcze trochę potrzymać - ale czy dam radę nożyczkami do paznokci obciąć tą wystającą część paznokcia i gruboziarnistym pilnikiem wygładzić?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 23:50   #1804
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: hybryda, problemy z lampą

Cytat:
Napisane przez adidamina Pokaż wiadomość
mam 36 W i świetlówki 9 W
Więc pewnie jest to kwestia braku wprawy, na początku nie wychodzi najlepiej zazwyczaj . Jeśli są prześwity nakładaj więcej warstw. Żeby płytka była równa nakładaj je cieniutkie, bo inaczej lakier się zbierze na czubku lub bokach pazurka. Napisz po kolei jak robisz pazurki i jak możesz wrzuć ich zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
ja zrobiłam sobie hybrydowy pedicure, a za parę dni wyjeżdżam do pracy za granicę i mam pytanie : czy sama dam radę usunąć ten lakier, mam już trochę odrost, ale to french więc nie wygląda źle i chcę jeszcze trochę potrzymać - ale czy dam radę nożyczkami do paznokci obciąć tą wystającą część paznokcia i gruboziarnistym pilnikiem wygładzić?
Najlepiej zdejmij je acetonem, piłowanie może uszkodzić płytkę.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 19:34   #1805
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Manicure hybrydowy ?

moze macie jakis pomysl na ten problem - mam zestaw hybrydowy z Semilac i mega problem z topem wyciagam z lampy - piekny polysk, wszystko super, ale po przetarciu cleanerem, caly efekt matowieje zmienilam juz cleaner na ten z DiamondCosmetics, wymienilam lampy UV, trzymalam warstwy dluzej i jest niewielka poprawa, ale to nadal nie blysk niczym tafla wody
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 20:05   #1806
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Problem z hybrydami

Odpryskiwanie lakieru moze byc spowodowane zbyt gruba warstwa lakieru lub zle nałożoną baza - nalezy nia pokryc paznokiec bardzo dokladnie, razem z końcóweczka. Ewentualnie paznokcie moga byc slabo utwardzone: za krotko w lampie/za slaba lampa. Sprobuj potrzymac je dluzej pod UV
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 21:38   #1807
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
moze macie jakis pomysl na ten problem - mam zestaw hybrydowy z Semilac i mega problem z topem wyciagam z lampy - piekny polysk, wszystko super, ale po przetarciu cleanerem, caly efekt matowieje zmienilam juz cleaner na ten z DiamondCosmetics, wymienilam lampy UV, trzymalam warstwy dluzej i jest niewielka poprawa, ale to nadal nie blysk niczym tafla wody
duzo osob mowi ze to zalezy od cleaner-a. Ja uzywam ten z ever shine i spn blyszczy pieknie.
moze zmien top na lepszy? ja z semmilac-a bardzo niezadowolona bylam...

Piszę z S4.. Sorry za literówki
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 22:17   #1808
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Może Twoj cleaner ma za duze stezenie. Sprobuj go troche rozcienczyc woda i zobacz jak wtedy bedzie.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 08:45   #1809
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
moze macie jakis pomysl na ten problem - mam zestaw hybrydowy z Semilac i mega problem z topem wyciagam z lampy - piekny polysk, wszystko super, ale po przetarciu cleanerem, caly efekt matowieje zmienilam juz cleaner na ten z DiamondCosmetics, wymienilam lampy UV, trzymalam warstwy dluzej i jest niewielka poprawa, ale to nadal nie blysk niczym tafla wody

mam ten sam problem z moim topem tyle że firmy Estetiq. Jakiś tam błysk jest, ale to nie to co tu dziewczyny pokazują. Próbowałam rozcieńczać cleaner to jeszcze gorzej wyszło ;/
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:37   #1810
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie mam teraz na kim sprobowac, a swoich nie bede meczyc, bo dopiero co polozylam sobie hybryde. Sprobuje moze na tipsie? Tylko nie wiem czy na plastiku produkty beda sie zachowywaly tak samo jak na prawdziwym paznokciu
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 13:19   #1811
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
Nie mam teraz na kim sprobowac, a swoich nie bede meczyc, bo dopiero co polozylam sobie hybryde. Sprobuje moze na tipsie? Tylko nie wiem czy na plastiku produkty beda sie zachowywaly tak samo jak na prawdziwym paznokciu

moje na wzorniku sie błyszczą jeszcze mniej niż na paznokciach. Ale zawsze można popróbować
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 13:56   #1812
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
moje na wzorniku sie błyszczą jeszcze mniej niż na paznokciach. Ale zawsze można popróbować
Ja na wzorniku uzylam koloru+topu ktory mam do paznokci zelowych. Przemylam cleanerem, ktory w skladzie ma tylko izopropanol i lśnią idealnie.

Spojrzcie na fotki:
1 - baza+kolor+top bez przemywania
2 - baza+kolor+top przemyte cleanerem
3 - to numerek 1 przemyty cleanerem rozrobionym z woda. Niby troche lepiej, ale to nadal nie jest pożądany efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02189.jpg (38,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02190.jpg (44,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02192.jpg (28,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02194.jpg (40,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02197.jpg (35,2 KB, 38 załadowań)
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 14:09   #1813
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
Ja na wzorniku uzylam koloru+topu ktory mam do paznokci zelowych. Przemylam cleanerem, ktory w skladzie ma tylko izopropanol i lśnią idealnie.

Spojrzcie na fotki:
1 - baza+kolor+top bez przemywania
2 - baza+kolor+top przemyte cleanerem
3 - to numerek 1 przemyty cleanerem rozrobionym z woda. Niby troche lepiej, ale to nadal nie jest pożądany efekt

dokładnie taki sam efekt mam po przemyciu. Przypuszczam że to z powodu kiepskiego topu. Polecany Eco jest poza moim zasięgiem więc licze na to że gdzieś tam czeka na mnie tańszy odpowiednik
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 14:42   #1814
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
dokładnie taki sam efekt mam po przemyciu. Przypuszczam że to z powodu kiepskiego topu. Polecany Eco jest poza moim zasięgiem więc licze na to że gdzieś tam czeka na mnie tańszy odpowiednik
Zastanawiam sie jak to mozliwe widzialam pazurki po Semilacu i wygladaly perfekcyjnie
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 18:10   #1815
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czy jak ściągne hybrydę acetonem, to poźniej jak chcę nałożyć nowy kolor to muszę po raz kolejny matowić blokiem całą płytkę, czy tylko odrost i poźniej na to baze??
na pewno nie warto płytki maltertować, ja zawsze delikatnie przetrę bloczkiem całą płytkę żeby po prostu widzieć że jest matowa ale naprawdę delikatnie i wszystko się trzyma super
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 19:42   #1816
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z hybrydami

Cytat:
Napisane przez agata2706 Pokaż wiadomość
Witam. Kupiłam swego czasu zestaw do manicure hybrydowego z firmy Cosmetic Zone i po zrobieniu ich pierwszy raz wytrzymały całe 2 dni. Lakier odpryskuje z brzegów na początku myślałam że może dałam za grubą warstwę lakieru kombinowałam na różne sposoby z czasem naświetlania, z grubościami kolejnych warstw, z malowaniem brzegów itd po czym kupiłam lakiery firmy CDK, których używa moja kosmetyczka. Lakiery te utrzymywały się u mnie nawet 3 tyg jeśli nie miałam czasu na ich zmianę. Nic się z nimi nie działo. Jednak po wykonaniu hybrydy samodzielnie problem nadal nie znika. Lakier odpryskuje na końcówkach jaka może być tego przyczyna? Nawet lampę mam taką samą jak moja kosmetyczka, bazę top i lakiery. Płytkę matowię i odtłuszczam wszystko robię tak jak ona nie rozumiem w czym tkwi problem :/ Na pewno nie jest to kwestia słabych paznokci ponieważ kosmetyczka ostatni raz robiła mi hybrydę na rozdwajającą się płytkę i już trochę uszkodzoną a jednak jej wykonanie trzymało perfekcyjnie. Czy możliwe jest że kupiona lampa mogła mieć uszkodzone lub zużyte żarówki?
....
mimo wszystko uważam,że jest to brak techniki i doświadczenia przy nakładaniu hybrydy
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:03   #1817
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie jak to mozliwe widzialam pazurki po Semilacu i wygladaly perfekcyjnie
wczoraj malowałam znajomej i jeden pazur całkowicie zmatowiał a pozostałe tak pół na pól ;/ mam końcówke topu i wygrzebuje go z dna, może tu leży problem. Coraz bardziej myśle nad kupnem innego. Problem tylko w tym że następny chciałam kupić Semilac ;/ teraz już nie wiem co mam kupić. Że też inne firmy nie mogą mieć super topów
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:10   #1818
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja mialam kiedys baze + top w jednym z Charbonne. Jako baza nadawal sie do tylnej czesci ciala ale jako top pieknie blyszczal.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:55   #1819
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja mialam kiedys baze + top w jednym z Charbonne. Jako baza nadawal sie do tylnej czesci ciala ale jako top pieknie blyszczal.
hmm dzięki za info, warte przemyślenia dzisiaj zamówiłam nowy cleaner z Silcare - jakaś specjalna formuła na bazie izopropylu, która odtłuszcza płytke i jednocześnie nadaje sie do przemywania warstwy lepkiej. Troche dziś kopałam w necie i wyczytałam że przemywając nieodpowiednio dobranym cleanerem można uszkodzić jakąś warstwe polimerową topu stąd jego matowienie. Podejrzewam że skład topu Eco jest tak dobrany że żaden cleaner go nie uszkodzi stąd jego piękny błysk. Mam nadzieje że zmiana cleanera pomoże i każdy top będzie ładnie błyszczał do zamówienia wzięłam jeden kolor 6 ml - są po 12 zł więc sie opłaca a podobno nie są złe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 15:35   #1820
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
hmm dzięki za info, warte przemyślenia dzisiaj zamówiłam nowy cleaner z Silcare - jakaś specjalna formuła na bazie izopropylu, która odtłuszcza płytke i jednocześnie nadaje sie do przemywania warstwy lepkiej. Troche dziś kopałam w necie i wyczytałam że przemywając nieodpowiednio dobranym cleanerem można uszkodzić jakąś warstwe polimerową topu stąd jego matowienie. Podejrzewam że skład topu Eco jest tak dobrany że żaden cleaner go nie uszkodzi stąd jego piękny błysk. Mam nadzieje że zmiana cleanera pomoże i każdy top będzie ładnie błyszczał do zamówienia wzięłam jeden kolor 6 ml - są po 12 zł więc sie opłaca a podobno nie są złe
daj znac jak efekty, bo nie wiem co mam robic wydalam kilkaset zlotych zeby kupic kolory i robic hybrydy Semilac na klientkach a przez ten cholerny top wszystko stoi w miejscu
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 19:52   #1821
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
daj znac jak efekty, bo nie wiem co mam robic wydalam kilkaset zlotych zeby kupic kolory i robic hybrydy Semilac na klientkach a przez ten cholerny top wszystko stoi w miejscu

przesyłka zapłacona więc jak przyjdzie i bede robić to dam znać chwilowo stosuje sie do zaleceń o których gdzieś tu na forum pisano - żeby odczekać po wyjęciu z lampy. Czekam około 2 min i wtedy przecieram dwukrotnie i dziś koleżance tak błyszczało że można się było przejrzeć ale z drugiej strony robiłam dziś topem, którego nie musze wygrzebywać z dna. Myśle jeszcze nad wypróbowaniem topu z Silcare, ale pod warunkiem że lakier będzie dobrze trzymał na mojej bazie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 22:43   #1822
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja mam najtańsze z możliwych cleanerów (używam różnych) oraz lampy, a lakiery, top i bazę mam z OPI Gelcolor- zawsze się lakier błyszczy, jak szalony . Połysk trzyma mi się cały czas, do samego ściągnięcia.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 07:10   #1823
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Ja mam najtańsze z możliwych cleanerów (używam różnych) oraz lampy, a lakiery, top i bazę mam z OPI Gelcolor- zawsze się lakier błyszczy, jak szalony . Połysk trzyma mi się cały czas, do samego ściągnięcia.
odmacza Ci się OPI? bo słyszałam że ciężko schodzą

Trufel - jak sie sprawuje baza Semilac? Łączysz ją z innymi kolorówkami? Myślałam nad nią i Twoje zdanie by mi bardzo pomogło

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2014-07-29 o 07:11
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 07:58   #1824
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
odmacza Ci się OPI? bo słyszałam że ciężko schodzą

Trufel - jak sie sprawuje baza Semilac? Łączysz ją z innymi kolorówkami? Myślałam nad nią i Twoje zdanie by mi bardzo pomogło

Żaden problem . Mam płyn do ściągania z OPI, jak zostawie go na paznokciu w waciku na 15/20 minut bezproblemowo schodzi, cała warstwa jest ściągnięta . Nigdy nie musiałam nic spilowac przed ściąganiem, zawsze sam remover i schodzi pięknie .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 08:19   #1825
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wczoraj malowałam znajomej i jeden pazur całkowicie zmatowiał a pozostałe tak pół na pól ;/ mam końcówke topu i wygrzebuje go z dna, może tu leży problem. Coraz bardziej myśle nad kupnem innego. Problem tylko w tym że następny chciałam kupić Semilac ;/ teraz już nie wiem co mam kupić. Że też inne firmy nie mogą mieć super topów
Do mnie wczoraj dotarły hybrydy semilac, 2 kolory, baza i top. Top pięknie nabłyszcza i nigdzie nie jest matowy. Na koniec zamiast cleanerem przetarłam spirytusem salicylowym


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 08:27   #1826
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Emka-ja mam bazę Semilaca,dobrałam do lampy jak kupowałam ledową. Dobrze zrobiłam,bo i mnie i mojej Córce trzyma się doskonale. Ja mam mocne paznokcie,ale Córuś miękkie i zdecydowanie widzi różnicę porównując do CZ której używałyśmy do tej pory.
Silcara mam jeden kolor,jakiś z promocji walentynkowej i jestem bardzo zadowolona. Idealne krycie po 2 warstwach. Koloru nie podam,bo nie pamiętam,ale to jakaś czerwień wpadająca w pomarańcz.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 08:52   #1827
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

wychodzi na to że Semilac jest warty zakupu pomyśle nad bazą i topem od nich, choć baza z Estetiq też bardzo dobrze trzyma, ale top kiepsko nabłyszcza, jst zielonkawo-żółtawy i zmienia kolor lakieru i ma tendencje do pękania. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 12:38   #1828
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Manicure hybrydowy ?

kurcze i sama teraz nie wiem koleżanka miała zrobiony i ładnie wyglądał. Ale nie wiem czy się wybrać do kosmetyczki, czy sobie jakoś sama zrobić?
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 12:40   #1829
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

jak nie masz o tym pojecia to lepiej sie wybierz do profesjonalistki i zobacz jak to wyglada. Pozniej sa komentarze od ludzi nie majacych pojecia o tej technice ze niszczy paznokcie i odchodzi po paru godzinach.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 05:37   #1830
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wychodzi na to że Semilac jest warty zakupu pomyśle nad bazą i topem od nich, choć baza z Estetiq też bardzo dobrze trzyma, ale top kiepsko nabłyszcza, jst zielonkawo-żółtawy i zmienia kolor lakieru i ma tendencje do pękania. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
mam top z estetiq i nic takiego nie zauważyłam

Mój jest normalny, przezroczysty i nie zmienia odcienia koloru. Nigdy też nie zdarzyło mi się żeby pękał czy coś takiego. Może masz jakiś stary?
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.