Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 16:28   #3931
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zastanawiam się jakie są różnice pomiędzy różnymi sklepami...
po prawdopodobnie będę w Bohuminie
Jeśli chodzi ci o typowy DMowy asortyment- Alverde i Balea to jest we wszystkich taki sam
Różnice są jeśli chodzi o szafy z kolorówką
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 16:30   #3932
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi ci o typowy DMowy asortyment- Alverde i Balea to jest we wszystkich taki sam
Różnice są jeśli chodzi o szafy z kolorówką
dziękuję za odpowiedź
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:40   #3933
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny, jak Wam idzie kompletowanie prezentów na święta? W tym roku wzięłam się w garść i postanowiłam zacząć poszukiwania dużo wcześniej, żeby prezenty były przemyślane, a nie kupione w szale na ostatnią chwilę. Dzisiaj przyszła część prezentu dla babci - woski zapachowe Yankee Candle. Już na poczcie czułam, że cała koperta nimi pachnie (i chyba czuli to też wszyscy dookoła ). W domu okazało się, że jeden z wosków się lekko pokruszył. Ale poza tym zapowiadają się świetnie i mam nadzieję, że babci też się spodobają. Jest podobną do mnie zapacho-maniaczką. Muszę jeszcze tylko kupić kominek do ich topienia.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:57   #3934
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wam idzie kompletowanie prezentów na święta? W tym roku wzięłam się w garść i postanowiłam zacząć poszukiwania dużo wcześniej, żeby prezenty były przemyślane, a nie kupione w szale na ostatnią chwilę. Dzisiaj przyszła część prezentu dla babci - woski zapachowe Yankee Candle. Już na poczcie czułam, że cała koperta nimi pachnie (i chyba czuli to też wszyscy dookoła ). W domu okazało się, że jeden z wosków się lekko pokruszył. Ale poza tym zapowiadają się świetnie i mam nadzieję, że babci też się spodobają. Jest podobną do mnie zapacho-maniaczką. Muszę jeszcze tylko kupić kominek do ich topienia.

a jakie wybrałaś ?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:58   #3935
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

już któryś raz czytam o tych yankee na wizażu... muszą coś w sobie mieć!
ja jeszcze nawet nie myślę o prezentach
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:00   #3936
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

a we wszystkich kominkach można je topić, znaczy się nie wchodzą w reakcje z takim jakby kamieniem
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:37   #3937
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A ile cm średnicy mają te woski YC?
Kładzie się cały wosk na kominek czy po kawałku?
Mój tż to oczywiście chce jakąś gierkę pod choinkę...
Mamie kupię to co jej się będzie kończyć z kosmetyków, do tego jakieś perfumki. A dzieciom pewnie jakieś zabawki. Mój chrześniak 3 latka pokochał lego, więc dokupię mu może jakiś zestaw ze strażakiem czy coś Naszej najmłodszej to chyba sprawimy krzesełko do jedzenia, na zaś A 13-latkowi grom wie co kupić
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 21:45   #3938
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
a we wszystkich kominkach można je topić, znaczy się nie wchodzą w reakcje z takim jakby kamieniem
większość kominków ma tą "miseczkę" polakierowaną i wtedy nic się nie dzieje.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A ile cm średnicy mają te woski YC?
Kładzie się cały wosk na kominek czy po kawałku?
Mój tż to oczywiście chce jakąś gierkę pod choinkę...
Mamie kupię to co jej się będzie kończyć z kosmetyków, do tego jakieś perfumki. A dzieciom pewnie jakieś zabawki. Mój chrześniak 3 latka pokochał lego, więc dokupię mu może jakiś zestaw ze strażakiem czy coś Naszej najmłodszej to chyba sprawimy krzesełko do jedzenia, na zaś A 13-latkowi grom wie co kupić
ok 6cm średnicy i ja wkładam po kawałku a zapach jest bardzo intensywny ( tzn tak w sam raz, nie że za mocny ). Zimowa pora to dobry okres na kominki i aromaterapię
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:52   #3939
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
większość kominków ma tą "miseczkę" polakierowaną i wtedy nic się nie dzieje.


ok 6cm średnicy i ja wkładam po kawałku a zapach jest bardzo intensywny ( tzn tak w sam raz, nie że za mocny ). Zimowa pora to dobry okres na kominki i aromaterapię
dokładnie dzięki
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 23:10   #3940
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość

a jakie wybrałaś ?
Kupiłam mix 10 wosków i miałam ograniczoną pulę zapachów do wyboru. Ale cena dobra, bo 48,80 zł (normalnie 1 wosk kosztuje ok. 6 zł). Wybrałam:
Beach Walk - Zapach spienionych morskich fal, gorącego piasku, kwiatów pomarańczy oraz słodkich mandarynek, przeniesie Cię na egzotyczną plażę i odpręży, niczym spacer o zachodzie słońca.
Kitchen Spice - Zapach domowej spiżarni pełnej słodkich pomarańczy, świeżego imbiru, cynamonu i aromatycznych goździków. Ten intensywny i korzenny aromat dodaje ciepła i energii szarym, deszczowym dniom.
Warm Spice - Rozgrzewający zapach kremowej wanilii, brązowego cukru, cynamonu, gałki muszkatołowej i anyżku. Niezwykle aromatyczne korzenne przyprawy i słodki cukier tworzą ciepły i przytulny zapach, idealny na chłodne jesienne wieczory.
Cranberry Chutney - Zapach konfitury żurawinowej, przygotowanej ze świeżych owoców, skórki pomarańczowej, rozmarynu, rodzynek i odrobiny słodkiego, złotego miodu.
Black Cherry - Zapach słodkich, dojrzałych wiśni.
Country Lemonade - Orzeźwiający aromat cytrusów muśniętych słodyczą. Przypomina zapach prawdziwej, domowej lemoniady.
Garden Hideaway - Zapach wiosennego ogrodu pełnego przepięknie pachnących, skropionych rosą konwalii. Teraz możesz poczuć wiosnę w swoim domu kiedy tylko zechcesz!
Pink Sands - Zapach ciepłego, letniego dnia spędzonego na egzotycznej wyspie. Połączenie aromatów świeżych owoców, różowych kwiatów i zmysłowej, słodkiej wanilii tworzy prawdziwy raj dla zmysłów.
Garden Sweet Pea - Zapach przypominający delikatne i słodkie kwiatowe perfumy, z dodatkiem słodkiego groszku, brzoskwini, gruszki, frezji i drzewa różanego.
Baby Powder
- Zapach słodkiego dziecięcego pudru, który przyjemnie otula pomieszczenia pudrową świeżością.

Załapałam się na gratisowy wosk:
French Lavender - Zapach świeżej lawendy, prosto z Prowansji. Teraz w jednej chwili możesz przenieść się na purpurowe pola porośnięte aromatycznymi kwiatami i cieszyć się chwilą relaksu.

Dostałam jeszcze mini świeczkę (tea light) w zapachu Drift Away - Zapach beztroskich chwil spędzonych na spokojnych wodach jeziora, otoczonego pięknie pachnącym bujnym lasem.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A ile cm średnicy mają te woski YC?
Kładzie się cały wosk na kominek czy po kawałku?
Mój tż to oczywiście chce jakąś gierkę pod choinkę...
Mamie kupię to co jej się będzie kończyć z kosmetyków, do tego jakieś perfumki. A dzieciom pewnie jakieś zabawki. Mój chrześniak 3 latka pokochał lego, więc dokupię mu może jakiś zestaw ze strażakiem czy coś Naszej najmłodszej to chyba sprawimy krzesełko do jedzenia, na zaś A 13-latkowi grom wie co kupić
Haha, widzę, że nasi TŻ-ci mają podobne "listy do Mikołaja". Też mamie kupię kosmetyk. Prawdopodobnie kremik rokitnikowy AA, który tak bardzo zachwalasz. Do tego jakąś babską książkę. A tato ma już zamówioną premierową płytę z koncertem Led Zeppelin.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-11-19 o 23:11
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:11   #3941
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Haha, widzę, że nasi TŻ-ci mają podobne "listy do Mikołaja". Też mamie kupię kosmetyk. Prawdopodobnie kremik rokitnikowy AA, który tak bardzo zachwalasz. Do tego jakąś babską książkę. A tato ma już zamówioną premierową płytę z koncertem Led Zeppelin.
Ale super zapachy, wystarczy na całą zimę
ta... wiesz, jeszcze żeby to była gra na płycie, konkret, a teraz kupuje się tzw. klucze, dostajesz na maila, ściągasz grę z internetu i masz
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 14:46   #3942
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kupiłam mix 10 wosków i miałam ograniczoną pulę zapachów do wyboru. Ale cena dobra, bo 48,80 zł (normalnie 1 wosk kosztuje ok. 6 zł). Wybrałam:
Beach Walk - Zapach spienionych morskich fal, gorącego piasku, kwiatów pomarańczy oraz słodkich mandarynek, przeniesie Cię na egzotyczną plażę i odpręży, niczym spacer o zachodzie słońca.
Kitchen Spice - Zapach domowej spiżarni pełnej słodkich pomarańczy, świeżego imbiru, cynamonu i aromatycznych goździków. Ten intensywny i korzenny aromat dodaje ciepła i energii szarym, deszczowym dniom.
Warm Spice - Rozgrzewający zapach kremowej wanilii, brązowego cukru, cynamonu, gałki muszkatołowej i anyżku. Niezwykle aromatyczne korzenne przyprawy i słodki cukier tworzą ciepły i przytulny zapach, idealny na chłodne jesienne wieczory.
Cranberry Chutney - Zapach konfitury żurawinowej, przygotowanej ze świeżych owoców, skórki pomarańczowej, rozmarynu, rodzynek i odrobiny słodkiego, złotego miodu.
Black Cherry - Zapach słodkich, dojrzałych wiśni.
Country Lemonade - Orzeźwiający aromat cytrusów muśniętych słodyczą. Przypomina zapach prawdziwej, domowej lemoniady.
Garden Hideaway - Zapach wiosennego ogrodu pełnego przepięknie pachnących, skropionych rosą konwalii. Teraz możesz poczuć wiosnę w swoim domu kiedy tylko zechcesz!
Pink Sands - Zapach ciepłego, letniego dnia spędzonego na egzotycznej wyspie. Połączenie aromatów świeżych owoców, różowych kwiatów i zmysłowej, słodkiej wanilii tworzy prawdziwy raj dla zmysłów.
Garden Sweet Pea - Zapach przypominający delikatne i słodkie kwiatowe perfumy, z dodatkiem słodkiego groszku, brzoskwini, gruszki, frezji i drzewa różanego.
Baby Powder
- Zapach słodkiego dziecięcego pudru, który przyjemnie otula pomieszczenia pudrową świeżością.

Załapałam się na gratisowy wosk:
French Lavender - Zapach świeżej lawendy, prosto z Prowansji. Teraz w jednej chwili możesz przenieść się na purpurowe pola porośnięte aromatycznymi kwiatami i cieszyć się chwilą relaksu.

Dostałam jeszcze mini świeczkę (tea light) w zapachu Drift Away - Zapach beztroskich chwil spędzonych na spokojnych wodach jeziora, otoczonego pięknie pachnącym bujnym lasem.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------


Haha, widzę, że nasi TŻ-ci mają podobne "listy do Mikołaja". Też mamie kupię kosmetyk. Prawdopodobnie kremik rokitnikowy AA, który tak bardzo zachwalasz. Do tego jakąś babską książkę. A tato ma już zamówioną premierową płytę z koncertem Led Zeppelin.
ja również od prawie 2 miesięcy zachwycam się woskami
wzięłam 15 zapachów i póki co czereśnia number oneprzy następnym zamówieniu wezmę sobie zawieszkę do auta o tym zapachu.
Nietrafiona natomiast w moim przypadku jest wanilia.

Zamierzam obdarować babcie,rodziców,teściów zestawem yc,bo wszyscy się zachwycają tym jak pachnie mój dom.

Melya a gdzie kupiłaś taki tańszy pakiecik tych 10-ciu wosków?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:43   #3943
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale super zapachy, wystarczy na całą zimę
ta... wiesz, jeszcze żeby to była gra na płycie, konkret, a teraz kupuje się tzw. klucze, dostajesz na maila, ściągasz grę z internetu i masz
No tak, bo to najtaniej wychodzi... A potem pod choinką koperta z kluczem.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja również od prawie 2 miesięcy zachwycam się woskami
wzięłam 15 zapachów i póki co czereśnia number oneprzy następnym zamówieniu wezmę sobie zawieszkę do auta o tym zapachu.
Nietrafiona natomiast w moim przypadku jest wanilia.

Zamierzam obdarować babcie,rodziców,teściów zestawem yc,bo wszyscy się zachwycają tym jak pachnie mój dom.

Melya a gdzie kupiłaś taki tańszy pakiecik tych 10-ciu wosków?
Właśnie wąchałam wanilię w sklepie i wydawała mi się zbyt nachalna.

Kupowałam tutaj: http://www.candleroom.pl/?470,zestaw...-zapachowe-mix. Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep. Dobry kontakt i szybka wysyłka. Na fb informują o nowościach i promocjach. A dostałam od nich taką listę zapachów do wyboru w miksie:

cinnamon stick
kitchen spice
warm spice
cranberry chutney
black cherry
french lavender
midnight jasmine
beach walk
garden hideaway
drift away
sicilian lemon
coastal water
pink sands
baby powder
garden sweet pea
country lemonade

Ta oferta zmienia się sezonowo.

edit.
Tutaj też jest taki zestaw: http://swiatzapachow.pl/pl/p/ZESTAW-...w-cenie-8/1080. Można wybierać spośród wszystkich zapachów, ale mają trochę braków. I wysyłka droższa. W Candle Room do 350g jest opcja wysyłki listem za 3,80 zł (chociaż wtedy istnieje ryzyko, że kochana poczta coś pokruszy ).

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-11-20 o 23:33
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 06:59   #3944
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No tak, bo to najtaniej wychodzi... A potem pod choinką koperta z kluczem.


Właśnie wąchałam wanilię w sklepie i wydawała mi się zbyt nachalna.

Kupowałam tutaj: http://www.candleroom.pl/?470,zestaw...-zapachowe-mix. Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep. Dobry kontakt i szybka wysyłka. Na fb informują o nowościach i promocjach. A dostałam od nich taką listę zapachów do wyboru w miksie:

cinnamon stick
kitchen spice
warm spice
cranberry chutney
black cherry
french lavender
midnight jasmine
beach walk
garden hideaway
drift away
sicilian lemon
coastal water
pink sands
baby powder
garden sweet pea
country lemonade

Ta oferta zmienia się sezonowo.

edit.
Tutaj też jest taki zestaw: http://swiatzapachow.pl/pl/p/ZESTAW-...w-cenie-8/1080. Można wybierać spośród wszystkich zapachów, ale mają trochę braków. I wysyłka droższa. W Candle Room do 350g jest opcja wysyłki listem za 3,80 zł (chociaż wtedy istnieje ryzyko, że kochana poczta coś pokruszy ).


zamawiałam w całkiem innym sklepie.Najbardziej polecanym na wątku yc i też bez mogę go polecić w 100%.
Braki są chyba wszędzie,tam gdzie ja zamawiałam nie było kilku zapachów na których mi zależało i teraz pewnie też nie upoluję wszystkich,które zamierzam kupić
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 09:25   #3945
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wam idzie kompletowanie prezentów na święta?
tylko dla mamy mam wybrane kosmetyki, ale jeszcze nie zamówiłam '

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Kupowałam tutaj: http://www.candleroom.pl/?470,zestaw...-zapachowe-mix. Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep. Dobry kontakt i szybka wysyłka. Na fb informują o nowościach i promocjach. A dostałam od nich taką listę zapachów do wyboru w miksie:
też zamawiałam w tym sklepie i mogę polecić
mój ulubiony zapach YC to chyba : Stress Relief - masło shea i drzewo cedrowe
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:31   #3946
Kasia_Julia
Przyczajenie
 
Avatar Kasia_Julia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 25
GG do Kasia_Julia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Hej dziewczyny, przepraszam za "wrycie" się w temat, ale mam naglącą sprawę

Jutro muszę przygotować w szkole jakiś naturalny kosmetyk, a nie mam żadnych ciekawych składników! Zastanawiam się, czy mogę zrobić prosty tonik z: wody destylowanej, glinki zielonej, aloesu, soku z cytryny i dodatkiem witaminy E.

Błagam, niech mi ktoś powie, czy to się nie pogryzie
__________________
Kasia_Julia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:02   #3947
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kasia_Julia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przepraszam za "wrycie" się w temat, ale mam naglącą sprawę

Jutro muszę przygotować w szkole jakiś naturalny kosmetyk, a nie mam żadnych ciekawych składników! Zastanawiam się, czy mogę zrobić prosty tonik z: wody destylowanej, glinki zielonej, aloesu, soku z cytryny i dodatkiem witaminy E.

Błagam, niech mi ktoś powie, czy to się nie pogryzie
a może maseczka do twarzy / do włosów?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:11   #3948
Kasia_Julia
Przyczajenie
 
Avatar Kasia_Julia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 25
GG do Kasia_Julia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
a może maseczka do twarzy / do włosów?
Jeśli znasz jakiś przepis z prostych składników to poproszę
__________________
Kasia_Julia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:31   #3949
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cześć dziewyczyny
Zbijcie mnie jesli pytam w złym wątku, ale nie wiecie czy któryś sklep z półproduktami bierze udział w Dniu darmowej dostawy?
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 15:58   #3950
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
Cześć dziewyczyny
Zbijcie mnie jesli pytam w złym wątku, ale nie wiecie czy któryś sklep z półproduktami bierze udział w Dniu darmowej dostawy?
http://dziendarmowejdostawy.pl/

Możesz tu sprawdzić wszystkie sklepy, które biorą udział, do 3.12 może ich przybyć
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:10   #3951
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
http://dziendarmowejdostawy.pl/

Możesz tu sprawdzić wszystkie sklepy, które biorą udział, do 3.12 może ich przybyć
ooo dziekuję
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:44   #3952
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kasia_Julia Pokaż wiadomość
Jeśli znasz jakiś przepis z prostych składników to poproszę
do włosów: miód, oliwa z oliwek, żółtko
na twarz np. glinka plus hydrolat, dużo przepisów jest w internecie.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 11:33   #3953
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
mój ulubiony zapach YC to chyba : Stress Relief - masło shea i drzewo cedrowe
ja kocham zapach prawdziwego shea a jak pachnie ten stress relief?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 11:47   #3954
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
ja kocham zapach prawdziwego shea a jak pachnie ten stress relief?
słodki i naturalny zapach, w dodatku ma coś łagodnego w sobie
polecam chociaż małą próbkę zamówić i się przekonać
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:13   #3955
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Poczytałam o Waszych zachwytach nad woskami YC i zamówiłam...
Tak się zastanawiam, czy może, któraś z Was nie chciałaby się wymienić połówkami? Moje dojdą dopiero pod koniec tygodnia, pokażę jakie mam i może się wymienimy, żeby wypróbować więcej zapachów
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:41   #3956
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Poczytałam o Waszych zachwytach nad woskami YC i zamówiłam...
Tak się zastanawiam, czy może, któraś z Was nie chciałaby się wymienić połówkami? Moje dojdą dopiero pod koniec tygodnia, pokażę jakie mam i może się wymienimy, żeby wypróbować więcej zapachów
*zerka nad podpis Justyny i wybucha śmiechem* No, prawie Ci się udało! Ja jestem twarda i jeszcze sobie nie kupiłam. Tylko w prezencie. Ale nie wiem, jak długo wytrwam, bo woski leżą i pachną... Czuć nawet przez worek strunowy.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:46   #3957
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
*zerka nad podpis Justyny i wybucha śmiechem* No, prawie Ci się udało! Ja jestem twarda i jeszcze sobie nie kupiłam. Tylko w prezencie. Ale nie wiem, jak długo wytrwam, bo woski leżą i pachną... Czuć nawet przez worek strunowy.
Jeśli to mnie jakoś usprawiedliwia to w sumie kupuje tż
Mam takie woski:
baby powder Zapach słodkiego dziecięcego pudru, który przyjemnie otula pomieszczenia pudrową śweżością.

fluffy towels Niesamowicie świeży zapach dopiero co wypranych ręczników zdjętych ze sznurka, uzupełniony o nuty cytryny, lawendy, jabłka i lilii. Żaden inny zapach nie nadaje powietrzu tak niesamowitej czystości.

fresh cut roses Intensywny i kremowy zapach świeżo ściętych róż. Pachnie, jak bukiet prawdziwych kwiatów.

pink lady slipper Delikatna kwiatowa mieszanka jaśminowych płatków, różowych fiołków i pudrowej róży

wedding day Subtelne połączenie świeżościętych kwiatów białych róż oraz słodkich owoców. Niesamowicie lekki i elegancki zapach z delikatną nutą kremowych perfum.

christmas eve Zapach łączy w sobie aromaty: słodkich śliwek, owoców kandyzowanych i ciepłego ogniska rodzinnego, unoszących się nad wigilijnym stołem.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:48   #3958
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jeśli to mnie jakoś usprawiedliwia to w sumie kupuje tż
Mam takie woski:
baby powder Zapach słodkiego dziecięcego pudru, który przyjemnie otula pomieszczenia pudrową śweżością.

fluffy towels Niesamowicie świeży zapach dopiero co wypranych ręczników zdjętych ze sznurka, uzupełniony o nuty cytryny, lawendy, jabłka i lilii. Żaden inny zapach nie nadaje powietrzu tak niesamowitej czystości.

fresh cut roses Intensywny i kremowy zapach świeżo ściętych róż. Pachnie, jak bukiet prawdziwych kwiatów.

pink lady slipper Delikatna kwiatowa mieszanka jaśminowych płatków, różowych fiołków i pudrowej róży

wedding day Subtelne połączenie świeżościętych kwiatów białych róż oraz słodkich owoców. Niesamowicie lekki i elegancki zapach z delikatną nutą kremowych perfum.

christmas eve Zapach łączy w sobie aromaty: słodkich śliwek, owoców kandyzowanych i ciepłego ogniska rodzinnego, unoszących się nad wigilijnym stołem.
O, świetne woski wybrałaś. Jak się złamię i kupię (co pewnie wkrótce nastąpi), to chętnie się wymienię.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:49   #3959
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
O, świetne woski wybrałaś. Jak się złamię i kupię (co pewnie wkrótce nastąpi), to chętnie się wymienię.
super
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:24   #3960
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

gdybyście chciały wspomóc działania na rzecz propagowania zdrowego odżywiania, to polecam polubić na fejsiku stronę Praca@Danone i głosować na KN Żywieniowców i Dietetyków SGGW (Warszawa)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.