Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 22:55   #31
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kathy myslisz, ze ta maska nada sie dla wlosow prostych??
ja bym probowala nowego koloru, ale jesli masz obawy to zrob zapas swojego ulubionego koloru/mieszanki; przynajmniej ja tak robie


milk nawet nie wiesz jak Cie rozumiem, od mojego farbowania minelo 9 dni i juz nie moge sie doczekac nowych kombinacji; chociaz po splukaniu resztek wisni/czerwieni mam idealnie naturalny piekny rudy kolor
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 23:31   #32
ana901
Przyczajenie
 
Avatar ana901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Dziękuję Moni@Kathy, czy 7/34 to blond hawany?? Też na niego patrzyłam, ale bałam się że mi wyjdzie mało rudo Za to jak położyłam 7/44 na wypłowiały 9.04 Loreala to wyszła taka żarówa że hej.A na próbniku wyglądał dosyć ciemno. Ale teraz jak się trochę zmył to już jest ładnie Przy następnym farbowaniu zrobię kilka fotek
__________________
"...potrafię, jeśli chcę rozświetlić mrok..."
ana901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 23:53   #33
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Hmm chociaż nie jestem żadnym ekspertem, nie mam żadnego doświadczenia i wszelką wiedzę czerpię od Was, ale mogę powiedzieć, że też uznaję wyższość farb profesjonalnych nad drogeryjnymi, choć z tymi ostatnimi nie mam żadnego doświadczenia. Ale. Z bliskiego otoczenia mam tylko jednego farbowanego drogeryjnie rudzielca i kolor na jej głowie nie zawsze wychodził taki jakiego możnaby się spodziewać, mówię tu przede wszystkim o nierównym kolorze, na moje bystre oko wyglądało to strasznie, każde pasmo w innym kolorze- no może trochę przesadzam, że każde, ale chyba wiecie co mam na myśli. Na pewno zaobserwowałam u niej dwa takie wypadki. A na ulicach też dobrych kilka się znalazło. Poza tym przez nasz wątek przewinęło się mnóstwo osób mających problemy po farbach drogeryjnych, czy to właśnie z nierównością koloru, niełapaniem odrostu itd itp dosyć dużo tutaj się o tym naczytałam więc myślę, że to wystarczający dowód. W ogóle nie wyobrażam sobie jak farba drogeryjna może sobie poradzić z odrostami? Tyle ode mnie na ten temat


Zauważyłam, że po ostatnim farbowaniu jeszcze bardziej przetłuszczają mi się włosy?


Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
cuuudne włosy!
Dziękuję
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.






Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-05-26 o 23:57
Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 23:58   #34
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

martolek na przetluszczanie sprobuj toniku z ce-ce med albo subriny- pomaga
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 02:05   #35
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Kathy która twoim zdaniem farba z Vitalitys będzie najbardziej pomarańczowa? Uzyskam intensywny rudy mieszając 8.44 i ekstrakt koloru pomarańczowy? Bardzo źle się czuje w obecnym kolorze włosów. Krótkie czerwono-mahoniowe włosy kojarzą mi się ze starszymi paniami. Ja tak nie chcę Mam ochotę do was dołączyć kobitki Tylko najpierw muszę znaleźć odpowiedni kolor i bez kolejnej dekoloryzacji się nie obejdzie. Na szczęście mam bardzo krótkie włosy które i tak zamierzam podcinać co 6 tygodni.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:05   #36
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
martolek na przetluszczanie sprobuj toniku z ce-ce med albo subriny- pomaga
Dziękuję za radę a gdzie mogę te cuda dostać? Bo przeglądałam All i nic mi takiego nie wyskoczyło. A wątpię żebym na mieście dostała. O czekaj znalazłam jakiś sklep, o to chodzi? (załącznik)


Miszona, a ja cały czas byłam przekonana, że Ty wolisz właśnie czerwień od pomarańczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cece-med-oily-hair-lotio_1310.jpg (18,9 KB, 42 załadowań)
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:40   #37
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Kathy która twoim zdaniem farba z Vitalitys będzie najbardziej pomarańczowa? Uzyskam intensywny rudy mieszając 8.44 i ekstrakt koloru pomarańczowy? Bardzo źle się czuje w obecnym kolorze włosów. Krótkie czerwono-mahoniowe włosy kojarzą mi się ze starszymi paniami. Ja tak nie chcę Mam ochotę do was dołączyć kobitki Tylko najpierw muszę znaleźć odpowiedni kolor i bez kolejnej dekoloryzacji się nie obejdzie. Na szczęście mam bardzo krótkie włosy które i tak zamierzam podcinać co 6 tygodni.
Myślę że będziesz zadowolona z samego 8.44 - a dodając pura pomarańczowego (proponuje w małej ilości)...efetkt będzie bardziej intensywny. Ten kolor nic nie ma z czerwieni, na szczęście.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy myslisz, ze ta maska nada sie dla wlosow prostych??
ja bym probowala nowego koloru, ale jesli masz obawy to zrob zapas swojego ulubionego koloru/mieszanki; przynajmniej ja tak robie


milk nawet nie wiesz jak Cie rozumiem, od mojego farbowania minelo 9 dni i juz nie moge sie doczekac nowych kombinacji; chociaz po splukaniu resztek wisni/czerwieni mam idealnie naturalny piekny rudy kolor
Maska bardzo ładnie nawilża wlosy - po uzycie tej maski jest efekt dobrze odżywionych włosów lekko cięższych ale nie obciąża - mi akurat to pasuje - dodam jeszcze że trzymałam na włosach maske ok 5 minut - i idealnie się rozczesały, bez szarpania. Nie jest to maska na bazie ziół i olejów - ale nawilżaczy, 2 silikonów...naprawde fajna dla osób mających suche puszące wlosy...natomiast nie dla naturalych za bardzo obciązy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:28   #38
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Miszona, a ja cały czas byłam przekonana, że Ty wolisz właśnie czerwień od pomarańczy
Ja lubię zarówno czerwone jak i pomarańczowe włosy. Jakieś 3 lata temu farbowałam Palette Natural Colors 390 świetlista miedź (wycofali już ten kolor) Byłam bardzo zadowolona dopóki nie zaczeli jej wycofywać i coraz rzadziej można było ją dostać w drogeriach. Ja już miałam wszystkie kolory na głowie i wszystkie możliwe fryzury (poza dredami) Po moim ostatnim nieudanym farbowaniu Vitalitys już mi się odechciewa czerwonych włosów.


Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Myślę że będziesz zadowolona z samego 8.44 - a dodając pura pomarańczowego (proponuje w małej ilości)...efetkt będzie bardziej intensywny. Ten kolor nic nie ma z czerwieni, na szczęście.
Tak też myślałam. Najpierw muszę trochę odczekać bo nie chcę wyłysieć
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:40   #39
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Ja chciałabym mieć marchewkowo-pomarańczową rudość na głowie.. Przypuszczam, że osiągnę to tylko za pomocą dodania pomarańczowego pigmentu?

Mogłybyście mi podać nazwę tych pigmentów, bo wpisując na all "pigment pure orange" i inne modyfikacje nic nie wyskakuje..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:47   #40
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja chciałabym mieć marchewkowo-pomarańczową rudość na głowie.. Przypuszczam, że osiągnę to tylko za pomocą dodania pomarańczowego pigmentu?

Mogłybyście mi podać nazwę tych pigmentów, bo wpisując na all "pigment pure orange" i inne modyfikacje nic nie wyskakuje..
Podaję link do ekstraktu pomarańczowego
http://www.uradka.pl/vitartabsolutep...ml-p-3260.html

U Radka na allegro też pewnie jest.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:54   #41
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Podaję link do ekstraktu pomarańczowego
http://www.uradka.pl/vitartabsolutep...ml-p-3260.html

U Radka na allegro też pewnie jest.
Aaa, to się ekstrakt nazywa, to ja sobie mogłam szukać po pigmentach.
Wielkie dzięki.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 14:20   #42
inuska84
Raczkowanie
 
Avatar inuska84
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 112
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziewczyny, farbuję włosy mango,a a chciałabym spróbować teraz pure paprica.. czego się spodziewać? jest duża różnica? Dodam, że po farbowaniu mango na początku mam ciemny rudy, po ok 14 dniach dopiero na mojej głowie pojawia się odpowiedni odcień mango :P
inuska84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:35   #43
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z allegro, zabrakło im 6% wody i pytała się czy mogę poczekać do środy, czy chciałabym może wyrób innej firmy. Zgodziłam się poczekać i takim oto sposobem, będę straszyła wielkim odrostem jeszcze co najmniej tydzień
aniiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:22   #44
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

A ja mam takie pytanie do was. Normalnie płomienna iskra joanny funkcjonuje z aż 9%woda, jednak zostało mi trochę 3% też joanny, zastanawiam się na ile jednak sama farba joanny jest niszcząca w połączeniu z taką słabą wodą (w porównaniu do farb profesjonalnych), w czym tkwi haczyk?
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:11   #45
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Już po farbowaniu Vitalitys 7,44. Kolor bardzo ładny, dokładnie z takich, jakie lubię, choć miałam nastawienie "nie miałabym nic przeciwko jakby wyszedł ciut ciemniejszy" Chyba przerzucę się na oxydant 3%. Zrobiłabym od razu zdjęcia, ale to światło dzisiaj jest takie kiepskie, że nie wiem, czy będzie coś widać.
siskath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:00   #46
wuada
Raczkowanie
 
Avatar wuada
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Ile czasu trzymać fryzjerską farbę na włosach podczas koloryzacji? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Jets to farba CHANTAL utleniacz 9%. Pilne!
wuada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:06   #47
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez wuada Pokaż wiadomość
Ile czasu trzymać fryzjerską farbę na włosach podczas koloryzacji? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Jets to farba CHANTAL utleniacz 9%. Pilne!
http://www.pro-fryz.pl/images/tmp/7/...10.640x480.jpg
siskath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:04   #48
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziewczyny kupiłam 7.34 - na palecie wyglądał pięknie...rudy brąz, hmm....na początku czyli dzisiaj testuje na kosmyku, ciekawi mnie czy nie wyjdzie za ciemno...

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Julianna,
Fajny produkt nadający volum przetestowany na moich włosach...moim zdaniem jeden z lepszych jeśli chodzi o volum: Matrix żel-krem teksturyzujący loosely definer.
Na 3 dzień od użycia produktu - tylko po zmoczeniu włosów wodą volum cały czas się utrzymuje...nawet nie używałam suszarki, nie obciąża i nie tłuści.
Agusiaki,
Olejek będę miała w poniedziałek...hm całe 10 zł za 200 ml...teraz zastanawiam się i pewnie to inny producent niż ten na Helfy...zobaczymy dam znać.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-28 o 15:07
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:09   #49
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

[QUOTE=kathy579;27169463]Dziewczyny kupiłam 7.34 - na palecie wyglądał pięknie...rudy brąz, hmm....na początku czyli dzisiaj testuje na kosmyku, ciekawi mnie czy nie wyjdzie za ciemno...

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Julianna,
Fajny produkt nadający volum przetestowany na moich włosach...moim zdaniem jeden z lepszych jeśli chodzi o volum: Matrix żel-krem teksturyzujący loosely definer.
Na 3 dzień od użycia produktu - tylko po zmoczeniu włosów wodą volum cały czas się utrzymuje...nawet nie używałam suszarki, nie obciąża i nie tłuści.
Agusiaki,
Olejek będę miała w poniedziałek...hm całe 10 zł za 200 ml...teraz zastanawiam się i pewnie to inny producent niż ten na Helfy...zobaczymy dam znać.

Test na kosmyku już zrobiłam...moim zdaniem piękny stonowany rudo brąz - natomiast mój TŻ uważa że w świetle dziennym ma poświatę szarości- czego ja zupełnie nie widzę....hmmm, jeszcze jedna osoba będzie musiała to ocenić...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 19:56   #50
wuada
Raczkowanie
 
Avatar wuada
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witam rudzielce! Właśnie jestem po koloryzacji farbą Chantal (jasny tycjan). Muszę przyznać, że jestem baardzo zadowolona z efektów.
@chociaż zdjecie nie oddaje w pełni koloru :c
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09671.jpg (58,8 KB, 594 załadowań)

Edytowane przez wuada
Czas edycji: 2011-05-28 o 19:57
wuada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:59   #51
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez wuada Pokaż wiadomość
Witam rudzielce! Właśnie jestem po koloryzacji farbą Chantal (jasny tycjan). Muszę przyznać, że jestem baardzo zadowolona z efektów.
Piękny kolor i piękne włosy! i fajnie, że jesteś zadowolona.
Ja też po jasnym tycjanie tylko zmiksowanym
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:01   #52
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez wuada Pokaż wiadomość
Witam rudzielce! Właśnie jestem po koloryzacji farbą Chantal (jasny tycjan). Muszę przyznać, że jestem baardzo zadowolona z efektów.
@chociaż zdjecie nie oddaje w pełni koloru :c
ładnie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:20   #53
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kathy dzieki, chetnie sprobuje.
co do testu moze sprobuj z przylozeniem czegos szarego do testowanego kosmyku?? mi to zwykle pomaga w sprawdzeniu czy wlosy wyszly czerwonawe
co do serum z olejkiem to nie dosc, ze nie regeruje to jeszcze po odstawieniu po tygodniowym testowaniu mam widocznie zniszczone pasemko z przodu
agusiaki zamawiala na helfah?? bo nie zauwazylam by mi odp na pytanie

aniess wspolczuje tego chodzenia z odrostem

milk obnizenie oksydantu = sie przyciemnienie koloru

inuska85 pure paprika jest ciemniejsze i ma wiecej czerwieni. ps. dlaczego farbujesz wlosy czyms co jest ladne po dwoch tygodniach
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:24   #54
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witaj julianno

skoro już tu jesteś to zapytam jeszcze raz, bo chyba nie zauważyłaś
Czy to o to chodzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cece-med-oily-hair-lotio_1310.jpg (18,9 KB, 29 załadowań)
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:28   #55
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

martolek tak dokladnie o to chodzi i wybacz , ale faktycznie nie zauwazylam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:39   #56
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy dzieki, chetnie sprobuje.
co do testu moze sprobuj z przylozeniem czegos szarego do testowanego kosmyku?? mi to zwykle pomaga w sprawdzeniu czy wlosy wyszly czerwonawe
co do serum z olejkiem to nie dosc, ze nie regeruje to jeszcze po odstawieniu po tygodniowym testowaniu mam widocznie zniszczone pasemko z przodu
agusiaki zamawiala na helfah?? bo nie zauwazylam by mi odp na pytanie

aniess wspolczuje tego chodzenia z odrostem

milk obnizenie oksydantu = sie przyciemnienie koloru

inuska85 pure paprika jest ciemniejsze i ma wiecej czerwieni. ps. dlaczego farbujesz wlosy czyms co jest ladne po dwoch tygodniach
Masz racje, ale wiesz co po tym jak zmyłam farbę z kosmyka i go wysuszyłam - umyłam włosy szamponem oczyszczającym po to aby przygotować je do farbowania, wysuszyłam włosy - a tu niespodzianka nie widać brązowo - rudego kosmyka, ja i 2 inne osoby go szukały a tu kolor wszędzie taki sam...czyżby się wymył?...t yle zachodu na nic
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:42   #57
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
martolek tak dokladnie o to chodzi i wybacz , ale faktycznie nie zauwazylam
A nie ma sprawy! Dziękuję
Będzie trzeba zainwestować
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:44   #58
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Masz racje, ale wiesz co po tym jak zmyłam farbę z kosmyka i go wysuszyłam - umyłam włosy szamponem oczyszczającym po to aby przygotować je do farbowania, wysuszyłam włosy - a tu niespodzianka nie widać brązowo - rudego kosmyka, ja i 2 inne osoby go szukały a tu kolor wszędzie taki sam...czyżby się wymył?...t yle zachodu na nic
zlosliwosc wlosow , zatem jaka decyzja , farbujesz??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:46   #59
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
zlosliwosc wlosow , zatem jaka decyzja , farbujesz??
...sama nie wiemjak to się zaraz zmyje do mojego teraźniejszego koloru to szkoda zachodu...juto jeszcze raz poszukam lub zafarbuje kosmyk na grzywce
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:53   #60
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
...sama nie wiemjak to się zaraz zmyje do mojego teraźniejszego koloru to szkoda zachodu...juto jeszcze raz poszukam lub zafarbuje kosmyk na grzywce
tez fakt, chociaz ja niestety jak jjuz mam w lapkach nowy kolor i tak go zrobie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.