Jak wygląda sytuacja ze świadectwem po zdanej poprawce w klasie maturalnej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-05, 16:29   #1
Baloniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1

Jak wygląda sytuacja ze świadectwem po zdanej poprawce w klasie maturalnej?


Witam
Jestem tutaj nowa, bo dokładnie kilka chwil temu dokonałam rejestracji z istotną dla mnie sprawą....

Czeka mnie poprawka z jednego z przedmiotów maturalnych i jest to tylko i wyłącznie moja wina, ponieważ nie poświęciłam wystarczającej ilości czasu na naukę w drugim semestrze. Pierwszy w zupełności zdałam, bez jakichkolwiek przeszkód na drodze. Oczywiście cała matura przez to legła w gruzach, nie miałam możliwości napisania jej, więc najwyżej w przyszłym roku zdam na spokojnie. Mnie i jeszcze dwie inne koleżanki z klasy czeka poprawka 29 sierpnia. Teraz, przez okres wakacyjny zabrałam się za intensywną naukę do sierpniowej poprawki, aby mój wynik upoważnił mnie do zdania promocji w klasie trzeciej. Nie chciałabym spędzić kolejnego roku powtórnie w klasie trzeciej, a w planach miałam szkołę policealną, może studia za nieco ponad rok. Obecnie jestem w nieprzyjemnej sytuacji, bo ani nigdzie nie mogę złożyć papierów bez świadectwa, nie wiedząc, czy się gdziekolwiek jeszcze załapię, na okres rocznej przerwy przed maturą w 2013 roku. Tak jak wcześniej pisałam, matura jest dla mnie w zasadzie najważniejsza, bez niej w tych czasach trudniej o jakąkolwiek pracę, dlatego podejdę do niej w przyszłym roku, o ile zdam egzamin poprawkowy. Cóż, nie każdemu dopisuje szczęście...Dlatego chciałabym się dowiedzieć, czy wynik z poprawki jest ogłaszany od razu przez komisję i czy świadectwo szkoła oddaje w dniu poprawki? Proszę o odpowiedzi. Jest to dla mnie bardzo ważna rzecz.
Baloniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.