Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 07:30   #721
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mruk Pokaż wiadomość
specjalistki, czy jesteście w stanie ocenić czy to fake http://sza fa.pl/c13728882-cienie-do-oczu-wonder-woman-roz-paletka-mac-m-a-c.html?i=1 ?

czy taka paletka w ogóle wyszła? google nie wyrzuca mi żadnej wiarygodnej strony z informacją na jej temat...
Link mi nie działa.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 07:54   #722
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jak dla mnie podróbka, nie przypomina mi się, aby MAC dodawał do paletek pacynki, napis na paletce też jakiś krzywy, ale znawcą nie jestem i mogę się mylić, poprawcie mnie jeśli źle coś mówię ja tam bym nie brała, kolekcja Wonder Women na początku 2011 roku była, więc i data ważności może być wątpliwa
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 08:38   #723
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Tu są zdjęcia kolekcji Wonder Woman: http://www.temptalia.com/mac-wonder-...-2011-official

Można porównać i ocenić "podobieństwo"
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:25   #724
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mruk Pokaż wiadomość
specjalistki, czy jesteście w stanie ocenić czy to fake http://sza fa.pl/c13728882-cienie-do-oczu-wonder-woman-roz-paletka-mac-m-a-c.html?i=1 ?

czy taka paletka w ogóle wyszła? google nie wyrzuca mi żadnej wiarygodnej strony z informacją na jej temat...
matko i córko, podróba straszna
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:03   #725
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mi dziś przyleciał róż Taupe Shape idę się malować
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:53   #726
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Skusiłam się na ostatni Pink Porcelain w Złotych, bo chodziłam koło niego odkąd się pojawił. Jest tak piękny, że łojezu Mam słabość do złoto-różowych rzeczy....

Dziewczyny, a jak oceniacie MACowy mineralny korektor? Zostałam nim umalowana w salonie, pierwsze wrażenie na plus, ale była już 21, więc długo go nie ponosiłam. Wchodzi w zmarszczki ?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:19   #727
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak oceniacie MACowy mineralny korektor? Zostałam nim umalowana w salonie, pierwsze wrażenie na plus, ale była już 21, więc długo go nie ponosiłam. Wchodzi w zmarszczki ?
Mnie nie wchodzi,wolę go nawet bardziej od Pro Longa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 12:51   #728
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Oglądałam wczoraj kredki Pearlglide i nie kupiłam żadnej. Piękne mają kolory, miękko się nimi rysuje, ale wydaje mi się, że lekko roztarte stracą cały swój urok - zrobią się na powiece takie brudne plamy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:55   #729
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj kredki Pearlglide i nie kupiłam żadnej. Piękne mają kolory, miękko się nimi rysuje, ale wydaje mi się, że lekko roztarte stracą cały swój urok - zrobią się na powiece takie brudne plamy
Mam podobne odczucia do Twoich dlatego ich nie rozcieram
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:09   #730
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia do Twoich dlatego ich nie rozcieram
O, no to przynajmniej wiem, że dobre miałam odczucia
Ja mogę tylko rozcierać, dlatego te kredki nie dla mnie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:27   #731
mruk
Raczkowanie
 
Avatar mruk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

martiryb, Marla32, tak myślałam dzięki w sumie czego oczekiwać, jak tusze HR (tja) na szafie chodzą po 20zł
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it

mruk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 15:36   #732
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj kredki Pearlglide i nie kupiłam żadnej. Piękne mają kolory, miękko się nimi rysuje, ale wydaje mi się, że lekko roztarte stracą cały swój urok - zrobią się na powiece takie brudne plamy
po pierwszym roztarciu trzeba dołożyć nieco kreski i tylko zmiekczyc krawędź powinno byc ok
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2013-02-05 o 15:56
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:49   #733
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dobrze Kamil prawi, tez tak robie i mam dwa w jednym - miękką, roztartą kreskę i wyrazisty kolor. Nie zniechęcicie mnie do Pearlglideów, o nie!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 20:55   #734
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
po pierwszym roztarciu trzeba dołożyć nieco kreski i tylko zmiekczyc krawędź powinno byc ok
Dzięki, to może być dobry sposób Nie pomyślałam o tym.
Chyba zrobię jutro drugie podejście.

Bardzo spodobał mi sie kolor Black Line - taka połyskująca ciemna oliwka.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dobrze Kamil prawi, tez tak robie i mam dwa w jednym - miękką, roztartą kreskę i wyrazisty kolor. Nie zniechęcicie mnie do Pearlglideów, o nie!
Ha ha ha, zniechęcać to ja nie mam zamiaru Zawiodłam się tylko trochę, że może nie sprostać moim oczekiwaniom.

A czym Wam się najlepiej rozciera tę kredkę? W ogóle kredki na górnych powiekach?

(ja mam spanielowate, smutne oko/opadającą powiekę/ i najlepiej wyglądam, gdy nie mam za dużo na oku - np. nudziakowy cień podkładowy i roztarta krótka kreska)

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Kamil, chciałam dodać, że róż Taupe bardzo fajnie się sprawuje. Nauczyłam się nim tak konturować, żeby nie robić plam a zastosowany, za Twoją radą, w załamaniu powieki pięknie i nieprzesadnie (czyli naturalnie) wydobywa oko, tworzy taki "światłocień".
Bardzo dziękuję za rady

Puder Peach pozostawiam na lato.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:03   #735
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja rozcieram kredki pędzlakiem 239, samą krawędzią. Idealnie się do tego nadaje.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:33   #736
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki, to może być dobry sposób Nie pomyślałam o tym.
Chyba zrobię jutro drugie podejście.

Bardzo spodobał mi sie kolor Black Line - taka połyskująca ciemna oliwka.


Ha ha ha, zniechęcać to ja nie mam zamiaru Zawiodłam się tylko trochę, że może nie sprostać moim oczekiwaniom.

A czym Wam się najlepiej rozciera tę kredkę? W ogóle kredki na górnych powiekach?

(ja mam spanielowate, smutne oko/opadającą powiekę/ i najlepiej wyglądam, gdy nie mam za dużo na oku - np. nudziakowy cień podkładowy i roztarta krótka kreska)

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Kamil, chciałam dodać, że róż Taupe bardzo fajnie się sprawuje. Nauczyłam się nim tak konturować, żeby nie robić plam a zastosowany, za Twoją radą, w załamaniu powieki pięknie i nieprzesadnie (czyli naturalnie) wydobywa oko, tworzy taki "światłocień".
Bardzo dziękuję za rady

Puder Peach pozostawiam na lato.
Milko własnie ten róz mam na liście zakupowej zdradzisz metodę na niego
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:46   #737
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Malowałam dzisiaj kreski pędzelkiem 212 i o dziwo wyszło dużo prościej niż typowymi pędzlami do linera, a tak jak zjeżdżany, ze ciężko nim umalować kreskę, a tu proszę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:10   #738
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja rozcieram kredki pędzlakiem 239, samą krawędzią. Idealnie się do tego nadaje.
Dzięki Mam chyba podobny Bobbi B. ale muszę nabrać wprawy, bo jak na razie najlepiej mi się rozciera "gumką".

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko własnie ten róz mam na liście zakupowej zdradzisz metodę na niego
To wszystko za radą Kamila Ja tylko nie bałam się poeksperymentować
Poradził, żeby stosować go raczej zawsze z różem (w sensie nie używać samego).
Na mojej jasno-oliwkowej skórze niewprawnie roztarty wygląda jak brudna plama Rozcieram go pędzlem geniuszem Bobbi Brown - Face Blender Brush tylko w wersji mini.

Nie ukrywam jednak, że najlepszym różem do konturowania, jaki kiedykolwiek miałam to Baby Don't Go z kolekcji OH. Wydaje mi się tylko, że z racji swojej "kredowej" konsystencji jest mało wydajny. Szybko go zużyłam. Ale robił piękny cień....
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:21   #739
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie ukrywam jednak, że najlepszym różem do konturowania, jaki kiedykolwiek miałam to Baby Don't Go z kolekcji OH. Wydaje mi się tylko, że z racji swojej "kredowej" konsystencji jest mało wydajny. Szybko go zużyłam. Ale robił piękny cień....
Juz go zuzyłaś?!
Boże, jakbym chciała chociaz w jedynym różu zobaczyć denko, it's impossible
A propo rózy z OH 0 ja swój równiez uwielbiam - mówię o Stay By Me- za to ze jest matowy i daje taki delikatny niewymuszony efekt, wkurza mnie tylko jedno - ze tak pyli, ale przynajmniej ma jakieś szanse na zużycie u mnie w porównaniu z tymi twardymi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 22:02   #740
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie nie wchodzi,wolę go nawet bardziej od Pro Longa.
Tez jestem zadowolona
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 02:13   #741
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz go zuzyłaś?!
Boże, jakbym chciała chociaz w jedynym różu zobaczyć denko, it's impossible
A propo rózy z OH 0 ja swój równiez uwielbiam - mówię o Stay By Me- za to ze jest matowy i daje taki delikatny niewymuszony efekt, wkurza mnie tylko jedno - ze tak pyli, ale przynajmniej ma jakieś szanse na zużycie u mnie w porównaniu z tymi twardymi
mnie tez ciezko zdenkowac roze, brazery itd
jedynie podklady i tusze regularnie wymieniam
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:32   #742
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
mnie tez ciezko zdenkowac roze, brazery itd
jedynie podklady i tusze regularnie wymieniam
Mam tak samo, podkłady, tusze i jeszcze korektory i bazy pod podkład to mi schodzi w miarę. Pudry sypkie nawet też, choc dużo wolniej. Teraz wykańczam już resztki pierwszego blota I raz byłam byłam bliska wykończenia bronzera pierwszego ale nim co, to spadł i resztki się potłukły w drobny mak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:06   #743
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam tak samo, podkłady, tusze i jeszcze korektory i bazy pod podkład to mi schodzi w miarę. Pudry sypkie nawet też, choc dużo wolniej. Teraz wykańczam już resztki pierwszego blota I raz byłam byłam bliska wykończenia bronzera pierwszego ale nim co, to spadł i resztki się potłukły w drobny mak
Ja swoich pudrów chyba nigdy nie wykończę. Ponad rok temu kupiłam bambusowy z BU i mimo codziennego stosowania (i nie żałowania go sobie ) ciągle nie mogę go wykończyć. MUFE HD też mam już całe wieki a zużycie śladowe. Inne sypkacze - to samo. Meteorki to już chyba w ogóle są wieczne i zużyć się ich nie da. A żeby zużyć jakikolwiek róż, musiałabym chyba wyrzucić wszystkie inne.

Z tuszami to inna sprawa, bo nawet jeśli się nie wykorzysta to i tak zaschną po pewnym czasie.

Edit: Poprawka co do różów, po moim Horizonie widać już znaczne zużycie. Ale do denka to baaaardzo dużo mu brakuje.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2013-02-07 o 13:09
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:58   #744
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja swoich pudrów chyba nigdy nie wykończę. Ponad rok temu kupiłam bambusowy z BU i mimo codziennego stosowania (i nie żałowania go sobie ) ciągle nie mogę go wykończyć. MUFE HD też mam już całe wieki a zużycie śladowe. Inne sypkacze - to samo. Meteorki to już chyba w ogóle są wieczne i zużyć się ich nie da. A żeby zużyć jakikolwiek róż, musiałabym chyba wyrzucić wszystkie inne.

Z tuszami to inna sprawa, bo nawet jeśli się nie wykorzysta to i tak zaschną po pewnym czasie.

Edit: Poprawka co do różów, po moim Horizonie widać już znaczne zużycie. Ale do denka to baaaardzo dużo mu brakuje.
Horizon ma az 15g wiec jeszcze długo się nim nacieszymy
Ja zużywam tusze w dość szybkim tempie. Podkłady męcze i męcze z racji tego że mam chyba z 5 otwartych a i tak nie maluję się codziennie.

Ograniczam kolorówkę bo niedługo szuflady nie domknę
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:30   #745
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz go zuzyłaś?!
Boże, jakbym chciała chociaz w jedynym różu zobaczyć denko, it's impossible
A propo rózy z OH 0 ja swój równiez uwielbiam - mówię o Stay By Me- za to ze jest matowy i daje taki delikatny niewymuszony efekt, wkurza mnie tylko jedno - ze tak pyli, ale przynajmniej ma jakieś szanse na zużycie u mnie w porównaniu z tymi twardymi
tak i to dosyć szybko mi poszło

Ja niektóre kosmetyki kolorowe zużywam do końca, np: brązery - zużyłam już wiele do końca, pudry w kamieniu do poprawek w ciągu dnia, pudry sypkie. Kiedyś, gdy miałam mniej róży to i róże denkowałam Ale używałam dwóch, a nie 20
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 00:51   #746
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz go zuzyłaś?!
Boże, jakbym chciała chociaz w jedynym różu zobaczyć denko, it's impossible
A propo rózy z OH 0 ja swój równiez uwielbiam - mówię o Stay By Me- za to ze jest matowy i daje taki delikatny niewymuszony efekt, wkurza mnie tylko jedno - ze tak pyli, ale przynajmniej ma jakieś szanse na zużycie u mnie w porównaniu z tymi twardymi
Witaj w klubie (ulżyło mi, że nie tylko ja tak mam)
Ostatnio zobaczyłam pierwsze denko w MACowym kosmetyku, rozświetlaczu, i aż mnie wzruszenie ogarnęło, że to jednak możliwe

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja swoich pudrów chyba nigdy nie wykończę. Ponad rok temu kupiłam bambusowy z BU i mimo codziennego stosowania (i nie żałowania go sobie ) ciągle nie mogę go wykończyć. MUFE HD też mam już całe wieki a zużycie śladowe. Inne sypkacze - to samo. Meteorki to już chyba w ogóle są wieczne i zużyć się ich nie da. A żeby zużyć jakikolwiek róż, musiałabym chyba wyrzucić wszystkie inne.

Z tuszami to inna sprawa, bo nawet jeśli się nie wykorzysta to i tak zaschną po pewnym czasie.

Edit: Poprawka co do różów, po moim Horizonie widać już znaczne zużycie. Ale do denka to baaaardzo dużo mu brakuje.
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Horizon ma az 15g wiec jeszcze długo się nim nacieszymy
Ja zużywam tusze w dość szybkim tempie. Podkłady męcze i męcze z racji tego że mam chyba z 5 otwartych a i tak nie maluję się codziennie.

Ograniczam kolorówkę bo niedługo szuflady nie domknę
Ja to tylko kupuję, nie zużywam, a tak bym chciała No kurczę beznadziejnie mi to idzie. Może dlatego, że nie maluję się codziennie i mam w użyciu każdy typ kosmetyku w ilości x 3-30. "Wykańczanie" sprawia mi jakiś dziwny rodzaj satysfakcji, porównywalnej z kupowaniem

Horizona użyłam z 5 razy, przez konkurencję w szufladzie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 08:44   #747
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja przyznam, że sporo rzeczy udało mi "zdenkować", ale to były dawne czasy, kiedy miałam kilka szminek, nie więcej niż 10 cieni, jeden brązer i 3-4 róże.

Z MAC udało mi się zdenkować kilka cieni (Yogurt, biały Chill, Seedy Pearl, Knight Divine), a sporo innych jest już na wykończeniu (Gesso, Blanc Type, Pen'n'pink). Wykończyłam też parę szminek (m.in. Snob, Pervette), kilka błyszczoli, brązer (Sculpt), naprawdę sporo kredek do brwi, chyba ze 3 Bloty, parę opakowań sypańca P+P, no i sporo rzeczy z pielęgnacji. Największym sukcesem było zużycie prawie do końca wielkiego różu, mojego ukochanego Azalea Blossom, który kupiłam jeszcze w kolekcji Spring Colour Forecast (chyba to z 2010r. kolekcja była). Chciałam go już wreszcie wykończyć, bo drugie nowe opakowanie czekało w zapasie .

Aktualnie mam jednak nikłe szanse, że uda mi się jeszcze ponownie cokolwiek zdenkować, poza pielęgnacją. Z kilku sztuk cieni, szminek i różów zrobiło się po kilkadziesiąt (20-40), więc na dobrą sprawę niektóre to mają szansę być użyte raz w miesiącu .

Na szczęście niektóre z Was mają dużo większe zbiory niż ja i to jest wielce pocieszające
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:25   #748
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja przyznam, że sporo rzeczy udało mi "zdenkować", ale to były dawne czasy, kiedy miałam kilka szminek, nie więcej niż 10 cieni, jeden brązer i 3-4 róże.

Z MAC udało mi się zdenkować kilka cieni (Yogurt, biały Chill, Seedy Pearl, Knight Divine), a sporo innych jest już na wykończeniu (Gesso, Blanc Type, Pen'n'pink). Wykończyłam też parę szminek (m.in. Snob, Pervette), kilka błyszczoli, brązer (Sculpt), naprawdę sporo kredek do brwi, chyba ze 3 Bloty, parę opakowań sypańca P+P, no i sporo rzeczy z pielęgnacji. Największym sukcesem było zużycie prawie do końca wielkiego różu, mojego ukochanego Azalea Blossom, który kupiłam jeszcze w kolekcji Spring Colour Forecast (chyba to z 2010r. kolekcja była). Chciałam go już wreszcie wykończyć, bo drugie nowe opakowanie czekało w zapasie .

Aktualnie mam jednak nikłe szanse, że uda mi się jeszcze ponownie cokolwiek zdenkować, poza pielęgnacją. Z kilku sztuk cieni, szminek i różów zrobiło się po kilkadziesiąt (20-40), więc na dobrą sprawę niektóre to mają szansę być użyte raz w miesiącu .

Na szczęście niektóre z Was mają dużo większe zbiory niż ja i to jest wielce pocieszające

ja mam już kilka solidnych wgłębień, ale denka żadnego... może kiedyś )

zazdroszczę denek
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:52   #749
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

ja mam już kilka solidnych wgłębień, ale denka żadnego... może kiedyś )

zazdroszczę denek
To życzę Ci zdenkowania czegokolwiek (w Twoim przypadku to prawie nieosiągalne ).

To jest jednak dziwna sprawa - niby chciałoby się coś zdenkować, ale jednocześnie fajnie jest tą rzecz ciągle mieć. Ja jak widzę denko to natychmiast mam wewnętrzny przymus kupienia nowego egzemplarza, na zapas . Walczę z tym jednak, bo w niektórych cieniach choć denko widać, to do całkowitego zużycia droga daleka.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:56   #750
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

U mnie jedyna rzecz z MACa jaką zdenkowałam to MSFN, ale to używałam go namiętnie przez 3 czy 4 miesiące, czasem po 2 razy dziennie (rano i poprawka późnym popołudniem), a tak to ciężko mi nawet wgłębienie w cieniach czy różach zrobić W zasadzie jedyne cienie, które wyglądają na bardziej używane u mnie to Nylon i Brule

Orientujecie się może ile kosztuje krem BB w tubce? Zużyłam właśnie próbkę, którą capnęłam z salonu i na tyle mi podchodzi, że rozważam zakup jak już zużyję przynajmniej 2 podkłady, które mam obecnie
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.