Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-29, 20:38   #4651
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Zdjęcia zakupów. Dla pokazania wielkości, a raczej małości torebeczki MK, zrobiłam zdjęcie z bransoletką.
Torebeczka MK przeurocza no i ten kolor
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz się trochę pochwalę, wrócił mi TŻ, który na lotnisku miał mi kupić błyszczyk Smashboxa fuchsię i tą mgiełkę do włosów Miss Dior. Niestety okazało się, że mgiełki nie mają i żebym nie była smutna przywiózł:

-błyszczyk Smashboxa
-meteorites Guerlaina
-podkład kamuflaż Maximum Cover Estee Lauder ( kiedyś coś mu napomkłam ale myślałam, że nie słucha )
-hydra beauty micro serum Chanel ( tutaj zaskoczenie, mówił, że byłam zachwycona próbką z S. i sobie zapamiętał )
Wow Zazdroszczę TŻ'ta

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
ja miałam wczoraj takie :
Lista zamówionych produktów:

Obraz Nazwa produktu Ilość i cena za sztukę cena całkowita Guerlain "Makijaż twarzy"
Nr 02 Clair

Puder, 25 g
Do produktu
1 szt. za zł 239,00 Cena podstawowa
zł 956,00 / 100 g
Pakowanie na prezent
zł 239,00 Rabat
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -23,90 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
1 szt.

zł 0,00 Calvin Klein kolorowa torba
1 szt.

zł 0,00 Paul Smith Królik (mix)
150 ml

zł 0,00 Guerlain pachnący notatnik
1 szt.

zł 0,00 Guerlain mini pomadka KisKis (1,4 g)
1 szt.

zł 0,00 Bransoletka Sweet Deluxe Dzień Matki
1 szt.

zł 0,00 Douglas Colour Beauty Expert
1 szt.

zł 0,00 Chocolismo zestaw pralinek w pudełku
1 szt.

zł 0,00 Guerlain La Petite Robe Noir EdT (1 ml)
1 ml

zł 0,00 Próbka niespodzianka MBR
1 szt.

zł 0,00 Glamglow Power Mud maseczka (1 ml)
1 ml

zł 0,00 Suma pośrednia zł 239,00 Udzielony rabat zł -23,90 Koszt wysyłki zł 0,00 Suma końcowa zł 215,10
Razem do zapłaty
W cenie uwzględniono podatek VAT.

107
zł 215,10


dzisiaj przyszła rekompensata za przeterminowany Lancome z kodu niespodzianki, no nie ukrywam ze jestem pod ogromnym wrażeniem
taki D. to ja lubię
Fajne zamówienie i porządna rekompensata - nic tylko purchaweczki dostawać
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiejsze zakupy w D. w końcu przypominają dawne czasy, sprzed posuchy. Rekordzistką chyba jest Lethe z siedmioma gratisami!
Dzięki za uznanie W moim zamówionku mam w gratisie:
Shiseido Ibuki zestaw miniatur z kosmetyczką
Bransoletka Sweet Deluxe Dzień Matki
Guerlain mini pomadka KisKis (1,4 g)
PREZENT NIESPODZIANKA
Paul Smith Królik (mix)
Chocolismo zestaw pralinek w pudełku
Calvin Klein kolorowa torba
Oczywiście również katalog Douglas, Bon 25zł i 3 zapachy z próbek Guerlain La Petite Robe Noir EdT , YSL Manifesto EdP , Hermes Le Jardin de Monsieur Li EdP
Dodam, że już je opłaciłam i mega się cieszę, bo narazie na tak kosztowne zamówienie nie będę mogła sobie pozwolić ( wzięłam Shiseido Benefiance Krem pod oczy, 15 ml po rabacie za 260zł )
Mam nadzieję, że będzie lepszy niż All About Eyes Rich - Clinique

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Widziałam dziś te torby w D.
Naprawdę warto kliknąć. Torebka jest sporych rozmiarów i wygląda na porządną .
Torba spoko, tylko szkoda, że czarna

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-05-29 o 20:40
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 20:49   #4652
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Zamówiłam Chloe EDP 75 ml za 199 zł
Mogło być za 180, ale kupony z Biedronki na Allegro nie działają... Wchodzą, ale nie można wykonać przelewu przez aplikację mobilną Wyskakuje jakiś błąd i tyle. Robią ludzi w bambuko...
U mnie wszystko działa
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 20:55   #4653
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Chwacie się NIESPODZIANKAMI; moja będzie w pon. i" z pewną taką nieśmiałością" czekam. Raz miałam super, 2 x średnio, to teraz kolej super. Albo purchawa i świetna rekompensata?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 20:56   #4654
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Jest któraś z was chętna na odsypkę meteorków tych najnowszych limitowanych ?;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 20:56   #4655
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wzięłam dwa różne zapachy (w zasadzie dwie różne wersje Aqua di Gioia), bo jeszcze nie wiem, który zostawię sobie, a który pójdzie na prezent. Dopóki nie przetestuję zapachu, nie lubię kupować dużych pojemności. A druga torba też będzie na prezent.
No ale wiadomo - każdy robi jak chce

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


Si to zapach za mocny dla mnie. Wzięłam Aqua di Gioia Eau Fraiche (edycja 2013) i Aqua di Gioia Eau de Toilette (edycja 2014)
A mi Acqua di gioia nie podchodzi Miałam kiedyś odlewkę 5 ml edp i dosyć długo ją męczyłam. Dla mnie ten zapach był zbyt wyrazisty i zbyt męczący jak na świeżaka, poza tym sama projekcja też mnie nie zachwycała. Kiedyś jechałam samochodem z kolegą wypryskana właśnie AdG i jemu też ten zapach nie podszedł, ale może Twoje wersje będą ciekawsze
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:19   #4656
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jest któraś z was chętna na odsypkę meteorków tych najnowszych limitowanych ?;-)
Ja!;D
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:56   #4657
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
och Gioia kocham, mało który Armani mi leży ale on wybitnie <3
Ja też lubię Gioia, ale dotąd miałam tylko tę pierwszą wersję, EDP, pozostałych odsłon nie znam, ale w przyszłym tygodniu poznam . Poza Aqua di Gio i Aqua di Gioia EDP inne Armaniego też mi nie podchodzą.
Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
A mi Acqua di gioia nie podchodzi Miałam kiedyś odlewkę 5 ml edp i dosyć długo ją męczyłam. Dla mnie ten zapach był zbyt wyrazisty i zbyt męczący jak na świeżaka, poza tym sama projekcja też mnie nie zachwycała. Kiedyś jechałam samochodem z kolegą wypryskana właśnie AdG i jemu też ten zapach nie podszedł, ale może Twoje wersje będą ciekawsze
Bo Gioia to nie jest taki typowy świeżak. Tak naprawdę to pod tym względem lepszy jest pierwowzór, czyli Aqua di Gio, który miałam i bardzo lubiłam. Teraz jednak wcale tak często go nie widuję, nie wiem czemu
Gioia w moim przypadku to akurat zapach, za który zbierałam same komplementy .
Co do projekcji - hmmmm, dyskusja na ten temat to już dla mnie wyższy poziom wtajemniczenia, ja jestem kompletnym laikiem pod tym względem i dzielę zapachy jedynie na takie, co mi się podobają i takie, które mnie męczą .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-05-29 o 21:57
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 22:09   #4658
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No tak, to nie masz wyboru. Ja lubię lekkie zapachy, zwłaszcza na lato, więc miałam szczęście, że seria Gioia do drogich nie należy .
Jeśli lubisz lekkie zapachy, to ja Ci polecam Moschino Funny, Versace Versense, a z tych tańszych Elizabeth Arden Green Tea
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 22:16   #4659
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz lekkie zapachy, to ja Ci polecam Moschino Funny, Versace Versense, a z tych tańszych Elizabeth Arden Green Tea
Nie lubię cystrusowych zapachów, ale Funny bardzo mi się podobało. Nie był taki jak odświeżacz do WC, a lekko gorzkawy.


Na Skarby Syberii darmowa dostawa od 60zł, do niedzieli.
Skorzystałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 22:20   #4660
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też lubię Gioia, ale dotąd miałam tylko tę pierwszą wersję, EDP, pozostałych odsłon nie znam, ale w przyszłym tygodniu poznam . Poza Aqua di Gio i Aqua di Gioia EDP inne Armaniego też mi nie podchodzą.

Bo Gioia to nie jest taki typowy świeżak. Tak naprawdę to pod tym względem lepszy jest pierwowzór, czyli Aqua di Gio, który miałam i bardzo lubiłam. Teraz jednak wcale tak często go nie widuję, nie wiem czemu
Gioia w moim przypadku to akurat zapach, za który zbierałam same komplementy .
Co do projekcji - hmmmm, dyskusja na ten temat to już dla mnie wyższy poziom wtajemniczenia, ja jestem kompletnym laikiem pod tym względem i dzielę zapachy jedynie na takie, co mi się podobają i takie, które mnie męczą .
Gio nie zostało wycofane? Wydaje mi się, że widziałam taką informację na wątku o perfumeriach internetowych.





Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz lekkie zapachy, to ja Ci polecam Moschino Funny, Versace Versense, a z tych tańszych Elizabeth Arden Green Tea
Versense lekkie? Mnie przytłacza, za dużo piżma na świeżaka.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 07:57   #4661
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Gio nie zostało wycofane? Wydaje mi się, że widziałam taką informację na wątku o perfumeriach internetowych.
Faktycznie, damski Acqua di Gio na większości rynków został zastąpiony nową Gioia i jej późniejszymi wariacjami. Zapach jest jednak produkowany (EDT), ale na dużo mniejszą skalę, a i ich wycofanie to pewnie kwestia czasu. W Douglas niedostępny już chyba od 2011 roku.
Oferują je nadal niektóre perfumerie internetowe.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-30 o 09:37
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 08:47   #4662
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Właśnie zauważyłam, że w D. jest nowy zapach Michael Kors - White niuchała może go któraś?
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:15   #4663
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz lekkie zapachy, to ja Ci polecam Moschino Funny, Versace Versense, a z tych tańszych Elizabeth Arden Green Tea
Dzięki za typy . Sprawdzę sobie te Moschino i Versace. O tych ostatnich czytałam, że fajne.


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Gio nie zostało wycofane? Wydaje mi się, że widziałam taką informację na wątku o perfumeriach internetowych.

Versense lekkie? Mnie przytłacza, za dużo piżma na świeżaka.
Nie wiem czy Gio są wycofane czy wycofywane, ale na pewno są o wiele trudniej dostępne.

Choć lubię zapachy lekkie, to nie przepadam za mocno cytrusowymi zapachami.
Nie wszystkie świeżaki mi "leżą". Np. D&G Light Blue na mnie źle pachnie, gryzie mnie w nos, a u innych nawet mi się podoba (pomijam, że wolę mniej popularne zapachy).

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Faktycznie, damski Acqua di Gio na większości rynków został zastąpiony nową Gioia i jej późniejszymi wariacjami. Zapach jest jednak produkowany (EDT), ale na dużo mniejszą skalę, a i ich wycofanie to pewnie kwestia czasu. W Douglas niedostępny już chyba od 2011 roku.
Oferują je nadal niektóre perfumerie internetowe.
Widziałam Gio jeszcze w niektórych internetowych perfumeriach. Jak ma być wycofany na amen , to może kupię, bo mam sentyment do tego zapachu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:52   #4664
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki za typy . Sprawdzę sobie te Moschino i Versace. O tych ostatnich czytałam, że fajne.


Nie wiem czy Gio są wycofane czy wycofywane, ale na pewno są o wiele trudniej dostępne.

Choć lubię zapachy lekkie, to nie przepadam za mocno cytrusowymi zapachami.
Nie wszystkie świeżaki mi "leżą". Np. D&G Light Blue na mnie źle pachnie, gryzie mnie w nos, a u innych nawet mi się podoba (pomijam, że wolę mniej popularne zapachy).


Widziałam Gio jeszcze w niektórych internetowych perfumeriach. Jak ma być wycofany na amen , to może kupię, bo mam sentyment do tego zapachu.
Oj ja też. To były moje pierwsze markowe perfumy. Do tej pory je uwielbiam mimo że obecnie wolę mocniejsze kalibry.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 13:04   #4665
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny wchodzą jakies kody do douglasa teraz?
Jak któraś ma na zbyciu mini Angela to chetnie odkupie podobnie jak Never
I na odsypke meteorów tez byłabym chętna jakby co, tylko bym prosiła o pw
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 13:26   #4666
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wchodzą jakies kody do douglasa teraz?
Jak któraś ma na zbyciu mini Angela to chetnie odkupie podobnie jak Never
I na odsypke meteorów tez byłabym chętna jakby co, tylko bym prosiła o pw
chyba tylko KISS15 od 159
i KICKIC od 200
może jeszcze ktorys z tych:
XV58DL - 10 % przy zakupach powyzej 120 zł
001KLPL - 10%
85PXEM3W -20zł powyzej 150 zł za newsletter
018MNPL - -10%
LATO15 -10%


poza tym nic nie wchodzi probuje od wczoraj z MAMA15, 4MAMA i CALVIN i niestety nic

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

swoja droga nie mogę się doczekać tej pomadki kisskiss od guerlaina
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:31   #4667
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

dziewczyny jaki jest kod na zakupy mobilne na -15%, nie mogę znaleźć, mam tylko na -10% kod MOBILE10
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 17:46   #4668
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki jest kod na zakupy mobilne na -15%, nie mogę znaleźć, mam tylko na -10% kod MOBILE10
MOBILE15, jednak jak wspisuję to pokazuje, że kod ważny do 8.06.2015r, a nie rabatuje koszyka. Chyba, że jeszcze jakiś inny
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 17:51   #4669
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
MOBILE15, jednak jak wspisuję to pokazuje, że kod ważny do 8.06.2015r, a nie rabatuje koszyka. Chyba, że jeszcze jakiś inny
no wlasnie, wpisywałam MOBILE15 i pisalo to samo, wazny do czerwca ale nie rabatowal koszyka. Mam nadzieje ze ktoś pamięta czy to ten, bo jak tak, to będę zmuszona zamowic z tym -10% bo tylko ten działa, nie wiem czemu tamten nie wchodzi
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 17:54   #4670
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

No i przeczuwałam, że tak będzie. Odbierałam gratisową torbę YR i obok weszłam do Rossmanna i uległam ....oczywiście lakiery PUPA za 9,99. Były kolejno granatowy, chłodna czerwień...wykupiony.... miętowy i cielisty. No i oczywiście najbardziej mnie ciekawi jakiego nie było - wie ktoś może?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 18:06   #4671
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Wczoraj byłam w D. wymęczyć ten kupon na 40 zł, miałam mały wybór, bo nie chciałam dużo dopłacać i wzięłam lakier Anny, ten jasnoniebieski reklamowany w gazetce dałam całe 5 zł i oczywiście żadnej próbki to już chyba norma w D. w Galerii Echo, nieważne za jaką kwotę.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 18:12   #4672
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Zaraz anuluje zamówienie gdzie są 2 bransoletki z kodu mama15 i mum brać jak ktoś chce
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:20   #4673
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Wrocilam wlasnie z Douglasa i kupilam Guerlain nowe limitowane kulki, peeling enzymatyczny z Guerlain (nawet nie wiedzialam, ze taki maja) oraz nowy krem utleniajaco-nawilzajacy Meteorites szlaban miesiac na zakupy ale fajne gratisy mi dala kosmetyczka Guerlain z miniaturkami, kosmetyczka Estee Lauder z miniaturkami i torba plazowa Guerlain najlepsze jest to, ze szlam po pachnacy notes, ale nie mieli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:22   #4674
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wrocilam wlasnie z Douglasa i kupilam Guerlain nowe limitowane kulki, peeling enzymatyczny z Guerlain (nawet nie wiedzialam, ze taki maja) oraz nowy krem utleniajaco-nawilzajacy Meteorites szlaban miesiac na zakupy ale fajne gratisy mi dala kosmetyczka Guerlain z miniaturkami, kosmetyczka Estee Lauder z miniaturkami i torba plazowa Guerlain najlepsze jest to, ze szlam po pachnacy notes, ale nie mieli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, gratuluje


a ja dzisiaj dzwoniłam na infolinie i Pani mi policzyla punkty, brakuje mi jeszcze tysiąca i będzie gold
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:29   #4675
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Super, gratuluje


a ja dzisiaj dzwoniłam na infolinie i Pani mi policzyla punkty, brakuje mi jeszcze tysiąca i będzie gold
Dzieki
Mi brakuje ok. 250 pkt do Golda z Sephory a mialam dzisiaj az trzy bony na 40 zl do Douglasa. Dwa zuzylam ja a jeden moja siostra

Edit: jak ktoras z was nie bedzie chciala notatnika z Guerlain to ja chetnie odkupie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:38   #4676
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki
Mi brakuje ok. 250 pkt do Golda z Sephory a mialam dzisiaj az trzy bony na 40 zl do Douglasa. Dwa zuzylam ja a jeden moja siostra

Edit: jak ktoras z was nie bedzie chciala notatnika z Guerlain to ja chetnie odkupie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
fajnie, ja się już nie mogę doczekać tej karty, ciesze się jak dziecko
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:50   #4677
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
fajnie, ja się już nie mogę doczekać tej karty, ciesze się jak dziecko
Mam to samo ciesze sie na nia jak dziecko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 20:02   #4678
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w D. wymęczyć ten kupon na 40 zł, miałam mały wybór, bo nie chciałam dużo dopłacać i wzięłam lakier Anny, ten jasnoniebieski reklamowany w gazetce dałam całe 5 zł i oczywiście żadnej próbki to już chyba norma w D. w Galerii Echo, nieważne za jaką kwotę.
Też dziś kupiłam ten lakier - śliczny jest. Do tego drugi lakier Anny za 1 grosz więc bardzo się opłaca i jakiś kremik CC z Clinique z oferty miesiąca.

Ogólnie to pełno Guerlaine'a w D - meteoryty, podkłady i co tam jeszcze chcecie. Ale ta ich torba plażowa niezbyt mi się podobała. Jest mała i nieciekawa kolorystycznie. Ale jak zwykle co kto lubi.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 20:05   #4679
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dostałam z kodu NIESPODZIANKA Chloe Love Story żel 30ml a królik jest dość spory a myślałam, że to będzie mikrus
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 20:23   #4680
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

To ja się wyłamię i pewnie wyrzucicie mnie z wątku, ale jakoś nigdy mi nie zależało na Goldzie. Wolę kupować taniej w różnych miejscach i niekoniecznie markowe gratisy z Douglasa i bony wynagradzają mi ich wysokie marże.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-30 o 20:25
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.