Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia też?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 10:39   #1
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Arrow

Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia też?)


Witam
Po bardzo długiej przerwie znów do was wróciłam Raczej biernie brałam udział na forum i tylko przeglądałam jak fajnie się zmieniacie No i jako jedna z wielu też stoję przed zmianą mojej czupryny i proszę was o cenne wskazówki, bo chciałabym wreszcie z tymi cienkimi, brązowymi włosami coś zrobić Najbardziej chodzi mi o kolor, chociaż jakieś podcięcie czy ścięcie max do ramion wchodzi jak najbardziej w rachubę

Załączam zdjęcia - no i tak jak widzicie na tym pierwszym z lewej - dyplomowym, zrobionym w połowie sierpnia tego roku - generalnie nic się nie zmieniło :
  • włosy - cienkie, naturalny brąz z delikatnymi blond pasemkami (mega długie odrosty!!), są wycieniowane mocno z przodu, z tyłu również były cieniowane od połowy głowy; po mojej prawej (na zdjęciu z lewej) strony to długa grzywka zaczesana na bok
  • twarz okrągła (sylwetka z reszta też )
  • oczy zielone z taką szarawą obwódką w ciemnej oprawie (tak wiem - regulacja brwi konieczna )
  • mam w tej chwili mało widoczne piegi, lecz na słońcu (latem) wyłazi ich sporo na nosie i pod oczami.

To drugie zdjęcie (po prawej) - starsze trochę, ale pokazuje jak się opalam:
  • zaznaczę tutaj, że włosy są całkowicie w naturalnym kolorze
  • opalanie zwykle na czerwono (ale może to przyczyna, że zawsze za długo leżę na słońcu, a może tak już mam), a potem opalenizna taka jak widać

Myślałam o pójściu w kierunku kolorów ciemnych mahoniowych nawet z jakimiś jaśniejszymi refleksami / pasemkami w kolorze znów blond. Mam mętlik w głowie Myślę, że wasza ocena byłaby dla mnie bardzo pomocna
Czekam na jakieś sugestie, w najbliższych dniach czeka mnie wizyta u fryzjera
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 10:53   #2
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

ja poszłabym zdecydowanie w ciepłe brązy, średnie masz bardzo ładne oczy, jednak - muszę to powiedzieć i podejrzewam,że niektóre dziewczyny napiszą to samo- KONIECZNIE wyreguluj brwi! twoja twarz nabierze charakteru, bo wyglądasz dość smutno..
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:42   #3
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Tak tak LaLaRe, depilacja brwi obowiązkowa, mam tego świadomość, cieszę się, że mnie w tym utwierdzasz

Hmm... myślisz o brązach? Ja właśnie mam trochę dosyć tego mojego brązu i brązu w ogóle, noszę go w końcu swoje całe życie Ale przejrzę sobie jakieś propozycje o których mówisz, może się przekonam - albo wy mnie przekonacie


Jutro depilacja brwi - godz. 10, fryzjer - godz. 13
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:04   #4
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Przyglądam się twom zdjęciom i wydajesz mi się być taką szarą myszką, tak jakby brakowało Ci energii.
O regulacji brwi już LaLaRe powiedziała, mogłabyś też skusić się na podkreślenie oczu makijażem.
Myśle, że proponowany przez Ciebie mahoń będzie ci pasował, włosy wg mnie wydają się za bardzo oklapnięte, ale póki co nie mam pomysłu na fryzurkę, jak przyjdzie mi jakiś pomysł to napiszę.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:27   #5
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;14980379]Przyglądam się twom zdjęciom i wydajesz mi się być taką szarą myszką, tak jakby brakowało Ci energii. [/QUOTE]
Dokładnie tak - dlatego zaczynam coś z tym robić Koniec wymówek, że nie ma czasu, że nie ma kasy..

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;14980379]O regulacji brwi już LaLaRe powiedziała, mogłabyś też skusić się na podkreślenie oczu makijażem.[/QUOTE]
Ostatnio przerzuciłam się tylko na czarne kreski na górnej powiece (chyba z wygody), z cieni odeszłam... myślę, że jak będzie kolor na głowie to i na powiekach się znajdzie go więcej Bardzo lubię podkreślać oczy - pewnie efekt będzie super z nowymi brwiami

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;14980379]włosy wg mnie wydają się za bardzo oklapnięte, ale póki co nie mam pomysłu na fryzurkę, jak przyjdzie mi jakiś pomysł to napiszę.[/QUOTE]
To oklapywanie to moja zmora nr nie wiem która.. co bym nie robiła to i tak padną - suszenie dołem, pianka u nasady, lakier, jakiś mały tapir... a może źle to robię? Trening czyni mistrza, może kiedyś znajdę sposób


I dziękuję za komentarz
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 15:16   #6
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

po pierwsze regulacja brwi bardzo dobrze, że się na nią zapisałaś, bo są one gęste i zbyt szerokie, a regulacja powinna nadać im lekkości i bardziej kobiecgo spojrzenia wydobedziesz spod nich swoje bardzo ładne oczy a i cień do powiek będzie miał szansę sie ukazać w całej krasie

co do włosów podobnie jak poprzedniczka uważam, że ciepły brąz by Ci odpowiadał, jakas ciepła czekolada- coś takiego!
naturalne piękno warte jest podkreślania (moim zdaniem masz ciemny blond, a nie brąz) więc jesli chcesz farbować to coś ciemniejszego ale w ciepłym odcieniu

-włosy poproś o wycieniowanie, tak żeby się podwijały do wewnątrz (cieniowanie proponowałabym od płatka ucha w dół skracając je tak zeby Ci jeszcze ramion dosięgały - poproś o wymodelowanie na szczotce włosów- zobaczysz jaką objętość zyskają,
a w domu z takim cięciem wystarczy po wysuszeniu wymodelowac lakierem i ręcami, popróbuj z nową fryzurą! (ja metodą prób błędów sie tego nauczyłam- a i nic nie nakładam u nasady włosów, szybko sie przetłuszczają i przylegają do głowy) chyba, że umiesz się szczotka i suszarka bawić - bo ja nie ) napewno nie będą takie płaskie i nudne, cięcie to podstawa!

jeszcze na co zwróciłam uwagę:

masz mega piekną cerę !! gładką, bez żadnych niespodzianek ale brakuje jej ... czegos na policzkach, tego zdrowego rumieńca...wiesz o co chodzi, bo tak wygląda cała taka jednolita
jesli się nie opalasz, możesz ją ożywić pudrem brązującym, wystarczy omieść pędzlem twarz (lub tylko policzki)

no i błyszczyk! masz suche usta, zlewają się z całością twarzy

cień do powiek i tusz na rzęsy też się przyda

tak więc idz jutro do fryzjera i pokazuj sie nam szybciutko pamiętaj, najważniejsze, żeby się Tobie podobało!


Powodzenia!
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 15:58   #7
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
co do włosów podobnie jak poprzedniczka uważam, że ciepły brąz by Ci odpowiadał, jakas ciepła czekolada- coś takiego!
naturalne piękno warte jest podkreślania (moim zdaniem masz ciemny blond, a nie brąz) więc jesli chcesz farbować to coś ciemniejszego ale w ciepłym odcieniu
Zawsze mi wmawiano, że mam brązowe... Z reszta ja też sobie to wmawiałam Mówiłam sobie, że to taki mysi brąz, jakiś taki wyblakły..? Może i być, że to ciemny blond
Tak tak, tylko w ciemniejszym, w jasnym bym się raczej dobrze nie czuła.

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
włosy poproś o wycieniowanie, tak żeby się podwijały do wewnątrz (cieniowanie proponowałabym od płatka ucha w dół skracając je tak zeby Ci jeszcze ramion dosięgały - poproś o wymodelowanie na szczotce włosów- zobaczysz jaką objętość zyskają
zazwyczaj właśnie tak wygląda moja wizyta u fryzjera na podcinaniu czyli to oznaka, że chociaż jedną rzecz robię dobrze

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
a w domu z takim cięciem wystarczy po wysuszeniu wymodelowac lakierem i ręcami, popróbuj z nową fryzurą! (ja metodą prób błędów sie tego nauczyłam- a i nic nie nakładam u nasady włosów, szybko sie przetłuszczają i przylegają do głowy) chyba, że umiesz się szczotka i suszarka bawić - bo ja nie )
Włosy suszę najczęściej suszarką, zawsze z głową w dół, nakładam trochę pianki na czubek głowy, po wysuszeniu i "odrzuceniu" głowy do tyłu wyglądam jak pudel ale wystarczy nawet trochę rozczesać (tak żeby nie wyglądały na potargane), nie dotykając nawet głowy, i już prawie efektu nie ma.
Fryzjerka ostatnim razem radziła mi podnosić kosmyk włosów, który chce unieść, spryskać od spodu lakierem, chwile odczekać i już, nawet tak mi robi podczas modelowania po ścinaniu włosów - ale mi to w domu nie wychodzi za bardzo

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
masz mega piekną cerę !! gładką, bez żadnych niespodzianek ale brakuje jej ... czegos na policzkach, tego zdrowego rumieńca...wiesz o co chodzi, bo tak wygląda cała taka jednolita
jesli się nie opalasz, możesz ją ożywić pudrem brązującym, wystarczy omieść pędzlem twarz (lub tylko policzki)
Ostatnio zrobiła się problemowa... ale walczę z tym I w sumie może masz rację z tym "rumieńcem", nigdy jakoś do polików nie przykładałam uwagi..

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
no i błyszczyk! masz suche usta, zlewają się z całością twarzy
No te to już w ogóle olewam.. Powód I - chłopak nie lubi jak go obsmarowywuję błyszczykiem, powód II - ja nie lubię jak włos zawieje i się przykleja dosłownie do ust.. nawet po pomadce nawilżającej... może stąd ta olewka Sama czuję, że są mało nawilżone, no cóż... chyba będę musiała się poświęcić i znowu zacząć ją stosować

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
cień do powiek i tusz na rzęsy też się przyda
Jak już wspomniałam, wrócę do nich, a tusz stosuje, może wyraźnie nie taki jaki powinnam - nigdy nie wiem jaki wybrać, żeby był lepiej widoczny Do podkręcenia, pogrubienia czy wydłużenia..? Masakra trochę, ale niedługo idę na zakupy, poczytam co o produktach do makijażu, których potrzebuję, myślicie w innych tematach na forum

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
tak więc idz jutro do fryzjera i pokazuj sie nam szybciutko
Pokażę, pokażę - I promise


Dziękuję za rady
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 17:23   #8
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

ja też nie lubie jak się włosy kleją do błyszczyka, ale czasami mam związane włosy a czasami więc OK

ale z chłopakiem chyba non-stop się nie całujesz???
nawilżaj usta, jakiś balsamik z połyskiem lub błyszczyk

ja przy swoim TZ zawsze ścierałam szybko ręką błyszczyk jak mieliśmy się całować czy coś hihih

pozdrowionka!
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 21:09   #9
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
ale z chłopakiem chyba non-stop się nie całujesz???
Nie no masz rację, nie non stop Ale jakoś zapominam o tych ustach... Teraz korzystam z błyszczyka póki się nie widzimy hehehe


Aaaa i wiecie co? Zaczynam się przekonywać do brązów pomału, ale takich raczej głębokich "ciepłych" odcieni.. Nie wiem czy to dobrze do końca, jeszcze muszę poszperać w zdjęciach na Wizażu, bo przyznam, że ciągle mam mętlik z tym odcieniem mahoniowym...

Rety... niby to tylko farba a ja się zachowuję jakby miało mi tak zostać na zawsze Ale wybór trudny, tym bardziej, że się nie znam


Pozdrawiam I czekam do jutra, do 12:45 na kolejne Wasze propozycje
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:39   #10
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

No dobrze - wizyta u kosmetyczki zaliczona Mam wrażenie, że mi pół twarzy odkryło! xD Czyli efekt jest Ale całość pokażę po zrobieniu włosków

A co do włosków - brąz, mahoń, brąz, mahoń... Dylemat nadal pozostał

Chyba wydrukuję te 3 fotki, które zamieszczam poniżej i pokażę fryzjerce, może coś też wymyśli Na I podoba mi się kolor, na III też, choć mniej niż na I Nie wiem tylko czy nie będzie tak za ciemno dla mnie A na środkowej fotce podoba mi się cięcie no i kolorki też fajne
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:39   #11
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Witaj
Kilka moich rad:
fryzurka - zdecydowanie takie proste włoski Ci nie pasują, radziłabym grzywką, długa i prostą,a włosy pocieniować i może lekko skrócić (choć niekoniecznie).
Może coś takiego:
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura358658.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura358656.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura357143.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura356768.htm
kolor - przydałby się jakiś kolor który by ożywił Twoją twarz, mi się osobiście podobasz w czerwieni, ale ładny brązik też byłby dobry
brwi -ABSOLUTNA KONIECZNOŚĆ!!!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 10:55   #12
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

ta czerwien na ostatniej focie wygląda jak Wiśniewski z Ich troje - jestem stanowczo na NIE :[ takiemu kolorowi włosów hehe
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 11:02   #13
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
fryzurka - zdecydowanie takie proste włoski Ci nie pasują, radziłabym grzywką, długa i prostą,a włosy pocieniować i może lekko skrócić (choć niekoniecznie).
Grzywka jest ewidentnie przerośnięta, to fakt Pocieniowane będą i skrócone trochę też
Jeśli chodzi o grzywkę to ostatni link najbardziej mi podpasował, a jeśli chodzi o kolor - I

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
kolor - przydałby się jakiś kolor który by ożywił Twoją twarz, mi się osobiście podobasz w czerwieni, ale ładny brązik też byłby dobry
Eowina1818, dziekuję za symulacje! Otworzyło mi to oczy na kolorki! Najbardziej podoba mi się nr 4 Ostania propozycja nie leży mi za bardzo szczerze mówiąc Ale widać, że jasna czupryna też nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
brwi -ABSOLUTNA KONIECZNOŚĆ!!!
Done! Tylko czy wystarczająco - nie kazałam jej robić nitek, ale widać, że są "szczuplejsze", takie wyrównane No, ciekawe co powiecie Moim zdaniem są ok


Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
ta czerwien na ostatniej focie wygląda jak Wiśniewski z Ich troje - jestem stanowczo na NIE :[ takiemu kolorowi włosów hehe
Czerwień jak Wiśniewski, a blond jak Mariolka z kabaretu



Bardzo dziękuję za rozjaśnienie sytuacji dziewczyny, jesteście nieocenione!


Za godzinę fryzjer...
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 11:07   #14
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
ta czerwien na ostatniej focie wygląda jak Wiśniewski z Ich troje - jestem stanowczo na NIE :[ takiemu kolorowi włosów hehe
Ciekawy punkt widzenia
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 11:18   #15
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Porównanie grzywek
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 11:33   #16
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Eowina1818 o żesz..
Myślałam, że w prostej grzywce będę wyglądała tak jakoś bombkowato, a tu proszę - całkiem nieźle Chyba te fotki też dodrukuję
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 11:43   #17
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Cytat:
Napisane przez Kate1987 Pokaż wiadomość
Eowina1818 o żesz..
Myślałam, że w prostej grzywce będę wyglądała tak jakoś bombkowato, a tu proszę - całkiem nieźle Chyba te fotki też dodrukuję
Ja bym zrobiła długą prostą grzywkę. Jeśli byś uznała, że jednak Ci nie pasuję łatwo ją zapuścisz an bok, tylko rozdziałek zrobić na bok i odpowiednio zaczesać.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:14   #18
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Red face Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Ciekawy punkt widzenia

i'm sorry, nikogo nie chciałam urazić oczywiście
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:25   #19
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

dla mnie jednak bez grzywki,zdecydowanie lepiej
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 14:32   #20
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

No i wróciłam.... nie wiem co o tym myśleć Nie jestem przekonana, ale chyba muszę się przyzwyczaić.. Kolor mi się podoba owszem, ale co do cięcia mam małe wątpliwości... no czas pokaże
Załatwię jeszcze coś, poszukam aparatu i wstawię jakieś zdjęcie, myślę, że dzisiaj zobaczycie moje nowe oblicze
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:38   #21
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Czekamy!!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:48   #22
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

po długim czasie nowa fryzura czasami wydaje nam się niepasować, więc nie martw się, tylko sie nam pokaż kochana szybciutko wracaj !
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:11   #23
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Ale te kolorki przekłamane w tym aparacie..

Zdjęcie 1 i 2 - w łazience (kolory za jasne wyszły)
Zdjęcie 3 - no tu jakoś ten brąz widać, tzn jest ciemny, tak jak mniej więcej widać w realu, a nie taki jak w wersji "łazienkowej"
Zdjęcie 4 - tak ogólnie, na korytarzu (światło sztuczne - przyciemniło tak, że nawet tych czerwonych refleksów nie widać )

Heh, zaczęłam się przyzwyczajać i zaczyna mi się powoli podobać...

I jak..?
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:21   #24
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Fryzurka i grzywka dla mnie świetne, ale te pasemka jakieś troszkę dziwne.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:48   #25
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Ja na początku na pomysł z refleksami byłam w ogóle bardziej na nie, ale stwierdziłam, że raz się żyje, a że fryzjerka miała właśnie takie akcenty czerwonego na swojej głowie i mnie się spodobały, to powiedziałam "czemu nie, a cooooo mi taam..?"
Mnie się podobają refleksy, są żywo-czerwone (na razie) i mam wrażenie na żywo, że one nie są tak rozlane jak na zdjęciach, tylko tak bardziej schowane pod tym ciemnym brązem... Ciekawe jak będą wyglądały po spraniu.. Ale nie boję się

Jeszcze raz dzięki dziewczyny!
Z mahonia przekonałyście mnie na brąz i nie żałuję!
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:48   #26
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Dobrze sciete wlosy i fryzura odpowiednia do ksztaltu Twojej twarzy. Na brwiach robilas henne tak? Bo jesli tak to troche zejdzie za kilka dni i grubosc brwi bedzie ok, jesli nie, to nastepnym razem zrobilabym odrobine ciensze brwi. Sprobuj tez moze malinowego blyszczyka czy blyszczykow nie lubisz? Masz dosc waskie usta a blyszczyk je powiekszy optycznie. Pasemka sa ok moim zdaniem.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:40   #27
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Świetna metamorfoza, teraz wyglądasz bardzo fajnie, kolorki Ci pasują i fryzurka też, o brwi się nie czepiam bo każdy robi takie jakie lubi i to od ciebie zależy czy chcesz mieć cieńsze czy takie jakie masz ale widać, że są dużo ładniejsze od tych co miałaś Wyglądasz teraz dużo ciekawiej, już nie jak szara myszka
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:46   #28
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Na brwiach robilas henne tak? Bo jesli tak to troche zejdzie za kilka dni i grubosc brwi bedzie ok, jesli nie, to nastepnym razem zrobilabym odrobine ciensze brwi.
Są bez henny - nie robiłam henny bo uważam, że są na tyle ciemne, że nie muszę tego robić Pomyślę na później czy zrobić cieńsze, na razie mi odpowiadają.

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Sprobuj tez moze malinowego blyszczyka czy blyszczykow nie lubisz? Masz dosc waskie usta a blyszczyk je powiekszy optycznie.
Raczej nie, że nie lubię, ale nie używam - teraz jeden leży obok monitora, więc jak na niego spojrzę to sobie pomaluję, a tak to zapominam ciągle
Jutro jak będę się szykowała na dyplomatorium to będę o nim pamiętać, słowo


Dzięki za opinię
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:47   #29
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

ciekawa metamorfoza, teraz masz fryzurę z pazurem!
u góry krótko wycieniowane ( ja bym w je na piankę lokówką troche i palcami poukładała do góry porobiła pazurki itp itd - podoba mi się!)
oj ale bym sobie pomodelowała

na tym jasnym zdjęciu ten kolor wygląda bardziej na miedziany niż brąz
już nie szara myszka

a co na to chłopak ??? hihihi
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:00   #30
Kate1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 183
Dot.: Naturalny brąz z cienkimi blond pasemkami na...? - zmiana koloru (i może cięcia

Dziękuję karolka1980-80

Fajnie, że w Waszych oczach też widzicie zmiany idące w dobrym kierunku Na brwiach i fryzurze nie zamierzam przestać Na Wizażu podgapię jakich kosmetyków używacie, bo czeka mnie renowacja kosmetyczki (wszystko zaczyna się kończyć ), przykłady makijażu... Jestem dobrej mysli

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
u góry krótko wycieniowane ( ja bym w je na piankę lokówką troche i palcami poukładała do góry porobiła pazurki itp itd - podoba mi się!)
oj ale bym sobie pomodelowała
Będę kombinowała - mówię nie oklapniętym włosom!

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
na tym jasnym zdjęciu ten kolor wygląda bardziej na miedziany niż brąz
już nie szara myszka
NO takie trochę dziwne oświetlenie mam w łazience... NIe nadaje sie chyba do robienia zdjęć, gdy za oknami ok. 17 już ciemno
Jak znajdę czas i będzie jutro pstryknięta taka fotka (będzie jasno), na której ten kolor jest taki jak ja go widzę, to wkleję

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
a co na to chłopak ??? hihihi
Jeszcze nie widział, jutro zobaczy

Buziaki
Kate1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.