Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-08-09, 11:41   #1231
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

littleblackwitch:
Alfaparf to farba profesjonalna, któr± kupuje siê albo w hurtowni fryzjerskiej albo na Allegro, farby fryzjerskie sprzedawane s± bez utleniacz, wiêc sama musisz zakupiæ utleniacz, przewa¿nie do farb u¿ywa siê utleniacza 6% (rozja¶nia do 2 tonów/przyciemnia/pokrywa siwe w³osy), poza tym Alfaparf fajna farba renomowanej firmy nie jakie¶ tam badziewie po którym nie wiadomo co wyjdzie.

baby_luv_gold
7.4 u¿y³am coleston touch jakie¶ rok temu i ku mojemu zdziwieniu wyszed³ za bardzo w czerwieñ
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-09 o 11:44
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-09, 14:49   #1232
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy - koleston to trwa³a farba welli, Ty mówisz o color touch pewnie. Wella nie ma absolutnie ¿adnego odcienia, który nie wchodzi w czerwieñ. Mia³am na ³bie juz wszystkie ichniejsze "rudo¶ci" i wszystkie by³y mniej lub bardziej czerwone. Mówisz, ¿e alfaparf ma jasne rudo¶ci? Jak zmêczê tycjany i miedzien blondy od chantala to wypróbujê. To ze 3 miechy mi sie zejdzie jeszcze

A no i chcia³am dodac dygresjê n/t saszetek delii. Na³ozy³am sobie w ramach od¶wie¿enia kolorku 7.4 rudy i jestem zadowolona z odcienia. Nie wyszed³ co prawda tak intensywnie jak na opakowaniu, ale ³adny i nie czerwony Jedno mnie tylko zastanawia - dlaczego mi tak w³osy po tej delii wypadaj±? Czy kto¶ ma podobne do¶wiadczenia z szamponetkami mariona lub delii?? Nie spodziewa³am siê, bo po fabrie chantala przesta³y mi wy³aziæ prawie zupe³nie (co za ironia!), a po "bezpiecznej" szamponetce ³ysiejê.... hmmm
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:05   #1233
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomo¶ci: 1 832
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Kathy579 wielkie dziêki za jak¿e wyczerpuj±c± odpowied¼
ale mnie kusi ten rudy...
zastanawiam siê tylko czy to nie za wielka zmiana - z prawie czarnych na mied¼, przy czarnej oprawie oczu na dodatek
littleblackwitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:18   #1234
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy579 wielkie dziêki za jak¿e wyczerpuj±c± odpowied¼
ale mnie kusi ten rudy...
zastanawiam siê tylko czy to nie za wielka zmiana - z prawie czarnych na mied¼, przy czarnej oprawie oczu na dodatek
bez zdjêcia koloru lub rozja¶nienia nie wyjdzie Ci mied¼, wiêc spokojnie. W³osy bêdziesz mia³a taki br±z wpadaj±cy w rudy, co¶ ala' kasztanowe i powinno pasowaæ.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-09, 19:50   #1235
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

agusiaki:
szamponetka ,,Delia,, czasami u¿ywam i muszê stwierdziæ ¿e jest to absolutnie najlepszy od¶wie¿acz rudego koloru jaki u¿ywa³am (u¿ywa³am:revlon prof, ce ce, vitalilys expresso, artego melon) - kolor piêkny, bêdzie bardziej intensywny je¶li po 20 min jeszcze raz po³o¿ymy ja nie zauwa¿y³am ¿eby mi w³osy wypada³y ale ciê¿ko po niej rozczesaæ w³oski wiêc nak³adam zawsze od¿ywkê bez sp³ukiwania, wychodzi naprawdê fajny stonowany rudy kolorek bez czerwieni niestety po 3 myciach ju¿ go nie mam.
Je¶li widzisz ¿e nadmiernie wypadaj± po tej szamponetce to mo¿e co¶ nie ,,halo,, za stara albo jaki¶ sk³adnik co ci nie pasuje. Je¶li chodzi o Alfaparf to na szczê¶cie nie nieszczy w³osy i jest dobra, kolega pracuje w milano w renomowanym salonie fryzjerskim i sobie bardzo chwali te farby.

littleblackwitch:
je¶li boisz siê efektu spróbuj na kosmyku w³osów a..i jeszcze jedna wa¿na rzecz na d³ugie w³osy np sporo za ramiona - 1 farbowanie trzeba 2 tuby
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-09 o 19:54
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:25   #1236
paatissiaa
Raczkowanie
 
Avatar paatissiaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 31
GG do paatissiaa
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja zawsze od¶wie¿am sobie kolor Deli± i nigdy nie mia³am problemu z wypadaniem, albo ze z³ym rozczesywaniem
Dodatkowo ¿eby kolorek trzyma³ siê d³u¿ej i by³ bardzo wyrazisty u¿ywam 2 saszetek :-D
paatissiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:33   #1237
Axaxax
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dzisiejsze kombinatorstwo:
Za³±cznik 3324542
Axaxax jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 22:44   #1238
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

2 saszetki daj±lepszy efekt kolorystyczny?? Dziwne.... A jakie masz d³ugie w³osy? Ja mam do¶ d³ugie i jedna z powodzeniem mi stracza
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:44   #1239
paatissiaa
Raczkowanie
 
Avatar paatissiaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 31
GG do paatissiaa
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

W³osy mam trochê za ramiona
Pierwszy raz u¿y³am 1 saszetkê i kolor szybko siê spra³ i by³ mniej intensywny
Pó¼niej stwierdzi³am, ¿e spróbuje 2 Efekt jest bardziej zadowalaj±cy ni¿ jedn± Trzyma siê o wiele d³u¿ej i w³osy s± oczora¿±ce

po 2 saszetkach wygl±dam tak (bez lampy w dniu farbowania):
http://wd9.photoblog.pl/lvp5/201007/92/71039098.jpg
paatissiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:38   #1240
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

dziewczyny poratujcie mnie macie jakis sposób na usuniêcie czerwonej po¶wiaty z w³osów?
zafarbowa³am czerwona midzia i mam mega red w³osy jak sie tego pozbyæ?? da sie jakos? w³osy my³am ju¿ pare nascie razy ale nadal jest ;/
oooch ja g³upia mia³am ³adny rudy a teraz..

paatissiaa ³adny kolorek Ci wyszed³ ... tez taki chce
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...

Edytowane przez Jessiczka
Czas edycji: 2010-08-12 o 08:40
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:04   #1241
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

A ja oczywi¶cie spieprzy³am sprawê .
Postanowi³am zaryzykowaæ u¿yciem farby drogeryjnej i teraz MAM.
Mia³am ju¿ br±zowe w³osy, zrobi³am na nich kilka ja¶niejszych drobnych pasemek i po³o¿y³am tak± jasn± farbê MIODOWY BLOND z Syossa...
By³am pewna, ¿e po prostu da tak± rud± po¶wiatkê, bo to taki rudawy blondzik by³ z opakowania. A nie chcia³am ju¿ waliæ niczego ciemnego, bo NIC MI NIE WYCHODZI£O.
Teraz mam ¯Ó£TE W£OSY!!!!!! Wygl±dam jak kurczak wielkanocny, s± w kolorze nale¶ników tych z bannera na górze...
W pomieszczeniu s± przepiêkne, taki subtelny miedziany blond, dok³adnie to co chcia³am osi±gn±æ, idealny kolor, marzy³am o takim! Ale jak tylko za¶wieci s³oñce czar pryska i co? i robi siê ¿ó³ta peruka.
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 22:10   #1242
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomo¶ci: 253
GG do Wioletta28
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witam kobietki! jestem na tym watku nowa, ale jestem pasjonatka rudosci i je uwielbiam, choc do tej pory nie osiagnelam tego wymarzonego rudego
Obecnie mam miedziany blad, i jest ladny ale bardzo malo intensywny - taki sprany rudy.
Nie wiem do konca czy w odpowiednim watku pisze, bo to o farbowanie chodzi , ale wyjasnie o co mi chodzi: moim favorytem, pisze o odcieniu, jest Mango Loreala, ale farbujac nim wlosy, koncowki zafarbowaly mi pieknie, natomiast odrosty - totalna marchew - jasniutka i rozniaca sie od reszty (odrosty jasne, reszta ciemna;(). Teraz zakupilam p³omienna iskre i boje sie podobnego efektu. Powiedzcie mi jak farbowac wlosy, zeby miec jednolity kolor? I jeszcze jedno - widzialam mnostwo zdjec juz na tym watku, ale prosze o obiektywne swierdzenie- czy ta iskra jest totalnie marchewkowa? Bardzo prosze o odpowiedz i bede wdzieczna za pomoc..

Edytowane przez Wioletta28
Czas edycji: 2010-08-12 o 22:11 Powód: literowka
Wioletta28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:55   #1243
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

o tym jak wyjdzie kolor na w³osach zale¿y od wielu czynników np: na jaki kolor k³adziesz, ogólnie intensywno¶c farby ¶wiadczy od stê¿enia wody (tu mowa o farbach profesjonalnych) - równomierno¶c roz³o¿enia pigmentu w du¿ym stopniu zale¿y od w³osów i tego jak przyjmuj± farbê, czasami od porowato¶ci w³osów. Ja borykam siê z sytuacj± odwrotn± od twojej ,,od po³owy w³osów ku koñcom s± ja¶niejsze,, wszystko robi³am, i nic nie pomog³o, ostatnio te¿ mia³am ¶ci±gany kolor zobaczê za 2 tygodnie jak siê przyjmie farba i wtedy opiszê. My¶lê ¿e farba o któr± pytasz mo¿e wyj¶æ podobnie do mango (tak opisuj± dziewczyny na wiza¿u)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:10   #1244
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam kobietki! jestem na tym watku nowa, ale jestem pasjonatka rudosci i je uwielbiam, choc do tej pory nie osiagnelam tego wymarzonego rudego
Obecnie mam miedziany blad, i jest ladny ale bardzo malo intensywny - taki sprany rudy.
Nie wiem do konca czy w odpowiednim watku pisze, bo to o farbowanie chodzi , ale wyjasnie o co mi chodzi: moim favorytem, pisze o odcieniu, jest Mango Loreala, ale farbujac nim wlosy, koncowki zafarbowaly mi pieknie, natomiast odrosty - totalna marchew - jasniutka i rozniaca sie od reszty (odrosty jasne, reszta ciemna;(). Teraz zakupilam p³omienna iskre i boje sie podobnego efektu. Powiedzcie mi jak farbowac wlosy, zeby miec jednolity kolor? I jeszcze jedno - widzialam mnostwo zdjec juz na tym watku, ale prosze o obiektywne swierdzenie- czy ta iskra jest totalnie marchewkowa? Bardzo prosze o odpowiedz i bede wdzieczna za pomoc..
Farbowa³±m i mango i iskr±.
Mango te¿ chwyci³o mi nierówno. Ma czubku mia³am czerwony placek, a na pozosta³e czê¶ci w³osów prawie zero efektu. Na szczê¶cie bardzo szybko siê spra³o, ale ze 3 tygodnie musia³am chodziæ w koczku. 3 dni po pierwszym farbowaniu próbowa³am poprawiæ, nie nak³adaj±c ju¿ farby na górn± czê¶æ w³osów. Na niewiele to siê zda³o.

Za to z P³omiennej Iskry by³am bardzo zadowolona. Kolor podobny do mango, ale ³adnie równo pokry³.

Niestety tak mango jak i iskra strasznie szybko siê wyp³ukuj± do rudawego blondu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:28   #1245
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

rudy pigment najszybciej siê wyp³ukuje, u mnie expresowo - pare myc i po tygodniu blondynka zamiast rudzielca
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-13, 13:01   #1246
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomo¶ci: 253
GG do Wioletta28
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny, bardzo dziekuje na odpowiedz mnie sie strasznie podoba ta p³omienna iskra i juz nie moge sie doczekac, az ja naloze - juz kupilam ja wczoraj) Ale musze wytrzymac jeszcze ze dwa tygodnie, bo niedawno, czyli niecale 2 tyg, temu, farbowalam miedzianym bladem z Palette. Kolor nawet dosyc - ale wlosy dosc zniszczone, i baaardzo szybo sie wyplukuje. U mnie w ogole nie widac, zeby wlosy byly farbowane, tyle, ze odrostow nie mam.
Wioletta28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:28   #1247
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, bardzo dziekuje na odpowiedz mnie sie strasznie podoba ta p³omienna iskra i juz nie moge sie doczekac, az ja naloze - juz kupilam ja wczoraj) Ale musze wytrzymac jeszcze ze dwa tygodnie, bo niedawno, czyli niecale 2 tyg, temu, farbowalam miedzianym bladem z Palette. Kolor nawet dosyc - ale wlosy dosc zniszczone, i baaardzo szybo sie wyplukuje. U mnie w ogole nie widac, zeby wlosy byly farbowane, tyle, ze odrostow nie mam.

Wklej foto jak zafarbujesz w³osy.
Ja od jakiego¶ czasu u¿ywam w³a¶nie p³omiennej iskry i jestem bardzo zadowolona
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-14, 14:27   #1248
katminka
Raczkowanie
 
Avatar katminka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

GARNIER COLOR NATURALS 6.46 - Czerwieñ Miedziana
katminka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-14, 20:01   #1249
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

naturalny kolorek tak jak by odrobinê w mahoñ przy odro¶cie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 18:26   #1250
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witajcie
Jestem konkretnie rudaa aaa!
mia³ byæ karmel; ¶ciagano mi ciemny br±z na koñcach czerñ Potem fryzjerka po³o¿y³a farbe firmy Lecher(bardzo du¿o dobrych opinii s³ysza³am o tej farbie jej domen± jest cholernie dobra trwa³o¶æ)
Wybra³am sobie ciemny blond karmelowy w palecie "kontrast" Fryzjerka zmiesza³a 7 i 8 Jutro wkleje zdjêcia Wszystkim siê podoba Ja siê mega ¿le czuje w tym kolorze .. dlatego czym prêdzej wracam do br±zu..ech
__________________
dbam o w³osy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-15, 18:55   #1251
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

tez ostatnio testowalam lechera
opinia - w³osy cudownie miêkkie, az nie do uwierzenia, ¿ê daje siê do niej dwukrotnie wiêcej wody, my¶la³am, ¿e to konkretnie spali mi w³osy a tu cud. Ale ?? kolor, który wybiera³am mia³ byæ ognist± rudo¶ci± na poziomie 7 a wyszed³ rudy owszem, ale bez ognia ( tej cudownej pomarañczy z artego np) za to ze spor± dawk± br±zu dodatkowy minus to fakt , ze swêdzia³a mnie skóra g³owy przy farbowaniu.
co do trwa³o¶ci nic nie powiem bo nastêpnego dnia na³o¿y³am vitalitys odzyskuj±c tym samym p³omienny i piêkny kolor. chocia¿ mo¿e co¶ w tym byc bo od 2 tygodni kolor nic siê nie spra³, a poprzednio po 2 tygodniach by³ mocno sp³ukany
teraz siê czajê ¿eby po³o¿yæ Wasz± s³ynna saszetkê z delii , ale sie jakos bojê

trivial ach uparta kobieto

kathy jak Ci idzie regeneracja?? k³ad³±¶ ju¿ co¶??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-08-15 o 18:58
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-15, 23:10   #1252
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p:

Hey mi³o ¿e pytasz, tak w³osy s± ju¿ w du¿o lepszej kondycji, trochê olejowa³am olejkiem kokosowym, staram siê omijac silikony i z utêsknieniem czekam na kolejne farbowanie poniewa¿ jest du¿a ró¿nica w kolorze w³osów, niestety ale musia³am trochê ¶ci±æ górn± warstwê w³osów - poniewa¿ by³a za bardzo ,,blond puch,, - teraz trochê ¿a³ujê bo nie za bardzo mi siê uk³adaj± - górna warstwa w³osów ma ok 12-14 cm, a w³osy d³ugie za ramiona, no i tak pocieniowane staram siê o tym nie my¶leæ pocieszaj±c siê ¿e do ,,Bo¿ego Narodzenia,, bêdzie ok.
Co do LeCher te¿ s³ysza³am ¿e to dobra farba, ale widac nie dla ka¿dego.
Czy twoim zdaniem Vitalitys jest lepszy od Artego? Prawdê mówi±c mia³am t± farbê (Vitalitys) na w³osach po dekoloryzacji na mokre w³osy ok 5 min, potem bardzo szybko siê sp³uka³a z koñcy. Teraz ju¿ nie wiem co u¿yc do farbowania mam mêtlik w g³owie: mo¿e Alfaparf albo Coleston, Vitalitys za to mogê kupic w hurtowni w pobli¿u, dorad¼ please...

ale siê rozpisa³am...a i kallos latte jest niez³a od¿ywka i wella 30 sec,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:26   #1253
paatissiaa
Raczkowanie
 
Avatar paatissiaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 31
GG do paatissiaa
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
teraz siê czajê ¿eby po³o¿yæ Wasz± s³ynna saszetkê z delii , ale sie jakos bojê

nie masz siê czego baæ to po 4-6 myæ siê sp³ukuje wiêc nawet jak nie bêdzie siê podobaæ to po paru myciach siê zmywa
paatissiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:57   #1254
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

no wiêc kathy moim zdaniem artego mniej niszczy wlosy, minimalnie vitalitys jest gorsze pod tym wzglêdem. za pierwszym razem tez bardzo szybko zniknê³o z moich w³osów tyle, ze przy upalach my³am w³osy po 2 razy dziennie a kolor straci³ charakter po 2 tygodniach
gdybym mia³a doradzaæ to my¶lê, ¿e vitaltys jest trwalsze, ale je¶li Twoje w³osy s± mocno zniszczone to spróbowa³abym albo artego albo lechera. choci±¿ w sumie olejek w vitalitys jest niez³y
nie wiem, mo¿e poszukaj tego lechera?? bo moje w³osy by³y po nim miêciutkie. kolestona nie znam bo da³am chyba raz wieki temu i nie zrobi³ na mnie wra¿enia raczej...
alfaparf chcê kupiæ, ale nie spotka³am siê z nim w poznaniu wiêc tu te¿ nic nie doradzê.
hmm wiêc tak je¶li w³osy s± mega zniszczone to artego mniej je obci±zy, ae zniknie szybko. sama musisz odpowiedzieæ co jest lepsz± opcj±. moje w³osy wola³abym nieco obci±¿yæ trwalsz± farb± i potem je regenerowaæ, ale to Twoj wybór
cieszê siê, ¿e w³osy maj± siê lepiej, prówbowa³a¶ serii dla w³osów martwych?? kiedy spali³am dos³ownie sobie w³osy i by³y czym¶ miêdzy szarym puchem a ci±gutk± strasznie mi pomog³y


no tak,ale pomiêdzy 4 czy 5 myciami zobaczy mnie mój T¯ i jeszcze zwieje z krzykiem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:37   #1255
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

dziêkujê julianna_p:
widzê ¿e mamy podobne do¶wiadczenia z w³osami co masz na my¶li o produktach do w³osów martwych? Ja ¶ciê³am nieco i w³a¶ciwe tylko koñce wokó³ twarzy s± lekkim puchem - zaskoczê ciê totalnie by³am dzisiaj w hurtowni fryzjerskiej i kupi³am 2 tuby farby Revlon Revlonissimo 7.44 + 2 wody, kolor bêdzie mniej wiêcej tak jak na twoim zdjêciu, bardzo intensywny miedziany blond, ponoc to jedna z naj ekskluzywniejszych farb z du¿± ilo¶ci± pigmentu (w³a¶nie zrobi³am sobie test na alergie, wiêc jutro farbujê), kiedy¶ u¿ywa³am 7.44 z loreal majirel i by³am bardzo zadowolona....a mia³am kupic Alfaparf albo Welle..he he (ten typ tak ma), dobra nie bede siê zachwycaæ opiszê jutro po farbowaniu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:27   #1256
klepka444456
Raczkowanie
 
Avatar klepka444456
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Mo¿e mi kto¶ przytoczyæ co to za saszetka z delli? https://static.wizaz.pl/forum/images...we/prosi.gifBo ja w³asnie chcia³am jak±¶ marcheweczkê ale ¿eby ewentualnie siê szybko zmy³o https://static.wizaz.pl/forum/images...ons/1_ehem.gif
klepka444456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:19   #1257
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

oj tak , czego te moje w³osy nie przesz³y, naj¶mieszniejsze, ¿e od 16 r. ¿. wci±z mi kole¿anki mówi³y jak to nie wy³ysieje przez to moje farbowania... koncz±c studia mija³am ostatnio kilka z nich i tak mi co¶ wychodzi, ¿e to jednak mi zosta³o najwiêcej w³osów
w³osi siê specjalizuj± w kosmetykach do martwych w³osów, nie wiem na jakiej zasadzie to dzia³a, ale mi pomog³o , za maseczkê p³aci³am ko³o 70 z³, by³a w zestawie z szamponem i ampu³kami ( ca³o¶æ wychodzi³a ko³o 180 z³). efekt cudowny, ale z tego co mówi³a kobieta kilka w³oskich firm ma takie zestawy

farbowa³am revlonissimo , szczególnie polecam ten super trwa³y i z wod± oryginaln±. koniecznie napisz,jakie efekty osi±gniesz tym kolorem bo ja robi³am nr 7.34 i to by³ dok³adnie mój naturalny wiêc... szybko mi sie znudzi³. pani w hurtowni powiedzia³a mi, ze to by³ najbardziej rudy a nie mia³am czasu przegl±daæ palety wiêc zmieni³am farby...
je¶li osi±gniesz p³omienn± rudo¶c wróce do tej farby bo na pó³ce stoi jeszcze nieu¿ywana woda
powodzenia!!
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:45   #1258
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
dzisiaj albo jutro bêdê farbowaæ, tak mam oryginaln± Revlona wodê 6% - na szczê¶cie nie trzeba kupowaæ 1 l tylko tyle ile trzeba do farby czyli 75 ml - super!! poniewa¿ najlepsze efekty s± w³a¶nie je¶li wszystko u¿ywamy od tej samej firmy, no farba nie jest tania ale zobaczê efekty - do farby dosta³am gratis 2 ampu³ki Revlon po farbowaniu (jaki¶ eliksir na zniszczone w³osy). Ciekawa jestem czy zniosê zapach farby i czy w³osy nie bêd± zniszczone?? jak by³o u ciebie??.(trochê bojê siê ¿eby nie wysz³o za ciemno i czerwono)
Wczoraj mama te¿ mi powiedzia³a ¿ebym u¿ywa³a z tymi farbami - ¿ebym ³ysa w koñcu nie zosta³a (sama te¿ ostatnio farbowa³a ze 2 x w ci±gu 2 tygodni, a czepia siê).
Wydaje mi siê ¿e te ci±g³e farbowanie wynika ¿e nie jeste¶my do koñca zadowolone z efektu koñcowego.
Nie wiem dlaczego ale moim zdaniem wszystkie produkty Vitalitys maj± jaki¶ chemiczny zapach - jestem wra¿liwcem na zapachy wiêc u mnie odpada. Kupi³am krem do loków tej firmy ufffff - ¶mierdzi chemi±.
A i jeszcze jedno dosta³am faj± propozycjê ,,w sprawie nie wyp³ukiwania siê w³osów,, a rada brzmi: myc 1 x na tydzieñ, matko nie wyobra¿am sobie bo u¿ywam ¶rodki do stylizacji.

klepka444456
jest jaki¶ b³±d na stronie nie mo¿na wy¶wietliæ zdjêæ z podanego linku
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-18 o 11:56
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:02   #1259
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 1 088
GG do latinka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny mam w³osy farbowane kolestonem 6/4 ale s± ju¿ bardziej br±zowo rude ni¿ rude ( nie wyp³uka³ mi siê kolor a¿ tak jak chcia³am co dla innych pewnie by³oby plusem).
Czy je¶li teraz pofarbujê 7/4 to chwyci? I czy odcieñ 7/4 jest rudy od pocz±tku czy wpada w czerwieñ bo tego nie chcê a farbowaæ siê bêdê tuz przez weselem.
latinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-18, 16:50   #1260
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

mog³a by¶ wkleic fotkê z kolorem na twoich w³osach, my¶lê ¿e te farby podobne s± do Biokap
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.