Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 16:01   #4291
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wiekszosc roze, fiolety i brazy... dla mnie to tylko fiolety...

Ale i tak sa pięęęęęękne
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 16:24   #4292
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witamy

Szczęka wróciła
Kasiu pięknie Będę pasła oczy ich widokiem

Musi wyjśc, nie?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:31   #4293
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dwa cienie Shock-a-Holic i pigment Lovely Lily (7,5g) szukaja domku
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-09-17 o 17:46
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:49   #4294
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oooook, to wrzucam, tylko nie proście o opisy całości bo do jutra bedę siedzieć nad tym
część cieni czeka na depot więc wrzucam wsio co mam

to tyle Kasiu na ten moment.

napiszesz co masz w paletkach
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:55   #4295
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
zdania są podzielone-jedni uważają Sigmę za lepszą od MACa, inni odwrotnie...ewentualnie z chwalonych pędzli są jeszcze te Kozłowskiego, ale ja akurat nie mam, więc się nie wypowiem, choć czaiłam się na zakup, ale troszkę mnie zniechęca, że tylko internetowo a ja lubię pomacać (dopisek: dopiero teraz przeczytałam jak to brzmi ale wiecie, co mam na myśli) przed zakupem. Gdybys chciała popatrzeć to podaję Ci link http://www.pedzle.com.pl/ Innych przepraszam za OT.
na pewno ja osobiście nie polecam "twarzowych" Inglotów, choć te do oczu są super. No są jeszcze te Sephory. Wszystko zależy od tego, ile możesz wydać i do czego konkretnie będziesz go używać. Czasem lepiej wydać więcej, a mieć pędzle świetnej jakości (tym bardziej, że zazwyczaj kupujesz na lata, przy założeniu, ze tylko do własnego użytku). Jedni wolą mieć pędzel do rózu okrągły, inni ścięty. Niektórzy wolą mieć np. mały pędzel do pudru, którego można też użyć do brązera, rozświetlacza itp., zaś inni wolą mieć do wszystkiego osobny pędzel (np. ja jakoś nie lubię używać tego samego pędzla do pudru i do brązera/różu - ot, takie moje małe zboczenie). Wszytskie te rzeczy musisz wziąc pod uwagę przy wyborze.
Z pędzlami do różu mam jakoś pod górkę.Testowałam już przeróżne kształty(ścięte,języczkow e,okrągłe przypominające małe wersje pędzli do pudru oraz nawet pędzle do brązera) i rozmiary ale żaden mi do tej pory nie pasował idealnie i miałam jakieś ale.O ile z prasowanymi i dość twardymi formułami jak np. róże Bourjois sobie radzą ten,który aktualnie mam(skośny Inglot,który trafił do mnie przez przypadek) to z sypkimi mineralnymi radzi sobie średnio,ma tendencje do robienia placków i niezbyt dokładnego rozprowadzania.Dla tego właśnie zainteresował mnie pędzle duo fiber bo podobno bardzo ładnie i delikatnie rozprowadzają kolor
Też raczej wolę mieć oddzielne pędzle od wszystkiego,tak jest mi wygodniej.Kozłowskiego mam do ust,całkiem fajny ale jak inne nie mam pojęcia

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oooook, to wrzucam, tylko nie proście o opisy całości bo do jutra bedę siedzieć nad tym
część cieni czeka na depot więc wrzucam wsio co mam
Ach,uwielbiam oglądać zbiory.Piękna kolekcja,czekam na opisy.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 18:05   #4296
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kasiu, trzeba było ostrzegać,że na taki widok trzeba się przygotować odpowiednioNa widok fioletów obśliniłam klawiaturę Pewnie mnie zamordujesz za taką prośbę, ale jak znajdziesz chwilkę to opisz fioleciki Dostałam właśnie paczkę od Oli, ale jak sie nie obrazisz, to wyślę odsypkę Ci po niedzieli, bo moja poczta na weekend zamknięta.Tylko adres mi podaj koniecznie.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Cześć Maco maniaki

Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i muszę się przyznać tez choruje na Maca . Mam już kilka rzeczy i 2 pędzelki jak na razie. Teraz mam zamiar kupić pędzel 187 wyżej dziewczyna pisała, że kosztuje coś kolo 200 zł, ale czy możecie mi powiedzieć ile dokładnie?

Z góry bardzo dziękuje
ja do cen nie mam pamięci (może i dobrze, bo po co się dołować, ile się wydało ), ale jeśli Dziewczyny (i Chłopak) nie pomogą, to w pierwszym poście są telefony do salonów, to zadzwoń i tam najlepiej sie dowiesz
Przy okazji witam nowe Duszyczki

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Z pędzlami do różu mam jakoś pod górkę.Testowałam już przeróżne kształty(ścięte,języczkow e,okrągłe przypominające małe wersje pędzli do pudru oraz nawet pędzle do brązera) i rozmiary ale żaden mi do tej pory nie pasował idealnie i miałam jakieś ale.
Jak masz możliwośc skorzystania z bezpłatnego makijażu w MACu to idź koniecznie. Jak Cie będą malować, to zwróć uwagę na pędzle, kt użyją do różu. Jeśli spodoba Ci sie efekt/w dotyku/łatwośc operowania itp.to będziesz już wiedziała. Zresztą jak masz możliwość, to idź chociaż pomacać, bo szkoda wydawać dość sporo kasy, jeśli jest ryzyko, ze nie przypadnie Ci do gustu w 100%.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:17   #4297
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość

ja do cen nie mam pamięci (może i dobrze, bo po co się dołować, ile się wydało ), ale jeśli Dziewczyny (i Chłopak) nie pomogą, to w pierwszym poście są telefony do salonów, to zadzwoń i tam najlepiej sie dowiesz
Przy okazji witam nowe Duszyczki
Ja dzwoniłam do Maca w Magnili i do Złotych tarasów i nikt nie odebrał może ktoś będzie wiedział lub pamiętał ile kosztuje 187
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 22:51   #4298
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Wiekszosc roze, fiolety i brazy... dla mnie to tylko fiolety...

Ale i tak sa pięęęęęękne
no jakaś taka byłam monotematyczna...ale to się zmienia. tzn tak: najpierw się nastawiałam na fiolety, a później stopniowo neutrale, złotka, brązy, burgundy, pinki, korale... no i jak już tę bazę miałam to teraz idę bardziej w kolor no i uzupełniam swoje ulubione

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
to tyle Kasiu na ten moment.

napiszesz co masz w paletkach

muszę? we wszystkich?
ale to wrzucę na swatchowy po weekendzie bo wyjeżdżam do Wro. Nie omieszkam odwiedzić MACa

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Z pędzlami do różu mam jakoś pod górkę.Testowałam już przeróżne kształty(ścięte,języczkow e,okrągłe przypominające małe wersje pędzli do pudru oraz nawet pędzle do brązera) i rozmiary ale żaden mi do tej pory nie pasował idealnie i miałam jakieś ale.O ile z prasowanymi i dość twardymi formułami jak np. róże Bourjois sobie radzą ten,który aktualnie mam(skośny Inglot,który trafił do mnie przez przypadek) to z sypkimi mineralnymi radzi sobie średnio,ma tendencje do robienia placków i niezbyt dokładnego rozprowadzania.Dla tego właśnie zainteresował mnie pędzle duo fiber bo podobno bardzo ładnie i delikatnie rozprowadzają kolor
Też raczej wolę mieć oddzielne pędzle od wszystkiego,tak jest mi wygodniej.Kozłowskiego mam do ust,całkiem fajny ale jak inne nie mam pojęcia
ale do minerałów to chyba niestety najlepsze kabuki dostępne na mineralnych stronach, co? mi się dobrze nakłada róż mineralni LHK, ale ogólnie bardzo rzadko używam tych róży, mam tylko sampla edmu i jakiś odcień w woreczku strunowym... dla mnie za szybko znikają z polików do minerałów musisz mieć zwarty pędzel, zbity a duo jest pędzlem dość rzadkim przez te dłuższe białe włoski... do sypkiego minerała mi by się wydawał za mało zbity...


Cytat:
Ach,uwielbiam oglądać zbiory.Piękna kolekcja,czekam na opisy.

nie no, żartujesz z tymi opisami, co Wy... mam nadzieję że wszystkie nazwy będę pamiętała...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 23:13   #4299
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Ja dzwoniłam do Maca w Magnili i do Złotych tarasów i nikt nie odebrał może ktoś będzie wiedział lub pamiętał ile kosztuje 187
moge sie mylić ale chyba 187 - 200PLN i 188 - 160PLN
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 23:31   #4300
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kamil wielkie dzięki To muszę to sobie teraz przemyśleć gdzie go kupić
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 06:26   #4301
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Jak masz możliwośc skorzystania z bezpłatnego makijażu w MACu to idź koniecznie. Jak Cie będą malować, to zwróć uwagę na pędzle, kt użyją do różu. Jeśli spodoba Ci sie efekt/w dotyku/łatwośc operowania itp.to będziesz już wiedziała. Zresztą jak masz możliwość, to idź chociaż pomacać, bo szkoda wydawać dość sporo kasy, jeśli jest ryzyko, ze nie przypadnie Ci do gustu w 100%.
Na pewno się wybiorę
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
muszę? we wszystkich?
ale to wrzucę na swatchowy po weekendzie bo wyjeżdżam do Wro. Nie omieszkam odwiedzić MACa


ale do minerałów to chyba niestety najlepsze kabuki dostępne na mineralnych stronach, co? mi się dobrze nakłada róż mineralni LHK, ale ogólnie bardzo rzadko używam tych róży, mam tylko sampla edmu i jakiś odcień w woreczku strunowym... dla mnie za szybko znikają z polików do minerałów musisz mieć zwarty pędzel, zbity a duo jest pędzlem dość rzadkim przez te dłuższe białe włoski... do sypkiego minerała mi by się wydawał za mało zbity...




nie no, żartujesz z tymi opisami, co Wy... mam nadzieję że wszystkie nazwy będę pamiętała...
Ja już się szykuję na zwiedzanie

Minerały niestety zwartymi pędzlami nakładają się często nierównomiernie(to znaczy róże,podkłady nakładaja sie oczywście idealnie się tymi minerałowymi rozprowadza).Co prawda nigdy nie miałam pędzla do różo,ale LHK się nie nadaje.Ewentulanie Itahake z EDM-u ale on lepiej do bornzera i do prasowańców.Chyba jestem jakiś odmieniec czy coś
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 08:29   #4302
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


muszę? we wszystkich?
ale to wrzucę na swatchowy po weekendzie bo wyjeżdżam do Wro. Nie omieszkam odwiedzić MACa



nie no, żartujesz z tymi opisami, co Wy... mam nadzieję że wszystkie nazwy będę pamiętała...
Kasiu piekne masz palety ja poprosze o neutralną
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:48   #4303
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Potwierdzam, 187 kosztuje 200 zł.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 18:23   #4304
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Pochwalę się-dzisiaj podczas spotkania z dwoma przemiłymi współMACzkouzależnionymi wizażankami zainaugorowałam moją pierwszą 15-stkę.Jako pierwsze wybrałam All that glitters,Omega,Woodwinked i Sumptous olive(ten ostatni nie był na liście ale jak tylko zobaczyłam musiałam mieć tą boską nietypową oliwkę oliwkę)

Kasiu,przypomnij mi jak nazwyał się ten piękny duochrome,który mi pokazywałaś(muszę go następnym razem uplować)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 19:42   #4305
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziękuję za spotkanie w fantastycznym gronie Jak fajnie porozmawiać z kimś kto rozumie uzależnienie Poza tym musimy to powtórzyć bo się muszę o lakierach jeszcze od was nasłuchać
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:04   #4306
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Majeczko a jak on wyglądał ? ciemna zielen może ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:22   #4307
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dziękuję za spotkanie w fantastycznym gronie Jak fajnie porozmawiać z kimś kto rozumie uzależnienie Poza tym musimy to powtórzyć bo się muszę o lakierach jeszcze od was nasłuchać
Bardzo chętnie.W kwestii lakierów mogę zabrać jakieś akcesoria pokazowe(tj. lakiery oczywiście),gdyb yś chciała coś sobie przetestowac co akurat mam w kolekcji

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Majeczko a jak on wyglądał ? ciemna zielen może ?
Był żółto-złoty opalizujący na róż.Bajka
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:08   #4308
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dziękuję za spotkanie w fantastycznym gronie Jak fajnie porozmawiać z kimś kto rozumie uzależnienie Poza tym musimy to powtórzyć bo się muszę o lakierach jeszcze od was nasłuchać
ejjjjj a czemu mnie nie było zróbcie zlot w POZ, bo to posrodku
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:16   #4309
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie.W kwestii lakierów mogę zabrać jakieś akcesoria pokazowe(tj. lakiery oczywiście),gdyb yś chciała coś sobie przetestowac co akurat mam w kolekcji
O to ja bardzo chętnie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ejjjjj a czemu mnie nie było zróbcie zlot w POZ, bo to posrodku
A może jakiś zlot w Waw bo pod koniec października tam na parę dni zagoszczę
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 21:21   #4310
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam Macoholików
to może i ja się pochwalę swoją pierwszą i nie ostatnią piętnastką
co prawda dwóch wkładów brakuje, ale za niebawem będzie komplecik, hmm ogólnie do waszych zbiorów jeszcze daaaaaleko mi brakuje
jeszcze za mało mam typowych rozświetlaczy i cielaków myślałam o Vanilli i Ricepaper ( ? )
co do zdjęcia to od lewej:
Bronze, Espresso, Cut to fit, Satin Taupe, Sable
Tete-a-tint, Expensive Pink, All that Glitters, Era, puste
Humid, puste, Silver Ring, Knight Devine, Deep Truth

pozdrawiam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:32   #4311
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O to ja bardzo chętnie


A może jakiś zlot w Waw bo pod koniec października tam na parę dni zagoszczę
miejsce i termin popieram
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:35   #4312
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Był żółto-złoty opalizujący na róż.Bajka
Motif ?

Kiciu piękny zbiorek
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:38   #4313
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A może jakiś zlot w Waw bo pod koniec października tam na parę dni zagoszczę
To by był GENIALNY pomysł, bo ja 27 wracam z Londynu mogę się nawet poświecić i jakąś kolacje zrobić (a gotuje na takim samym poziomie jak maluje )
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-09-18 o 22:02
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 22:10   #4314
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
To by był GENIALNY pomysł, bo ja 27 wracam z Londynu
ja siedzę, czytam a przegapiłam gdzies tak istotną wiadomość trzeba sobie na czerwono w kalendarz wpisać a to od razu byśmy sobie mogły odebrać zakupy ale serio pomyślcie o tym, jest jeszcze czas coby sobie zaplanować spotkanie

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
To by był GENIALNY pomysł, bo ja 27 wracam z Londynu mogę się nawet poświecić i jakąś kolacje zrobić (a gotuje na takim samym poziomie jak maluje )
a to jak tak stawiasz sprawy, to chyba nie można się nie skusić hmmm..facet swietnie gotuje, nie nudzą go rozmowy o makijażu i kosmetykach - hmmm ideał, powinni Cię klonować
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 22:29   #4315
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a to jak tak stawiasz sprawy, to chyba nie można się nie skusić hmmm..facet swietnie gotuje, nie nudzą go rozmowy o makijażu i kosmetykach - hmmm ideał, powinni Cię klonować
lepiej nie, świat byłby gorszy, charakter mam paskudny

żeby nie było off-topu, zakochalem się ostatnio w pomarańczowym korektorze w pro, dodaje nieco do podkładów żeby uzyskać taki morelowy glow
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 22:56   #4316
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O to ja bardzo chętnie


A może jakiś zlot w Waw bo pod koniec października tam na parę dni zagoszczę
Ja teraz się wybieram do Wawy,w piątek
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Witam Macoholików
to może i ja się pochwalę swoją pierwszą i nie ostatnią piętnastką
co prawda dwóch wkładów brakuje, ale za niebawem będzie komplecik, hmm ogólnie do waszych zbiorów jeszcze daaaaaleko mi brakuje
jeszcze za mało mam typowych rozświetlaczy i cielaków myślałam o Vanilli i Ricepaper ( ? )
co do zdjęcia to od lewej:
Bronze, Espresso, Cut to fit, Satin Taupe, Sable
Tete-a-tint, Expensive Pink, All that Glitters, Era, puste
Humid, puste, Silver Ring, Knight Devine, Deep Truth

pozdrawiam
O,bardzo fajna paletka

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Motif ?
Tak.Strasznie mi się spodobał.Muszę go mieć
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 23:01   #4317
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Tak.Strasznie mi się spodobał.Muszę go mieć
to bedzie cieżko, bo wycofany, nie wiem jak w PL (chyba nie ma już) ale w Londynie i Paryżu juz nie ma.

ostatnio był na allegro używany, może jeszcze jest zerknij
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 23:36   #4318
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to bedzie cieżko, bo wycofany, nie wiem jak w PL (chyba nie ma już) ale w Londynie i Paryżu juz nie ma.

ostatnio był na allegro używany, może jeszcze jest zerknij
O kurcze,to muszę się przy okazji zapytać czy mają jeszcze wkłady czy tylko ten tester,który dorwałyśmy.Byłaby wielka szkoda,gdyby nie udało się go zdobyć jak już się nakręciłam na ten kolor jak to ja
Dzięki za informację tak czy siak .
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 23:40   #4319
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
O kurcze,to muszę się przy okazji zapytać czy mają jeszcze wkłady czy tylko ten tester,który dorwałyśmy.Byłaby wielka szkoda,gdyby nie udało się go zdobyć jak już się nakręciłam na ten kolor jak to ja
Dzięki za informację tak czy siak .
jak maja tester to powinien byc, wiec nie ma na co czekać bo póżniej może nie być
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 23:55   #4320
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jak maja tester to powinien byc, wiec nie ma na co czekać bo póżniej może nie być
Podoba mi się ta rada zdecydowanie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.