nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 11:33   #3901
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam dziewczyn
Mam raczej jasną cerę, rude włosy ale ciemne brwi i rzęsty jaki odcień byście poleciły?(cera sucha)
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:10   #3902
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czesc dziewczyny : )

od wielu miesięcy czailam się na tego revlona, i wkoncu jestem zdecydowana
Będę kupować na allegro. troche mnie to wkurza, ze jestem teraz blada, , ale w sumie do lata jeszcze 5 miesięcy, zdążę zuzyc w zimę jestem serio blada, z twarzy opalenizna mi schodzi niesamowicie szybko. miałam wyprobowany 200, był dobry, ale nieźle sciemnial.. i teraz to chyba wezme buffa

A dziewczyny, jak trzymają się bronzery na revlonku?;>
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 07:27   #3903
KlaudiPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Cytat:
Czesc dziewczyny : )



od wielu miesięcy czailam się na tego revlona, i wkoncu jestem zdecydowana

Będę kupować na allegro. troche mnie to wkurza, ze jestem teraz blada, , ale w sumie do lata jeszcze 5 miesięcy, zdążę zuzyc w zimę jestem serio blada, z twarzy opalenizna mi schodzi niesamowicie szybko. miałam wyprobowany 200, był dobry, ale nieźle sciemnial.. i teraz to chyba wezme buffa



A dziewczyny, jak trzymają się bronzery na revlonku?;>

Może spróbuj 180? Nie jest za ciemny ale daje ładny, zdrowy kolor. Ja też tak mam jak Ty... A w lecie to ciało opalone a twarz blada, nie chce się opalać. Nie wiem jak się to dzieje
__________________
Ubrania na wymianę!
KlaudiPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 08:33   #3904
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Co do mycia pędzli, to rzeczywiście revlon ciężko się zmywa z włosia, ale znalazłam na to sposób. Po prostu tuż przed umyciem wylewam odrobinę oliwki dla dzieci na dłoń i maczam w tym końcówki pędzla, aż pochłonie całą oliwkę. Następnie myję pędzel jak zawsze tyle tylko, że dokładam jeszcze jedno lub dwa mycia z ciepłą wodą, bo oliwka musi zejść z pędzla do końca, inaczej włoski będą w dotyku tłustawe. Cały podkład pięknie schodzi, a włosie jest śnieżnobiałe, bez jakichkolwiek pozostałości po produkcie.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:37   #3905
PatrycjaiAlan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam wczoraj R CS w kolorze 150 Buff N/Dz tej aukcji. Mam zamiar mieszać go z Astorem Mineral Match w kolorze 001, bo ten jest aktualnie dla mnie za ciemny i pomarańczowy.
hej czy mozesz mi bapisac czy ten odien buff nie byl za ciemny dla ciebie?obecnie tez mam astor 001 i jest za ciemnyz gory dzieki za odp.
PatrycjaiAlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:14   #3906
fruzia1113
Przyczajenie
 
Avatar fruzia1113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, pomocy. Dziś colorstay tak jakby zważył mi się na twarzy. Nie wiem, czy jest to kwestia nieodpowiedniego kremu, którego użyłam rano, czo pudru prasowanego. Krem to Emolium z kwasem hialuronowym, bo mam extremalnie przesuszoną skórę, a puder to Vipera Art of Color Collage. Nie wyglądało to ładnie. Colorstay mam do cery suchej w odcieniu Ivory. Wydawało mi się, że jest podkładem idealnym... Acha i nakładam go na cerę palcami, nigdy nie używałam gąbeczek ani pędzli a może w tym przypadku warto. Wcześniej używałam L'Oreal Infallible i nie miałam takiego problemu. Na Colorstay'u mi zależy, bo potrzebuję podkładu dość silnie kryjącego. Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie.

i jeszcze jedno - używam go od około tygodnia, więc króciutko

Edytowane przez fruzia1113
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:16
fruzia1113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:55   #3907
KlaudiPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej, mam prośbę Czy któraś z was zamawiała ostatnio Revlonka z allegro? Jeśli tak to od jakiego sprzedawcy? Boję się, że trafię na podróbkę :/ co prawda mam w domu buteleczkę do porównania, ale zdjęcia mogą przedstawiać co innego niż to co dostanę w paczce
__________________
Ubrania na wymianę!
KlaudiPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 21:21   #3908
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez KlaudiPL Pokaż wiadomość
Hej, mam prośbę Czy któraś z was zamawiała ostatnio Revlonka z allegro? Jeśli tak to od jakiego sprzedawcy? Boję się, że trafię na podróbkę :/ co prawda mam w domu buteleczkę do porównania, ale zdjęcia mogą przedstawiać co innego niż to co dostanę w paczce
ja kupowałam u cosmetics2​007. Jednego revlona mam z douglasa, drugiego z allegro i nie widzę między nimi różnicy- chyba że w cenie
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:46   #3909
KlaudiPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

niestety allegro mówi mi, że nie istnieje ktoś taki jak cosmetics2007
__________________
Ubrania na wymianę!
KlaudiPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:59   #3910
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

http://allegro.pl/show_user.php?uid=6428161 tu jest- ale zaznaczam że kupowałam tam tylko raz
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 22:09   #3911
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez fruzia1113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy. Dziś colorstay tak jakby zważył mi się na twarzy. Nie wiem, czy jest to kwestia nieodpowiedniego kremu, którego użyłam rano, czo pudru prasowanego. Krem to Emolium z kwasem hialuronowym, bo mam extremalnie przesuszoną skórę, a puder to Vipera Art of Color Collage. Nie wyglądało to ładnie. Colorstay mam do cery suchej w odcieniu Ivory. Wydawało mi się, że jest podkładem idealnym... Acha i nakładam go na cerę palcami, nigdy nie używałam gąbeczek ani pędzli a może w tym przypadku warto. Wcześniej używałam L'Oreal Infallible i nie miałam takiego problemu. Na Colorstay'u mi zależy, bo potrzebuję podkładu dość silnie kryjącego. Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie.

i jeszcze jedno - używam go od około tygodnia, więc króciutko
kochana a który miałaś krem z emolium? Jest jeden z ich produktów który się nie nadaje kompletnie pod podkład, on się chyba nazywa "krem specjalny" jak ten to Ci się wcale nie dziwie... Powiedz który emolium miałaś to spróbuje u siebie bo mam i kremy emolium w domu i Colorstay'a
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 08:44   #3912
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez PatrycjaiAlan Pokaż wiadomość
hej czy mozesz mi bapisac czy ten odien buff nie byl za ciemny dla ciebie?obecnie tez mam astor 001 i jest za ciemnyz gory dzieki za odp.
Buff jest idealny. Najpierw przetestowałam oczywiście 150 i 180, ale 180 był za ciemny, więc kupiłam Buff i zmieszałam oba w pudełeczku od Douglasa. Jeszcze muszę rozciąć tą tubkę Astora i wygrzebać do drugiego pudełeczka i zmieszać (miałam już zamiar wyrzuć Astora, ale jak mam Buff to zużyję)
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:30   #3913
fruzia1113
Przyczajenie
 
Avatar fruzia1113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
kochana a który miałaś krem z emolium? Jest jeden z ich produktów który się nie nadaje kompletnie pod podkład, on się chyba nazywa "krem specjalny" jak ten to Ci się wcale nie dziwie... Powiedz który emolium miałaś to spróbuje u siebie bo mam i kremy emolium w domu i Colorstay'a
Dzięki serdeczne za odzew. Ten krem to: "emolium krem, hialuronian sodu, urea, masło shea, olej macadamia". Tak się dokładnie nazywa. A może kupić puder z vichy dermablend? Może to ten vipera nie spaja się z colorstay'em? Sama już nie wiem... Jak możesz, to napisz, co o tym sądzisz. Z góry Ci bardzo dziękuję. Pozdrawiam
fruzia1113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:37   #3914
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez fruzia1113 Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne za odzew. Ten krem to: "emolium krem, hialuronian sodu, urea, masło shea, olej macadamia". Tak się dokładnie nazywa. A może kupić puder z vichy dermablend? Może to ten vipera nie spaja się z colorstay'em? Sama już nie wiem... Jak możesz, to napisz, co o tym sądzisz. Z góry Ci bardzo dziękuję. Pozdrawiam
sluchaj, a nie lepiej jak sama sprawdzisz 3 dni z rzędu jak sie zachowuje
1. sam podkład, 2. podklad z Emolium, a 3. z pudrem Vipera? Najlepiej ocenisz, w ktorym momencie podkład się "waży", być może tylko w połączeniu z tymi dwoma kremami
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:31   #3915
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny : )

od wielu miesięcy czailam się na tego revlona, i wkoncu jestem zdecydowana
Będę kupować na allegro. troche mnie to wkurza, ze jestem teraz blada, , ale w sumie do lata jeszcze 5 miesięcy, zdążę zuzyc w zimę jestem serio blada, z twarzy opalenizna mi schodzi niesamowicie szybko. miałam wyprobowany 200, był dobry, ale nieźle sciemnial.. i teraz to chyba wezme buffa

A dziewczyny, jak trzymają się bronzery na revlonku?;>
ja tez jestem teraz blada jak sciana moim zdaniem,a jak sie posmaruje odcieniem 200 wygladam jak biala sciana i wampir;/nikt mi nie pomoze w doborze odcieniu?
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:07   #3916
Midnight_
Raczkowanie
 
Avatar Midnight_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 103
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam problem, nie potrafię znaleźć na allegro godnej zaufania aukcji 150buff do tłustej w fajnej cenie. Są tylko do suchej, tłuste jakoś tak drozej w tym kolorze?!

W ogóle, jest tu ktoś, kto z powodzeniem stosuje colorstaya c/o przy cerze trądzikowej? Wiem, że trzeba spróbować itd, ale własnie boję się, że zapcha. Może komuś się udało bez przygód
Wiem, że były wczesniej pytania o zapychanie, ale osoby pytające nie odpowiedziały potem, czy coś się działo. Chciałabym jakąś recenzję od innej osoby z podobnym problemem : (

Edytowane przez Midnight_
Czas edycji: 2011-02-12 o 21:12
Midnight_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:35   #3917
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Midnight_ Pokaż wiadomość
W ogóle, jest tu ktoś, kto z powodzeniem stosuje colorstaya c/o przy cerze trądzikowej? Wiem, że trzeba spróbować itd, ale własnie boję się, że zapcha. Może komuś się udało bez przygód
Mnie nigdy nie wyrządził krzywdy, nie zapychał, nie powodował krostek itd. Strasznie fajny podkład tylko ciężki, dlatego musiałam go odstawić, chyba przyzwyczaiłam się do 'gołej twarzy'.
Jeżeli uda Ci się dopasować odpowiedni odcień, to na pewno będziesz zadowolona.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 10:17   #3918
margolkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam do Was pytanko odnośnie revlonu kolor 180 sand beige. Mam dwa- do skóry tłustej i do suchej/normalnej. W zimę używam do skóry suchej w lato natomiast do tłustej. Widzę jednak różnicę w kolorze. Ten do tłustej jest jaśniejszy od tego do skóry suchej. Czy Wy tez tak macie??
margolkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:10   #3919
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez margolkam Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko odnośnie revlonu kolor 180 sand beige. Mam dwa- do skóry tłustej i do suchej/normalnej. W zimę używam do skóry suchej w lato natomiast do tłustej. Widzę jednak różnicę w kolorze. Ten do tłustej jest jaśniejszy od tego do skóry suchej. Czy Wy tez tak macie??

dziewczyny już wcześniej pisały właśnie o tym, że kolory CS do suchej i normalnej są ciemniejsze: )
a 180 do suchej jest dużo ciemniejszy?;> ma ładny odcień?
chce kupic do suchej, i wezme chyba 180 bo 150 nie chce wygladac jak trup ;x
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 16:32   #3920
PatrycjaiAlan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej dziewuszki dzis zamowilam revlona do cery suchej odcien 150 buff, w razie gdyby byl za ciemny czy znajdzie sie chetna go odkupic?
PatrycjaiAlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:12   #3921
margolkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
dziewczyny już wcześniej pisały właśnie o tym, że kolory CS do suchej i normalnej są ciemniejsze: )
a 180 do suchej jest dużo ciemniejszy?;> ma ładny odcień?
chce kupic do suchej, i wezme chyba 180 bo 150 nie chce wygladac jak trup ;x

Ja mam dosyć jasną skórę i muszę przyznać, że jest ciut za ciemny (chociaż koleżanka- wizażystka mówi że jest dobry, stapia się ze skórą i nie ma sztucznej maski ). Ten do tłustej jest jaśniejszy i bardziej mi odpowiada ale w zimę mam suchą skórę więc nei chcę żeby podkreślał mi skórki. Jeżeli miałabym wybierac to wybrałabym 180 niż 150 bo ten jest rzeczywiście jaśniutki.
margolkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:05   #3922
lolka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: siedlce/białystok
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej dziewczyny tak czytam te ostatnie posty i się zastanawiam nad tymi kolorkami... czy któraś z Was może byłaby w stanie porównać odcień 180 w wersji tłustej do 150 buff w wersji suchej? który z nich jest jaśniejszy? a może prawie w ogóle n ie ma różnicy między nimi, nie licząc oczywiście samej formuły)
lolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 18:55   #3923
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a super by było jakby któras miała porównanie revlona do suchej do astora 16h mineral
mam 002, i bym szukała coś takiego, albo ciut jaśniejszego.

ogolnie wezme chyba 180, jak teraz niedlugo bede miala fundusze,
ale moze któraś mnie oświeci inaczej i pomoze
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:10   #3924
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
a super by było jakby któras miała porównanie revlona do suchej do astora 16h mineral
mam 002, i bym szukała coś takiego, albo ciut jaśniejszego.

ogolnie wezme chyba 180, jak teraz niedlugo bede miala fundusze,
ale moze któraś mnie oświeci inaczej i pomoze
Ja miałam Astora, ale 001 i kupiłam RCS do suchej i normalnej w odcieniu 150 buff i jest praktycznie o ton jaśniejszy od Astora. Oba teraz mieszam, bo szkoda mi Astora wyrzucić, choć po zmieszaniu dwóch podkładów kolor nadal jest za ciemny o ok. pół tonu.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:03   #3925
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja miałam Astora, ale 001 i kupiłam RCS do suchej i normalnej w odcieniu 150 buff i jest praktycznie o ton jaśniejszy od Astora. Oba teraz mieszam, bo szkoda mi Astora wyrzucić, choć po zmieszaniu dwóch podkładów kolor nadal jest za ciemny o ok. pół tonu.
dzieki za odpowiedz
no, czyli w buffa chyba nie mam co sie pchać.

jak kupie dziewczyny RCS'a, to dam tu recenzje, i moze wstawie zdjęcia : )
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:47   #3926
moniiikaa
Zadomowienie
 
Avatar moniiikaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań/Pleszew
Wiadomości: 1 287
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej dziewczyny mam zamiar kupić sobie tego CS ale nie wiem zupełnie jaki odcień . Czy używa któraś z Was bourjois healthy mix 52 i revlona CS 150 buff czy te odcienie są do siebie podobne?
moniiikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 14:53   #3927
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez moniiikaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam zamiar kupić sobie tego CS ale nie wiem zupełnie jaki odcień . Czy używa któraś z Was bourjois healthy mix 52 i revlona CS 150 buff czy te odcienie są do siebie podobne?
Ja używam tych dwóch podkładów i właśnie mam 52 bourjois i revlon 150 ale do cery suchej - ponoć jest różnica między suchą a tłusta wersją
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 15:22   #3928
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jaki podkład poleciłybyście jako alternatywę dla revlona? mam go od ponad roku i chciałabym spróbować czegoś innego, równie dobrego i w podobnym przedziale cenowym w douglasie polecono mi Double Wear, ale wydaje mi się, że jest gorszy niż revlon a ponad dwa razy droższy... zastanawiam się nad loreal true match, ale sama nie wiem... macie jakieś sugestie???
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 17:27   #3929
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
jaki podkład poleciłybyście jako alternatywę dla revlona? mam go od ponad roku i chciałabym spróbować czegoś innego, równie dobrego i w podobnym przedziale cenowym w douglasie polecono mi Double Wear, ale wydaje mi się, że jest gorszy niż revlon a ponad dwa razy droższy... zastanawiam się nad loreal true match, ale sama nie wiem... macie jakieś sugestie???
jesli szukasz czegoś kryjącego, z pudrowym wykończeniem to może manhattan? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...up.html&next=1
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 17:55   #3930
moniiikaa
Zadomowienie
 
Avatar moniiikaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań/Pleszew
Wiadomości: 1 287
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Ja używam tych dwóch podkładów i właśnie mam 52 bourjois i revlon 150 ale do cery suchej - ponoć jest różnica między suchą a tłusta wersją


revlon w wersji dla tłustej jest jaśniejszy. więc mówisz , że 150 do suchej jest taki sam jak bourjois?
moniiikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.