Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-12, 20:32   #4561
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...sama jestem jej ciekawa, napisz koniecznie
Po pierwszym u¿yciu W³osy ³adne, b³yszcz±ce, minus to zapach tej maski, trochê jak mêska woda po goleniu i zapach ten pozostaje na w³osach niestety..... Drugi minus to cena (w przeliczeniu na 10 ml ok 12PLN nie licz±c wysy³ki) bior±c pod uwagê ile na moje d³ugie w³osy jej muszê u¿yæ to niezbyt wydajne jest to opakowanie 350ml .
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-12, 20:55   #4562
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

moni@ dopiero teraz zauwazylam Twoja wypowiedz o lecherze, a nie mowilam, ze on szybko znika?? co gorsze mozna go stosowac wieki cale i kolor sie nie utrwala w przeciwienstwie do innych farb. jesli bedzie Ci bardzo zalezalo na revlonie to moge sie przejsc do jednej hurtowni w poznaniu i najwyzej Ci wysle farby

kathy zapas ja mam w dawnym mieszkaniu saszetek i fabr wszelkich, moja Mama sie smieje, ze moglaby sklep otworzyc

melina zyjesz??

fuksjaa jeszcze bizuterie kocham, uzyskalas sliczny kolor, co kladlas???
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-12, 21:19   #4563
OnaO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam wszystkie rudow³ose dziewczyny
Mam pytanie czy która¶ z Was u¿ywa³a Pantene Pro-V - Ekspresja koloru - szampon do w³osów rudych http://torebka.kafeteria.pl/index.ph...=view&id=12138 lub szampon ziaja cynamonowy kolor zaprogramowany (w³osy rude, br±zowe)
co my¶licie o tych szamponach i z jakiej firmy polecacie szampony i od¿ywki do w³osów ruuuudych?




Edytowane przez OnaO
Czas edycji: 2011-04-12 o 21:25
OnaO jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-12, 23:19   #4564
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 677
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Nic dziwnego, d³u¿sze stosowanie farb z wod± 9% wysuszy w³osy - a tak jest w przypadku tej farby. Je¶li kto¶ mam w³osy cienkie nie powinien stosowaæ farb z wysokim oxydantem.
ja tylko 2 razy pomalowa³am w³osy t± farb±
arachnea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 08:40   #4565
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Po pierwszym u¿yciu W³osy ³adne, b³yszcz±ce, minus to zapach tej maski, trochê jak mêska woda po goleniu i zapach ten pozostaje na w³osach niestety..... Drugi minus to cena (w przeliczeniu na 10 ml ok 12PLN nie licz±c wysy³ki) bior±c pod uwagê ile na moje d³ugie w³osy jej muszê u¿yæ to niezbyt wydajne jest to opakowanie 350ml .
Wszystkie od¿ywki CHI maja takie mêskie zapachy...

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaO Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie rudow³ose dziewczyny
Mam pytanie czy która¶ z Was u¿ywa³a Pantene Pro-V - Ekspresja koloru - szampon do w³osów rudych http://torebka.kafeteria.pl/index.ph...=view&id=12138 lub szampon ziaja cynamonowy kolor zaprogramowany (w³osy rude, br±zowe)
co my¶licie o tych szamponach i z jakiej firmy polecacie szampony i od¿ywki do w³osów ruuuudych?


...chyba ju¿ tego nie produkuj±

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
moni@ dopiero teraz zauwazylam Twoja wypowiedz o lecherze, a nie mowilam, ze on szybko znika?? co gorsze mozna go stosowac wieki cale i kolor sie nie utrwala w przeciwienstwie do innych farb. jesli bedzie Ci bardzo zalezalo na revlonie to moge sie przejsc do jednej hurtowni w poznaniu i najwyzej Ci wysle farby

kathy zapas ja mam w dawnym mieszkaniu saszetek i fabr wszelkich, moja Mama sie smieje, ze moglaby sklep otworzyc

melina zyjesz??

fuksjaa jeszcze bizuterie kocham, uzyskalas sliczny kolor, co kladlas???
Pamietam jak jesieni± fryzjer zachwala³ Lechera pod wzglêdam trwa³o¶ci
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 11:18   #4566
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
moni@ dopiero teraz zauwazylam Twoja wypowiedz o lecherze, a nie mowilam, ze on szybko znika?? co gorsze mozna go stosowac wieki cale i kolor sie nie utrwala w przeciwienstwie do innych farb. jesli bedzie Ci bardzo zalezalo na revlonie to moge sie przejsc do jednej hurtowni w poznaniu i najwyzej Ci wysle farby

kathy zapas ja mam w dawnym mieszkaniu saszetek i fabr wszelkich, moja Mama sie smieje, ze moglaby sklep otworzyc

melina zyjesz??

fuksjaa jeszcze bizuterie kocham, uzyskalas sliczny kolor, co kladlas???
¯yjê, ¿yjê, w±tkowe zaleg³o¶ci tez nadrabiam regularnie, ale jestem w trakcie kompletowania metod do pracy magisterskiej i niemal mieszkam w laboratorium testów
Kurde, podczas ostatniego farbowania zapomnia³am - a chcia³am - dodaæ trochê 6/64 (a'propos : w³a¶nie dlatego, ¿e zostawi³am j± u rodziców, gdzie te¿ mam prawdziwe w³osowe laboratorium Dextera). Teraz ¿a³ujê, bo on robi³ tak± ³adn± "bazê" pod rudy i kiedy siê spiera³ zostawia³ mi piêkny, ¿ywy, ciemny rudy i przed³u¿a³ trwa³o¶æ koloru. A mój obecny ju¿ zaczyna blakn±æ i mi wychodz± jakie¶ s³omkowe refleksy
Skoñczy³a mi siê ukochana od¿ywka z Pantene, mknê po ni± dzisiaj i biorê wielk± butlê, dawno nie by³am tak zadowolona ze sklepowej odzywki
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 11:43   #4567
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy to chyba byla jakas kampania reklamowa lechera bo u nas tez regularnie go zachwalalali dopiero jakis czas temu ekspedientka sie przyznala, ze trwalszy jest znacznie alfaparf (ale sugerowala by nie mowic tego przy szefowej)...

melina tez sie tak pozno bralam za mgr mieszkajac potem w bibliotece
no to jest fakt bez takiej bazy kolor potrafi szybko zjechac, ja osobiscie wole jasniejsza rudosc bo po co mi farbowac na kasztanowe odcienie skoro jesienia/zima takie mam swoje
kiedys juz pisalas o tym cudzie z pantene, ale jakos nie lubie tej firmy zawsze mi wlosie oblepiala, chociaz jesli zapodasz nazwe to sie lookne w rossmannie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 12:30   #4568
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
fuksjaa jeszcze bizuterie kocham, uzyskalas sliczny kolor, co kladlas???
P³omienn± iskrê Joanny.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 12:35   #4569
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
P³omienn± iskrê Joanny.
to chyba jedyna farba, ktora nie jest profesjonalna, ale wiele osob ja sobie chwali
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 12:48   #4570
nicemonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: bia³ystok
Wiadomo¶ci: 3
Exclamation Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cze¶æ dziewczyny jestem tu nowa i czytam, czytam, czytam i nie ogarniam tyle tego jest jeste¶cie ekspertkami od rudego wiêc ja z konkretnym pytaniem:
moje naturalne wlosy to ciemny br±z, ale odwali³o mi i rozja¶ni³am. pomalowa³am na szampañski blond z londy, ju¿ który¶ raz z kolei ale teraz wpada mi w zielony
Od jakiego¶ czasu zastanawiam siê nad rudym baaaaaaaardzo chcialabym ¶liczne rude wloski, ale nie takie strasznie intensywne czerwonawe ani marchewkowe tylko takie... ¶liczne
pytanie ogólnie jest takie : jaki bêdzie efekt na moich rozja¶nionych, zielonoblond wlosach? czy ka¿da farba bêdzie wychodzi³a 100 x bardziej intensywna?

chce loreal 743 http://www.goldmax.pl/farba-loreal-e...acturers_id=21

Edytowane przez nicemonia
Czas edycji: 2011-04-13 o 12:51
nicemonia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 12:49   #4571
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
to chyba jedyna farba, ktora nie jest profesjonalna, ale wiele osob ja sobie chwali
Chcia³am kupiæ na pocz±tku L'Oreala w odcieniu mango, ale po moich ostatnich przygodach z L'Orealem jednak zrezygnowa³am.. No i jak przegl±da³am w±tki to podobne efekty daj± obie te farby.
Jak farbowa³am na ró¿ne odcienie br±zu to te¿ u¿ywa³am ró¿nych farb Joanny i by³am zadowolona, dlatego zaryzykowa³am z Joann± i nie ¿a³ujê.

Nastêpnym razem mo¿e zrobiê sobie jeszcze k±piel rozja¶niaj±c± to wyjdzie ja¶niej.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 13:04   #4572
radkafatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

jak ja bym chcia³a mieæ naturalnie rude w³osy!!!! ale niestety nie zosta³am obdarowana ognistym kolorkiem w³osów
polecam ogólnie farby garniera, je¶li chodzi o rudy kolor to proponuje numerek 743, ale mimo wszystko na koloryzacje lepiej udaæ siê do fryzjera który nam doradzi odpowiedni dla was kolor.
radkafatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:13   #4573
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
¯yjê, ¿yjê, w±tkowe zaleg³o¶ci tez nadrabiam regularnie, ale jestem w trakcie kompletowania metod do pracy magisterskiej i niemal mieszkam w laboratorium testów
Kurde, podczas ostatniego farbowania zapomnia³am - a chcia³am - dodaæ trochê 6/64 (a'propos : w³a¶nie dlatego, ¿e zostawi³am j± u rodziców, gdzie te¿ mam prawdziwe w³osowe laboratorium Dextera). Teraz ¿a³ujê, bo on robi³ tak± ³adn± "bazê" pod rudy i kiedy siê spiera³ zostawia³ mi piêkny, ¿ywy, ciemny rudy i przed³u¿a³ trwa³o¶æ koloru. A mój obecny ju¿ zaczyna blakn±æ i mi wychodz± jakie¶ s³omkowe refleksy
Skoñczy³a mi siê ukochana od¿ywka z Pantene, mknê po ni± dzisiaj i biorê wielk± butlê, dawno nie by³am tak zadowolona ze sklepowej odzywki
Ja ju¿ te¿ mam tyle tego...ale kusisz, kusisz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:44   #4574
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy to chyba byla jakas kampania reklamowa lechera bo u nas tez regularnie go zachwalalali dopiero jakis czas temu ekspedientka sie przyznala, ze trwalszy jest znacznie alfaparf (ale sugerowala by nie mowic tego przy szefowej)...

melina tez sie tak pozno bralam za mgr mieszkajac potem w bibliotece
no to jest fakt bez takiej bazy kolor potrafi szybko zjechac, ja osobiscie wole jasniejsza rudosc bo po co mi farbowac na kasztanowe odcienie skoro jesienia/zima takie mam swoje
kiedys juz pisalas o tym cudzie z pantene, ale jakos nie lubie tej firmy zawsze mi wlosie oblepiala, chociaz jesli zapodasz nazwe to sie lookne w rossmannie
W zasadzie to ja siê dosyæ wcze¶nie biorê za magisterkê - jestem na IV roku Je¶li chodzi o Pantene to mam na my¶li tê now± seriê do w³osów koloryzowanych, z ciemno ró¿owymi etykietami, dla mnie cudo
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:50   #4575
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moja z Gliss kura te¿ siê w³a¶nie koñczy, wiêc zastanowiê siê nad Pantene w takim razie Muszê jeszcze zerkn±æ na te nowe Waxy do w³osów farbowanych. Mam ju¿ maskê, któr± stosujê od jakiego¶ miesi±ca, ale u¿ywam jej maksymalnie raz w tygodniu, wiêc ciê¿ko ju¿ j± oceniaæ. W ka¿dym razie niepo¿±danych skutków u mnie nie wywo³uje, ale ja generalnie lubiê Waxy
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:33   #4576
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez nicemonia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie polecam tej farby, farbowa³am ni± ostatnio i wysz³y mi praktycznie br±zowe w³osy.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:43   #4577
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Moja z Gliss kura te¿ siê w³a¶nie koñczy, wiêc zastanowiê siê nad Pantene w takim razie Muszê jeszcze zerkn±æ na te nowe Waxy do w³osów farbowanych. Mam ju¿ maskê, któr± stosujê od jakiego¶ miesi±ca, ale u¿ywam jej maksymalnie raz w tygodniu, wiêc ciê¿ko ju¿ j± oceniaæ. W ka¿dym razie niepo¿±danych skutków u mnie nie wywo³uje, ale ja generalnie lubiê Waxy
Niestety ten wax jest fatalny a¿ ba³am siê go u¿ywaæ, do kosza poszed³ ca³y s³oik plus jedna nowa saszetka - w³osy bardzo w dziwnym stanie po tej od¿ywce têpe bardzo têpe, nie polecam.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie polecam tej farby, farbowa³am ni± ostatnio i wysz³y mi praktycznie br±zowe w³osy.
Szkoda ¿e nie wychodzi tak jak na opakowaniu, bo tam jest super
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 19:51   #4578
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Nic dziwnego, d³u¿sze stosowanie farb z wod± 9% wysuszy w³osy - a tak jest w przypadku tej farby. Je¶li kto¶ mam w³osy cienkie nie powinien stosowaæ farb z wysokim oxydantem.
Hmm. Ja te¿ farbujê 9... tzn dopiero dwa razy farbowa³am. A co siê stanie je¶li zamiast 9 zrobiê 6? Mo¿e mi nie chwyciæ na w³osach czy co¶?
A mam jeszcze pytanie, mogê przy mieszaniu farby z utleniaczem rozcieñczyæ go nieco wod±?


Powiem Wam, ¿e jestem trochê za³amana- rudy chyba zaczyna byæ modny...
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:01   #4579
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm. Ja te¿ farbujê 9... tzn dopiero dwa razy farbowa³am. A co siê stanie je¶li zamiast 9 zrobiê 6? Mo¿e mi nie chwyciæ na w³osach czy co¶?
A mam jeszcze pytanie, mogê przy mieszaniu farby z utleniaczem rozcieñczyæ go nieco wod±?


Powiem Wam, ¿e jestem trochê za³amana- rudy chyba zaczyna byæ modny...
S± 2 szko³y, pierwsza mówi ¿eby nie rozcieñczaæ poniewa¿ zmienia siê konsystencja farby a co za tym idzie jej dzia³anie, natomiast druga ¿e nie ma przeciwwskazañ. Osobi¶cie rozcieñcza³am wiele razy i nic siê nie sta³o. Je¶li zastosujesz 6% kolor bêdzie ciemniejszy i mniej intensywny

Julianna
U¿y³am od¿ywki Alterra morelowej, trzyma³am ok 1 h na w³osach - rezultat rewelacja piêkne loki i zero puchu, wiêc jednak sprawdza siê u mnie tylko przy wyd³u¿onym czasie trzymania na w³osach. Naprawdê bardzo dobra, czuæ ¿e w³osy s± zregenerowane i piêknie pachn±.
A jak ta 2 od¿ywka?
Mój kolorek teraz jaki¶ morelowy, ¶liczny i jasny
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-13 o 20:06 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 21:15   #4580
nicemonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: bia³ystok
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

a jak± inn± farb± mogê uzyskaæ taki kolor? zaznaczaj±c, ¿e wlosy s± rozja¶nione
nicemonia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:45   #4581
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy ja tez bardzo ja lubie, o drugiej regenracyjnej jz pisalam. co prawda ma dzialanie regenerujace i to widocznie, natomiast dany od skory glowy i trzymany okolo 30 minut mi obciazyl wlosy. dzisiaj daje znowu, ale dam od polowy dlugosci. generalnie jestem na tak, moja Mama zakochala sie natomiast w ich szamponie dodajacym objetosci ( ma tzw. baby hair)
wstawisz moze fotke, bo potrzebuje zmiany i inspiracji

martolek daawno temu rozcienczylam chyba farbe z alvavesi mi wyszlo nierowno , ale robilam to raz na podniszczone wlosy i sto lat temu
rudy jest modny od kilku sezonow, ja mam to szczescie, ze jak sie przefarbowywalam na inny to rudy sie robil najmodniejszy i moglam sobie popatrzec na to co stracilam

melina ja sie zbralam pod koniec kwietnia za mgr ( do czerwca mialam oddac), ale jestes dzielna

fuksja moim zdaniem juz masz swietny kolor pamietj, ze prawdziwa rudosc rzadko ladnie wyglada na poziomie 8i powyzej (chociaz kathy i agusiaki sie to udaje)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:34   #4582
radkafatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziewczyny dorad¼cie mi proszê!!!! mam w³osy w kolorze ciemnego blondu ale chcia³am go zmieniæ na rudy ale siê trochê obawiam, bo nie chcê ¿eby mi wyszed³ jaki¶ czerwonawy. kupi³am sobie farbê garniera color naturals czerwieñ miedziana 6.46 powiedzcie mi czy zaryzykowaæ, czy mo¿e wybraæ inny kolor? czy lepiej mo¿e wybraæ Garnier 100% Color 743 - z³ocisty miedziany blond?
a mo¿e jaki¶ inny? dorad¼cie! najbardziej lubiê farby garniera bo ich jestem w miarê pewna.
radkafatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:43   #4583
201611241302
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 242
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am kupiæ na pocz±tku L'Oreala w odcieniu mango, ale po moich ostatnich przygodach z L'Orealem jednak zrezygnowa³am.. No i jak przegl±da³am w±tki to podobne efekty daj± obie te farby.
Jak farbowa³am na ró¿ne odcienie br±zu to te¿ u¿ywa³am ró¿nych farb Joanny i by³am zadowolona, dlatego zaryzykowa³am z Joann± i nie ¿a³ujê.

Nastêpnym razem mo¿e zrobiê sobie jeszcze k±piel rozja¶niaj±c± to wyjdzie ja¶niej.
Ja jestem z loreal zadowolona bo k³adzie siê na mokre, a Joanne chyba na suche? I tego siê bojê w³a¶nie jako d³ugow³osa
201611241302 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:50   #4584
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez radkafatka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny dorad¼cie mi proszê!!!! mam w³osy w kolorze ciemnego blondu ale chcia³am go zmieniæ na rudy ale siê trochê obawiam, bo nie chcê ¿eby mi wyszed³ jaki¶ czerwonawy. kupi³am sobie farbê garniera color naturals czerwieñ miedziana 6.46 powiedzcie mi czy zaryzykowaæ, czy mo¿e wybraæ inny kolor? czy lepiej mo¿e wybraæ Garnier 100% Color 743 - z³ocisty miedziany blond?
a mo¿e jaki¶ inny? dorad¼cie! najbardziej lubiê farby garniera bo ich jestem w miarê pewna.

Skoro my¶lisz o rudym zapewne takim marchewkowym to radzi³abym Ci jednaj wybraæ Garnier z³ocisty miedziany blond. Ja farbujê w³osy Garnier czerwieñ miedziana, s± do¶æ ciemne i wpadaj± w czerwieñ. Jaki¶ miesi±c temu wrzuca³am tu zdjêcie w ¶wietle dziennym zaraz po ufarbowaniu.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:25   #4585
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez radkafatka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny dorad¼cie mi proszê!!!! mam w³osy w kolorze ciemnego blondu ale chcia³am go zmieniæ na rudy ale siê trochê obawiam, bo nie chcê ¿eby mi wyszed³ jaki¶ czerwonawy. kupi³am sobie farbê garniera color naturals czerwieñ miedziana 6.46 powiedzcie mi czy zaryzykowaæ, czy mo¿e wybraæ inny kolor? czy lepiej mo¿e wybraæ Garnier 100% Color 743 - z³ocisty miedziany blond?
a mo¿e jaki¶ inny? dorad¼cie! najbardziej lubiê farby garniera bo ich jestem w miarê pewna.
6.46 ciemny blond miedziano - czerwony
7.43 blond miedziano z³ocisty
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:55   #4586
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy trzeba dodac, ze ciemny blond na palecie farb wypada znacznie ciemniej niz tzw. "ciemny blond" w obiegowej opinii, wiekszosc ludzi msli, ze ciemny blond z numeru 6 to wlosy jasne

dzasminka mango kladzie sie na mokre wlosy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:02   #4587
radkafatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy trzeba dodac, ze ciemny blond na palecie farb wypada znacznie ciemniej niz tzw. "ciemny blond" w obiegowej opinii, wiekszosc ludzi msli, ze ciemny blond z numeru 6 to wlosy jasne
w³a¶nie ten ciemny blond wygl±da jak jasny br±z (w potocznym jêzyki;p)
radkafatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:06   #4588
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kiedys juz pisalas o tym cudzie z pantene, ale jakos nie lubie tej firmy zawsze mi wlosie oblepiala, chociaz jesli zapodasz nazwe to sie lookne w rossmannie
Do³±czam siê do pytania


Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Wam, ¿e jestem trochê za³amana- rudy chyba zaczyna byæ modny...
No naprawdê! Sporo dziewczyn z ciemnych w³osów robi sobie nagle rude.. kiedy¶ ten kolor nie by³ a¿ tak popularny, chocia¿by rok temu..
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:26   #4589
201611241302
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 242
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dzasminka mango kladzie sie na mokre wlosy[/QUOTE]

tak
201611241302 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:40   #4590
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez radkafatka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny dorad¼cie mi proszê!!!! mam w³osy w kolorze ciemnego blondu ale chcia³am go zmieniæ na rudy ale siê trochê obawiam, bo nie chcê ¿eby mi wyszed³ jaki¶ czerwonawy. kupi³am sobie farbê garniera color naturals czerwieñ miedziana 6.46 powiedzcie mi czy zaryzykowaæ, czy mo¿e wybraæ inny kolor? czy lepiej mo¿e wybraæ Garnier 100% Color 743 - z³ocisty miedziany blond?
a mo¿e jaki¶ inny? dorad¼cie! najbardziej lubiê farby garniera bo ich jestem w miarê pewna.
Radzê sie trzymaæ z daleka od tej "miedzianej czerwieni"garniera
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.