Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 12:29   #3631
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
poleciłybyście jakąś matową różową pomadkę? chciałabym taki intensywny róż, ale nie wiem czy przy żółtej karnacji będzie pasować...
macie jakies sugestie?
Ja mam żółty tony i jedyny intensywny róż, który mi pasuje to GAT, ale to nie mat.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 12:46   #3632
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ponoc azjatyckie kolory dostepne na Tru Guerlaina sa jasniejsze. Ja nie wiem, bo w ciemno nie chce zamawiac
Bobbi ma duża i fajna kolorystykę, także dla jasnych i zóltków Ale cóz, nie dla mnie

Nie umiem mieć tyle pod rząd jednego zapachu - znaczy mam 2 ktore zawsze - nawet w najmniejszej pojemnosci mam w szafce, ale nie używam ciągle, musze miec pare flaszek na zmianę, bo po tygodniu z jendym nie czuje go w ogóle, a lubie niuchać
Są Kochana są...... tylko dalam sobie z nimi spokój bo nie chciało mi się za każdym razem sprowadzać ...ja mam dość ubogą połeczkę z perfumami. Raptem pare flaszek. Tak jak pisałam u mnie wiele zapachów się rozwija po prostu ....brzydko.... takie ph skóry , nie wiem. Dorwałam coś co pachnie na mnie bardzo fajnie to trudno mi wypuścić. Poza tym to bardzo taki....mój zapach. Mój zapach sygnatura. Będę jutro w Macu , może dorwe jakiś róż

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Faux na słoczach bardzo różnie wygląda, więc zanim wezmę (nawet za darmoszkę ), najpierw dobrze się jej przyjrzę na żywo. Boję się, że wyjdzie na mnie na zbyt zgaszoną, a ja mdło wyglądam w takich odcieniach.



Ja parę opakowań rzęs też mam, ale zakładam w porywach 2 razy w roku .


Ja mam Velvet Orchid, ale używam tylko zimą, i to nie codziennie, bo dla mnie takie zapachy są trochę za ciężkie, czasem dostaję od nich globusa
Ja miałam ostatnio faze rzęsową ciągle jakieś wkładałam nowe mam tak czasami. Potwm pół roku posucha... Chociaż ciężko mi przejść obok maca i nie kupić rzęś

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z różami i żółtą karnacją byłabym ostrożna Zależy czy jesteś ciepło żółta czy chłodno żółta? Jakie podkłady nosisz?
Ja jestem zimno żółta i mam przekichane

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile czeka się na dostawę z esklepu MAC? zamówiłam tam mini Fix +, w poniedziałek po północy dostałam email, że zarejestrowali dane przesyłki i do tej pory nic się nie ruszyło - żadnej zmiany statusu, powiadomienia nie wiem czy u nich to tak długo trwa czy coś w moich zamówieniu pomieszali?
Ja zamawialam w piątek podkłady, dziś są już w mojej pipidówie we wsi lubuskiej. Brat dzwonił że zamówienie dotarło
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 12:54   #3633
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, ze znalazlam chyba najlepszy pędzelek do podkładu, jaki miałam, przebija nawet MJ
Rewelacyjnie rozprowadza i to bez smug i czekogolwiek podobnego podkłady kryjące i tapetowate, zwykle oczywiscie tez oraz produkty kremowe do konturowania, w tym roze kremowe, etc.
Mowa o pędzelku macowym 170 wart kazdej złotówki
Jest jeszcze w GK? Może go pomacam. Chociaż mam tyle pędzli do podkładu, że nie powinnam

A powiedz, która czekoladka TF najlepiej się u Ciebie sprawdza? Ja mam tylko Bon Bonsa, ale bardzo dobrze mi się z nią pracuje
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile czeka się na dostawę z esklepu MAC? zamówiłam tam mini Fix +, w poniedziałek po północy dostałam email, że zarejestrowali dane przesyłki i do tej pory nic się nie ruszyło - żadnej zmiany statusu, powiadomienia nie wiem czy u nich to tak długo trwa czy coś w moich zamówieniu pomieszali?
Ciężko powiedzieć. Raz realizują w tydzień, a innym razem dłużej to trwa. Spróbuj się dowiedzieć czegoś na infolinii
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 12:55   #3634
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dlaczego przekichane z tą zimno-żółtą?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 13:05   #3635
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Za sprawą ostatnich zachwytów wątkowych wyciągnęłam duo Ellie Goulding i bardzo polubiłam bronzer - używam go codziennie ostatnio. Piękny odcień ma
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 13:10   #3636
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Są Kochana są...... tylko dalam sobie z nimi spokój bo nie chciało mi się za każdym razem sprowadzać ...ja mam dość ubogą połeczkę z perfumami. Raptem pare flaszek. Tak jak pisałam u mnie wiele zapachów się rozwija po prostu ....brzydko.... takie ph skóry , nie wiem. Dorwałam coś co pachnie na mnie bardzo fajnie to trudno mi wypuścić. Poza tym to bardzo taki....mój zapach. Mój zapach sygnatura. Będę jutro w Macu , może dorwe jakiś róż [COLOR="Silver"]
Ja zaś w ciemno nie będę, musze najpierw miec próbki i pożywać
Ale ja tez nie mam duzo, pare flaszek włąsnie, tylko na zmianę uzywam, aby sie nie przyzwyczaić i nie zanudzić


Ciekawe, czy i co dorwiesz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jest jeszcze w GK? Może go pomacam. Chociaż mam tyle pędzli do podkładu, że nie powinnam

A powiedz, która czekoladka TF najlepiej się u Ciebie sprawdza? Ja mam tylko Bon Bonsa, ale bardzo dobrze mi się z nią pracuje
Nie mam pojęcia, bo od razu ze strony zamawiałam

Hmm,ześ mnei zabiła tym pytaniem, ze tak powiem
Bo generalnie nie umiem odpowiedzieć na to pytanie dlatego moze, że o ile kazda ma super pigmentację i odcienie, to jednak kolorystycznie kazda nieco inna a przez to fajna. A i na dodatek w kazdej sa jakies mega fajne odcienie. Moze musze pouzywać dluzej aby stwierdzić czy preferuje którąś bardziej?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 13:12   #3637
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Za sprawą ostatnich zachwytów wątkowych wyciągnęłam duo Ellie Goulding i bardzo polubiłam bronzer - używam go codziennie ostatnio. Piękny odcień ma
to prawda bronzer ma piękny odcień
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 13:56   #3638
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ciężko powiedzieć. Raz realizują w tydzień, a innym razem dłużej to trwa. Spróbuj się dowiedzieć czegoś na infolinii
Tak zrobię, dziękuję
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:49   #3639
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile czeka się na dostawę z esklepu MAC? zamówiłam tam mini Fix +, w poniedziałek po północy dostałam email, że zarejestrowali dane przesyłki i do tej pory nic się nie ruszyło - żadnej zmiany statusu, powiadomienia nie wiem czy u nich to tak długo trwa czy coś w moich zamówieniu pomieszali?
Kiedyś przesyłki szły 3-5 dni, teraz to i ponad tydzień się czeka.
Z tego, co kojarzę (za dużo jednocześnie zamawiam z rożnych sklepów i potem mi się wszystko miesza ), MAC raczej nie informuje mailowo o zmianach w statusie zamówienia.
Musisz się uzbroić w cierpliwość
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:38   #3640
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kiedyś przesyłki szły 3-5 dni, teraz to i ponad tydzień się czeka.
Z tego, co kojarzę (za dużo jednocześnie zamawiam z rożnych sklepów i potem mi się wszystko miesza ), MAC raczej nie informuje mailowo o zmianach w statusie zamówienia.
Musisz się uzbroić w cierpliwość
Już wszystko ok, przesyłka będzie jutro u mnie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:52   #3641
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Już wszystko ok, przesyłka będzie jutro u mnie
To mimo wszystko dość szybko
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 16:59   #3642
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To mimo wszystko dość szybko
To dobrze, nie lubię długo czekać na paczki
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:16   #3643
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A to nie jesteś taka żółta A bardziej Ci pasują mocne kolory czy przygaszone?
Z mocnych to dosyć neutralny jest Chatterbox, Lickable, Lustering (już bardziej w czerwień te dwie), Pink pigeon (piękny, ale neonowy róż), bardzo ładnym różem jest również Good Taste. Niestety oprócz Pink pigeon nie są matowe
Ze zgaszonych ciężej mi coś powiedzieć, bo nie mam takich szminek. Specjalistą od różowych szminek jest Vine, na pewno coś Ci podpowie

A jakie MAC szminki Ci dotąd najlepiej pasowały?
dziękuję za propozycje

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja bym spróbowała pink plaid
ale to taka pastelowa, a ja chciałam taką mocną

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Właśnie miałam wypisać podobne typy Ja też żółto-oliwkowa i Chatterbox pasuje mi całkiem nieźle, Lickable też. Lustering nie mam, a Pink Pigeon z kolei nie wyobrażam sobie na inną sytuację, niż impreza Good Taste nie znam.

Ale to nie jest intensywny róż, tylko taki przybrudzony, pudrowy.
chatterbox jest taka delikatna raczej

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja mam żółty tony i jedyny intensywny róż, który mi pasuje to GAT, ale to nie mat.
wow, jaka piękna
ciekawa jak będę wyglądać, ale jest boska żeby jeszcze była matowa

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

pomyślałam, ze popróbuję jakies pomadki dostępne w douglasie czy sephorze albo drogeryjne i potem przez porównanie znajdę macowy odpowiednik
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:38   #3644
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale to taka pastelowa, a ja chciałam taką mocną
Pink pigeon, Flat out fabulous, no jeszcze Candy Yum Yum, ale jak dziewczyny mi tu kiedyś tłumaczyły, ma niebieskie podtony, nie wszystkim pasuje. Ewentualnie trochę wpadająca w fiolet Be Silly.

Z drogeryjnych to Golden Rose seria matowa nr 13, teoretycznie Magenta z matowych z Maybelline, ale no ja kupiłam jasny róż i jakość przekiepska, wolę lustre z MACa nałożyć niż to :/
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 18:27   #3645
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez to Tym bardziej, ze jak kupię kremowy Contoru Kit Anastasii to pedzelek będzie idealny tez

Pierwszy raz dzisiaj nią robiłąm makijaż, ale kolory ma bardzo ciekawe i w moim guscie, rozcieranie, pigmentacja - na tip-top
O Corii a co masz nowego? Chyba cos przegapilam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 18:28   #3646
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
O Corii a co masz nowego? Chyba cos przegapilam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
W skrócie macowy pędzelek 170 i palete cieni Too Faced Oryginal. eneralnie mam juz wszystkie 3 "Czekoladki"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 18:57   #3647
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale to taka pastelowa, a ja chciałam taką mocną





A Ok wybacz. Dla mnie najlepsza jest candy yum yum
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 19:56   #3648
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
A Ok wybacz. Dla mnie najlepsza jest candy yum yum

Tez ja uwielbiam.

Swoja droga, dostepny od niedawna wet n wild maja szminki w baaardzo podobnych kolorach do maca.
Kosztuja grosze, ja sie zastanawialam nad velvet teddy, kupilam te podrobke i widze ze wygladam w tym kolorze zle, wiec udalo mi sie zaoszczedzic
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 20:18   #3649
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ostatnio wytargalam z czelusci szuflady paletę cieni Bellgreens i stwierdzam, że to jedna z piękniejszych i lepszych paletek, tak samo, jak Violetwink
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 20:21   #3650
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziękuję za propozycje


ale to taka pastelowa, a ja chciałam taką mocną



chatterbox jest taka delikatna raczej



wow, jaka piękna
ciekawa jak będę wyglądać, ale jest boska żeby jeszcze była matowa

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

pomyślałam, ze popróbuję jakies pomadki dostępne w douglasie czy sephorze albo drogeryjne i potem przez porównanie znajdę macowy odpowiednik
To chyba zależy, na kim. U mnie Chatterbox wypada mocno, żywo, przykuwa wzrok i jest takiej średniej jasności.


Byłam dzisiaj w Douglasie wykorzystać bon na MACa. Specjalnie tam jechałam. Nie mieli dosłownie nic. Chciałam kompakt BB, korektor Light boost, podkład Studio Fix, konturówkę do ust... Godzinę usiłowałam coś dobrać, a pani przy stoisku wcale nie starała się mnie zachęcić do zakupu czegoś innego, chociaż o to prosilam, żeby po prostu mi coś poleciła od siebie. Za to zmywała regał i wzdychała "o Jezu" śmiejąc się, że nie umiem wybrać czegoś innego Koniec końców wzięłam "na siłę" korektor Pro Longwear NC20, bo NC15 też nie było. Niby bardzo jasne te korektory.
Beznadzieja.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 20:38   #3651
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziękuję za propozycje


ale to taka pastelowa, a ja chciałam taką mocną



chatterbox jest taka delikatna raczej



wow, jaka piękna
ciekawa jak będę wyglądać, ale jest boska żeby jeszcze była matowa

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

pomyślałam, ze popróbuję jakies pomadki dostępne w douglasie czy sephorze albo drogeryjne i potem przez porównanie znajdę macowy odpowiednik
Ja generalnie nie lubię innych wykończeń niż maty i satyny, amplified w innych kolorach też mi nie odpowiada, a w Gat to wykończenie jest bardzo ładne, nie jest wybitnie świecąca u mnie.





Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To chyba zależy, na kim. U mnie Chatterbox wypada mocno, żywo, przykuwa wzrok i jest takiej średniej jasności.


Byłam dzisiaj w Douglasie wykorzystać bon na MACa. Specjalnie tam jechałam. Nie mieli dosłownie nic. Chciałam kompakt BB, korektor Light boost, podkład Studio Fix, konturówkę do ust... Godzinę usiłowałam coś dobrać, a pani przy stoisku wcale nie starała się mnie zachęcić do zakupu czegoś innego, chociaż o to prosilam, żeby po prostu mi coś poleciła od siebie. Za to zmywała regał i wzdychała "o Jezu" śmiejąc się, że nie umiem wybrać czegoś innego Koniec końców wzięłam "na siłę" korektor Pro Longwear NC20, bo NC15 też nie było. Niby bardzo jasne te korektory.
Beznadzieja.
Który to douglas ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 20:54   #3652
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to prawda bronzer ma piękny odcień
Uwielbiam do niego pędzel Benefitu (ten z serii Hoola coś tam)
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Już wszystko ok, przesyłka będzie jutro u mnie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ostatnio wytargalam z czelusci szuflady paletę cieni Bellgreens i stwierdzam, że to jedna z piękniejszych i lepszych paletek, tak samo, jak Violetwink
Violetwink Muszę się za nią zabrać.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To chyba zależy, na kim. U mnie Chatterbox wypada mocno, żywo, przykuwa wzrok i jest takiej średniej jasności.

Byłam dzisiaj w Douglasie wykorzystać bon na MACa. Specjalnie tam jechałam. Nie mieli dosłownie nic. Chciałam kompakt BB, korektor Light boost, podkład Studio Fix, konturówkę do ust... Godzinę usiłowałam coś dobrać, a pani przy stoisku wcale nie starała się mnie zachęcić do zakupu czegoś innego, chociaż o to prosilam, żeby po prostu mi coś poleciła od siebie. Za to zmywała regał i wzdychała "o Jezu" śmiejąc się, że nie umiem wybrać czegoś innego Koniec końców wzięłam "na siłę" korektor Pro Longwear NC20, bo NC15 też nie było. Niby bardzo jasne te korektory.
Beznadzieja.
Dziwne, że Chatterbox nie testowałam jeszcze

Nie lubię tak wybierać na siłę.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zaś w ciemno nie będę, musze najpierw miec próbki i pożywać
Ale ja tez nie mam duzo, pare flaszek włąsnie, tylko na zmianę uzywam, aby sie nie przyzwyczaić i nie zanudzić


Ciekawe, czy i co dorwiesz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



Nie mam pojęcia, bo od razu ze strony zamawiałam

Hmm,ześ mnei zabiła tym pytaniem, ze tak powiem
Bo generalnie nie umiem odpowiedzieć na to pytanie dlatego moze, że o ile kazda ma super pigmentację i odcienie, to jednak kolorystycznie kazda nieco inna a przez to fajna. A i na dodatek w kazdej sa jakies mega fajne odcienie. Moze musze pouzywać dluzej aby stwierdzić czy preferuje którąś bardziej?
Jak się zbiorę do SCC to chcę potestować Luminous Silk Armaniego, bo już nie mam pomysłu na letni podkład

Ciekawe, wolałabym pomacać Z Nourishingiem też daje radę?

Potestuj i daj znać Semi Sweet mnie nie kusi, ale Original Czytałam opinie, że jakościowo cienie ma gorsze niż pozostałe czekoladki.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie lubię innych wykończeń niż maty i satyny, amplified w innych kolorach też mi nie odpowiada, a w Gat to wykończenie jest bardzo ładne, nie jest wybitnie świecąca u mnie.
chociaż lubię też niektóre lustrzaki.
GAT jest naprawdę w porządku, nawet przy przesuszonych ustach
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:00   #3653
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Pierwsza próba z korektorem Prolong udana nie dociskałam do końca, tylko tak do tego pierwszego oporu i w końcu wypadła kropelka idealna, no prawie, tak dosłownie o 10% za dużo, ale i tak nieźle

Jeszcze takie pytanko, czym nakładacie pudrowego Studio Fixa?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:01   #3654
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Pink pigeon, Flat out fabulous, no jeszcze Candy Yum Yum, ale jak dziewczyny mi tu kiedyś tłumaczyły, ma niebieskie podtony, nie wszystkim pasuje. Ewentualnie trochę wpadająca w fiolet Be Silly.

Z drogeryjnych to Golden Rose seria matowa nr 13, teoretycznie Magenta z matowych z Maybelline, ale no ja kupiłam jasny róż i jakość przekiepska, wolę lustre z MACa nałożyć niż to :/
zaraz poszukam gdzie u mnie można golden rose dostać

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Tez ja uwielbiam.

Swoja droga, dostepny od niedawna wet n wild maja szminki w baaardzo podobnych kolorach do maca.
Kosztuja grosze, ja sie zastanawialam nad velvet teddy, kupilam te podrobke i widze ze wygladam w tym kolorze zle, wiec udalo mi sie zaoszczedzic
właśnie o tym samym pomyślałam

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie lubię innych wykończeń niż maty i satyny, amplified w innych kolorach też mi nie odpowiada, a w Gat to wykończenie jest bardzo ładne, nie jest wybitnie świecąca u mnie.

wypróbuję na pewno
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:09   #3655
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zaraz poszukam gdzie u mnie można golden rose dostać
Sprawdź sobie w necie, bo ona taka trochę zgaszona jest. Na początku byłam nią zachwycona, bo trwałość była naprawdę ok. Na pewno lepsza od Maybelline, chyba ogólnie z drogeryjnych matowych najlepsza, choć nie wiem, bo nie sięgałam po Loreal czy Astor (nie wiem czy oni mają w ogóle?).

Ewentualnie jeszcze Bourjois Rouge Edition Velvet, bodajże 05 albo 06, Ping Pong.

Do MACowych matów im jednak trochę brakuje, ale od czegoś trzeba zacząć, jak masz się źle w niej czuć, to najpierw lepiej rzeczywiście celować w niższą półkę
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:16   #3656
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Jeszcze takie pytanko, czym nakładacie pudrowego Studio Fixa?
Pędzlem Flat topem Ecotools, Sephorowym do podkładów mineralnych, jakimś losowym kabuki - co mi wpadnie do ręki.
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ewentualnie jeszcze Bourjois Rouge Edition Velvet, bodajże 05 albo 06, Ping Pong.

Do MACowych matów im jednak trochę brakuje, ale od czegoś trzeba zacząć, jak masz się źle w niej czuć, to najpierw lepiej rzeczywiście celować w niższą półkę
Obie są cudne - 05 i 06
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:23   #3657
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ciekawe, wolałabym pomacać Z Nourishingiem też daje radę?

Potestuj i daj znać Semi Sweet mnie nie kusi, ale Original Czytałam opinie, że jakościowo cienie ma gorsze niż pozostałe czekoladki
Jak zobaczyłam w necie foty pędzla, to wiedziałam, ze taki chce i macanko niepotrzebne i rzeczywiście
Tak, z każdym podkładem, jaki mam, jak np. 130 nakładam EL DW, to miewam smugi, a przy 170 wszystko jak airbrush pieknie roztarte i nałozone

Nie wiem, skąd takie opinie, bo jakościowo Oryginal w niczym nie ustepuje SS ani BB Przeciwnie, momentami nawet niektóre sa fajniejsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:24   #3658
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie lubię innych wykończeń niż maty i satyny, amplified w innych kolorach też mi nie odpowiada, a w Gat to wykończenie jest bardzo ładne, nie jest wybitnie świecąca u mnie.







Który to douglas ?
W Wola Parku. Byłam tam wcześniej ze 3 razy i MACówka była inna, teraz się taka akurat trafiła.
Ja to czasem się zastanawiam, o co chodzi. Już ja bym sobie lepiej w tej pracy poradziła, lepiej się znam na asortymencie itd. niż one
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Uwielbiam do niego pędzel Benefitu (ten z serii Hoola coś tam)



Violetwink Muszę się za nią zabrać.

Dziwne, że Chatterbox nie testowałam jeszcze

Nie lubię tak wybierać na siłę.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------


Jak się zbiorę do SCC to chcę potestować Luminous Silk Armaniego, bo już nie mam pomysłu na letni podkład

Ciekawe, wolałabym pomacać Z Nourishingiem też daje radę?

Potestuj i daj znać Semi Sweet mnie nie kusi, ale Original Czytałam opinie, że jakościowo cienie ma gorsze niż pozostałe czekoladki.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------


chociaż lubię też niektóre lustrzaki.
GAT jest naprawdę w porządku, nawet przy przesuszonych ustach
No właśnie to miała być pocieszajka na dziś, a wyszło, jak wyszło. Tzn. korektor też dobra rzecz, ale frajdy nie było Chyba zaraz na noc najem się spaghetti i obejrzę film (w towarzystwie moich kotów i kosmetyków) jako rekompensatę, bo mi smutno
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:32   #3659
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pędzlem Flat topem Ecotools, Sephorowym do podkładów mineralnych, jakimś losowym kabuki - co mi wpadnie do ręki.

Obie są cudne - 05 i 06
Bo ja sobie Zoevą 102 dziś nakładałam i całkiem spoko wyszło (nie nakładam podkładu pędzlem, tylko jajkiem), zadowolona jestem, że w końcu do czegoś ten pędzel mi się przydał

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, skąd takie opinie, bo jakościowo Oryginal w niczym nie ustepuje SS ani BB Przeciwnie, momentami nawet niektóre sa fajniejsze
Poczekam aż dłużej potestujesz, bo SS mi się nie podoba, ale oryginalna już tak.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W Wola Parku. Byłam tam wcześniej ze 3 razy i MACówka była inna, teraz się taka akurat trafiła.
Ja to czasem się zastanawiam, o co chodzi. Już ja bym sobie lepiej w tej pracy poradziła, lepiej się znam na asortymencie itd. niż one

No właśnie to miała być pocieszajka na dziś, a wyszło, jak wyszło. Tzn. korektor też dobra rzecz, ale frajdy nie było Chyba zaraz na noc najem się spaghetti i obejrzę film (w towarzystwie moich kotów i kosmetyków) jako rekompensatę, bo mi smutno
Ja ostatnio trafiłam też na swoją nieulubioną MACówkę i też wyszłam z tym samym korektorem ale uznałam, że lepiej, żeby ona nic do mnie nie mówiła, bo jeszcze mi powie, że mam za duże cienie czy cokolwiek, w końcu już mam wg niej usta tak złe, że satyna mi się nie trzyma

I nie mów nic o jedzeniu, bo poszłam na zakupy i wzięłam napoje albo same rzeczy do koktajli i teraz siedzę głodna
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:33   #3660
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W Wola Parku. Byłam tam wcześniej ze 3 razy i MACówka była inna, teraz się taka akurat trafiła.
Ja to czasem się zastanawiam, o co chodzi. Już ja bym sobie lepiej w tej pracy poradziła, lepiej się znam na asortymencie itd. niż one

No właśnie to miała być pocieszajka na dziś, a wyszło, jak wyszło. Tzn. korektor też dobra rzecz, ale frajdy nie było Chyba zaraz na noc najem się spaghetti i obejrzę film (w towarzystwie moich kotów i kosmetyków) jako rekompensatę, bo mi smutno
Chyba każdej z nas trafiła się kiedyś ( niestety) podobna sytuacja. Nie smutaj się
A ja też lubię jeść po nocach spagetti i oglądam filmy z kotem Właśnie przed chwilą obejrzeliśmy na youtube teatr z cyklu Kobra z Ireną Kwiatkowską- gorąco polecam, bardzo rozluźniające
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.