Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 11:15   #2761
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Co do ceny to zapewne różnie u tego chirurga co byłam na konsultacji ampułka restylane kosztuje 1000 zł .Tesciowa mojej koleżanki była u niego 3 razy .Najpierw robi jedna partię twarz np.broda i te nieszczesne bruzdy za klika dni ogląda ewentualnie cos dokłada i robi kolejną cześc .Wszystko w ramach tego tysiąca.Efekt suuuuuuuuuuper.Zres ztą Nati tez o tym pisała
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:19   #2762
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Wini a może spróbuj unitone 4 moja kolezanka się tym wybieliła a to kupuje się w aptece bez recepty i nie drogie jest
http://www.restylane.pl/

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2008-12-04 o 11:24
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:26   #2763
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
SPROSTOWANIE.

Madziusia jest jedyną, której plamy nie wróciły. Niektóre z nas robiły maskę nawet trzykrotnie.
Madziusia jesteś z nami od tak dawna, dlaczego pomijasz tę smutną prawdę, że w naszym gronie skutezność cosmelanu wynosi nie 98% lecz zaledwie 1%?


Anturek- ja rozumien że ty jesteś niecierpliwa kobita, i chyba bardzo wrażliwa na męki cosmelańskie, rozumiem Twoje cierpienie (sama miałam gorzej!!!!!). I odczuwam złośc w Twoich postach do mnie że pisze pozytywy o cosmelanie.
Ja Ciebie rozumiem mimo wszystko. No cóż Tomek niedowiarek.
- Nie jestem tu jedyną która pozbyła sie plam.(przestrzegam zasad cosmalenienia się)
- Tym co pisały że pozostały cienie ogólnie stwierdziły że i tak są zadowolone, bo przecież walczyły o pozbycie sie plamisk a pamięć jeszcze mam dobrą.
- A mi plamy też wróciły po piewrszej masce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!( wszystko dokładnie opisałam w swoim linku pod postem).
- Buczka robila 3 razy i też opisywała dlaczego powtarzała zabiegi:- dla przypomienia( nie stosowała filtrów, cos2 używała kiedy jej sie przypomiało, teraz przestrzega zasad cosmalenienia się i raz pisze że jest ok a ostatnio że cienie zobaczyła po afrykańskich wypadach) Buczuś jeżeli czegoś nie pamiętam to popraw mnie. .

Kwiatuszku- CIIIIIIIEEERRPPPLIIIWOOOŚ ŚŚŚŚŚŚŚŚŚCCCCCCCIIIIIIII. .





MAM apel teraz do wszystkich ktróre się cosmelanią lub już wykosmelaniły.
Bardzo proszę napiszcie czy u was Cosmelan zlikwidował plamy. "Tak" albo "Nie"albo "Cienie"- jeżeli zostały cienie.Prosze was oto bardzo!!!!!!!!!!!


Proponuję abyśmy zrobiły podsumowanie czy cosmelan zlikwidował plamy czy nie.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:35   #2764
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Poczekaj na wieści od MagdyM, która odplamia się Pigmanormem.

dziekuje poczekam na wiesci od niej

a słyszałyście o tym ?
waniliowy_budyn Ja swego czasu kupowałam maść VENUS w takim zielonym okrągłym pudełeczku. Tłusta i o średnio pięknym zapachu, ale wybiela skutecznie piegi i przebarwienia. Przynajmniej w moim przypadku wreszcie zniknęły koszmarne plamy na czole. Kosztuje około 7-8 zł. Na całkowity efekt czekałam około 6 tygodni - pierwszą poprawę zauważyłam już po 3 tygodniach stosowania kremu.
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:42   #2765
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

DZIEŃ DOBRY
Nie mam czasu,a musiałam tu wejść i nie żałuje

DENNA

Wracam,po dwudziestej, PA
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:48   #2766
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

zaczne pierwsza dla przykładu.



"tak" -cosmelan zlikwidował plamy.


zapraszam Was do wpisywania się a potem wyciągniemy wnioski.

Megi, masimko, co napiszecie?
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:50   #2767
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ja mam cienie ale MADZIUSIA pamiętaj ze jesteś od nas dychę młodsza a to juz całkiem inna skóra
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 11:50   #2768
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Madziusiu pozwól, że zapytam ponieważ nie widzę związku pomiędzy skutecznością cosmelanu, a ewentualnym moim brakiem cierpliwości?

Ponadto muszę sprostować Twoją ostatnią wypowiedź. Otóż nie używasz cosmelanu zgodnie z instrukcją, ponieważ ta nie przewiduje używania cosmelanu przez trzy lata codziennie. Zapoznaj się z instrukcją.

Zastanawiasz się dlaczego prostuję Twoje wypowiedzi dotyczące skuteczności cosmelanu. Po prostu obawiam się, że Twoje posty wyrywkowo czytane mogą wprowadzić czytających w błąd.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:04   #2769
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Wini a może spróbuj unitone 4 moja kolezanka się tym wybieliła a to kupuje się w aptece bez recepty i nie drogie jest
http://www.restylane.pl/

dziekuje
ale latam po tej stronie i nic o unitone 4 nie ma ( tzn ja slepa jestem )
wez mi paluchem pokaz gdzie czytac o tym

bede wdzieczna

juz znalazłam
sierota ze mnie
znalazłam to w inny sposób
dziekuje
ale nadal te filtry p których swiece sie nie miłosiernie
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:24
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:10   #2770
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Madziusiu pozwól, że zapytam ponieważ nie widzę związku pomiędzy skutecznością cosmelanu, a ewentualnym moim brakiem cierpliwości?

Ponadto muszę sprostować Twoją ostatnią wypowiedź. Otóż nie używasz cosmelanu zgodnie z instrukcją, ponieważ ta nie przewiduje używania cosmelanu przez trzy lata codziennie. Zapoznaj się z instrukcją.

Zastanawiasz się dlaczego prostuję Twoje wypowiedzi dotyczące skuteczności cosmelanu. Po prostu obawiam się, że Twoje posty wyrywkowo czytane mogą wprowadzić czytających w błąd.



Anturek- w instrukicji jest zalecane żeby po masce cos1 przez rok czasu dokupować słoiczek cos2 i niby plamy mają nie wracać. Ale tego nikt tu nie potwierdzi, lekarze też nie wiedzą, a ja sie boje odstawić, jak na razie mam 3 lata cudownego bezplamiastego życia!!! Tak jest prawda..

Odnośnie czytania postów, to jeżeli któs chce pozbyć sie plam i temat go bardzo interesuje to nie czyta postów o cosmelanie wyrywkowo. Pewnie taka osoba chce sie dowiedzieć jak najwięcej. Czyta co jest "za" i co "przeciw".
Uważam i zawsze uważałam że pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Lekarze też to potwierdzają, że wszelkie leczenie dużo zalezy od nastawienia pacjenta. A cosmelan to też leczenie.
Więć komuś z takim nastawieniem jakie jest u Ciebie pewnie jest o wiele gorzej.

Więc i tak moich wypowiedzi nie sprostujesz, bo ja pisze i pisać bede o swoich odczuciach i doświadczeniach i pewnie komuś kto ma zdrowe pozytywne nastawienie to pomoże.


I troche dziwi mnie Twoje podejście.... bo przecież Ty jeszcze nie skończyłaś kuracji.


Ane- wiem że jestem młodsza i skóra może lepiej wszystko znosi, ale nie ma to nic do rzeczy z rodzajem plam. Plamy dzielimy na powierzchowne, średnio- głębokie i głębokie( to wiem od lekarza po przebadaniu lampą) i nie ma absolutnie nic współnego z wiekiem. Osoba młoda może mieć plamy "głębokie" a osoba starcza np; "powierzchowe".- to też wiem od lekarza.
Plamy starcze- to typowe dla wieku i te są ponoć najgorsze

Ane- zmarszczki to robią sie od wieku, młodszej osobie napewno jest jej łatwiej wyprostować niż starszej.
__________________
Mój zabieg Cosmelan

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:16 Powód: coś mi sie przypomniało.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:19   #2771
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

ja mam cienie....

Anturium, Kwiatuszku - zerknęłam sobie na Twe zdjęcia i te krosty mnie nie zachwycily, co jasne, ale Twoje brwi - pięęęęękne! Ty też masz tam permanenta?

Molly- Ty jesteś za mezoterapią beziglową, Castrol z kolei robila iglową. Może wybór metody zalezy od wieku ? Ja za moment mam 41 lat więc moze iglowa jest skuteczniejsza ? nie wiem, czym sie kierować. Buczuś - Ty też o niej myslalaś - masz jakiej decyzje ?

Madziusiu - piszesz Kwiatuszkowi " Więć komuś z takim nastawieniem jakie jest u Ciebie pewnie jest o wiele gorzej."
otóz tzw. efekt placebo dziala wtedy, gdy ktoś tylko siłą woli powoduje skuteczność np. leku. np. mojemu synkowi, kiedy bał sie operacji lekarz podal wit c mówiąc, że to na uspokojenie. Od razu sie uspokoił bo w nia wierzył. I to jest coś, z czym my akurat wchodzimy, podejmując tę, dosyć kosztowną, więc tym bardziej chcemy zwrotu inwestycji, terapie. wierzymy i chcemy wierzyć. ale nie przeskoczymy oporu materii, źe nie wszystko od wiary zalezy. wit c pomogła, ale powodu operacji nie zliwidowala .

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:27 Powód: do Madziusi
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 12:19   #2772
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Wini wprowadziłam Cię w błąd niechcacy .Unitone 4 to krem z firmy isispharma i nie ma nic wspólnego z restylanem to był link dla Meg odnosnie wypełniania bruzdChodziło mi tez o adres domowy
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:25   #2773
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kami zacznij od bezigłowej jest tańsza a efekty sąJa mam tez permanent na ustach -kontur z cieniowaniem i kreski na górnych powiekach ale nie przeżyłam tego co Masi ppo zabiegu normalnie funkcjonowałam kolezanka musiała sie przyjżez zeby zobaczyć.Amam dosyć grube kreski.Wary natomiast spuchły ale wtedy dopiero były fajne!Ranki smarowałam maścią arnikową
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:31   #2774
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Kami zacznij od bezigłowej jest tańsza a efekty sąJa mam tez permanent na ustach -kontur z cieniowaniem i kreski na górnych powiekach ale nie przeżyłam tego co Masi ppo zabiegu normalnie funkcjonowałam kolezanka musiała sie przyjżez zeby zobaczyć.Amam dosyć grube kreski.Wary natomiast spuchły ale wtedy dopiero były fajne!Ranki smarowałam maścią arnikową

Ane - przepraszam za pytanie - ale ile masz lat ? Tak sobie myslę, że może u młodszych może być bez igły, ale ja to juz lepiej igła? Tańsza to znaczy ile bo ja tu w ogóle nie znam cen tego zabiegu
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:31   #2775
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Wini wprowadziłam Cię w błąd niechcacy .Unitone 4 to krem z firmy isispharma i nie ma nic wspólnego z restylanem to był link dla Meg odnosnie wypełniania bruzdChodziło mi tez o adres domowy


nic sie nie stało wpisałam w wyszukiwarke i juz poczytalam.
ale najpierw przeorałam całego linka co mi podeslałas hihihihihihi
buziaki
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:31   #2776
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
ja robiłam peeling migdałowy - seria 4 zabiegi co 10 dni, skóra się łuszczy ale delikatnie. po pierwszym wygladałam niewyjściowo bo wszystkie zanieczyszczenia wyszły na wierzch
ale po następnych juz super, i właśnie plamki sie rozjaśniły i buzia wygładziła

tylko ze te plamki wróca
a skora sie ogolnie oczysciła i jest zdrowsza?[/QUOTE]

jest dużo zdrowsza i taka promienna.
wiem że wrócą i dlatego cały czas Was czytam, robie listę plusów i minusów i niestety tych drugich narazie na mojej liście jest więcej
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:31   #2777
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Zrobie ogólną Listę osób które zrobiły zabieg cosmelan.

- Madzisia 777- tak cosmelan zlikwidował plamy. Polecam innym

-Ane120- cienie.

-Kamilia- cienie.

-Masima- Tak cosmelan zlikwidował plamy.
Bedę ja uzupełniać i będziemy miął ogólny obraz efektów cosmelan..

Kamilciu i ane a napiszcie jeszcze czy polecacie dla innych plamiastych. "Tak" plecam, albo "nie" nie polecam .
__________________
Mój zabieg Cosmelan

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:42
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:32   #2778
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ja jestem zadowolona z cosmelanu, plamy zniknęły, cienie przy słonecznej pogodzie moga być widoczne, choć trudno mi jest to jednoznacznie stwierdzić ponieważ jak wiecie moja cera jest bardzo wrażliwa, cienka, sucha i naczynkowa i na cosmelan również reaguje mocniej jak u innych. Ciagle się złuszcza jak używam co 3 dni cos2, a jak codziennie to wtedy znowu jestem czerwona. Jak na razie testuje odpowiedni sposób aplikowania cos2.
Nigdy wczesniej nie stosowałam żadnych kwasów, pilingów na usuwanie przebarwień, przeczytałam trochę postów osób które je robiły i okazywało się to mało skuteczne. Pilingi wybielały jedynie plamy, ale ich nie usuwały ani nie zapobiegały występowaniu nowych, tak wiec z góry założyłam że to wyrzucenie kasy w błoto. To samo potwierdziła moja dermatolog bo ona robi pacjentom i jedno i drugie, więc jej było wszystko jedno, co mi zrobi. Kwasy kosztowały tyle samo co cosmelan tyle że rozłożone na raty. Nie chciałam półśrodków stosować, tylko przejsć kurację raz a konkretnie i nie żałuję naprawdę.
Jednym słowem dla mnie tylko cosmelan.

Spróbuję zrobić zdjecie twarzy soute i zamieścić je razem z podobnym które robiłam tuż przed zabiegiem. To same ocenicie czy coś się zmieniło czy nie.

Tylko mi ta opuchlizna z gał zejdzie.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:34   #2779
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Mam 38 lat robiłam tylko tę jonoforezę ale to ta sama zasada.Nakłada na skórę żel przewodzacy prąd a na to "lek" w moim przypadku na naczynka adrenalina i taki zabieg kosztował 15 zł a było ich 10.No i oczywiści traktuję skóre pradem
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 12:42   #2780
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Zrobie ogólną Listę osób które zrobiły zabieg cosmelan.

- Madzisia 777- tak cosmelan zlikwidował plamy. Polecam innym

-Ane120- cienie.

-Kamilia- cienie.


Bedę ja uzupełniać i będziemy miął ogólny obraz efektów cosmelan..

Kamilciu i ane a napiszcie jeszcze czy polecacie dla innych plamiastych. "Tak" plecam, albo "nie" nie polecam .

Madzisia 777- napisz prosze jak rano wyglada Twoj makijaz
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:46
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:45   #2781
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kami przecież możesz spróbować najpierw bezigłową.

Mnie wczoraj kosmetyczka powiedziała że taki zabieg można zastosowac jednorazowo żeby polepszyć wygląd skóry np. przed sylwkiem albo inną imprezą czy uroczystością, albo robić go regularnie nawet 2 razy w tygodniu. Skóra otrzymuje dużą dawkę srodków kondycjinujących od razu do wewnątrz. To tak jakby jakiś kremik był zastosowany od razu do wewnątrz skóry a nie tylko na jej powierzchni.

Mezoterapię wykonują i lekarze i kosmetyczki.

Mezoterapia

Zabieg lekarski polegający na wstrzykiwaniu śródskórnie specjalnych preparatów farmakologicznych w zależności od problemu, manualnie lub specjalnym urządzeniem. Jest to metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Polega na Śródskórnym wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Zabiegi tego typu wykonuje się w cyklach i w większości wypadków musimy wykonać ich minimum kilka. Metoda ta przybyła do nas z Francji, gdzie w latach siedemdziesiątych francuski lekarz M. Pistor zaczął wykorzystywać metodę mezoterapii w dziedzinie dermatologii estetycznej. Jest to doskonały sposób zapobiegający starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu, dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca takie jak: twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda, brzuch. Zabieg może wykonywać tylko lekarz manualnie za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igły i strzykawki lub też mechanicznie za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii. Sposób ten jest bardziej nowoczesny, bardziej precyzyjny, szybszy, efektywniejszy i oczywiście mniej bolesny lub w ogóle niebolesny. W mezoterapii do wstrzykiwania wykorzystuje się odpowiednie roztwory w zależności od problemu z jakim się spotykamy. Na ogół są to mieszaniny trzech substancji rewitalizujących i regenerujących nazywanych koktajlami. Substancje aktywne powinny być odpowiednio dobrane w zależności od potrzeb pacjenta.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:46
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:46   #2782
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Anturek- w instrukicji jest zalecane żeby po masce cos1 przez rok czasu dokupować słoiczek cos2 i niby plamy mają nie wracać. Ale tego nikt tu nie potwierdzi, lekarze też nie wiedzą, a ja sie boje odstawić, jak na razie mam 3 lata cudownego bezplamiastego życia!!! Tak jest prawda..
Dlatego właśnie napisałam, że nie używasz cosmelanu zgodnie z instrukcją. I to jest prawda.

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Odnośnie czytania postów, to jeżeli któs chce pozbyć sie plam i temat go bardzo interesuje to nie czyta postów o cosmelanie wyrywkowo. Pewnie taka osoba chce sie dowiedzieć jak najwięcej. Czyta co jest "za" i co "przeciw".
Niewiele osób przeczyta nasz cały Pamiętnik zanim sięgnie po cosmelan.

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Uważam i zawsze uważałam że pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Lekarze też to potwierdzają, że wszelkie leczenie dużo zalezy od nastawienia pacjenta. A cosmelan to też leczenie.
Więć komuś z takim nastawieniem jakie jest u Ciebie pewnie jest o wiele gorzej.
Cosmelan niczego nie leczy, działa doraźnie tj. tylko w czasie jego używania. Po zaprzestaniu używania cosmelanu plamy wracają, bo przyczyna nie została wyleczona. Moje nastawienie nie zahamuje łuszczenia naskórka i działania kwasów, zwykła chemia, dokąd jest czynnik aktywny odbywa się blokowanie procesu tworzenia melaniny.


Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Więc i tak moich wypowiedzi nie sprostujesz, bo ja pisze i pisać bede o swoich odczuciach i doświadczeniach i pewnie komuś kto ma zdrowe pozytywne nastawienie to pomoże.
Co najwyżej wprowadzi w błąd, z tego też powodu prostuję. Pozytywne nastawienie ma każda z nas, kiedy zaczyna zabawę z cosmelanem. Gdybyś jeszcze dodawała do swoich wypowiedzi, że są to subiektywne odczucia, nie mijałabyś się z prawdą, której zaklinanie niestety nic nie zmienia.

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
I troche dziwi mnie Twoje podejście.... bo przecież Ty jeszcze nie skończyłaś kuracji.

A jakież ma to znaczenie, kiedy mamy trzymać się faktów? Skoro jednak chcesz ten temat pociągnąć, to wyjaśnij mi proszę co w moim "podejściu" jest niemile widziane? Zadałam sobie trud zrozumienia działania cosmelanu i biochemii w obszarze naszej skóry, w przeciwnieństwie do Ciebie, która to od prawie trzech lat z błogą nieświadomością codzinnie smaruje się cosmelanem nie próbując nawet dowiedzieć się co będzie jak zaprzestanie go używać. Ja po prostu apeluję o uczciwość i rzetelność w kwestii skuteczności cosmelanu.

W sprawie "polecam" i "nie polecam"... Zawsze punktem wyjścia jest to, czego oczekuje osoba z plamami. My oczekujemy tego, co zapowiada producent cosmelanu czyli skuteczności. "Polecam" bo mi się skóra wygładziła, "polecam" bo mam tylko cienie, nie wiem jak będzie latem, "polecam" bo ... Dlatego piszmy o SKUTECZNOŚCI tzn. plamy zniknęły czy nie zniknęły. Z tego powodu sięgnęłyśmy po cosmelan, jako dodatkowy bonus możemy potraktować pozostałe sprawy, które nota bene uzyskać można znacznie tańszym kosztem.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:47   #2783
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
Madzisia 777- napisz prosze jak rano wyglada twoj makijaz

Myje twarz - woda i mydełko dove( bo bardzo je lubie)
Przecieram hydrolatem różanym(zamiast toniku) smaruje olejkiem różanym( to zamiast kremu nawilżającego) i na to krem z filtrem 50+ ( w tej chwili Iwostin).
Oczy: wodoodporny tusz i czarna kredka.
Usta: czasami tylko błyszczyk a czasami szminka i kontorówka w kolorze malinowym.
Pudru nie używam bo nie potrzebuje.
I to tyle.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:50   #2784
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatku zrobiłabys cosmelan jeszcze raz - gdybyś mogła cofnąc czas oczywiście?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:56   #2785
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Polecam cosmelan i
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:57   #2786
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Masimko Ty mnie wyleczylas z ochoty na perman..Juz mi sie nie chce
Kamilciu sama jeszcze nie wiem na co sie zdecydowac.Na szczescie malo w moich okolicach specjalistow

madziusiu wszystko dobrze napisalas
u mnie sa cienie ! Zapomnialam dodac,ze mimo wszystko tez polecam cos.
Niestety Kwiatuszek ma racje co do powrotu plam jak sie zaprzestanie uzywania cosmelana
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:58
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:59   #2787
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Myje twarz - woda i mydełko dove( bo bardzo je lubie)
Przecieram hydrolatem różanym(zamiast toniku) smaruje olejkiem różanym( to zamiast kremu nawilżającego) i na to krem z filtrem 50+ ( w tej chwili Iwostin).
Oczy: wodoodporny tusz i czarna kredka.
Usta: czasami tylko błyszczyk a czasami szminka i kontorówka w kolorze malinowym.
Pudru nie używam bo nie potrzebuje.
I to tyle.

ale co ze świeceniem po filtrze?
ja kocham moje pudry . róze......( delikatnie sie maluje nie jak wapm)
nie robie nawet kresek przy oku
ale pudry i roze kocham

moja twarz nabiera zycia

mam skore fajna bo jest gruba i tłusta
ale jak mam nie wymalowana czuje sie zle wiem ze to kwestia przyzwyczajenia

ja najbardziej boje sie ze nie podołam z filtrami i ze plamy wroca
ze nie dam sobie rady: filtr podkład puder itp
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-12-04 o 13:03
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 13:02   #2788
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Kwiatku zrobiłabys cosmelan jeszcze raz - gdybyś mogła cofnąc czas oczywiście?
W ubiegłym tygodniu bardzo żałowałam tego, że zrobiłam cosmelan. Maskę zrobiłam 29 dni temu, do dziś niestety pokazać się na ulicy nie mogę. I nie dlatego, że jestem nadwrażliwa na tle swojego wyglądu, nigdy nie miałam z tego powodu większych stresów. Nie wiem jakich kosmetyków teraz mam używać, ponieważ okazało się, że po znakomitej większości zapychają mi się pory i robią się głębokie, ropne krosty. Nie wiem czy na pewno wszystkie plamy mi zniknęły bo nie mam w tej chwili jednolitego koloru twarzy ze względu na różowo-brązowe rany po tych krostach, zapewniam Cię, że jest ich bardzo dużo. Wydaje mi się, że zniknęła przynajmniej ta plama, która była bardzo ciemna i powstała wiele lat temu, po niej pozostał mi cień i z tego bardzo się cieszę. Jestem świadoma tego, że teraz dopiero zacznie się problem ze nalezieniem filtra +50 po którym nie będę się błyszczała, a to trudne. Ponadto każda z nas jednak używa kolorowych kosmetyków, wszystkie jesteśmy na etapie poszukiwania takich, które nie będą destabilizować filtra i nie robią z naszych twarzy masek.
Reasumując, uważam że za wcześnie na uczciwą ocenę.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-12-04 o 13:04
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 13:04   #2789
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masimko Ty mnie wyleczylas z ochoty na perman..Juz mi sie nie chce
Kamilciu sama jeszcze nie wiem na co sie zdecydowac.Na szczescie malo w moich okolicach specjalistow

madziusiu wszystko dobrze napisalas
u mnie sa cienie ! Zapomnialam dodac,ze mimo wszystko tez polecam cos.
Niestety Kwiatuszek ma racje co do powrotu plam jak sie zaprzestanie uzywania cosmelana
Buczuś - w pon. wieczór jade do lekarza- dermatologa estetycznego. wypytam, co mi radzi
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 13:10   #2790
Kasiulanka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
tylko ze te plamki wróca
a skora sie ogolnie oczysciła i jest zdrowsza?
jest dużo zdrowsza i taka promienna.
wiem że wrócą i dlatego cały czas Was czytam, robie listę plusów i minusów i niestety tych drugich narazie na mojej liście jest więcej[/quote]

Jedynusia, to my widzę to forum podobnie podpatrujemy. Mój bilans na cosmelan jest podobny. Też mam cienie stosując różne preparaty i mogąc normalnie funkcjonawać. No cóż poczekam, jak dziewczyny to zlikwidują to ..........cosmelan. Pozdr.
Kasiulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.