Clinique - kolorówka - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 13:14   #1441
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Myslisz, ze w grupie razniej Wciaz sie bije z myslami ale pewnie stanie na "tak", bo gdzie ja w klinikach znajde druga taka dwojke szarosci
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:21   #1442
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Myslisz, ze w grupie razniej Wciaz sie bije z myslami ale pewnie stanie na "tak"
Nie no właśnie bardzo chcę uniknąć zakupów pod wpływem impulsu (choć nie ukrywam, że zakupy na tym wątku zaraźliwe cholernie)
Teraz bede się zastanawiać pewnie póki nie wyjdą (a czuję ze szybko zostaną wykupione).

Contax, też je z zainteresowaniem oglądałam ale czego się spodziewać... nie mam pojęcia
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:29   #1443
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Zrobilam wam kompilacje, co by lepiej widziec kolorki w grupie
#01 Cashew
#02 Black Icicle
#03 Double Plum
#04 Gilded
#05 Graphite
#06 Sage Shimmer
#07 Vintage Wine

#08 Blue Velvet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Eye Defining Duo Shadow & Liner - kolory.JPG (53,5 KB, 144 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:36   #1444
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Contax, też je z zainteresowaniem oglądałam ale czego się spodziewać... nie mam pojęcia

U nas one chyba też powinny być


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zrobilam wam kompilacje, co by lepiej widziec kolorki w grupie
#01 Cashew
#02 Black Icicle
#03 Double Plum
#04 Gilded
#05 Graphite
#06 Sage Shimmer
#07 Vintage Wine


#08 Blue Velvet
Vril, to na pokuszenie

Mnie się podoba 03, 05 i 07
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:38   #1445
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Contax, to dokladnie te same, co mnie ale juz odpuscilam sliwki i winiaki.
Co do blyszczykow, nie mam pojecia jakie sa ale od dlugiego czasu rezyduja na All.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:46   #1446
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Contax, to dokladnie te same, co mnie ale juz odpuscilam sliwki i winiaki.
Co do blyszczykow, nie mam pojecia jakie sa ale od dlugiego czasu rezyduja na All.
Mnie za każdym razem ciągnie do takich odcieni

Dzisiaj będę w Sephorze to zobaczę czy są te błyszczyki Wydaje mi się, że w zeszłym roku były one u nas sprzedawane w zestawach po 3 sztuki.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:47   #1447
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Contax, to dokladnie te same, co mnie ale juz odpuscilam sliwki i winiaki.
Co do blyszczykow, nie mam pojecia jakie sa ale od dlugiego czasu rezyduja na All.
Vril, jak ty to kurcze piknie umiesz wyczarować...normalnie artystka z ciebie!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 13:47   #1448
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Clinique - kolorówka

vril, jako matka chrzestna wątku kusi, że aż.....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:00   #1449
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zrobilam wam kompilacje, co by lepiej widziec kolorki w grupie
#01 Cashew
#02 Black Icicle
#03 Double Plum
#04 Gilded
#05 Graphite
#06 Sage Shimmer
#07 Vintage Wine

#08 Blue Velvet
a czym sie różni 2 i 4, bo u mnie na monitorze niczym
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:02   #1450
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clinique - kolorówka

Jedne są w ciepłej, a drugie w zimnej tonacji
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:05   #1451
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Jedne są w ciepłej, a drugie w zimnej tonacji
czyli 2 chłodna 4 ciepła, tak?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 14:13   #1452
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dla mnie cienie klinikowe (mam dwie paletki) są delikatne. Nie wiem, może trafiłam na takie kolory, ale jak oglądałam inne paletki, to w sumie nie ma czegoś mocniejszego.
Ale wiadomo, co kto lubi Niemniej jednak w moim odczuciu Diora nie przebiją
Kurcze, obawiam się, że w takim razie i dla mnie będą za delikatne A może byś taki strzeliła jakiegoś makeupa made by Clinique na MM

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A na korektor All about Eyes czekam z truskawy - zobaczymy, jak się będzie sprawować
U mnie sprawuje się bez zarzutu, czego i Tobie życzę

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Bo widzisz ten podkład ma fantastyczne zdolności dostosowawcze
Ja jako pierwszy tez miałam własnie 08, był ok, ale jednak bardziej pasuje do kapke opalonej lub po prostu ciemniejszej skóry. Na truskawce własnie kupiłam 02...juz słabo go pamiętam, ale z penością na mnie w żaden róż nie wpadał, wręcz przeciwnie, własnie zabarwienie żółtawe miał. 01 nigdy nie miałam, ale to już chyba skrajnie jasny kolor, bo 02 był juz jasniuteńki. Kiedyś z powodu braków w palecie kupiłam własnie 04. Oczywiście był on kapkę ciemniejszy od 02, ale tez niczego z żółtawego zabarwienia nie stracił. 08 jest dośc ciemny (jak dla mnie) i mimo tego, że fajnie sie dostosuje brakuje w jego przypadku po aplikacji tego rozjaśnienia o ton cery, które ja uwielbiam. Powiem Ci tak, nie wiem czy dadzą Ci próbke 02 w sephorze, bo chyba z tego koloru mało testerów jak i samych produktów mają (pamietam jak i ja poszukiwałam tego testera). 04 chyba w ogóle w PL jest niedostępny. Ale jest jedno wyjście . Mam jeszcze PRM w kolorze 04. Podaj na PW adres a przeslę Ci próbeczkę, ale to dopiero w przyszłym tygodniu, jak dotre wreszcie na pocztę

Pamiętam, że najbardziej pasował mi 02, jakoś tak ewidentnie czynił mnie piękniejszą. 04 tez świetny, ale jak wiadomo....każda skóra lubi co innego.
Ano właśnie, dostosowuje się świetnie Aż się zastanawiam jak to możliwe
Co do próbeczki, to nie pogardzę, a skoro mówisz, że ciężko o nią będzie w Sephorach, to tym bardziej. No chyba, że w międzyczasie jednak wytrzasną mi ten odcień, to dam znać. Ale i tak na razie się z domu nie ruszam.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze odnośnie cieni klinikowych - myślę, że to też będzie zależeć od kolorytu cery.
Wy to w większości chyba bardzo jasne jesteście, nie?
NIe żebym była jakaś ciemna, ale filtrów nie stosuję, czasem się opalam, więc powiedziałabym, że "pyszczek" mam przeciętny, ani jasny ani ciemny. I te wszystkie brązo-szarości klinikowe z moich obu paletek na moich oczach po prostu giną. Owszem, dzięki temu, że cienie są błyszczące i świetliste, fajnie rozświetlają powiekę, widać, że powieka jest czymś pomaziana, ale z kolorem to tak krucho
Czy ktoś potwierdzi bądź zaprzeczy?
Fakt, bladawcem nie jesteś, do tego masz ciemne włosy, więc u Ciebie tym bardziej jasne odcienie giną. Ja może i jestem bledsza i jaśniejszy kolor włosów, ale też delikatnych cieni nie lubię. Tylko, że te Kliniki tak pięknie wyglądają , no....
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:18   #1453
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
czyli 2 chłodna 4 ciepła, tak?
tak mi sie wydaje
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:40   #1454
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

A propos grafitowej dwojki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg #05 Graphite.JPG (25,4 KB, 49 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:03   #1455
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Świetny zestaw.

Ja chyba kapituluję. To kolekcja z 2002 roku, jeśli trafi mi się cień z tego roku to będzie miał niemal 6 lat + jakies 4 na zużycie w moim przypadku.



Bejeweled is Clinique's new Holiday Makeup Collection 2002.
Clqbejeweled.jpg
The Eye Defining Duo Collection comes in a sleek silver case with mirror in shade palettes inspired by jewels. Apply the rich shadow and liner in one to the upper and lower eyeline and crease with the included pointed sponge, then switch to the round tip sponge for shimmery light shadow on the lid and brow bone. Shades to choose from are Cashew, Black Icicle, Sage Shimmer Vintage Wine, Graphite. There's palettes of Lips and Nails too, plus alimited edition Everywhere Glimmer - in a pot of silver and gold shimmer.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:07   #1456
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Nie tak potwornie drogo trójka Forget me Not:

http://www.allegro.pl/item292171671_...ue_gratis.html
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:18   #1457
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Nie tak potwornie drogo trójka Forget me Not:

http://www.allegro.pl/item292171671_...ue_gratis.html
eeee tam, ja juz mam i to w ramach niespodzianki
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:25   #1458
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Mimo kilku argumentow na "nie" i gledzenia, ze nie chce wiecej sliwek zlamalam sie i wzielam dwa zastawy - #03 Double Plum i #05 Graphite. Licze, ze bede w rownie nienagannym stanie jak te poprzednie.
Tylko mnie nie linczujcie, ze padlo mi na mozg i skupuje wszystko jak leci, nawet te dawno wycofane firdygalki
Milosc jest slepa i slepsza.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:52   #1459
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Clinique - kolorówka

a ja się ciągle staram przekonać do teddybearów, jakoś mam wrażenie że są na moich powiekach takie ciepłe, że aż rude (szczególnie ten najciemneijszy, który miałam nadzieję że bedzie zimny), a mi niezbyt do twarzy w takich.... Czy inne posiadaczki tych cieni tez mają takie wrażenie? czy ja mam inne powieki???
powaznie rozważam upłynnnienie ich.... no i mam wrażenie że są jednak mało nasycone...i w ogóle.... :-(
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 15:54   #1460
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Evitka patrzac na av, to ja bym cie chciala w fioletach zobaczyc, rzeczywiscie w czym zimnym, rudy nie bardzo
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:00   #1461
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Są w sumie jasne i delikatne tak. Gothic - ja potwierdzam Ciemne smoky i czeń na oku to nie dla mnie. Klinikowe cienie dają kolor, lekki połysk i są super naturalne.
No i jest to kwestia upodobań - rozumiem , ze dziewczyny, które lubią mocno zaakcentowane oczy mogą czuć niedosyt przy klinikach
Ale tak, jak pisze Mulier ponizej - zapewne triki i sztuczki pozawalają wykrzesać różne opcje z kliników - ja ich nie znam i nie stosuję. No i wybieram raczej jasne zestawy.
No to miło, że potwierdzasz
I też zgadzam się, z tym, że po zastosowaniu odpowiednich trików można uzyskać różne efekty

W każdym razie w związku z ich delikatnością chwilowo dalszych zakupów cieni nie planuję
(ale jaka będzie prawda, to się okaże, hehe)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Bardzo mozliwe, ja jestem jasna i kazdy pastel na mnie widac, a co tu dopiero o brazach mowic.
No tak, a na mnie pasteli w ogole nie widać. Chyba że mówimy o śnieżnej bieli, ale to chyba nie pastel
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kurcze, obawiam się, że w takim razie i dla mnie będą za delikatne A może byś taki strzeliła jakiegoś makeupa made by Clinique na MM
Ostatnio ile razy robię sobie foty, żeby dać na MM, stwierdzam, że to wszystko jest wtórne i malowałam się tak nie raz, więc nie wklejam
Albo zdjęcia nie oddają kolorów...
Albo...
Ale mogę się postarać wkleić tutaj w wątku jakieś oko klinikowe, jak ładnie wyjdzie
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
U mnie sprawuje się bez zarzutu, czego i Tobie życzę
dziękować
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fakt, bladawcem nie jesteś, do tego masz ciemne włosy, więc u Ciebie tym bardziej jasne odcienie giną. Ja może i jestem bledsza i jaśniejszy kolor włosów, ale też delikatnych cieni nie lubię. Tylko, że te Kliniki tak pięknie wyglądają , no....
No własnie
Dlatego mam dwie paletki
Wiesz, na allegro jest sporo takich malutkich paletek - może to jest wyjście? Zanim się kupi pełnowymiarowy produkt, można posprawdzać kolorki na takich malutkich

W sumie dobry pomysł byłby z zamieszczaniem oczu klinikowych, żeby widać bylo, jak cienie wyglądają na powiekach
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:06   #1462
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
mogę się postarać wkleić tutaj w wątku jakieś oko klinikowe, jak ładnie wyjdzie

W sumie dobry pomysł byłby z zamieszczaniem oczu klinikowych, żeby widać bylo, jak cienie wyglądają na powiekach
Do dziela!
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:14   #1463
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Evitka patrzac na av, to ja bym cię chciała w fioletach zobaczyć, rzeczywiście w czym zimnym, rudy nie bardzo
Też mi się wydaje że mi w fioletach dobrze (a mam ciepły typ urody, włosy rudawy brąz, skóra żółtawa, oprócz naczynkowych-różowych policzków...)
fiolety lubię bardzo, ale ciągle szukam odpowiednich. Chciałabym jakąś paletkę gdzie byłby i jasny i ciemny (i średni), żeby mieć czy cieniować. Ale okazuje się że nie jest tak łatwo coś fajnego znaleźć....

mam dwa fajne odcienie z inglota w paletce-jeden ma kolor jak nasze okienko "odpowiedz", taka śliwka perłowa, a drugi jasno-fioletowy -róż, i są naprawdę udane, ale szukam czegoś prawdziwie fioletowego....
Chciałam coś z wyższej półki sobie sprawić, ale jednak wybredna jestem: obczaiłam sephore i dauglasa i nic mojej uwagi szcvzególnie nie złapało....
Chyba ze ktoś miałby coś do polecenia...

W plum seduction fiolet fajny, ale jest tam tez np szary (i jeszcze jakiś drugi , któych i tak bym raczej nie uzywała, więcnie chce całej czwórki kupować...

A powiedz mi czy forget-me-not są matowe, perłowe, czy jakie? i czy zdjęcie z aukcji dobrze oddaje kolor?

I ja też bym chętnie oczka naszych klinikomaniaczek pooglądała w nowych (i nie tylko) nabytkach
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:23   #1464
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Oraz gdzie można taki zdobyć? U nas w Sephorze też jest dostępne?
SisleyS, w Sephorach jest bardzo cienki wybor cieni klinikowych, wiec polecam salon firmowy Clinique w Starym Browarze (stara czesc, na parterze) Tam maja wszystkie kolory cieni (pojedyncze, podwojne, 3 i 4) dostepne w Polsce
Jak kupuje cos Clinique'a albo Estee Lauder to zagladam wlasnie tam, w Sephoro-douglasach wybor jest duuuuzo mniejszy. No, i obsluga tez inna
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:50   #1465
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Evitka jesli szukasz takich intensywnych sliwek, to nie w Forget Me Not. Jest tam tylko jedna ciemniejsza kostka (lekko polyskuje), duzy jasny cien - bez zlamany rozem i mocno blyszczacy roz.
Zajrzyj na pierwsza strone, w drugim poscie sa zdjecia moich palet, jest tam rowniez ta Niezapominajka.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:06   #1466
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje że mi w fioletach dobrze (a mam ciepły typ urody, włosy rudawy brąz, skóra żółtawa, oprócz naczynkowych-różowych policzków...)
fiolety lubię bardzo, ale ciągle szukam odpowiednich. Chciałabym jakąś paletkę gdzie byłby i jasny i ciemny (i średni), żeby mieć czy cieniować. Ale okazuje się że nie jest tak łatwo coś fajnego znaleźć....

mam dwa fajne odcienie z inglota w paletce-jeden ma kolor jak nasze okienko "odpowiedz", taka śliwka perłowa, a drugi jasno-fioletowy -róż, i są naprawdę udane, ale szukam czegoś prawdziwie fioletowego....
Chciałam coś z wyższej półki sobie sprawić, ale jednak wybredna jestem: obczaiłam sephore i dauglasa i nic mojej uwagi szcvzególnie nie złapało....
Chyba ze ktoś miałby coś do polecenia...

W plum seduction fiolet fajny, ale jest tam tez np szary (i jeszcze jakiś drugi , któych i tak bym raczej nie uzywała, więcnie chce całej czwórki kupować...

A powiedz mi czy forget-me-not są matowe, perłowe, czy jakie? i czy zdjęcie z aukcji dobrze oddaje kolor?

I ja też bym chętnie oczka naszych klinikomaniaczek pooglądała w nowych (i nie tylko) nabytkach
Ewo, mamy taki sam typ urody, podobne tęczówki. Podpowiem , że moim ulubionym Klinikiem jest Kitty, testowałaś ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:36   #1467
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No tak, a na mnie pasteli w ogole nie widać. Chyba że mówimy o śnieżnej bieli, ale to chyba nie pastel

Ostatnio ile razy robię sobie foty, żeby dać na MM, stwierdzam, że to wszystko jest wtórne i malowałam się tak nie raz, więc nie wklejam
Albo zdjęcia nie oddają kolorów...
Albo...
Ale mogę się postarać wkleić tutaj w wątku jakieś oko klinikowe, jak ładnie wyjdzie

dziękować

No własnie
Dlatego mam dwie paletki
Wiesz, na allegro jest sporo takich malutkich paletek - może to jest wyjście? Zanim się kupi pełnowymiarowy produkt, można posprawdzać kolorki na takich malutkich

W sumie dobry pomysł byłby z zamieszczaniem oczu klinikowych, żeby widać bylo, jak cienie wyglądają na powiekach
Na mnie pastele może i by było widać, ale źle się w takich makijażach czuję.
A foty mogą być i takie naoczne tylko, nawet tutaj, niekoniecznie na MM
Miniaturki na Allegro jakoś mnie nie kręcą, te zielone opakowania są brzydkie Nie to co czwóreczki czy szósteczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Do dziela!
Właśnie, właśnie. Czekam(y)

EDIT: Czy to jest oryginał http://cgi.ebay.pl/NIB-Clinique-Fres...sid=p1638.m122 I dlaczego on nie ma lusterka?

EDIT2:
Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi..Za sprawą forum kupiłam już 2 maczki i jestem bardzo zadowolona (posy i plum poppy).Chociaż wolę posy.
A można by było liczyć na zdjęcie porównawcze tych dwóch maczków Posy testowałam i mi się podoba, ale Plum Poppy też zachęcająco wygląda.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2008-01-04 o 19:06 Powód: pytanko
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:49   #1468
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Czwórka spicy 80 zł

Maczek peony 80 zł

Trójka creme brulee 70 zł





Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje że mi w fioletach dobrze (a mam ciepły typ urody, włosy rudawy brąz, skóra żółtawa, oprócz naczynkowych-różowych policzków...)
fiolety lubię bardzo, ale ciągle szukam odpowiednich.
Na zdjęciu wyglądasz na fajnie chłodną A szarości stosujesz?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:54   #1469
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

dziewczyny, dzisiaj normalnie zgrzeszyłam, nie dość, że dostałam kolejną paczkę z Truskawy, to zakupiłam sobie kolejne zestawy, jak dolecą, pochwalę się, co i jak

o nawet nie muszę, widzę , że aukcje już wklejone
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:59   #1470
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, dzisiaj normalnie zgrzeszyłam, nie dość, że dostałam kolejną paczkę z Truskawy, to zakupiłam sobie kolejne zestawy, jak dolecą, pochwalę się, co i jak

o nawet nie muszę, widzę , że aukcje już wklejone
O! Gratulacje, piękne kolory. I chyba dokładnie Twoje
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.