Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 21:33   #1351
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Hihi
Ja bym wreszcie chciala zaszalec z zakupami kosmrtycznymi, a nie ciagle tylko uzupelniac zapasy
Ale przyjdzie taki dzień......
oj tak! wyjsc na zakupy z wyznaczona kasa na wydatki przyjdzie taki dzien ze w szale nakupimy pelno rzeczy ktore pozniej okaza sie jednak nam nie potrzebne? przynajmiej ja tak wiecznie mam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:55   #1352
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja raczej jak cos kupuje to cos co mam na mysli juz dluzszy czas Ale i tak zawsze znajdzie sie COS innego dodatkowo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 07:23   #1353
Anielkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Anielkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 112
GG do Anielkaaa
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A ja wczoraj zakupiłam już poraz 3, MF 2000 calorie. Mam nadzieje, że posłuży mi znowu na 8 miesiecy, a nie , jak z allegro, na 2,5 miesiąca..
__________________
Zanim zostałaś poczęta-pragneliśmy Cię,
zanim się urodziłaś-kochaliśmy Cię,
zanim mineęa pierwsza minuta Twojego życia-byliśmy gotowi umrzeć dla Ciebie:TO JEST CUD ŻYCIA!
Taki,ktory pokocha nie "za" lecz "pomimo ze" Będzie mnie kochał dziś bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro..
Anielkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:20   #1354
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja raczej jak cos kupuje to cos co mam na mysli juz dluzszy czas Ale i tak zawsze znajdzie sie COS innego dodatkowo
jak ja kupuje to zawsze mi sie to wydaje potrzebne a pozniej sie okazuje ze to nawet do mnie nie pasuje ale juz sie oduczam takich rzeczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 10:44   #1355
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak ja kupuje to zawsze mi sie to wydaje potrzebne a pozniej sie okazuje ze to nawet do mnie nie pasuje ale juz sie oduczam takich rzeczy
Ja kiedyś tez tak mialam, ale teraz jednak staram sie kupowac nawet nie "zbędne" rzeczy pod katem kolorw i wszystkiego, zeby jednak ich potem uzywac Tak jak napisalam -odkad mieszkam z chlopakiem i przyjaciolmi, mam bardzo ograniczony budżet, ale wiadomo - czasem zaszaleje i kupię coś nadprogramowo hehe
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:39   #1356
Sylwia 2186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie nogi poniosa
Wiadomości: 246
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

ja to pojde na miasto po jedna konkretna rzecz a wracam do domu z kilkoma rzeczami :P hmm..tak juz czasem mam...cos mi sie spodoba i nie moge sie powstrzymac... chociaz ostatnio probuje sie kupowac tylko to co jest mi naprawde potrzebne... trzymam kciuki za sama siebie) aby byc konsekwetna
Sylwia 2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:48   #1357
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja kiedyś tez tak mialam, ale teraz jednak staram sie kupowac nawet nie "zbędne" rzeczy pod katem kolorw i wszystkiego, zeby jednak ich potem uzywac Tak jak napisalam -odkad mieszkam z chlopakiem i przyjaciolmi, mam bardzo ograniczony budżet, ale wiadomo - czasem zaszaleje i kupię coś nadprogramowo hehe
wlasnie!

przygladalam sie dzisiaj dokladnie roznym tuszom i ciekawy jest ten nowy MF i dosc astor artist czy jak mu tak dosc fajne te szczoteczki maja
Cytat:
Napisane przez Sylwia 2186 Pokaż wiadomość
ja to pojde na miasto po jedna konkretna rzecz a wracam do domu z kilkoma rzeczami :P hmm..tak juz czasem mam...cos mi sie spodoba i nie moge sie powstrzymac... chociaz ostatnio probuje sie kupowac tylko to co jest mi naprawde potrzebne... trzymam kciuki za sama siebie) aby byc konsekwetna
dzisiaj mialam isc na poczte a weszlam do 2 sklepow i juz mi sie bluzka i golf podoba! i chyba po bluzke sie wroce w poniedzialek, a golfu mam nadzieje ze juz nie bedzie bo w innym razie bedzie strasznie kusil!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 03:03   #1358
aprilla86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 106
GG do aprilla86
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Najlepszym moim zdaniem jest tusz Mayballine 2000 calorie.
Jest swietny polecam...
__________________
.....żyj tak, jakby każdy Twój dzień miałby być ostatni...



aprilla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 03:07   #1359
aprilla86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 106
GG do aprilla86
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia 2186 Pokaż wiadomość
ja to pojde na miasto po jedna konkretna rzecz a wracam do domu z kilkoma rzeczami :P hmm..tak juz czasem mam...cos mi sie spodoba i nie moge sie powstrzymac... chociaz ostatnio probuje sie kupowac tylko to co jest mi naprawde potrzebne... trzymam kciuki za sama siebie) aby byc konsekwetna


Tez tak mialam swojego czasu ale sie oduczylam bo jak tak dalej by bylo to bym zbankrutowala. Teraz tylko kupuje te naprwade niezbedne rzeczy....wiadomo czasem zdarzaja sie wpadki zakupowe....ale od kad przegladam wizaz jest to juz rzadsze....dzieki wiazaznki
__________________
.....żyj tak, jakby każdy Twój dzień miałby być ostatni...



aprilla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 07:29   #1360
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez aprilla86 Pokaż wiadomość
Najlepszym moim zdaniem jest tusz Mayballine 2000 calorie.
Jest swietny polecam...
MC chyba Ale tusz rzeczywiście dobry, chociaż ja ostatnio kupiłam go w zestawie promocyjnym (2 tusze w cenie jednego) i trafił mi się jakiś taki niefajny. Nie mogę go rozprowadzić tą szczoteczką, która jest w zestawie orginalnym... ale na szczęście trzymam na czarną godzinę szczoteczkę od MastrepiecaMax'a- gdyby nie to to już dawno poszedłby do kosza.
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"

Edytowane przez deMitia
Czas edycji: 2009-02-01 o 07:31
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 11:41   #1361
joancz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

hej,

moim ulubionym tuszem do rzęs był More Lashes Max Factora. Kiedy kupiłam go kilka lat temu byłam zachwycona. Dawał efekt bardzo gęstych, wydłużonych, nie posklejanych NATURALNYCH rzęs. Nie wyglądały w ogóle jak wytuszowane. Z czasem jakość tego tuszu spadła dramatycznie. Nawet zakup za granicą nie pomógł. Teraz chyba go wycofują. Proszę o odpowiedz czy któraś z Was może polecić tusz którty dawałby podobny efekt. Bo ja szukam i nie znajduję...
joancz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 18:42   #1362
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja chyba wrócę do tuszu z Lycrą Astor. Mimo, że lubie np. tusze Maybelline (obecnie mam pogrubiający), to jednak nie dawał efektu tak ładnie wymodelowanych rzęs jak ten Astor.

Trochę zawiodlam się też na Bourjois Volume Glamour (tym pogrubiającym) - mam w wersji mini, w kolorze granatowym. Myślałam, że będzie dawał bardziej wyrazisty efekt...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:53   #1363
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez aprilla86 Pokaż wiadomość
Najlepszym moim zdaniem jest tusz Mayballine 2000 calorie.
Jest swietny polecam...
MF 2000calorie
Ja się zawiodłam na tym tuszu - grudki i obsypywanie się..może miałam jakiś felerny (patrząc po opiniach).
Najbardziej lubię Maybelline Volum' Express Turbo Boost bo ideału nie znalazłam niestety jeszcze..
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 23:06   #1364
Aliene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Anielkaaa Pokaż wiadomość
A ja wczoraj zakupiłam już poraz 3, MF 2000 calorie. Mam nadzieje, że posłuży mi znowu na 8 miesiecy, a nie , jak z allegro, na 2,5 miesiąca..
Anielkaaa nie licz na to . Miałam dziesiątki tuszy i każdy z nich wysycha właśnie po ok 3 miesiącach . Dłużej żaden mi nie służył. Nie ma cudów . Podobno można "odswieżyć" tusz płynem miceralnym . Ale to na krótką metę .
A odnosnie tematu- na dziś polecam tusz Clinic Long Pretty Lashes- uzywam od miesiąca - pięknie wydłuża i rozdziela , jak na razie jestem bardzo zadowolona

Aliene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 23:17   #1365
aprilla86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 106
GG do aprilla86
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

mk 2000
__________________
.....żyj tak, jakby każdy Twój dzień miałby być ostatni...



aprilla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 00:10   #1366
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez madlink Pokaż wiadomość
...nie wyrwiesz sobie rzęs ale znajoma mówiła mi o lasce,która użyła zalotki po umalowaniu i zaschnięciu tuszu,no i co? Złamała sobie kilka rzęs.No ale to już bezmyślność
Ja czasem używam zalotki,ale jeśli masz fajnie podkręcone rzęsy to respect i zalotka ci nie potrzebna
Co do Maxa to kup bo warto.
Jeżeli to do mnie rada to ja tusz Masterpiece MAX już dawno użyłam Wersję zwykłą również

Zresztą ilu tuszy ja nie używałam Przecież jestem byłą tuszoholiczką

Jednak znalazłam coś duuużo lepszego bo MAX niestety był nietrwałym tuszem. Ja wymagam trwałości minimum 12h.
Lancome Fatale nie dość, że trzyma się jeszcze dłużej to potrafi jeszcze bardziej spektakularny efekt


Ostatnio testowałam Estee Lauder Sumptuous Mascara- ładna, mocna czerń, nawet nie skleja, można nakładać warstwami, ale nie pogrubia mocno i niestety nie daje efektu gładkich rzęs... to mnie nie inetresuje
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 06:23   #1367
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

u mnie ostatnio telescopica przebił glam eyes lash flirt
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 07:41   #1368
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A ja wciaż jestem napalona na MF False Lash Effect Czekam tylko na wypłatkę hiehie
Czyżbym zaczynala być tuszuholiczką?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 08:02   #1369
Anielkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Anielkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 112
GG do Anielkaaa
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Aliene Pokaż wiadomość
Anielkaaa nie licz na to . Miałam dziesiątki tuszy i każdy z nich wysycha właśnie po ok 3 miesiącach . Dłużej żaden mi nie służył. Nie ma cudów . Podobno można "odswieżyć" tusz płynem miceralnym . Ale to na krótką metę .
A odnosnie tematu- na dziś polecam tusz Clinic Long Pretty Lashes- uzywam od miesiąca - pięknie wydłuża i rozdziela , jak na razie jestem bardzo zadowolona
niekoniecznie, bo mój pierwszy MF 2000 miałam 8 miesiecy
__________________
Zanim zostałaś poczęta-pragneliśmy Cię,
zanim się urodziłaś-kochaliśmy Cię,
zanim mineęa pierwsza minuta Twojego życia-byliśmy gotowi umrzeć dla Ciebie:TO JEST CUD ŻYCIA!
Taki,ktory pokocha nie "za" lecz "pomimo ze" Będzie mnie kochał dziś bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro..
Anielkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 08:05   #1370
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

To jakis dziwny przypadek, az ciezko uwierzyc

Zarowno ja jak i inne dziewczyny pisaly ze ten tusz wytrzymuje zazwyczaj 3 miesiace a nawet czasem tylko miesiac. A tu bach! 8 miesiecy! Aż dziwne
Mi jak on miesiac wytrzymywal to juz bylo cos
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:09   #1371
madlink
Raczkowanie
 
Avatar madlink
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Stevenage
Wiadomości: 65
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

SiSleys ja nie mówiłam o Masterpiece Max,choc też go lubie.Ja mowie o nowym tuszu Max Factora False Lash Effect.Który jest teraz moim number 1.I choc pisze, że nadaje naturalny wygląd rzęs, to moim zdaniem tak nie jest.Raczej robi fajne "firanki" jak to ujęła ImmolationAle przy tym szczoteczka fajnie je rozdziela.

Edytowane przez madlink
Czas edycji: 2009-02-02 o 11:11
madlink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:41   #1372
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez madlink Pokaż wiadomość
SiSleys ja nie mówiłam o Masterpiece Max,choc też go lubie.Ja mowie o nowym tuszu Max Factora False Lash Effect.Który jest teraz moim number 1.I choc pisze, że nadaje naturalny wygląd rzęs, to moim zdaniem tak nie jest.Raczej robi fajne "firanki" jak to ujęła ImmolationAle przy tym szczoteczka fajnie je rozdziela.
Tak myślałam, że coś źle się zrozumiałyśmy

Ja raczej wstrzymam się z kupnem ale chętnie poczytam o Waszych opiniach no i jakieś foto któraś mogłaby dać z tymi pięknymi rzęsiskami
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:45   #1373
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Immo...cos tam do Ciebie sie tyczy moja odpowiedz od poczatku kiedy jeste m na wizazu jestes niezbyt mila wiec ja robie to samo..otoz bardzo rozbawitek w ktorym zapytalam o sztuke malowania MF a jakos na tym watku to opisalas.....oprocz tego pytasz jak sie malowac Fatalem...chyba cos jest tu nie tak ale jak juz niejedni pisza ze nie warto zwracac na Ciebie uwage i ze grzecznosc i wyrozumialosc na wizazu jest juz znikoma...wiec jezeli masz malo cierpliwosci do poczatkujacych to zachowaj swoje uwagi dla siebie i naucz sie kultruy.....dziekuje
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:47   #1374
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Immo...cos tam do Ciebie sie tyczy moja odpowiedz od poczatku kiedy jeste m na wizazu jestes niezbyt mila wiec ja robie to samo..otoz bardzo rozbawitek w ktorym zapytalam o sztuke malowania MF a jakos na tym watku to opisalas.....oprocz tego pytasz jak sie malowac Fatalem...chyba cos jest tu nie tak ale jak juz niejedni pisza ze nie warto zwracac na Ciebie uwage i ze grzecznosc i wyrozumialosc na wizazu jest juz znikoma...wiec jezeli masz malo cierpliwosci do poczatkujacych to zachowaj swoje uwagi dla siebie i naucz sie kultruy.....dziekuje
Ale do kogo to jest skierowane?


EDIT:
Aaaaa już wiem

Do Immolation. No to tłumacz się kochana... myślałam, że o mnie chodzi
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-02-02 o 12:54
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:36   #1375
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Anielkaaa Pokaż wiadomość
A ja wczoraj zakupiłam już poraz 3, MF 2000 calorie. Mam nadzieje, że posłuży mi znowu na 8 miesiecy, a nie , jak z allegro, na 2,5 miesiąca..
Troche mnie tym zmartwiłaś, bo - zadowolona z MF 2000 kupionego na promocji, miałam ochotę na Masterpiece, ale własnie z allegro, bo...cena czyni cuda.
Co do 2000 calorie, jest to najlepszy tusz jakiego używałam. Mówię o tych ze średniej półki - avon, oriflame, miss sporty, ich wspólną wadą było kruszenie się, robienie "pandy" pod okiem
MF 2000 wytrzymuje nawet drzemkę w stanie nienaruszonym. Może inne tusze wydłużają/ pogrubiają w sposób bardziej spektakularny (a mam dość krótkie rzęsy) ale 50 zł to górna granica tego, ile mogę wydać na tusz
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:24   #1376
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Immo...cos tam do Ciebie sie tyczy moja odpowiedz od poczatku kiedy jeste m na wizazu jestes niezbyt mila wiec ja robie to samo..otoz bardzo rozbawitek w ktorym zapytalam o sztuke malowania MF a jakos na tym watku to opisalas.....oprocz tego pytasz jak sie malowac Fatalem...chyba cos jest tu nie tak ale jak juz niejedni pisza ze nie warto zwracac na Ciebie uwage i ze grzecznosc i wyrozumialosc na wizazu jest juz znikoma...wiec jezeli masz malo cierpliwosci do poczatkujacych to zachowaj swoje uwagi dla siebie i naucz sie kultruy.....dziekuje
Wybacz kochana, ale wyskoczyłaś teraz jak "Filip z konopii" i kompletnie nie wiem o co Ci chodzi Bardzo sie zdziwilam czytając Twojego posta i rawdę mowiac, pierwszy raz spotkalam sie z nietolerancja ze strony innej osoby
Ja tutaj mam bardzo dobrte kontaklty z innymi dziewczynami, wymieniamy sie doswiadczeniami i poglądami na rozne tematy.
O sposob malowania sie Fatalem pytalam, bo ma on dosyć specyficzną szczoteczkę i jak pewnie zauwazylas, bardzo duzo dziewczyn pytalo sie o sposob malowanioa sie tym grzebykiem.
Ja natomiast opisalam SWOJ sposob malowania MF Mastepriece MAX poniewaz uzywam go od dlugiego czasu, a poza tym ma on tradycyjną szoczteczke (co prawda gumową) i calkiem inaczej sie taka maluje niz grzebykiem.

Nikt mi poza tym nigdy nie napisal, ze jestem niemila czy cos w tym stylu.
Wręcz przeciwnie - duzo dziewczyn pisze do mnie na PW i pyta o rozne rzeczy, ja m odpisuje i zawsze dostaje komentarze ze jestem mila i sympatyczna bo pomagam itd.
Po prostu napisalam jak jest.
Wiec na prawde nie rozumiem skąd i na jakich podstawach napisalas tego popsta
Pozdrawiam
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:49   #1377
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

wiec chetnie Ci to udowodnie KOCHANA wiec sobie przypomnij;p
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277384
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:04   #1378
anusia243
Przyczajenie
 
Avatar anusia243
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 9
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

moim zdaniem najlepszy tusz to astor volume artist
anusia243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:57   #1379
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez anusia243 Pokaż wiadomość
moim zdaniem najlepszy tusz to astor volume artist
Też go miałam
Pamiętam, że całkiem fajny efekt mi wyszedł (może znajdę zdjęcie to wkleję).

Ładnie pogrubiał rzęsy bez zbytniego sklejania. Ale u mnie kruszył się po 1h!

Jak u Ciebie jest z jego trwałością?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:22   #1380
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

I na podstawie tego twierdzuisz ze jestem niemila? Wybacz, ale ja to napisalam z przymruzeniem oka, bardziej zeby bylo wesolo A jak ktoś sie nie zna na zartach i obraza sie za byle co, to juz nie moja wina.
Ja nie jestem fochaczem i czesto zartuje. I tyle na ten temat
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.