okres po ciazy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 13:05   #1
kash
Przyczajenie
 
Avatar kash
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: london
Wiadomości: 26
Exclamation

okres po ciazy


jestem mama 13 tygodniowego maluszka i chcialbym sie dowiedziec kiedy powinnien pojawic mi sie okres. 8 tygodni zaczelam sie zabezpieczac przed ciaza jako ze karmie piersia polecono mi micropigulk i po tygodniu zazywania mialam okres a czekam juz 6 tygodni i nic...z gory dziekuje za pomoc
kash
kash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 20:44   #2
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: okres po ciazy

cięzko powiedzieć. ale może to dlatego, że po prostu jeszcze karmisz a przy pigułkach pierwsze 3 miesiące mogą krwawienia się nie pojawiać. mi się wydaje, że nie masz się czym martwić, ale specjalistką w sprawach pociążowych nie jestem
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 00:09   #3
ania2716
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: okres po ciazy

jeśli karmisz piersią miesiączka może pojawić się nawet po kilku miesiącach, nie jest o nic niepokojacego, osobiście sama dostałam regularne krwawienia 4 miesiące po porodzie
ania2716 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 07:07   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: okres po ciazy

Karmienie piersia zazwyczaj opoznia okres ale ty bierzesz pigulki wiec krwawienie powinno byc w miare regularne ,w sumie jestes chwile po porodzie i zayciu pigulek wiec polecam wizyte u doktora,czy na ulotce jest cos wyjasnione ?

nie znma sie na micropigulkach ale pewnie maja dzialac jak klasyczne po ktorych okres powinien wystapic.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:30   #5
kash
Przyczajenie
 
Avatar kash
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: london
Wiadomości: 26
Dot.: okres po ciazy

dziekuje za odpowiedzi....tak na wszelki wypadek zrobilam dzis test ciazowy i wszystko ok nie jestem znow w ciazy ale do lekarza jutro pojde
__________________
...Zyj tak jakby jutra mialo nie byc...
kash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:18   #6
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: okres po ciazy

ja odswierzam watek bo nie chce zakladac nowego ja mam pytanie odnosnie okresu po porodzie

jestem 4,5 mc po porodzie i od okolo mc praktycznie nie karmie juz corki naturalnie tylko sztucznie moje mleko dostaje raz dziennie... i od kilku dni plamie.. nie wiem czy to moze byc okres po porodzie? inni pisza ze ma sie normalnie obfity i nie wiem teraz...

dodam ze nie mialam zadnych boli brzucha ktore mialam pred zajsciem ciaze natomiast chodz na slodkie i obzarstwo przedokresowe bylo jak najbardiej i czasem czulam dziwnie sie tak przedokresowo nawet waga mi skoczyla 2 kg jak to bylo przed ciaza ale nie wiem czy pierwszy okres moze byc jako plamienia kilku dniowe???
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.