Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 21:55   #2341
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

O to się cieszę Do mnie już leciały paczki z Tru i na razie (odpukać) nic nie złapali, ale myślałam, że coś się zmieniło Hehe, gadałam z TŻ i powiedział że skoro takie fajne promocje to żebym sobie od niego coś kupiła Cooo byyy tuuu wyyyybraaać? Kusi mnie biała kredka Lancome, do wewnętrznej dolnej powieki, ale nie wiem, czy nie podrażni, czy będzie wytrzymała...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:02   #2342
Kareczka
Raczkowanie
 
Avatar Kareczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 131
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Kusi mnie biała kredka Lancome, do wewnętrznej dolnej powieki, ale nie wiem, czy nie podrażni, czy będzie wytrzymała...
tez sie nad nia zastanawiam, uzywam bialej kredki na codzien wlasnie do dolnej powieki, mam Mary Kay niesmiertelna juz chyba z 6 lat i konca jej nie widac, wiec po co mi ta
Kareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:17   #2343
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
No właśnie...dziwny...nie miałam jeszcze takiego Ostatnio "mam na tapecie" Shiseido, ale człowiek cały czas poszukuje doskonałości. W tym YSL to chyba najbardziej pociąga cena przystepna na Truskawie, bo w sklepie to naprawde przesada - 330 zł za podkład
też mam wrażenie że to ta cene nas oszałamia...
tak bym w sumie żadnego podkładu nie kupowała ( wczoraj kupiłam w sephorze diorskina ) - a tak to go potrzebuję; choć wcale nie jestem przekonana czy on jest lepszy od takiego superalanced`a ...
ale wiem że i tak go kupię
przed chwilą zmywałam twarz - podkładu za dużo sie nie zmyło, choć generalnie go mało położyłam bo i próbka mała z porami ok - nie były widoczne po 1 poprawce w ciągu dnia;

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Mamy przeznaczone do tego specjalne pokoje z klimatyzacją i odpowiednim oświetleniem

i alarmem

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to biorę

Dzięki dzisiejszej wizycie w Douglasie zredukowałam swoje wczorajsze zamówienia i 2 anulowałam
Zrezygnowałam z pomadki Clarins Strawberry - zwykła, bezpłciowa i z jednego toniku Borghese, bo kliknęłam 2
Wiem dlaczego trzeba go wylać na rączkę i posmarować twarzyczkę. Najpierw jednak nalezy do dobrze wstrząsnąć ponieważ na dnie coś osiada - jakieś minerały. On jest na bazie minerałów i gdybyśmy tylko na wacik go wylewały, to to coś zostawało by na waciuku, a ma iść na twarz Zapach charakterystyczny dla całej tej linii - może nie wszystkim pasować - identyczny jak maseczka błotna

Co do kremu z wit. C (242 zł ) to Pani powiedziała, ze jest bardzo dobry, ma stabilną wit.C, nie zawiera wody i nalezy go stosować najlepiej wieczorem. Posobno jest podobny w dotyku do silikonu i używany rano niestety nie nadaje się pod makijaż

Podkłady YSL były jakieś dziwne. Były tylko 3 kolory. Dziwne nalepki na dwóch testerach nalepki o numerach 2,2, a kolory różne Nie rozeznałam się w nich, a wracałam z ciężkiego spotkania i nawet nie miałam już siły, żeby męczyć dziewczyny o te kolory. Maźnęłam sobie po łapie numer 2 i był jaśniutki jak chanel 20 lub jeszcze jeśniejszy na moje oko. Krycie leciutkie, ale co prawda i u nich to wszystko takie roztopione, że szkoda gadać. Zapach też już nie dzisiejszy tego podkładu był.

Dzisiaj tak jak wyczekiwałam jeszcze rano dostałam swoją pakę z UC z żelami Borghese, pędzlem Bare Escentuals i Euphorią Spring.

Żel Borghese ma zapach identyczny jak to błoto i jako żel chyba nie przeżyje tej mocy zapachu Ale jeszcze zobaczę jak będzie pachniał w połączeniu z wodą

Pędzelek BE - jest ciutke większy od tych z EDM, ale włosie nieco inne, jakby jeszcze przyjemniejsze i lepiej się układa, tzn. jakby bardziej "plastyczny" mniej zbity w zwartą całość

Euphoria - niestety nie moja bajka Wyczuwam jakąś nutę przewodnią, która była chyba w Lancome Miracle, które też mi nie podeszły

To tyle mojego wywodu Czas chyba pójść zapłacić za wczorajsze zakupy
no ależ nam tu wywód zrobiłaś
a ten krem pod oczy jakoś pachniał?
a dowiedziałaś się jeszcze czegoś więcej co ten tonik zrobi z naszymi twarzami??
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:23   #2344
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Ale mi ochoty narobiłyscie na ten kremik, niech juz przyleci
Jeśli nie będę wyglądać przynajmniej 5 lat młodziej będę rozczarowana
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:25   #2345
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

no ależ nam tu wywód zrobiłaś
a ten krem pod oczy jakoś pachniał?
a dowiedziałaś się jeszcze czegoś więcej co ten tonik zrobi z naszymi twarzami??
Ten tonik ma dostarczać niezbędnych pierwiastów mineralnych buźce coś jak ta maska błotna
Kremu pod oczy testera nie było, a babka nie otworzyła. Podejrzewam, że powinien być zresztą i tak zalakowany otwór ze względu na wit C
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:34   #2346
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

O co chodzi 3*Borghese?
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:49   #2347
magixxx
Zadomowienie
 
Avatar magixxx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 058
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Warszawa takimi kwotami się nie interesuje Mi warszawiacy puszczają nawet paki za ponad 200zł Raz złapali tylko taka za grubo ponad 300zł

Przyznaj, jak to sobie załatwiłaś
magixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 22:52   #2348
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez magdamat Pokaż wiadomość
O co chodzi 3*Borghese?
Krem + krem pod oczy + tonik

Idę spać bo sie jeszcze na coś podkuszę
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:59   #2349
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

znacie ten zapach Lancoma??
http://pl.strawberrynet.com/perfume/...037/?CatgId=76
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 23:00   #2350
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez magixxx Pokaż wiadomość
Przyznaj, jak to sobie załatwiłaś
urok osobisty
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 23:07   #2351
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Znacie, przedwczoraj wąchałam go w Superpharmie (chyba 80zł), kojarzył mi się bardzo z Diamonds Intense Armaniego.

chociaż właśnie sprawdziłam i mają inne nuty zapachowe
__________________
Black is the new black.

Edytowane przez frenka
Czas edycji: 2009-12-29 o 23:12
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 01:18   #2352
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dzis ogladalam ten nowy wizazowy cud w postaci podkladu YSL. Wycofuja go juz z Sephory i Douglasa. Testowalam odcien nr 2. Dla bardzo jasnych cer bedzie za ciemny.

Pochwale sie, ze zakupilam dzis 5-tki Diora Smoky Crystal. SLiczne, tylko ten roz na samym srodku psuje mi oglad. Szarpnelam sie tez na ten zolty puder Clinique. Ciekawe czy rzeczywiscie zmniejsza zaczerwienienia .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-12-30 o 01:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 06:01   #2353
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

sluchajcie jaki numer
jak rzucili nowe promocje to zrobilam 2 zamowienia - w jednym krem pod oczyska, kredka i cienie YSL.
w drugim zapasowy krem pod oczyska tonik i szminka clarins.
zaplacilam za pierwsze, nad tym z tonikiem i zapasowym kremem ciagle dumalam.
ale truskawa rozwiala moje watpliwosci, zdecydowala za mnie, ze tego potrzebuje i teraz to juz musze za to zaplacic, bo... dostalam @ z SS na to zamowienie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 08:55   #2354
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Kochane!
Robię zakupy od 2 lat na Truskawie, oczywiście nie na taka skale jak Wy . Jakieś marne 30 paczuszek I mam do Was Znawczynie prośbę o radę: otóż na te 30 paczek po raz pierwszy odebrałam wczoraj zmówienie kompletnie zniszczone, Shimmer Diora w wiórach a perfumy wylane. Napisałam do Truskawy po polsku @, dodałam zdjęcia itd. Czy jest szansa, ze zwrócą koszt zniszczonych kosmetyków ?? jak tak to ile im czasu zajmuje zwrot ? i po jakim czasie odpisują na @, napisałam wczoraj wieczorem i już się niecierpliwie, a czy lepiej napisać po angielsku
Pozdrawiam ciepło
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 09:03   #2355
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Kochane!
Robię zakupy od 2 lat na Truskawie, oczywiście nie na taka skale jak Wy . Jakieś marne 30 paczuszek I mam do Was Znawczynie prośbę o radę: otóż na te 30 paczek po raz pierwszy odebrałam wczoraj zmówienie kompletnie zniszczone, Shimmer Diora w wiórach a perfumy wylane. Napisałam do Truskawy po polsku @, dodałam zdjęcia itd. Czy jest szansa, ze zwrócą koszt zniszczonych kosmetyków ?? jak tak to ile im czasu zajmuje zwrot ? i po jakim czasie odpisują na @, napisałam wczoraj wieczorem i już się niecierpliwie, a czy lepiej napisać po angielsku
Pozdrawiam ciepło
ja zawsze pisze po angielsku do nich
mysle, ze powinni zwrocic kase za zniszczone kosmetyki bez problemu [pozadany przez wszystkie truskawkomaniaczki shimmer diora w wiorach masakra...]
zwrot zajmuje im zwykle jak w przypadku vatu ok 2 tygodnie.
na maila odpisuja roznie. jak Ci do wieczora nie odpisza to wyslij jeszcze raz po angielsku
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 09:13   #2356
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testuję własnie podkład YSL.
04 jest wg mnie bardzo jasny - musze zrezygnować z zamówienia. Na pewno jest o ton jaśniejszy od 05 Clinique. Jest przy tym gęsty i nie dostosowuje sie kolorem do skóry.
Najlepszy dla mnie jest 05 i mimo że ma w nazwie peach nie "zalatuje" pomarańczą - jest to średni, ciepły beż. Potestuję jutro w świetle dziennym i jesli będzie OK, chyba ten właśnie wezmę.
Konsystencja gęstego kremu, u mnie nie podkreśla porów, ale chyba nie będzie zbyt wydajny, bo to najgęściejszy podkład jaki miałam. Na zime może być fajny, ale na lato wg mnie nie bardzo - mam wrazenie jakbym miała na twarzy maseczkę
Aha, Pani w Douglasie stwierdziła że absolutnie nie nadaje się do cery mieszanej tylko do bardzo suchej - ale chyba jej nie posłucham
i co i co?
nie nadaje sie do cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez Kareczka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaa, powiedzialam mezowi zeby mi zablokowal wizaz i truskawe .
Zastanawiam sie nad ta emulsja http://pl.strawberrynet.com/skincare...145/?CatgId=80
slyszlalyscie cos o niej? to taki jakby krem?
ciekawe

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to biorę

Dzięki dzisiejszej wizycie w Douglasie zredukowałam swoje wczorajsze zamówienia i 2 anulowałam

Podkłady YSL były jakieś dziwne. Były tylko 3 kolory. Dziwne nalepki na dwóch testerach nalepki o numerach 2,2, a kolory różne Nie rozeznałam się w nich, a wracałam z ciężkiego spotkania i nawet nie miałam już siły, żeby męczyć dziewczyny o te kolory. Maźnęłam sobie po łapie numer 2 i był jaśniutki jak chanel 20 lub jeszcze jeśniejszy na moje oko. Krycie leciutkie, ale co prawda i u nich to wszystko takie roztopione, że szkoda gadać. Zapach też już nie dzisiejszy tego podkładu był.

Dzisiaj tak jak wyczekiwałam jeszcze rano dostałam swoją pakę z UC z żelami Borghese, pędzlem Bare Escentuals i Euphorią Spring.

Żel Borghese ma zapach identyczny jak to błoto i jako żel chyba nie przeżyje tej mocy zapachu Ale jeszcze zobaczę jak będzie pachniał w połączeniu z wodą

Pędzelek BE - jest ciutke większy od tych z EDM, ale włosie nieco inne, jakby jeszcze przyjemniejsze i lepiej się układa, tzn. jakby bardziej "plastyczny" mniej zbity w zwartą całość

Euphoria - niestety nie moja bajka Wyczuwam jakąś nutę przewodnią, która była chyba w Lancome Miracle, które też mi nie podeszły
fajnie dzięki!!!
i jak ten pędzelek polecasz?


Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
...gadałam z TŻ i powiedział że skoro takie fajne promocje to żebym sobie od niego coś kupiła Cooo byyy tuuu wyyyybraaać? Kusi mnie biała kredka Lancome, do wewnętrznej dolnej powieki, ale nie wiem, czy nie podrażni, czy będzie wytrzymała...
juz zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Napisałam do Truskawy po polsku @, dodałam zdjęcia itd. Czy jest szansa, ze zwrócą koszt zniszczonych kosmetyków ?? jak tak to ile im czasu zajmuje zwrot ? i po jakim czasie odpisują na @, napisałam wczoraj wieczorem i już się niecierpliwie, a czy lepiej napisać po angielsku
Pozdrawiam ciepło
od razu smaruj po angielsku - zaraz dostaniesz maila ze nie maja tłumacza i że szybciej bedzie jak napiszesz po angielsku...

pozdrawiam i powodzenia!

a ja sie napaliłam na ten YSL tak ze mi się dziś śnił
i jeszcze myślę o tych podkładach kanebo....
jestem chora - moja siostra chce mi zabrać kartę ;(
za te zakupy mogłabym kupic sobie lampę do aparatu jaka ja durna jestem!
__________________


Edytowane przez st_ella
Czas edycji: 2009-12-30 o 09:14
st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 09:31   #2357
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16139396]Dzis ogladalam ten nowy wizazowy cud w postaci podkladu YSL. Wycofuja go juz z Sephory i Douglasa. Testowalam odcien nr 2. Dla bardzo jasnych cer bedzie za ciemny.

Pochwale sie, ze zakupilam dzis 5-tki Diora Smoky Crystal. SLiczne, tylko ten roz na samym srodku psuje mi oglad. Szarpnelam sie tez na ten zolty puder Clinique. Ciekawe czy rzeczywiscie zmniejsza zaczerwienienia .[/QUOTE]

Jestem bardzo jego ciekawa Musisz nam o nim zdać relację jak poużywasz

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
sluchajcie jaki numer
jak rzucili nowe promocje to zrobilam 2 zamowienia - w jednym krem pod oczyska, kredka i cienie YSL.
w drugim zapasowy krem pod oczyska tonik i szminka clarins.
zaplacilam za pierwsze, nad tym z tonikiem i zapasowym kremem ciagle dumalam.
ale truskawa rozwiala moje watpliwosci, zdecydowala za mnie, ze tego potrzebuje i teraz to juz musze za to zaplacic, bo... dostalam @ z SS na to zamowienie
Coś im chyba organizacja szwankuje Ja wczoraj anulowałam 3 zamówienia, a dzisiaj patrzę jest odpowiedź od Rosalki, że zrobią refund za jedno zamówienie Już jej odpisałam, że to błąd, ale jaki śmieszny Czy oni tam już świętują nowy rok

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Kochane!
Robię zakupy od 2 lat na Truskawie, oczywiście nie na taka skale jak Wy . Jakieś marne 30 paczuszek I mam do Was Znawczynie prośbę o radę: otóż na te 30 paczek po raz pierwszy odebrałam wczoraj zmówienie kompletnie zniszczone, Shimmer Diora w wiórach a perfumy wylane. Napisałam do Truskawy po polsku @, dodałam zdjęcia itd. Czy jest szansa, ze zwrócą koszt zniszczonych kosmetyków ?? jak tak to ile im czasu zajmuje zwrot ? i po jakim czasie odpisują na @, napisałam wczoraj wieczorem i już się niecierpliwie, a czy lepiej napisać po angielsku
Pozdrawiam ciepło
Zwrócą, nie martw się

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
fajnie dzięki!!!
i jak ten pędzelek polecasz?
Podoba mi się, a testować będę go dzisiaj
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 09:33   #2358
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziś kolejny dzień testu podkładu ysl
zużyłam do końca próbkę 02 - jako że była bardzo mała to i skromnie się umaziałam i ponownie piszę swe refleksje
1. jak smarowałam miałam wrażenie że od razu wchłania się w skórę jak krem i że go nic nie zostaje
2. któraś pisała o skrobi ziemniaczanej i coś w tym jest - jak sie go kładzie to ma taki jaky hamulec ...
3. mam jednak wrażenie że krycie słabe

ale

4. jak już nałożyłam puder, pomalowałam oczy, rzęsy i luknęłam ponownie to jednak co tam miał zakryć to zakrył
5. buzia jednolita w ładnym kolorze
6. lekkość!! naprawde jest takie dziwne uczucie jakby sie nic nie miało, a jeśli jużto coś co skórze pomaga i robi jej dobrze - żadnej maski, żadnego nadmiaru - miło;
7. skóra faktycznie nie wygląda na zmęczoną
8. bardzo odpowiada mi kolort - taki szlachetnie jasny beż żadnego wpadania z żółty, pomarańczowy anie różowy

reasumując
za 300 zł bym go nie kupiła
za 150 też bym go chyba nie kupiła
jako że wychodzi mi za 103 to chyba go kupię normalnie z ciekawości, z tego że to ysl, że ma pędzlek i że będę miałą coś co jest takie drogie ( srokowatość rządzi mną)
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 09:37   #2359
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czy ten podkład YSL 05 jest jaśniejszy od 04??????
I jakie wrażenia po testach? Ktoś miał go na sobie cały dzień?
Czy 05 jest bardziej pomarańczowy od 04?
Według mnie tak jak napisała lola 5 jest jaśniejszy od 4(na mojej jasnej skórze dużo bardziej) i ja ewidentnie widziałam tam brzoskwinię.
I u mnie na skórze 4była bardziej pomarańczowa/dawała jakąś taką brzydką ciemną pomarańczo-żółć. W 5 pomarańczy nie było. Myślę że jak ktoś chce kupić to musi sam zobaczyć te kolory bo faktycznie trudno je dobrać do karnacji
Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Według mnie 05 jest odrobinę jaśniejszy od 04- 05 jest jaśniutki z domieszką brzoskwinki .
Wydaje mi się to odcienie zbliżone do tonacji Bone DW, może kapkę ciemniejsze. To tyle kolorystyka bo poza nią te dwa podkłady się nijak mają do siebie.
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Ja właśnie wąchałam go w superpharm ale były wtedy 2 z tej serii i jeden pachniał bosko ale nie pamiętam czy ten co jest na TRU czy ten drugi. Oba widziałam wtedy pierwszy raz w życiu i się dziwiłam że takie perfumy ma lancome
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 09:54   #2360
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

hej , czy któraś zna kolory tych kredek? http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../96699/#DETAIL
http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../96698/#DETAIL
ceny na tej wyprzedaży ogłupiające i oczywiście muszę kupić kredkę wodoodporną
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:13   #2361
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hej , czy któraś zna kolory tych kredek? http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../96699/#DETAIL
http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../96698/#DETAIL
ceny na tej wyprzedaży ogłupiające i oczywiście muszę kupić kredkę wodoodporną
pierwsza to taka sliwka druga to taki buraczek tak wygladaly na zdjeciach jakie znalazlam w necie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:14   #2362
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dziękuje Jesteście niezastąpione
Ilios, aż mnie serducho boli jak sie patrze na te wióry. Dodam zdjęcie. Jeszcze raz bardzo dziękuje
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:18   #2363
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Dziękuje Jesteście niezastąpione
Ilios, aż mnie serducho boli jak sie patrze na te wióry. Dodam zdjęcie. Jeszcze raz bardzo dziękuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:18   #2364
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Dziękuje Jesteście niezastąpione
Ilios, aż mnie serducho boli jak sie patrze na te wióry. Dodam zdjęcie. Jeszcze raz bardzo dziękuje
O ja cie! Ale masakra. Na pewno oddadza kase, nie martw sie Wydawalo mi sie,ze do pudelek wrzucaja tyletych farfocli styropianowych, ze nie idzie nic zniszczyc w transporcie.A jednak ludzie to sa zdolni:/
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:19   #2365
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No kiedyś były tu nad nim zachwyty, i skoro używa go J.Lo. no i wreszcie ZA TAKA CENĘ to ja muszę spróbować, ale może jeden na razie mi wystarczy
Całe szczęście, że tego typu reklama z "gwiazdami" na mnie kompletnie nie działa. JLo jeśli używa, to jej za to ładnie zapłacili, a poza tym ma sztab ludzi, co za nią biegają i jej pudrują nosek i jeszcze Photoshopa.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16139396]Szarpnelam sie tez na ten zolty puder Clinique. Ciekawe czy rzeczywiscie zmniejsza zaczerwienienia .[/QUOTE]

Też mnie wczoraj pani z Sephory na niego namawiała . Jako że się na razie nie zdecydowałam, będę czekać na relację.

W ogóle byłam wczoraj w dwóch Sephorach, z nadzieją pozyskania jakiegoś fajnego korektora z obniżką 30%, i generalnie bieda z nędzą, nic fajnego nie było. Jestem niepocieszona .

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Coś im chyba organizacja szwankuje Ja wczoraj anulowałam 3 zamówienia, a dzisiaj patrzę jest odpowiedź od Rosalki, że zrobią refund za jedno zamówienie Już jej odpisałam, że to błąd, ale jaki śmieszny Czy oni tam już świętują nowy rok
U mnie podobnie -- zapłaciłam za te Borghese w poniedziałek z samego rana, kartą, już mi to nawet bank zaksięgował, więc forsę dawno mają. A przesyłki nadal nie wysłali Pisałam do nich wczoraj, to byli "delighted to inform", że mój order został accepted. I dalej nic
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:20   #2366
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

OMG

Jak Oni muszą tymi paczkami rzucać?
przecież truskawa naprawdę dobrze pakuje paczuszki.

Ja chyba bym zapaści dostała otwieram puderek a tam okruszki lecą.....

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Dziękuje Jesteście niezastąpione
Ilios, aż mnie serducho boli jak sie patrze na te wióry. Dodam zdjęcie. Jeszcze raz bardzo dziękuje
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:22   #2367
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pierwsza to taka sliwka druga to taki buraczek tak wygladaly na zdjeciach jakie znalazlam w necie
dzięki strzelę śliwkę sobie
normalnie nie chciałam CI pisać....jakieś dwa dni temu wywaliłam femme! aż zła jestem! kurczaki....
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:25   #2368
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki strzelę śliwkę sobie
normalnie nie chciałam CI pisać....jakieś dwa dni temu wywaliłam femme! aż zła jestem! kurczaki....

nie da się go już uratować? a ja tak o nich marze! wczoraj wąchałam w marrionaud i jestem pewna, że muszę je koniecznie mieć
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:39   #2369
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

nie da się go już uratować? a ja tak o nich marze! wczoraj wąchałam w marrionaud i jestem pewna, że muszę je koniecznie mieć
niestety! smieci zabrali , korka niet! kurcze..zła jestem...a trzymałam ten flakon ze trzy miechy bo tam były ostatnie kropelki, a mikołaj mi przyniósł zestawik femme to wywaliłam..sic! ale fakt..zapach bardzo przyjemny

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

dziewczyny...co kupić...wiecie..jak głupia nic nie potrzebuję ale kusi mnie samoopalacz barnesa albo puder sypki. Wsio takie taniutkie wiem,ze kupowałyście ale nie pamiętam jakie były opinie tych produktów. Coś mi się kojarzy , ze samoopalacz śmierdział? albo może jednak krem pod oczy borghese? w sumie chciałam jakiś kupić...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2009-12-30 o 10:41
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:43   #2370
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
niestety! smieci zabrali , korka niet! kurcze..zła jestem...a trzymałam ten flakon ze trzy miechy bo tam były ostatnie kropelki, a mikołaj mi przyniósł zestawik femme to wywaliłam..sic! ale fakt..zapach bardzo przyjemny

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

dziewczyny...co kupić...wiecie..jak głupia nic nie potrzebuję ale kusi mnie samoopalacz barnesa albo puder sypki. Wsio takie taniutkie wiem,ze kupowałyście ale nie pamiętam jakie były opinie tych produktów. Coś mi się kojarzy , ze samoopalacz śmierdział? albo może jednak krem pod oczy borghese? w sumie chciałam jakiś kupić...
ciekawe gdzie masz smietnisko moze sie przejade i poszukac
heh ja sobie kliknelam ten samoopalacz czytalam recenzje i sa calkiem niezle wiec warto przetestowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.