Catrice - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 12:51   #4321
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
U mnie w Naturze nie ma ciśnienia na Kobo

Ja też gdy mi wstawili szafę Catrice pomimo że wcześniej dużo czytałam o tych kosmetykach nie mogłam się na nic zdecydować
Aż się zdziwiłam, bo myślałam, że nie będę wiedziała za co chwytać
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 13:18   #4322
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

I do mojej natury doszła BCL. Macałam dzis z ciekawosci Berlin- bo na te miałam najwiekszą ochotę, ale pomimo, że cienie pięknie się prezentują (również kolorystycznie) to po zrobieniu swatchy okropna nędza. Paleta zdecydowanie niewarta takiej kasy. A szkoda bo gdyby pigment był lepszy byłaby pewnie moim faworytem.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 13:51   #4323
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Catrice

Limitowanka BCL w Stalowej Woli

Obmacalam palete Berlin, wzielabym, gdyby cienie byly choc troche bardziej napigmentowane :/
Zgadzam sie z opinia czuprynki...
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 14:39   #4324
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Catrice

Macie może porównanie lakieru Berlin z Colour Alike "Earth rose", czy czymś z Essence (np.62 "Reach Peach")? Bardzo mi się podoba, a nie chcę zdoblować koloru
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 15:50   #4325
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Catrice

Dziewczyny mozecie mi powiedziec jaka jest róznica między podkładem Catrice Infinite Matt i Photo Finish? Zależy mi żeby nie podkreślał suchych skórek.

Nie mogę się zdecydować, który wybrać, ja mam skórę raczej tłustą, jednak stosuje kuracje na trądzik i mam przesuszoną skórę miejscami. Teraz używam Inglot YSM, ale strasznie podkreśla suche skórki.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 16:13   #4326
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
I niech ktoś potem powie, że to ja przesiaduje cały dzień i szukam swatchy
No nie mów, że nie znasz tego uczucia, kiedy robisz wszystko, żeby się nie uczyć?

Ekhm, właśnie a propo nauki:
Dziewczyny, któraś się zastanawiała nad rzęsami z Welcome to Las Vegas. Oto one:
http://www.magi-mania.de/catrice-wel...vergas-lashes/

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
naprawdę aż tak źle? na tym
http://www.youtube.com/watch?v=IiYxO...feature=relmfu
filmiku wygląda w miarę dobrze....
Faktycznie ładnie tutaj wyglądają .

Jeszcze nie miałam przyjemności z limitką, ale widzę, że żadna się jeszcze nie pokusiła. Bardzo kolorystycznie pasuje mi Berlin, ale skoro ma kiepską pigmentację...

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że do Polski dali najgorzej u nich sprzedające się paletki...
Z Berlina pomacałam najjaśniejszy cień i tylko połysk został a z tej drugiej granatowy, który zrobił prześwit a po przetarciu palcem zniknął zupełnie...
Bez przesady... Już parę tygodni temu pisałam, że na standzie do szafy mieszczą się tylko dwie paletki i to zawsze jest Berlin i Londyn.

Jednak dołączam się do nieukojonego żalu nad niepojawieniem się paletki Sydney
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 16:22   #4327
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi powiedziec jaka jest róznica między podkładem Catrice Infinite Matt i Photo Finish? Zależy mi żeby nie podkreślał suchych skórek.

Nie mogę się zdecydować, który wybrać, ja mam skórę raczej tłustą, jednak stosuje kuracje na trądzik i mam przesuszoną skórę miejscami. Teraz używam Inglot YSM, ale strasznie podkreśla suche skórki.

Co prawda nigdy nie miałam żadnego z rzeczonych podkładów, chociaż nadal czaję się na photo finish (dziś nawet o mały włos nie wylądował u mnie w koszyku), ale dużo dziewczyn bardzo chwali właśnie ten PF, natomiast o macie słyszałam wiele nieprzychylnych recenzji. Ja osobiście pewnie dokończę mojego affinitona i zapoluję właśnie na PF.

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
N
Ekhm, właśnie a propo nauki:
Dziewczyny, któraś się zastanawiała nad rzęsami z Welcome to Las Vegas. Oto one:
http://www.magi-mania.de/catrice-wel...vergas-lashes/

Dzięki za linka
Właśnie też, jak zobaczyłam jaki kształt mają te rzęsy to zaczęłam się mocno nad nimi zastanawiać. Poszukuję idealnych na swój ślub i kurczę, te nadają fajny, zalotny, ale nie przesadzony wygląd.
Ciekawe czy LV do nas w ogóle dotrze Bo jak nie to trzeba będzie ratować się czymś innym...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 16:36   #4328
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Catrice

Lakiery z Las Vegas
http://www.beautybeforebreakfast.nl/...las-vegas.html
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 16:40   #4329
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Rzęsy bardzo fajnie wyglądają! Myślałam że będą bardziej teatralne
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Czerwień
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:04   #4330
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez martady Pokaż wiadomość
potwierdzam w Łodzi (galerii łódzkiej) limitka już jest. skusiłam się na lakier Berlin, piękny zgaszony róż. wzięłam także kameleona, jakoś mnie dzisiaj zauroczył, choć z początku mi się nie podobał. ma ktoś, dalaj drama i przekaże wrażenia
tak z ciekawości, czy u was personel Natur też jest tak sfiksowany na sprzedaż Kobo? za każdym razem jak jestem, próbują mnie pod szafę przetransportować i coś wcisnąć
Na Plantowej nie ma tak, ze cię same z siebie. Chyba, ze zaczynasz pytac o dobry podkład czy coś takiego to powiedzą, że tutaj jest taki z K i że polecaja.
Zrobisz zdjęcia lakieru na pazurkach? Dumałam nad nim dzisiaj, ale jakoś nie wzięłam, bo całe zakupy musiałam ogarnąć w 3 minuty z płaceniem.
Jakoś cienie nie powala. Dla mnie pierwsze co się rzuciło to to, ze te palety są takie małe
Może z dwa cienie były nawet nawet dobrze napigmentowane, ale to za mało żeby wydać 30 zł na paletę. Podziękuję


---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
No nie mów, że nie znasz tego uczucia, kiedy robisz wszystko, żeby się nie uczyć?

Ekhm, właśnie a propo nauki:
Dziewczyny, któraś się zastanawiała nad rzęsami z Welcome to Las Vegas. Oto one:
http://www.magi-mania.de/catrice-wel...vergas-lashes/


Faktycznie ładnie tutaj wyglądają .

Jeszcze nie miałam przyjemności z limitką, ale widzę, że żadna się jeszcze nie pokusiła. Bardzo kolorystycznie pasuje mi Berlin, ale skoro ma kiepską pigmentację...


Bez przesady... Już parę tygodni temu pisałam, że na standzie do szafy mieszczą się tylko dwie paletki i to zawsze jest Berlin i Londyn.

Jednak dołączam się do nieukojonego żalu nad niepojawieniem się paletki Sydney
Znam to uczucie. Sama je teraz stosuje + choroba to idealne połączenie do nie uczenia się.
Powiem tak = pigmentacja nie jest super tragiczna, ale nie sa to super cienie. Za taką cene na prawdę można kupic lepsze palety. Nawet sama kierowniczka w DN powiedziała, że jak zobaczyła paletę to myślała, że będzie coś super, a potem się zawiodła i nie wzięła.


Rzęsy super, się pomyśli A jak dla mnie to kolory lakierów z LV są wtórne, aten czarny przypomina mi nowy z E z VL, tylko inne drobiny.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:04   #4331
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość


Ta czerwień to zalatuje mi tą marylinowatą ze stałej oferty
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 17:33   #4332
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co prawda nigdy nie miałam żadnego z rzeczonych podkładów, chociaż nadal czaję się na photo finish (dziś nawet o mały włos nie wylądował u mnie w koszyku), ale dużo dziewczyn bardzo chwali właśnie ten PF, natomiast o macie słyszałam wiele nieprzychylnych recenzji. Ja osobiście pewnie dokończę mojego affinitona i zapoluję właśnie na PF.
Ja mam matujący i jestem nim zachwycona. Kończę właśnie buteleczkę (po raz pierwszy w życiu zużyłam cały podkład bo mi 100% podpasował) Na blogach też jest wiele pochlebnych recenzji. Mam zamiar na dniach kupić photo finish żeby wypróbować i mieć porównanie.
Z tego co rozkmniłam czytając recenzje na wielu blogach ten matujący ma lepsze kolorki (jest bardzo jasny odcień i bardziej żółtawe) a z PF najjaśniejszy kolor niestety nie jest już taki jasny i ma tendencję do ciemnienia. Poza tym matujący ma gęstszą konsystencję. Oba dają efekt satynowej skóry.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:34   #4333
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Catrice

A ja tam jestem zadowolona z paletki i czuję, że się polubimy Więcej zdjęć na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg berlinroze1.jpg (54,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletka3.jpg (94,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg berlincien5.jpg (64,3 KB, 42 załadowań)
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:01   #4334
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
A ja tam jestem zadowolona z paletki i czuję, że się polubimy Więcej zdjęć na blogu
Dla mnie słaba pigmentacja była po roztarciu na dłoni. Ale każdemu pasuje coś innego. Jakby kosztowała koło 20 zł to pewnie bym wzięła, ale jednak 30 zł to dla mnie za dużo. Ale tobie gratuluje, że przypadłyście sobie do gustu i życzę powodzenia we współpracy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:03   #4335
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja mam matujący i jestem nim zachwycona. Kończę właśnie buteleczkę (po raz pierwszy w życiu zużyłam cały podkład bo mi 100% podpasował) Na blogach też jest wiele pochlebnych recenzji. Mam zamiar na dniach kupić photo finish żeby wypróbować i mieć porównanie.
Z tego co rozkmniłam czytając recenzje na wielu blogach ten matujący ma lepsze kolorki (jest bardzo jasny odcień i bardziej żółtawe) a z PF najjaśniejszy kolor niestety nie jest już taki jasny i ma tendencję do ciemnienia. Poza tym matujący ma gęstszą konsystencję. Oba dają efekt satynowej skóry.

A widzisz, to jesteś dla mnie jedną z niewielu osób, które są zadowolone Ale to dobrze, że sprawdził się u Ciebie
Ja zasugerowałam się recenzjami na blogach i KWC. I też słyszałam o tym że PF jest gęstszy niż matt, natomiast o kolorystyce i ciemnieniu nie miałam pojęcia, ale to też dobrze wiedzieć
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:09   #4336
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Dla mnie słaba pigmentacja była po roztarciu na dłoni. Ale każdemu pasuje coś innego. Jakby kosztowała koło 20 zł to pewnie bym wzięła, ale jednak 30 zł to dla mnie za dużo. Ale tobie gratuluje, że przypadłyście sobie do gustu i życzę powodzenia we współpracy
Jak się okaże bublowata to będę ją zabierać na weekendowe wyjazdy chociaż, bo ma w sobie dokładnie wszystkie kolorki, które lubie i które ze sobą zawsze targam Mam jednak nadzieję, że się z nią polubie, tam później znać, jak się spisuje
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:23   #4337
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Catrice

Ja z paletki Berlin wytestowałam róż Siegessaeule - musiałam 3 razy nakładać, ale kolor przepiękny i utrzymał mi się cały dzień. Cień Ku'damm bardzo dobrze napigmentowany, nakładałam na bazę, więc nie wiem jak z trwałością. Z cieniem Checkpoint Charlie się nie polubiliśmy, bo w paletce wydaje się jasnym różem ze złotym podbiciem, a na oku wyszło mi bardzo jasne, żółte złoto - beznadzieja jak dla mnie. W paletce oba te cienie teoretycznie do siebie pasują, a na oku - porażka.
Jutro będę testować dalej.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:59   #4338
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ta czerwień to zalatuje mi tą marylinowatą ze stałej oferty
http://www.parokeets.com/en/2011/11/...-to-las-vegas/

Jeszcze jedne swatche, jest też porównanie lakieru z LV oraz Marylin&Me - jak widać Marylin jest odrobinę jaśniejszy.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:26   #4339
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
http://www.parokeets.com/en/2011/11/...-to-las-vegas/

Jeszcze jedne swatche, jest też porównanie lakieru z LV oraz Marylin&Me - jak widać Marylin jest odrobinę jaśniejszy.

Rzeczywiście, Marylka jest bardziej strażacka
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 20:05   #4340
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

Catrice Alluring Nights jesli limitka do nas dotrze - kupie ten lakier na 100% i bede miec z 5 podobnych... ale co ja na to poradze, ze kocham taki kolor?

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś się zastanawiała nad rzęsami z Welcome to Las Vegas. Oto one:
http://www.magi-mania.de/catrice-wel...vergas-lashes/
oo.. ladniutkie szkoda tylko, ze z moimi dwiema lewymi rekami, predzej bym je do brwi przykleila
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 21:01   #4341
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A widzisz, to jesteś dla mnie jedną z niewielu osób, które są zadowolone Ale to dobrze, że sprawdził się u Ciebie
Ja zasugerowałam się recenzjami na blogach i KWC. I też słyszałam o tym że PF jest gęstszy niż matt, natomiast o kolorystyce i ciemnieniu nie miałam pojęcia, ale to też dobrze wiedzieć
Ja tez jakoś wybitnie nie byłam z tego podkłądu zadowolona, a może to też dlatego, ze mnie podkłądowo cieżko zadowolić.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Jak się okaże bublowata to będę ją zabierać na weekendowe wyjazdy chociaż, bo ma w sobie dokładnie wszystkie kolorki, które lubie i które ze sobą zawsze targam Mam jednak nadzieję, że się z nią polubie, tam później znać, jak się spisuje
Oczywiście bardzo czekam na dalsze poczynania

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
Catrice Alluring Nights jesli limitka do nas dotrze - kupie ten lakier na 100% i bede miec z 5 podobnych... ale co ja na to poradze, ze kocham taki kolor?



oo.. ladniutkie szkoda tylko, ze z moimi dwiema lewymi rekami, predzej bym je do brwi przykleila
Też lubię takie kolory
wyobraziłam sobie rzęsy na brwiach
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 21:15   #4342
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A widzisz, to jesteś dla mnie jedną z niewielu osób, które są zadowolone Ale to dobrze, że sprawdził się u Ciebie
Ja zasugerowałam się recenzjami na blogach i KWC. I też słyszałam o tym że PF jest gęstszy niż matt, natomiast o kolorystyce i ciemnieniu nie miałam pojęcia, ale to też dobrze wiedzieć
Z podkładami to trzeba próbować bo każdemu co innego pasuje. Ja mam cerę mieszaną w kierunku normalnej i u mnie się sprawdza akurat.

To matt jest gęstszy od PF. Tuatj http://delicatehummingbird.blogspot....to-finish.html jest fajne porównanie.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:48   #4343
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

top coat prismatic effects KLIK

jak dla mnie nie wart tych 10zł ... raczej nie będę o niego sięgać

zdjęcie 1 - bez
zdjęcie 2 - z
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010341.jpg (21,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010347.jpg (21,1 KB, 65 załadowań)
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 11:14   #4344
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Catrice

Berlin na paznokciach. wybaczcie stan mojego mani kolor śliczny, mocno kryjący, jakby się uprzeć to by wystarczyła jedna warstwa ( na zdj. są dwie, ale naprawdę dużej różnicy nie ma, między jedną a dwiema). jedyne co mi nie pasuje, to gruby pędzelek (grubszy niż w lakierach ze stałej oferty), trudniej się nim operuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0485.jpg (49,6 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez martady
Czas edycji: 2011-11-24 o 11:26
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:40   #4345
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Catrice

o tak, Berlin jest piękny. Sydney też.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:43   #4346
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Z podkładami to trzeba próbować bo każdemu co innego pasuje. Ja mam cerę mieszaną w kierunku normalnej i u mnie się sprawdza akurat.

To matt jest gęstszy od PF. Tuatj http://delicatehummingbird.blogspot....to-finish.html jest fajne porównanie.


Dzięki za linka, bardzo przydatny. Dziewczyna fajnie wszystko opisała i zeswatchowała. Rzeczywiście jest gęstszy i ma jaśniejsze odcienie. Kurde, zaczynam mieć zagwozdkę... Ale chyba jednak zdecyduję się na PF, skoro od samego początku czaiłam się na ten rodzaj
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:08   #4347
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Catrice

http://www.beautybeforebreakfast.nl/...las-vegas.html
Shimmering Powder
Dla samego opakowanie go jednak nie kupię
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:10   #4348
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
http://www.beautybeforebreakfast.nl/...las-vegas.html
Shimmering Powder
Dla samego opakowanie go jednak nie kupię
ale fajny gadżet na prezent dla kogoś, bo robi wrażenie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:17   #4349
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

[QUOTE=abercrombie&fitch;3 0692955]

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
http://www.beautybeforebreakfast.nl/...las-vegas.html
Shimmering Powder
Dla samego opakowanie go jednak nie kupię

Zdjęcie, kiedy go rozpyla po prostu rządzi. Jak jakiś miotacz shimmerków
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:36   #4350
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi powiedziec jaka jest róznica między podkładem Catrice Infinite Matt i Photo Finish? Zależy mi żeby nie podkreślał suchych skórek.

Nie mogę się zdecydować, który wybrać, ja mam skórę raczej tłustą, jednak stosuje kuracje na trądzik i mam przesuszoną skórę miejscami. Teraz używam Inglot YSM, ale strasznie podkreśla suche skórki.
YSM podkreśla Ci suche skórki? jakim cudem? musisz mieć strasznie suchą buzię... on jest raczej taki nawilżający
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ekhm, właśnie a propo nauki:
Dziewczyny, któraś się zastanawiała nad rzęsami z Welcome to Las Vegas. Oto one:
http://www.magi-mania.de/catrice-wel...vergas-lashes/
Heh to byłam ja
Na zdjęciach całkiem spoko wyglądają, ale zarazem bardzo naturalnie a ja bym chciała rzęsy teatralne to by moje pierwsze były
Przetłumaczcie sobie ta stronkę, z opinii tej dziewczyny wynika, że chyba nie są za dobre
BTW po przetłumaczeniu nick jednej z dziewczyn komentujących pod spodem przetłumaczył mi się jako "kolorowe skarpety z wełny" i padłam
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Hmm rzeczywiście czerwień spoko, ale ja rzadko mam czerwone paznokcie.

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
top coat prismatic effects KLIK

jak dla mnie nie wart tych 10zł ... raczej nie będę o niego sięgać

zdjęcie 1 - bez
zdjęcie 2 - z
Identyczny jest make me holo z essence.
Też u mnie leży i się kurzy ostatnio.
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ale fajny gadżet na prezent dla kogoś, bo robi wrażenie
Heh niezły pomysł
Używałabym go raz w roku na sylwestra, a i to nie wiadomo bo nie zawsze się gdzieś idzie
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.