Nowa fryzura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-21, 12:33   #1
2peciara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 11

NoFfA FrYzOoRa!! _PoMoCy!!!


Nie mam swojej foty na kompie,więc wysłużę się zdjęciami Ashanti,do której jestem podobna,a przynajmniej posiadam jej typ urody.Moja włoski w chwili obecnej przedstawiają się mniej więcej tak jak na zdjęciu nr 4,no może są zdziebko jaśniejsze(to mój naturalny kolor włosów),ale ta fryzura juz mnie znudziła.Postanowilam je wycieniować-tak jak na pierwszych zdjęciach,ale zastanawiam sie nad kolorem.Podoba mi się kolorystyka na tych pierwszych fotkach,ale zastanawiam się,czy nie ładniej mi będzie,jeśli podkreślę to,że mam ciemne oczy i ich oprawę oraz dość ciemną karnację jakimić ciemniejszymi barwami? No:jesli zrobię balejaż z koloru czarnego,ciemnobrązowego i naturalnego?(dosyć ciemny brąz).Wklejam też zdjęcia Ashanti przed rozjaśnieniem.Jak sądzicie-Kiedy wygląda lepiej? Proszę-pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05.jpg (32,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (41,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (41,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0033.jpg (18,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair03.jpg (30,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020.jpg (48,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (57,0 KB, 2 załadowań)
2peciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-22, 00:14   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: NoFfA FrYzOoRa!! _PoMoCy!!!

Mnie się osobiście ta Ashanti podobała jak miała całe włoski w jednym, ciemnym kolorze, na tych ostatnich zdjęciach
Ale teraz jest moda na balajaże i z ciemnych włosów robienie się a la blondi, więc jesli masz ochotę na zmianę to może sobie spróbuj ??
Wez pod uwagę że na wszystkich zdjęciach, filmikach itp. ona jest wczesniej robiona przez sztab ludzi, nawet te niby rozwiane przez wiatr włoski więc nie ma się co tak tego trzymać
A najlepiej to jakbyś swoją fotkę wkleiła bo może według nas Wizażanek jestes podobna do zupełnie innej osóbki ??

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-22, 14:41   #3
2peciara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 11
Re: NoFfA FrYzOoRa!! _PoMoCy!!!

Dziekuję Iwonko Niestey nie mam swojej foty na kompie. Chodzi o to,że Ashanti tez ma ciemne oczka i ich oprawę,tak jak ja.I pytanie brzmi:czy lepiej podkreślić to ciemnymi włoskami,czy lepiej zaszaleć i walnąć sobie taki odjazdowy balejaż...
2peciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-22, 14:57   #4
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Re: NoFfA FrYzOoRa!! _PoMoCy!!!

Ja Ci polecam taki balejażyk.Będziesz wyglądała modnie,włosy będą ładnie rozświetlone i wogóle jestem za dobrze zrobionymi balejażami.Też bym sobie zrobiła,ale mama mi nie pozwala,twierdząc,że jestem za młoda!
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-23, 07:33   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: NoFfA FrYzOoRa!! _PoMoCy!!!

Hej
Te zdjęcia, trzy pierwsze to są ciągle te same włosy, tylko w róznym oświetleniu. No i te pierwsze dwa podrasowane
Jak masz ochotę n aodmianę, to balejaż jest dobrym rozwiązaniem. Jak Ci się nie spodoba, to zawsze będziesz mogła go znowu pomalować na ciemniejszy kolor. Tylko nie jestem przekonana, czy czerń w tym przypdaku będzie dobrym rozwiązeniem. O wiele ładniej wygląda ciemny chłodny brąz.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.