Regenerum- serum wzmacniające do paznokci - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 16:53   #151
bizga3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

[QUOTE=shecky612;47255889]Używałam regenerum ok. pół roku temu i też bardzo polecam, jedyny - to że trzeba z nim długo posiedzieć a wiadomo jak to jest po malowanie paznokci nagle jest tuzin rzeczy do zrobienia ze względu na to kupiłam eveline twarde jak diament i też bardzo polecam, a wracając do regenerum to świetnie działa też na skórki, nie robią się zadziorki i nie wysychają

Ciesze sie że tak piszesz , bo to znaczy ze jednak nie jest to jakieś badziewie ja REGENERUM zamówiłam sobie w aptece dzisiaj i jutro juz mam do odbioru mam nadzieje ze zadziała :} a co do moich paznokci to tak : mam 17 lat i obgryzałam odkąd pamietam dokładnie 8 maja w moje urodziny za namowa przyjaciółki przestałam obgryzać a dziś juz 28 sierpień takze SUKCES jak dla mnie z tym ze z zapuszczeniem paznokci pomoła mi odżywka skills zapuściłam długie i ładne każdy pytał czy to tipsy , niestety pozniej przeszłam na inne odzywki i olejek recynowy i tak mi sie połamały rozdwoiły i sa jakoś sstrasznie żółte -masakra . Byłam u dermatologa ale babka stwierdziła ze ona nie wie co to jest i przepisała mi cos do picia (jakieś saszetki) oczywiscie ich nie kupiłam bo skoro ona nie wie co to , to szkoda kase wydawać (ok, 40 zł -mówiła) z mam ogromną nadzieje ze pomoże mi to REGENERUM doprowadzić je do fajnego wyglądu. POZRAWIAM i odezwijcie sie tutaj któras
bizga3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 20:10   #152
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

U mnie Regenerum zupełnie się nie sprawdziło, co więcej, zniszczył mi paznokcie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 16:19   #153
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

ja też używam od czasu do czasu i wydaję mi się, że faktycznie trochę szybciej rosną. A ma ktoś jakąs opinie na temat składu ?
Bo odżywki z eveline są bardzo chemiczne, a jak z tym jest ?
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 17:13   #154
bizga3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
ja też używam od czasu do czasu i wydaję mi się, że faktycznie trochę szybciej rosną. A ma ktoś jakąs opinie na temat składu ?
Bo odżywki z eveline są bardzo chemiczne, a jak z tym jest ?

Skład? Powiem Ci tak dużo czytałam i to odżywka oparta na samych substancjach oleistych

Witaminy A i E
Olejek z orzeszków makadamia
Olejek z pestek winogron
Olejek ze słodkich migdałów
Olejek cytrynowy


Ja stosuje dopiero 3 dni takze duzo na jej temat sie nie moge wypowiedzieć ale ze chemi w tym nie ma to jestem pewna
bizga3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 17:55   #155
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez bizga3 Pokaż wiadomość
Skład? Powiem Ci tak dużo czytałam i to odżywka oparta na samych substancjach oleistych

Witaminy A i E
Olejek z orzeszków makadamia
Olejek z pestek winogron
Olejek ze słodkich migdałów
Olejek cytrynowy


Ja stosuje dopiero 3 dni takze duzo na jej temat sie nie moge wypowiedzieć ale ze chemi w tym nie ma to jestem pewna
super, dzięki
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 19:12   #156
Monuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Mam pytanie, czy po regenerum nie "zniszczą się" paznokcie jak to miało miejsce po eveline 8w1? Dodam, że po eveline właśnie nabawiłam się onycholizy (odwarstwienie płytki paznokcia od jego łożyska) ale w porę zareagowałam i udało mi się to wyleczyć. Czy po tej odżywce nie będzie "niespodzianek"?
Monuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 09:18   #157
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Monuuu Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy po regenerum nie "zniszczą się" paznokcie jak to miało miejsce po eveline 8w1? Dodam, że po eveline właśnie nabawiłam się onycholizy (odwarstwienie płytki paznokcia od jego łożyska) ale w porę zareagowałam i udało mi się to wyleczyć. Czy po tej odżywce nie będzie "niespodzianek"?
Ja regenerum regularnie stosuję już od 1,5 roku i nie mam po nim żadnych niespodzianek Wręcz przeciwnie
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 20:51   #158
agata_br
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ja kupiłam Regeneum w aptece internetowej za ok 12 zł. Faktycznie trochę długo schnie. Aplikuję dopiero 3 raz i jeszcze jako takich efektów nie widzę. Z ciekawości kupiłam też regenerum do wlosów i zobaczymy...
agata_br jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 22:45   #159
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Monuuu Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy po regenerum nie "zniszczą się" paznokcie jak to miało miejsce po eveline 8w1? Dodam, że po eveline właśnie nabawiłam się onycholizy (odwarstwienie płytki paznokcia od jego łożyska) ale w porę zareagowałam i udało mi się to wyleczyć. Czy po tej odżywce nie będzie "niespodzianek"?
Na mnie nie zadziałało zbyt dobrze - paznokcie miałam w jeszcze gorszym stanie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 06:57   #160
aga77776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łagiewniki
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Używam regenerum 3 tygodnie i nie widzę żadnej poprawy kondycji paznokci, jakoś też nie zauważyłam żeby szybciej rosły
Na mnie nie zadziałał, a szkoda
aga77776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 23:38   #161
Quiyanca
Raczkowanie
 
Avatar Quiyanca
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Hej!
Używam odżywki od miesiąca. Półtora roku temu nagle posypały mi się paznokcie - zaczęły się rozwarstwiać (bo rozdwajanie to mało powiedziane) i kruszyć. Próbowałam odżywkami "lakierowymi" coś z nimi zrobić, ale nie wyszło. Od miesiąca ani jeden paznokieć nie złamał mi się, nie rozwarstwił, nie pokruszył. Nic. Do tego płytki bardzo ładnie się rozjaśniły, paznokcie są twarde i elastyczne, a stosuję odżywkę raz dziennie i wcale nie codziennie, bo czasem zwyczajnie zapomnę, albo mam tak pracowity dzień, że padam jak mucha i nie mam siły już zająć się odżywkowaniem. Polecam, naprawdę polecam
__________________
Zapuszczanie naturalnych włosów - od 20.01.2014
CEL: 60 cm - 01.12.2015 - osiągnięty
Quiyanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 13:29   #162
ethelenexxx2415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Nigdy nie byłam przekonana do takich '' cudownych nowości '' . Muszę zwrócić Honor i szczerze powiedzieć , że jest to po prostu rewelacja . Stosuje to już nie cały miesiąc a dokładnie 23 dni i efekty są bardzo widocznie oraz zadowalające . Szczerze polecam regenerum wśród znajomych / przyjaciół bo warto . Cena nie jest kosmiczna a na prawdę może zdziałać wiele .
ethelenexxx2415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 15:30   #163
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Hmm mam cienkie, dość plastyczne paznokcie. Żadne odżywki nigdy mi nie pomagały. Do tego powysuszane skórki dookoła i skłonności do zadziorów.
Regenerum mam od miesiąca. Smaruję w sumie codziennie, szczególnie w pracy. Smaruję i zostawiam, czasami wcieram czasami nie. W pracy mogę pozostawić na godzinę w spokoju - praca przy kompie więc nie wycieram.
Czy jestem zadowolona? Byłam w pierwszym tygodniu - zmiękczyło skórki, poznikały zadziory. Po dwóch tygodniach wróciły, jakby to serum zaczęło je wysuszać.
Paznokcie? Przebarwienia nie zniknęły. Jedynie końcówki są bardziej jasne. Paznokcie silniejsze się nie stały - nadal mogę je odginać w każdą stronę. i nadal mają skłonność do łamania się. Nie mogę powiedzieć że jestem zadowolona. Mam mieszane uczucia.
Jedyny plus - ciekawie się aplikuje, olejek nie tłuści wszystkiego dookoła jak się czegoś dotknie.
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 00:07   #164
advices
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Morycek Pokaż wiadomość
Hej
ja używała Sililevo i u mnie super sie sprawdził na allegro można znaleźć już za 25zł -warta swojej ceny bo już mija 3 miesiąc i pierwszy raz od baaardzo dawna mam długie paznokcie (aż wszyscy się pytają czy mam tipsy )
Jak długo trwał efekt po Sililevo?
advices jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 11:44   #165
nickbeznicka
Przyczajenie
 
Avatar nickbeznicka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Hej,
Ja też mam b. słabe, bo cienkie paznokcie i całe życie takie miałam, niestety. Ostatnio też wykończyłam je hybrydą, zaczęły mi pękać same z siebie, łamać się, strasznie przesuszone z podłużnymi bruzdami. Z włosami też był problem aż poszłam do trychologa. Pani poprosiła o badania z krwi, tzw PPJ (przeciwciała jądrowe) no i okazało się że mam autoimmunologiczne zapalenie tkanki łącznej, czyli toczeń. To i winowajca się znalazł.. Wiec stwierdziłam że raz z grubej rury walnę w to wszystko, a co.
Regenerum do paznokci leci już 3 miesiąc, owszem nawilżyło skutecznie ale nie liczyłam na nic więcej zgodnie z opinią manicurzystki że do nawilżenia się nadaje. Stosuje codziennie niemal, często 2 razy. U rąk częściej, u stóp 1 raz. Pije sok z róży z dodatkiem wit C + siarka bo bez wit C siarka słabo się wchłania, do tego wit D, dalej, jest Solgara "Piękne włosy skóra i paznokcie", krzemo oceaniczny Solgara oraz Biotebal (biotynę). Podaje nazwy ale nie interesuje mnie reklama, po prostu mnóstwo tego na rynku a nie wiem kto wie ile z tych suplementów ma jakiekolwiek atesty.
I jeszcze jak pomaluję paznokcie Regenerum to maluje na to wysuszone "Nail repair green MicroCell 2000" to niby odzywka, ale uważam że po prostu zabezpiecza pazurki i usztywnia je.
Dokupiłam Regenerum do brwi i rzęs, od czasu do czasu zamiast tym przejadę zwykłym olejkiem rycynowym..
Lecę już tak 3 miesiąc chyba. Efekty?
Włosy przestały mi lawinowo wypadać, mam sporo baby hair, niestety tez więcej na rękach i nogach, ale ze jestem blondynką nie ma sprawy, puszcza to to nie jest jeszcze. Urosły mi brwi, to zupełnie niesamowite! W kwietniu zrobiłam makijaż permanentny bo straciłam cierpliwość do kładzenia henny – skoro nie ma prawie na co.
Paznokcie się uspokoiły i przestały pękać, łamać się choć trzymam je dość krótko. Nie rosną szybko u nóg ale już jest z nimi lepiej, u rąk rosną, choć zauważam na razie trochę większa elastyczność w zasadzie, mocniejsze jeszcze nie są moim zdaniem ale będę się tak faszerować jeszcze z 9 miesięcy bo daję im rok na poprawę.
Pierwszy raz w życiu widzę tyle włosów na brwiach (jeszcze jestem przed henną) i rzęsy mi się nieco zagęściły. Pazurki, włosy i skóra – naczynia połączone, dlatego pisze o tym wszystkim razem. Wszelkie kuracje innymi preparatami nie dawały mi kompletnie nic. A teraz jednak są zmiany, więc się cieszę. 20 lat próbowałam coś zrobić bezskutecznie aż wreszcie ruszyło. O kosztach nie pisze, nie zabiją mnie chyba ale nie chcę mówić ile mnie to wszystko kosztuje bo stanowczo za dużo!
Jak widać czasem to jednak jest już wojna na 4 fajery, jeszcze mam problem ze skóra głowy która jest podrażniona i zaróżowiona i zdaje się że mam chyba słuszne podejrzenie odnośnie roztoczy, ale o tym napiszę innym razem.
Wybaczcie przydługi post, ale być może ktoś tutaj tak jak ja czytał sobie z żalem posty i myślał a u mnie znowu nic.. wiec być może tez musiałby terapię szokową zastosować. Pozdrawiam!
__________________
Jeśli będziesz tylko robić to, co robiłaś, uprzednio, życie będzie Ci dawać tylko to, co uprzednio dostawałaś.

ZRÓB COŚ INNEGO!
nickbeznicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:07   #166
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

u mnie się sprawdziło Regenerum, mogę polecić z czystym sercem. Może nie tak, że powaliło na kolana, ale na pewno odżywia i natłuszcza paznokcie i skórki. Największy plus dla mnie to wygodne opakowanie, które można wszędzie nosić i co chwilę sobie smarować paznokcie i skórki - tak jak się przypomni
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 13:29   #167
inalcanzable06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Kupiłam i ja, już 2 tydzień leci i aż szkoda paznokci obgryzc (mam z tym problem) bo są takie ładne tylko faktycznie długo się wchłania, ale efekt mega!
inalcanzable06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 08:53   #168
Mashka_be
Przyczajenie
 
Avatar Mashka_be
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 18
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

W tej chwili kończę drugie opakowanie Regenerum (ale nie stosowałam dwóch pod rząd) i jestem naprawdę zadowolona. U mnie sprawdził się super, paznokcie są ładniejsze, skórki bardziej miękkie. Na plus na pewno cena i super aplikator (w pędzelku), na minus (ale co kto lubi) to faktycznie czas wchłaniania, ale serum jest olejowe, tłuste, więc to normalne. Ja często pod ten produkt wmasowuję w paznokcie i skórki trochę kwasu hialuronowego i dopiero na to nakładam Regenerum. Jestem zadowolona z efektu.
Mashka_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 09:53:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.