Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-13, 00:30   #391
sweeetkate
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w pępku

nie mozna pistoletem, gdyz pistolet dziala "w lini prostej" a pepek nie jest przebijany prostopadle, jak np. ucho tylko po luku... jesli zdecydujesz sie na nieprofesjonalne przebijanie pistoletem kolczyk moze znalezc sie zbyt plytko- ryzykujesz w zw. z tym ze skora sie przerwie
sweeetkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 09:14   #392
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Kolczyk w pępku

Po za tym, często kosmetyczka przebijając pistoletem daje do pępka kolczyk z ucha...



Zobacz sobie co się dzieje... Nie radzę u kosmetyczki, jeśli już to sprawdz czy ma skończony kurs kolczykowania, zapytaj jak to wygląda i przede wszystkim czym chce wykonać kolczyk.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 15:23   #393
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Kolczyk w pępku

Ja przbijałam u kosmetyczki i nie maiałam żadnych problemów z gojeniem. Wszystko było oki. Później nawet do niej nie poszłam aby zmieniłaa mi na normalny kolczyk tylko sobie sama zmieniłam i wszystko jest oki
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 15:34   #394
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Kolczyk w pępku

Boshe.. Ledwo co zawalu serca nie dostalam jak zobaczylam te zdjecia..
To ja przebijalam pepek u kosmetyczki, niestety tez dostalam taki kolczyk ale jak najszybciej nalezy go zamienic na "bananka". I na prawde dziewczyny jesli chcecie przebic sobie pepek to idzcie do profesjonalisty. Z ta czescia ciala nie ma zartow, to nie ucho!! To, ze wiele osob przebijalo u kosmetyczki nie znaczy, ze wy tez mozecie. Dzieki Bogu, ze tym dziewczynom nic sie nie stalo z pepkiem Jesli nie chcecie aby wasz pepek tak wygladal to sioo do salonu tatuazu. Zbierac kaske i przebijac
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 15:41   #395
sweeetkate
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w pępku

dokladnie!

to ze jakas kolezanka przebijala u kosmetyczki pistoletem i nic sie jej nie stalo to znaczy tylko tyle, ze miala duuuzo szczescia.. nie ryzykujcie ja sama znam 4 dziewczyny ktore przebily sobie w ten sposob pepek i teraz maja tylko brzydka blizne. tak jak dziewczyny pisza- pepek to nie ucho (jego przebicie jest powazniejszym zabiegiem niz nawet przebijanie jezyka!!) warto zainwestowac wiecej niz pozniej bardzo zalowac..
sweeetkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 15:56   #396
diaphragma
Raczkowanie
 
Avatar diaphragma
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: miasto stolarzy ;)
Wiadomości: 313
Dot.: Kolczyk w pępku

To ja chyba mam szczęście! Przebijałam u kosmetyczki, ale ona po jakimś kursie musiała być. Nie używała pistoletu tylko taką igłę z rurką. Igłę wyciągnęła a rurka została-służyła jako taka 'ścieżka' dla właściwego kolczyka (kolczyk od razu był do pępka, ze stali chirurgicznej). Tak to mniej więcej pamiętam, no ale minęło już 5 lat!!!
diaphragma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 16:11   #397
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Kolczyk w pępku

ja jeszcze czytalam ze przy niumiejetnym przekłuwaniu mozna przebic przeponę...warto poczytac informacje na stronie www.kolczyki.pl
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 16:20   #398
diaphragma
Raczkowanie
 
Avatar diaphragma
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: miasto stolarzy ;)
Wiadomości: 313
Dot.: Kolczyk w pępku

Przeponę? Mnie na anatomii uczyli, że ma część lędźwiową, mostkową i żebrową, ale żeby schodziła do poziomu pępka? No nie wiem... Może na jakimś super głębokim wydechu...
P.s. Mój nick to właśnie przepona po łacinie
diaphragma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 16:21   #399
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kolczyk w pępku

ja przebijalam jakis rok temu w toruniu i placilam chyba 80zl...w kazdym razie nie sadze abys wydala wiecej niz 100zl
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 16:36   #400
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kolczyk w pępku a opalanie

e tam...ja przebilam pepek w lato, ciagle sie opalalam i kompalam w jeziorku i wszystko jest ok chociaz przyznam ze goil sie troszke dlugo...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 20:12   #401
acha88
Raczkowanie
 
Avatar acha88
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 74
Dot.: Kolczyk w pępku a opalanie

Dzięki dziewczyny!!Ale ja bardzo chcę przebić sobie teraz i nie chcę czekać tak długo.A jaki materiał jest najlepszy stal chirurgiczna czy może coś innego??
acha88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 21:51   #402
sweeetkate
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w pępku

ano widzisz diaphragma- taka igla z rurka to juz profesjonalne przebijanie. musialas trafic do wyjatkowo wyedukowanej kosmetyczki
sweeetkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 22:21   #403
anucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 36
Dot.: Kolczyk w pępku a opalanie

Witam.
Ja przebijalam pępek, jakoś w czerwcu, i powiem szczerze nie mialam wakacje wiekszych problemów, Było tylko zaczerwienienie wokół górnej dziurki, a ja korzystałam z wakacji. Niestety w pażdzierniku, coś się zaczeło paprać . I powiem szczerze wstydziłam się wtedy komukolwiek pokazywać mój pępek. Tworzył się bąbel z płynem. Gdy znikał zaraz pojawiał się następny. Nie był to ciekawy widok.
Ogólnie mówiąc pępek naprawdę się zagoił po roku. A już chciałam kolczyk wyjąć zupełnie.
Szkoda by było
Pozdrawiam.
anucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 22:31   #404
sweeetkate
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w pępku a opalanie

rzeczywiscie powinno sie przebijac "na zime", ale jesli przebijesz teraz to nic sie nie stanie- wazne tylko zebys bardzo dbala o jego higiene. jesli chodzi o opalanie to takie na sloneczku nie jest niewzskazane ( ja w swojej instrukcji od pepka, ktora dostalam w salonie mam nawet napisane, ze wystawianie go na slonce przyspiesza proces gojenia). natomiast kategorycznie nie wolno opalac sie w solarium- facet, ktory mi przebijal pepek powtarzal mi to z 10 razy, a na scianie wisialy zdjecia "pepka po solarium"- koszmar!
sweeetkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 15:04   #405
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kolczyk w pępku a opalanie

do acha88-ja mam kolczyk ze stali chirurgicznej i ponoc te sa najlepsze
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 15:07   #406
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kolczyk w pępku

domina ale ten pepek z twoich zdjec wstretnie wyglada...fuj! chyba bym sie pociela jakby mi cos takiego zrobili
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 16:56   #407
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w pępku

Dobra dziewczyny, to teraz opowiem wam historię mojej koleżanki (wrażliwe niech lepiej nie czytają), która przekuwała sobie pępek właśnie u kosmetyczki i właśnie pistoletem. Mówiłam jej, że tak nie można, że lepiej nie ryzykować i iść do dobrego salonu i zrobić to jak należy - no i względy finansowe wzięły górę i poszła no i oczywiście dostała kolczyk jak do ucha - kpina . Jakieś dwa miesiące później (nic się nie goiło, ropiało, było obrzmiałe, czerwone) kolczyk zniknął, po prostu wylazł, ale..... przodem. Okazało się, że przekłucie było za płytkie, wdało się zakażenie, martwica skóry i którejś nocy kolczyk skórę (a właściwie to, to co po niej zostało) po prostu przeciął.
Tak to jest ostrzeżenie bo konsekewncje nieprofesjonalnego pseudo piercingu moja kumpela odczuwa do dziś (niezbyt piękna blizna). Wybierajcie sprawdzone salony.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 17:27   #408
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Kolczyk w pępku

sylwia18 trzeba jakoś ostrzec dziewczyny aby się lepiej wstrzymały niż aby poszły do kosmetyczki bo tanio... Są znacznie gorsze zdjęcia... To szczyt głupoty, żeby do pępka dawać kolczyk do ucha... dla mnie to jest po prostu śmieszne. Jeśli kosmetyczka takie coś robi, to nawet nie ma o tym pojęcia bo nie była na kursie....
Moim zdaniem warto poczekać i uzbierać więcej pieniędzy i iść do salonu. Ja dałam 95zł ale i tak mi troszkę źle zrobili bo mam za płytko przebite i kolczyk odstaje no ale wolę już to, niż żeby mój pępek wyglądał tak jak na zdjęciu... na stronie http://www.wildcat.pl/index2.htm -----> ABC kolczykowania ----> Zagrożenia związane z kolczykowaniem jest więcej zdjęć i to nie tylko z pępkiem. Polecam tą stronę dla tych, którzy są zieloni w sprawach przekłuwania.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 17:31   #409
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w pępku a opalanie

Obecnie odchodzi się od stali chirurgicznej na rzecz kolczyków tytanowych, oprocz różnicy w cenie (tytanowe droższe) nie jestem w stanie wskazać innych różnic. Przekłuwałam pępek ponad 3 lata temu i miałam kolczyk ze stali, goiło się długo nie ukrywam, ciekawe jak by było z tym tytanowym.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-16, 20:08   #410
ewelutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Siema. Mam 15 lat i bardzo chciałabym mieć kolczyka w pępku Jednak mam kilka problemów z tym związanych mam nadzieję że mi pomożecie
1. Moja mama -nie zgadza się abym zrobiła sobie kolczyka. Jeżeli znacie jakieś argumenty ktore by ją przekonały to proszę powiedzcie
2. Mam bardzo wrażliwą skórę- gdy np. posmaruuje sie jakimś zwyklym balsamem,samoopalczem to od razu mam w tym miejscu uczulenie skóra robi sie czerwona itd, dlatego obawiam sie że kolczyk też móglby mnie w jakiś sposob uczulić Czy jest jakiś sposób aby to sprawdzić??
P.S Bardzo chciałabym się dowiedzieć więcej o kolczyku w pępku np, jakie sa tego zagrożenia itd, co można robić a czego nie.
Dzięki z góry za wszystko i proszę o pomoc
ewelutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 20:44   #411
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

również chciałabym się trochę dowiedziec na ten temat
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 22:05   #412
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Smile Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Ja zrobiłam sobie pierwszy raz kolczyk w pępku jak miałam ok. 17 lat, potem robiłam jeszcze dwa razy bo raz wyjęłam a dziurka zarosła a raz ciężko się goiło. Moim zdaniem kolczyk w pępku jest super ozdobą, teraz tak się do niego przyzwyczaiłam (a mam go już kilka lat) że nie wyobrażam sobie swojego pępka bez niego Jedynym problemem jest gojenie- u niektórych dość długo się goi u innych 2 tyg., to wszystko zależy. Ale napewno trzeba bardzo dbać po przebiciu, myć nawet 3 razy dziennie, smarować maścią z antybiotykiem (np tribiotic), no i oddać się w ręce profesjonalisty. Ja przebijałam w salonie tatuażu gdzie wiem, że robią to naprawdę profesjonalnie. Mimo, że sama jestem kosmetyczką odradzam ci do przebijania salony kosmetyczne ponieważ kosmetyczki nie mają najczęściej w tym wprawy a zadaża się, że przebijają pistoletem czego nie powinno się robić.
Może twoja mama się w końcu zgodzi pozdrawiam.
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 22:13   #413
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Smile Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Aha, zapomniałam napisać, że jeżeli chodzi o uczulenie to najlepsze są kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej, ryzyko uczulenia jest tu praktycznie znikome. Nie kupuj kolczyków ze zwykłego metalu albo srebra jakie najczęściej są sprzedawane w różnych budkach i sklepikach ze sztuczną biżuterią. Takie kolczyki można nosić dopiero po całkowitym zagojeniu się pępka. Kolczyki ze stali chirurgicznej można kupić właśnie najczęściej w salonach tatuażu i też najlepiej się upewnić że wykonany jest on właśnie z tego
Pozdrawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 22:15   #414
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

hej dziwczynyja i moje siostra mamy kolczyki w pepkach i wszystko jest ok (siostra jest alergiczka). wazne jest to zeby kolczyk byl ze stali chirurgicznej ktora nie powoduje zadnych efektow ubocznychjesli juz chcesz robic kolczyk to w sprawdzonym miejscu (popytaj sie kolezanek gdzie robily) bo zdaza sie ze kosmetyczki sa niewprawione i pepki sie rozrywaja (dlatego lepiej isc do DOBREGO salonu tatuazu bo tam kolczyki robi sie masowo)a co do gojenia to pepek jest miejscem w ktorym rana goi sie najdluzej z calego ciala wiec cierpliwosci. pozdraiam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 22:24   #415
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

ja mialam kolczyka w pepku niestety ktorejsc nocy zachaczylam i mi sie straszna rana zrobila i wyjelam kolczyka i zostala mi dziurka ktora nei zarasta ;( szczerze- nie radze
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 22:24   #416
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Jedyną zaletą kolczyka w pępku jest to, że ślicznie wygląda
Więc jeśli to nie przekona Twojej mamy, to jej nie przekonasz. I raczej Ci nigdzie nie przekłują bez zgody rodziców (przynajmniej nie powinni - to zabronione). Co do kolczyka i alergii, to owszem stal chirurgiczna jest bardziej bezpieczna niż zwykły metal, ale jeszcze mniej uczula tytan - jest też nieco droższy, ale uważam, że warto skoro masz takie problemy ze skórą.
Dziurka goi się zawsze długo - po prostu u niektórych ranka się długo babrze (i wtedy to wyraźnie widać), u innych nie. Ale nieprawdą jest, że rana może się zagoić po 2 tygodniach. To pełnego zagojenia trzeba paru miesięcy - do ok. pół roku. Dlatego też nie polecam przekłuwać na lato - po pierwsze łatwiej zabrudzić (np. na plaży), a po drugie, jeśli będzie Ci się babrać, to nie będzie to wcale ładnie wyglądało i pępka na plaży nie pokażesz.
Przekłuć powinnaś zdecydowanie w studium tatuażu i piercingu. W ogóle jak pójdziesz do takiego, to na pewno wszystko Ci wyjaśnią i odpowiedzą na wszystkie Twoje pyatnia. Możesz też tam zaprowadzić mamę - może ci ludzie ją przekonają, że to nie takie straszne
Pozdrawiam.
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 22:53   #417
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Smile Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Nie jest prawdą, że pępek nie może się zagoić w 2 tyg, to wszystko jak pisałam zależy od osoby. Trochę się na tym znam ponieważ moja przyjaciółka jest właścicielką takiego salonu spełniającego wszystkie normy europejskie i naprawdę jestem w tym wszystkim na bierząco. To samo dotyczy tytanu- owszem jest on również mało uczulający ale stal chirurgiczna jednak wygrywa pod tym względem. Jeżeli chodzi o gojenie to praktycznie powinno się wszystko wygoić do dwóch miesięcy. Jeżeli kolczyk goi się pół roku to coś jest nie tak, chyba powinno się trochę bardziej dbać. Pozdrawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 23:05   #418
Martenkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Martenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 929
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Ja rowniez kiedys chcialam miec jakas ozdobe ,i przez dluzszy czas zastanawialam sie nad kolczykiem ,ale po pewnym czasie wybralam maly tatuazyk na prawym ramieniu..Goraco polecam
__________________
The greatest glory in living lies not in never failing, but rising every time we fall!


Wiesz Prosiaczku czasem nawet przyjaźń znika jak miodek Kubusia...



Dzięki bezgranicznej mocy mojej podświadomości nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych

Wytrwać w dążeniu do celu
Martenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-16, 23:37   #419
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Cytat:
Napisane przez Martenkaaa
Ja rowniez kiedys chcialam miec jakas ozdobe ,i przez dluzszy czas zastanawialam sie nad kolczykiem ,ale po pewnym czasie wybralam maly tatuazyk na prawym ramieniu..Goraco polecam
chyba nie doczytalas, ze ona ma 15 lat i mama nie chce zgodzic sie na kolczyk, a co dopiero na tatuaz! nie polecalabym nastolatce robienia tatuazu. i nie dlatego, ze jestem przeciwniczka ozdabiania ciala, wrecz przeciwnie - sama nosilam swego czasu sporo kolczykow (miedzy innymi w pepku) i skusilam sie tez na tatuaz na ramieniu. wszystkie te "upiekszania" robilam w tajemnicy przed rodzicami. teraz mam 28 lat i to wszystko przestalo miec dla mnie jakiekolwiek znaczenie - kolczyki juz dawno powyjmowane, ale tatuaz pozostal... rozumiem, ze w tym wieku takie ozdoby maja znaczenie, ale akurat nad tatuazem radzilabym sie mocno zastanowic. to nie kolczyk. pozdrawiam wszystkie dziewczeta!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-17, 18:41   #420
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Nie ma raczej możliwości, aby rana zagoiła się tak szybko ( 2 tygodnie). Przekłuwałam pępek ponad trzy lata temu, no i ostrzeżono mnie, żebym po tygodniu nie łudziła się, że wszystko się zagoiło. Przez pierwszy tydzień kolczyk wygląda jakbyś nosiła go od lat, dopiero po jakimś tygodniu organizm tak jakby zaczyna go "odrzucać" i tu trzeba miesięcy. Fakt ozdoba śliczna, nie pamiętam jak wygląda mój pępek bez kolczyka , ale ryzyko jest niestety, gdy zabieg przeprowadzony zostanie nieprawidłowo bądź nie dba się o higienę dostatecznie ( tu znaczy bardzo :P). I jeszcze jedna sprawa... ktoś już to wcześniej pisał..piercing "na nieletnich" jest nielegalny (bez zgody opiekuna), więc jeśli nie przekonasz mamy, to co bardziej rozważni, a do takich radzę się raczej udawać, moga odmówić.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.