Czarne brwi i jasne włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-23, 17:50   #1
bootla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
GG do bootla

Czarne brwi i jasne włosy?


Jak myślicie, czy czarne brwi będą źle wyglądać z blond włosami? Cze lepiej pojaśnić brwi na brąz, albo ściemnić włosy?
bootla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 18:59   #2
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 20
Re: Czarne brwi i jasne włosy?

to zalezy od rysow twarzy , mam kolezanke ktora jest blondynka i ma czarne brwi - u niej wyglada to normalnie , w kazdym razie nie razi natomiast kiedy ja tak dla zabawy pomalowalam moje brwi na czarno ( tez jestem blondynka ) to wygladalo to troche nienaturalnie , chociaz moze to byc tez kwestia przyzwyczajenia pozdrawiam
jenny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 19:08   #3
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: Czarne brwi i jasne włosy?

jenny007 napisał(a):
> to zalezy od rysow twarzy , mam kolezanke ktora jest blondynka i ma czarne brwi - u niej wyglada to normalnie , w kazdym razie nie razi natomiast kiedy ja tak dla zabawy pomalowalam moje brwi na czarno ( tez jestem blondynka ) to wygladalo to troche nienaturalnie , chociaz moze to byc tez kwestia przyzwyczajenia pozdrawiam


tak jak napisała jenny007 wszystko zależy od rysów, karnacji, koloru włosów. Ja mam naturalne, dość jasne(średni, złoty blond) włosy i do tego bardzo ciemne brwi i rzęsy - prawie czarne. Wygląda to bardzo naturalnie i nie wyobrażam sobie samej siebie w jaśniejszych brwiach.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 20:56   #4
bootla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
GG do bootla
Re: Czarne brwi i jasne włosy?

Ja również mam naturalnie czarne brwi, jednak co do rzęs - potrzebuję pomocy tuszu. Włosy mam koloru blond z tendencją do ściemniania zimą i rozjaśniania w lecie. Nie są one jasnymi, ale mam w planie balejaż z jasnych blondów. Dlatego boję się, że jasny kolor będzie kolidować z czarnymi brawiami. Widziałam dziś w telewizji kobietę, która zrobiła sobie balejaż i zafarbowała brwi henną > Ogólnie przychylam się do zdania koleżanek.
bootla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:21   #5
Falthanna
Przyczajenie
 
Avatar Falthanna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
GG do Falthanna
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne włosy?

Dziewczyny proszę pomóżcie mi! Muszę zrobić coś z moimi brwiami, bardzo podobają mnie się wyraziste brwi, takie jakie można zaobserwować u aktorek w braylijskich serialach. Ale czy mnie będzie w takich dobrze? Jestem z natury szatynką, mam piwne oczy, ciemne brwi i rzęsy nie wymagające henny. Ale włosy mam bardzo bardzo jasny blond, prawie że białe ;p kształt twarzy mam prostokątny a mój typ urody to wiosna...czy dobrze mi będzie w takich podkreślonych brwiach przez henne? czy powinna ona być czekoladowa czy czarna? prosze poradźcie coś!
__________________
Falthanna
Falthanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:25   #6
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne włosy?

Cytat:
Napisane przez Falthanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę pomóżcie mi! Muszę zrobić coś z moimi brwiami, bardzo podobają mnie się wyraziste brwi, takie jakie można zaobserwować u aktorek w braylijskich serialach. Ale czy mnie będzie w takich dobrze? Jestem z natury szatynką, mam piwne oczy, ciemne brwi i rzęsy nie wymagające henny. Ale włosy mam bardzo bardzo jasny blond, prawie że białe ;p kształt twarzy mam prostokątny a mój typ urody to wiosna...czy dobrze mi będzie w takich podkreślonych brwiach przez henne? czy powinna ona być czekoladowa czy czarna? prosze poradźcie coś!
pokombinuj z różnymi kolorami cieni. Zobaczysz jaki kolor Ci pasuje i wtedy możesz robić hennę.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 23:00   #7
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne włosy?

Moja siostra jest z natury jasna blondynką i ma bardzo ciemne brwi, a wygląda to ładnie Najwazniejsze chyba żeby brwi byly ladnie wyregulowane, bo takie krzaczaste mogą nie wyglądać imponująco
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 22:00   #8
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Czarne brwi i jasne włosy?

Trzeba jednak podkreślić jeden fakt ciemne brwi do blondu może i się zgodzę ale nie do platyny bo to wygląda komicznie na pewno nie czarne czy ciemny brąz ale brąz raczej pasuję.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:23   #9
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne włosy?

Cytat:
Napisane przez Falthanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę pomóżcie mi! Muszę zrobić coś z moimi brwiami, bardzo podobają mnie się wyraziste brwi, takie jakie można zaobserwować u aktorek w braylijskich serialach. Ale czy mnie będzie w takich dobrze? Jestem z natury szatynką, mam piwne oczy, ciemne brwi i rzęsy nie wymagające henny. Ale włosy mam bardzo bardzo jasny blond, prawie że białe ;p kształt twarzy mam prostokątny a mój typ urody to wiosna...czy dobrze mi będzie w takich podkreślonych brwiach przez henne? czy powinna ona być czekoladowa czy czarna? prosze poradźcie coś!

Jeśli masz bardzo jasny blond naturalny to nie możesz być szatynką.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:35   #10
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Czarne brwi i jasne włosy?

Widzę, że to bardzo stary wątek, ale może ktoś odpowie.
Jak do moich blond włosów mam niestety za ciemne brwi ( czarne) czy ta henna kiedyś zejdzie całkowicie i będę mieć swój stary kolor brwi czy ta czerń będzie się ciągle utrzymywała tylko, ze będzie bledsza? Wcześniej miałam brązową hennę i ona nie zeszła całkowicie tylko trochę została na brwiach.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 21:10   #11
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: Czarne brwi i jasne włosy?

nie wiem, a Marien!! jak zrobiłaś henną brazowa to jak one wyszly i nie zmyly Ci sie? bo ja z reguly jestem szatynka mam cimne brwi niebieksie oczy ale farbe na glowie mm blond i boje sie ze mi sie zmyją, odrosna czarne czy cos takiego;d
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.