Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 19:22   #3541
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

A ja w ciągu ostaniego tygodnia na portalu na o sprzedałam bez targowania meblościankę, dziecięcy stolik i krzesełko z Ikei i łóżko dziecięce sosnowe 😊

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:36   #3542
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
A ja w ciągu ostaniego tygodnia na portalu na o sprzedałam bez targowania meblościankę, dziecięcy stolik i krzesełko z Ikei i łóżko dziecięce sosnowe 😊
Zalezy na kogo trafisz. Ja tez tam i sprzedaje i kupuje i jak na razie (tfu tfu) bylo spoko ;-)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:06   #3543
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość

Jest cudowny.... prosta aplikacja, pare ruchow I jest piekna tafla

Alien zdecydowanie robi największe "wow"
najbardziej widać efekt kameleona. wybaczcie jeśli wstawiam jeszcze raz, ale nie pamiętam, napisałam na facebooku do SPN i powiedzieli że rzeczywiście wina pyłku i albo mogę wybrać inny albo zwrócą pieniądze.
macie jakiś pyłek od nich który jest wart zakupu? może srebrny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14483717_1283690961670570_912684620_n.jpg (23,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14509212_1283690938337239_2034692467_n.jpg (21,4 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez julka29111
Czas edycji: 2016-10-04 o 20:26
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:17   #3544
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Tak samo chętnie bym podeszla by pokazali jak aplikowac zwykly metalx bo lustro z tego nie wychodzi.. jestem generalnie zawiedziona, a pylki leza i czekaja na lepsze czasy
już widze że jednak wrzucałam zdjęcia, masz więcej pyłków z spn, bo nie wiem czy warto wybierać inny czy jednak zwrot pieniędzy

Edytowane przez julka29111
Czas edycji: 2016-10-04 o 20:26
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:35   #3545
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Domina, piękny na jaki top go kładziesz?
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:13   #3546
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;66020846]Domina, piękny na jaki top go kładziesz?[/QUOTE]
Na dry top z indigo, nakladam na czarny a potem czekam po wyjeciy z lampy troche dluzej az ostygnie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:29   #3547
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Na dry top z indigo, nakladam na czarny a potem czekam po wyjeciy z lampy troche dluzej az ostygnie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Mi powiedz jak robisz zdjęcie że tak ładnie wychodzi, bo u mnie efekt na paznokciu taki sam ale na zdjęciu ciężko uchwycić, najbardziej widoczny u mnie jest fiolet
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 22:28   #3548
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
Mi powiedz jak robisz zdjęcie że tak ładnie wychodzi, bo u mnie efekt na paznokciu taki sam ale na zdjęciu ciężko uchwycić, najbardziej widoczny u mnie jest fiolet
Ja robie zdjecie telefonem swoim ale sobie robie tak, ze np. Klade telefon na lampe bezcieniowa tzn na ta czesc z lupa tak zeby robic zdjecie przez lupe .
Bardzo wazne jest swiatlo I te ktore daje lampa lupa bezcieniowa jest rewelacyjne.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 23:17   #3549
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Spn wprowadza nowe pojemności hybryd- 8ml. 4ml będą tylko do wyczerpania zapasów.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
O nie.. 4ml naprawdę bardzo lubilam, choc pędzelek nie zachwycal.. ale 8ml to ja nie wykorzystam..

Cytat:
Jest cudowny.... prosta aplikacja, pare ruchow I jest piekna tafla

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Wygląda obłędnie.. Musze bank obrabowac bo jestem zakochana w tych efektach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 01:00   #3550
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja robie zdjecie telefonem swoim ale sobie robie tak, ze np. Klade telefon na lampe bezcieniowa tzn na ta czesc z lupa tak zeby robic zdjecie przez lupe .
Bardzo wazne jest swiatlo I te ktore daje lampa lupa bezcieniowa jest rewelacyjne.
też robię telefonem, ale z tym efektem ciężko. próbowałam bez lampy i z lampą, mam tą długą activ. Jutro pokombinuję przy świetle dziennym
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 08:12   #3551
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Kurczę, tez muszę wystawić lakiery na sprzedaż. Już się boję



Co do skarpetek złuszczających, to ja wolę maść na odciski. Aplikuje ją tylko na strategiczne miejsca i działa lepiej niż skarpety. No i nie na całą stopę.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 08:48   #3552
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Boszzzz znowu wystawilam lakiery na portalu dla ulomnych i znowu mam smiechu po pachy
Sądziłam, że nie ma nic gorszego pod względem niż Olx, ale jest .... Sprzedaż na grupach tematycznych na Facebooku to porażka jakaś. Wystawiałam całe pudła kosmetyków, straciłam ok 3 godziny na zdjęcia, opisy wraz z cenami (więc i musiałam poszukać ie mniej więcej nowe rzeczy kosztują) a i tak byłam zalewana pytaniami o cenę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 09:40   #3553
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sądziłam, że nie ma nic gorszego pod względem niż Olx, ale jest .... Sprzedaż na grupach tematycznych na Facebooku to porażka jakaś. Wystawiałam całe pudła kosmetyków, straciłam ok 3 godziny na zdjęcia, opisy wraz z cenami (więc i musiałam poszukać ie mniej więcej nowe rzeczy kosztują) a i tak byłam zalewana pytaniami o cenę
To jest porażka na fb. Ja jeszcze na vinted mam parę rzeczy wystawione.

Olx jednak przebija wszystko. Wieczne targowanie się. .. raz miałam klientke która przebiła wszystko. U mówiłam się na odbiór osobisty w miejscu które jej pasowało, ja musiałam dojechać autem ale niedaleko. Chciałam się już pozbyć tych lakierów to się zgodziłam bo pani nalegała tłumacząc się dziećmi. No wiec sprzedalam wracam do domu, pije kawusie a tam SMS od tej pani ze teraz zauważyła ze to nie są lakiery mono a ona tylko mono używa. Normalnie szlag mnie trafił bo przecież były zdjęcia, mogła dopytać jak nie wiedziała etc. Pani pyta czy może zwrócić jednak. Zgodziłam się i poprosiłam żeby w takim razie przyjechała do mnie z tymi lakierami je oddać. Ale ona mi wyskakuje ze nie może bo ma dzieci i tam nie dojedzie i czy mogę ja podjechać w to samo miejsce..... szczyt bezczelności ale się zgodzilam żeby mieć ją z głowy.
Od tej pory odbiór tylko w miejscu wskazanym przeze mnie. A jak komuś nie pasuje niech dopłacić wysyłkę.

Edytowane przez hauuu
Czas edycji: 2016-10-05 o 09:41
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 10:09   #3554
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
To jest porażka na fb. Ja jeszcze na vinted mam parę rzeczy wystawione.

Olx jednak przebija wszystko. Wieczne targowanie się. .. raz miałam klientke która przebiła wszystko. U mówiłam się na odbiór osobisty w miejscu które jej pasowało, ja musiałam dojechać autem ale niedaleko. Chciałam się już pozbyć tych lakierów to się zgodziłam bo pani nalegała tłumacząc się dziećmi. No wiec sprzedalam wracam do domu, pije kawusie a tam SMS od tej pani ze teraz zauważyła ze to nie są lakiery mono a ona tylko mono używa. Normalnie szlag mnie trafił bo przecież były zdjęcia, mogła dopytać jak nie wiedziała etc. Pani pyta czy może zwrócić jednak. Zgodziłam się i poprosiłam żeby w takim razie przyjechała do mnie z tymi lakierami je oddać. Ale ona mi wyskakuje ze nie może bo ma dzieci i tam nie dojedzie i czy mogę ja podjechać w to samo miejsce..... szczyt bezczelności ale się zgodzilam żeby mieć ją z głowy.
Od tej pory odbiór tylko w miejscu wskazanym przeze mnie. A jak komuś nie pasuje niech dopłacić wysyłkę.
to ja bym się na coś takiego już nie zgodziła, powiedziałabym jej, że widziały gały co brały nie ona jedna ma dzieci a inni jakoś sobie radzą
mnie vinted bardziej dobija niż olx, bo mimo, że mam napisane w opisie każdego produktu, że nie interesuje mnie wymiana, to tylko takie wiadomości dostaję, laski piszą tylko "wymiana" nawet im się "?" nie chce wstawić ale wzięłam się na sposób i na takie wiadomości nie odpowiadam
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 10:53   #3555
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

To tak samo jak ja wystawilam na o.wozek po dzieciakavh drukowanymi literami bylo napisane ze nie wysylam a dostalam "pincet" wiadomosci o wysylke
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:13   #3556
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.4

Ja tam wystawiałam raz telewizor, sprawny 40 calowy, płaski samsung za 200zl z uchwytem do powieszenia. Co prawda telewizor miał 7 lat ale działał, aukcje widziałam za tysiaka z nim nawet. A do nas gość dzwoni ze za 100zl go weźmie twierdząc ze nie sprzedamy go drożej. Po godzinie już telewizora w domu nie miałam, przyjechało dwóch chłopaków i wzięli bez gadania i targowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:12   #3557
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja miałam wystawioną za 25zł paletę cieni do oczu (2 razy użytą, kupioną możez 2 tyg. wcześniej) nowa kosztuje 40zł. Z wysyłką wychodziło 35zł co było napisane wielkimi literami w opisie. Laska mi napisała, żebym jej dała dane do przelewu, to mi wpłaci te 25zł, i że zaraz mi wyśle screen z przelewem, i że mam jej to zaraz rano wysłać, bo ona chce dostać to w piątek (była środa wieczorem). Napisałam jej, ma wpłacić 35zł i że wyślę jak kasę będę miała na koncie. Gówniara zwyzywała mnie, że mnie popieprzyło mnie, żebym tak drogo chciała za używane kosmetyki darła. Więc napisałam jej, że za tą kasę co ona mi oferuje wolę, żeby mi te cienie się zepsuły nieużywane. Niestety ten potral wyciąga ze mnie wszystkie pokłady chamstwa
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 13:06   #3558
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja się z gościem umawiałam na olx, że przyjdzie po wanienkę ze stelażem. 3 razy w ostatniej chwili dzwonił, że jednak nie może być. Za 4 razem w ogóle nie przyszedł i nie zadzwonił a ja czekałam jak głupia.
Bardzo żałuję, że nie da się wystawiać opinii osobom, które kupują na olx.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 13:49   #3559
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja tam mam wystawiony perfum ktory w sephorze kosztuje 499zl za 270zl z malym ubytkiem I koles mi pisze ze on go bierze za 250 bo za tyle ile ja wystawiam to moze miec cala butelke... napisalam mu ze moze miec ale chyba na bazarze I zeby nie marnowal mojego czasu bo cena jest podana w ogloszeniu. Za tydzien ten sam pisze do mnie ze bierze za 200 z przesylka! Co za ludzie no wstydu tam nie maja.

A akcji z lampa led chyba wam nie musze przypominac

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 14:00   #3560
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Ja się z gościem umawiałam na olx, że przyjdzie po wanienkę ze stelażem. 3 razy w ostatniej chwili dzwonił, że jednak nie może być. Za 4 razem w ogóle nie przyszedł i nie zadzwonił a ja czekałam jak głupia.
Bardzo żałuję, że nie da się wystawiać opinii osobom, które kupują na olx.
Ja tak kiedyś czekałam na babkę w śniegu i mrozie, nawet specjalnie urwałam się z pracy. Nie przyjechała, nie zadzwoniła, mojego tel tez nie odebrała i nie odpisała na wiadomość

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja tam mam wystawiony perfum ktory w sephorze kosztuje 499zl za 270zl z malym ubytkiem I koles mi pisze ze on go bierze za 250 bo za tyle ile ja wystawiam to moze miec cala butelke... napisalam mu ze moze miec ale chyba na bazarze I zeby nie marnowal mojego czasu bo cena jest podana w ogloszeniu. Za tydzien ten sam pisze do mnie ze bierze za 200 z przesylka! Co za ludzie no wstydu tam nie maja.

A akcji z lampa led chyba wam nie musze przypominac

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Hahaha ludzie są śmieszni
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:13   #3561
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Oho poruszylam lawine
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 15:06   #3562
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Moja mama ostatnio chciała się targować tez na olx, ale na szczęście zapytała czy taka wiadomość będzie okej - udało mi się jej wybić ten pomysł z głowy (jestem z siebie dumna).
Też jak indigo sprzedawalam to babeczka sie targowala, mimo ze cena niska, ale że kasa byl potrzebna to wysłałam chyba na szczęście malo tam sprzedaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 15:23   #3563
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja nie mam nic przeciwko targowaniu sie. Po to jest opcja "do negocjacji". Tylko na tym portalu mam wrazenie, ze nawet gdybym wystawila cos za darmo, to znalazlby sie ktos, kto uznalby ze to za drogo 😂
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 22:13   #3564
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Dziewczyny uwazajcie na skarpetki zluszczajace.... hybryda zlazla prawie cala,.nie wspomne o tym ze skora luszczy mi sie tylko na palcach a skorki bola niemilosniernie... dzis 15minut w szpilkach to byla katorga tak boli... a to co mialo sie zluszczyc ani nie drgnelo

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Na opakowaniu powinno być zaznaczone, że paznokcie mają być gołe...
Przynajmniej ja doczytałam u siebie..
Nawilżaj i natłuszczaj stopy, zacznie się złuszczać reszta
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 11:32   #3565
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Na opakowaniu powinno być zaznaczone, że paznokcie mają być gołe...
Przynajmniej ja doczytałam u siebie..
Nawilżaj i natłuszczaj stopy, zacznie się złuszczać reszta
Sednem sprawy jest po takich skarpetkach wlasnie nawilzanie. Najlepiej jakis krem z mocznikiem. Ja bylam zadowolona ze skarpetek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 15:08   #3566
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Sednem sprawy jest po takich skarpetkach wlasnie nawilzanie. Najlepiej jakis krem z mocznikiem. Ja bylam zadowolona ze skarpetek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja napiszę, że sednem zadbanych stóp jest codzienne nawilżanie tak jak skórek u rąk 😊+zcieranie naskórka pumeksem kosmetycznym raz w tygodniu .Żebyście widziały moje pięty ponad rok temu ,a teraz....

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:10   #3567
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Normalnie zgłupialam 😶 czy dry top to samo co top no wipe ?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 19:03   #3568
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Normalnie zgłupialam 😶 czy dry top to samo co top no wipe ?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Tak tylko w Indigo jest dry top a np semilac ma no wipe. Wszystkie sa bez dyspersji tylko dry top najlepiej na baze twarda lub na zel a ten no wipe z semi na hybryde spokojnie mozna.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 19:21   #3569
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziękować 😊😚

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 20:30   #3570
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Normalnie zgłupialam 😶 czy dry top to samo co top no wipe ?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Dry top z indigo się nie odmacza w acetonie, ale jeśli używasz frezarki to nie ma problemu
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.