Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-24, 14:21   #1
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65

Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt


Hej dziewczyny, jestem z Krakowa, przeszkadzaja mi dosc delikatne blizny potradzikowe, niestety co jakis czas pojawiaja sie nowe zmiany potradzikowe i zabawa od nowa, do tego moje pory sa widoczne, chcialabym poprawic tez koloryt skory i sprawic, by byla mniej ziemista. rozwazam laser (rozne rodzaje), dermapen (bo pojawila sie jako nowosc w Krakowie), zwykle kwasy? Co byscie doradzily? Tragedii nie ma, wiec rozwazalam nawet geneo, ale chce jednak cos lepszego. Aha, pielegnacja na codzien/wskazowki pielegnacyjno-zwiazane z dieta tez mile widziane. Mimo ze jestem wegetarianka i wydawaloby sie, ze z dieta ok.
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 06:50   #2
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Cytat:
Napisane przez Lirien Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem z Krakowa, przeszkadzaja mi dosc delikatne blizny potradzikowe, niestety co jakis czas pojawiaja sie nowe zmiany potradzikowe i zabawa od nowa, do tego moje pory sa widoczne, chcialabym poprawic tez koloryt skory i sprawic, by byla mniej ziemista. rozwazam laser (rozne rodzaje), dermapen (bo pojawila sie jako nowosc w Krakowie), zwykle kwasy? Co byscie doradzily? Tragedii nie ma, wiec rozwazalam nawet geneo, ale chce jednak cos lepszego. Aha, pielegnacja na codzien/wskazowki pielegnacyjno-zwiazane z dieta tez mile widziane. Mimo ze jestem wegetarianka i wydawaloby sie, ze z dieta ok.
To wszystko jest kwestia pielegnacji.
Sprobuj kremy z niskimi stezeniami kwasow, np ziaja liscie manuka, avene triacneal.
Po dwoch - trzech mscach zobaczysz roznice
Wazne - filtry przeciwsloneczne i dodatkowy krem nawilzajacy. Kremy z kwasami potraktuj jako serum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 09:49   #3
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Już to pisałam w którymś wątku, że ja za pierwszym razem przebarwień potrądzikowych pozbyłam się za pomocą mikrodermabrazji. Jeśli chodzi o laser to słyszałam raczej nieprzychylne opinie, tym bardziej, że to dość drogi interes. Za drugim razem, jak do przebarwień doszły blizny potrądzikowe (to był jakiś armagedon, po każdym pryszczu pozostawała blizna i przebarwienie, jakim cudem, to do tej pory nie wiem ) ratowałam się mikrodermą, trochę kwasami u kosmetyczki oraz kremami od dermatologa, a także "zwykłym" aptecznymi i problem został zażegnany. Wiadomo, że wymagało to czasu i cierpliwości, no i moja cera nie wygląda jak u noworodka, ale chyba już zaakceptowałam fakt, że nigdy tak nie będzie wyglądać - nie te geny
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 14:39   #4
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Tak jak dziewczyny mówią - kwasy Ci powinnypomóc. Może poczytaj też o peelingu chemicznym? robi się go w salonie kosmetycznym, ale znajdą się też wizażanki, które biorą się za to same (tylko wtedy trzeba mieć sporą wiedzę na ten temat, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Teraz jest dobra pora, bo nie ma ostrego słońca
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 15:32   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Kilka delikatnych zabiegów kwasami. Kolega z roku robił kwas migdałowy i po 3 zabiegach wyglądał wspaniale. A zmiany po trądziku miał dość głębokie.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
To wszystko jest kwestia pielegnacji.
Sprobuj kremy z niskimi stezeniami kwasow, np ziaja liscie manuka, avene triacneal.
Po dwoch - trzech mscach zobaczysz roznice
Wazne - filtry przeciwsloneczne i dodatkowy krem nawilzajacy. Kremy z kwasami potraktuj jako serum.
Bielenda mezzo serum i krem są fajne.
Ponoć po Ziaja liście manuka dużo dziewczyn miało wręcz więcej zmian zapalnych niż przed więc tego bym akurat nie polecała.
Dobre kremy z kwasami ma ponoć też Bandi.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 08:58   #6
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny mówią - kwasy Ci powinnypomóc. Może poczytaj też o peelingu chemicznym? robi się go w salonie kosmetycznym, ale znajdą się też wizażanki, które biorą się za to same (tylko wtedy trzeba mieć sporą wiedzę na ten temat, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Teraz jest dobra pora, bo nie ma ostrego słońca
Kwasy i peeling chemiczny to jest to samo. Peeling chemiczny wykonuje się za pomocą kwasów.
Z tego co wiem jest to jedna z najlepszych metod zarówno na blizny potradzikowe jak i na przebarwienia. Ale z jednym zastrzeżeniem: kosmetolog który to robi musi dobry, minimum kilka lat doświadczenia w pracy z kwasami. Inaczej nie warto. Znajoma mi mówiła o jednej babci w Warszawie. Skąd jesteś autorka posta?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 21:35   #7
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Z Krakowa.
Rozwazam rozne kwasy peelingi, jakis PQ Age. Najbardziej przeszkadzaja mi zaskorniki, ale jeszcze bardziej na brodzie blizny potradzikowe/po sloncu, ale bardziej po tradziki. Jak mam na sobie podklad to mysle "eee, dziewczyno" dobrze jest, ale potem ten koloryt i niespodzianki BARDZO mi przeszkadzaja, trace pewnosc siebie na basenie, a teraz nie ma slonca, wiec cera splowiala. Tyle rodzajow peelingow istnieje, ze az trace poczucie co lepsze i nie odrazniam peelingow od mikroderbrazji, taki ze mnie swiezak ;p
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 07:21   #8
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Kilka delikatnych zabiegów kwasami. Kolega z roku robił kwas migdałowy i po 3 zabiegach wyglądał wspaniale. A zmiany po trądziku miał dość głębokie.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


Bielenda mezzo serum i krem są fajne.
Ponoć po Ziaja liście manuka dużo dziewczyn miało wręcz więcej zmian zapalnych niż przed więc tego bym akurat nie polecała.
Dobre kremy z kwasami ma ponoć też Bandi.
Po kazdym kremie z kwasem skora najpoerw bedzie miala wiecej zmian... przynajmniej w wiekszosci przypadkow.
Sama mialam i bede polecac, bo to najnizsze mozliwe dostepne stezenie w kremie i bardzo przystepne cenowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 20:46   #9
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

to bardziej mikrodermabrazja czy kwasy?
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:25   #10
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Cytat:
Napisane przez Lirien Pokaż wiadomość
to bardziej mikrodermabrazja czy kwasy?
Wg mnie lepiej kwasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 00:52   #11
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

a jaki kwas, bo jest ich troche? patrze, ze kazdy salon ma "swoje" (moze sprowadza sie to jednego, ale...)
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 07:14   #12
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Cytat:
Napisane przez Lirien Pokaż wiadomość
a jaki kwas, bo jest ich troche? patrze, ze kazdy salon ma "swoje" (moze sprowadza sie to jednego, ale...)
Pisałam Ci w prywatnej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 08:25   #13
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

A ja miałam mikrodermabrazję na zmianę z kwasami
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 18:15   #14
Magdasasqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Witam. Mój nastoletni syn przechodzi koszmarny trądzik. Oprócz licznych wykwitów i ogromnej ilości zaskórników, pojawiły się blizny. Szkoda mi go ogromnie, bo ogólnie bardzo przystojny z niego facet. Swoje niedoskonałości skórne ukrywa pod burzą blond loków. Czytając masę artykułów na temat walki z trądzikiem natknęłam się na ofertę Salonu xxx
Oferta wydaje się kusząca, mam pytanie do Was, czy taki laser jest skuteczny i przede wszystkim bezpieczny?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-22 o 01:09 Powód: Reklama.
Magdasasqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 06:59   #15
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Cytat:
Napisane przez Magdasasqa Pokaż wiadomość
Witam. Mój nastoletni syn przechodzi koszmarny trądzik. Oprócz licznych wykwitów i ogromnej ilości zaskórników, pojawiły się blizny. Szkoda mi go ogromnie, bo ogólnie bardzo przystojny z niego facet. Swoje niedoskonałości skórne ukrywa pod burzą blond loków. Czytając masę artykułów na temat walki z trądzikiem natknęłam się na ofertę Salonu xxx
Oferta wydaje się kusząca, mam pytanie do Was, czy taki laser jest skuteczny i przede wszystkim bezpieczny?
Wybierz dobrze. Poczytaj opinie o salonach. Bardzo ciężko o dobry salon. PS. Moge polecić Tobie jedna babeczke która zna się na trądziku. Nie chce reklamować wiec napisz pw.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Jeżeli masz problem z doborem odpowiedniego zabiegu, najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się na konsultację do specjalisty. Dokonując wyboru gabinety zwróć uwagę aby było w nim jak najwięcej dobrego jakościowo sprzętu.

Pozdrawiam[/QUOTE]

Sprzętu? Chyba jak najlepszych kosmetologow. Co z tego ze jest sprzęt jeżeli specjaliści są kiepscy.



Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 13:11   #16
diva86
Przyczajenie
 
Avatar diva86
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 16
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Cześć Lirien,
mam dokładnie ten sam problem z moja skorą. Ogólnie jest ładna, ale parę zaskórniaków i blizn potrądzikowych się znajdzie, których chciałabym się oczywiście pozbyć. Próbowałam już mikrodermabrazję i trochę się skóra polepszyła lecz blizny całkiem nie znikły. Jak jest teraz u ciebie? Testowałaś jakieś zabiegi do tej pory które mogłabyś polecić?

Słyszałam tez o nowym zabiegu "Hydrafacial", czy ktoś już stosował ten zabieg?

Edytowane przez diva86
Czas edycji: 2017-10-20 o 16:14
diva86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 16:10   #17
diva86
Przyczajenie
 
Avatar diva86
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 16
Dot.: Delikatne blizny potradzikowe, pory i nierowny koloryt

Cytat:
Napisane przez Lirien Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem z Krakowa, przeszkadzaja mi dosc delikatne blizny potradzikowe, niestety co jakis czas pojawiaja sie nowe zmiany potradzikowe i zabawa od nowa, do tego moje pory sa widoczne, chcialabym poprawic tez koloryt skory i sprawic, by byla mniej ziemista. rozwazam laser (rozne rodzaje), dermapen (bo pojawila sie jako nowosc w Krakowie), zwykle kwasy? Co byscie doradzily? Tragedii nie ma, wiec rozwazalam nawet geneo, ale chce jednak cos lepszego. Aha, pielegnacja na codzien/wskazowki pielegnacyjno-zwiazane z dieta tez mile widziane. Mimo ze jestem wegetarianka i wydawaloby sie, ze z dieta ok.
Cześć Lirien,

mam dokładnie ten sam problem z moja skorą. Ogólnie jest ładna, ale parę zaskórniaków i blizn potrądzikowych się znajdzie, których chciałabym się oczywiście pozbyć. Próbowałam już mikrodermabrazję i trochę się skóra polepszyła, lecz blizny całkiem nie znikły.

Jak jest teraz u ciebie? Testowałaś jakieś zabiegi do tej pory które mogłabyś polecić?

Słyszałam tez o nowym zabiegu Hydrafacial, czy ktoś już stosował ten zabieg?
diva86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-20 16:10:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.