Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 21:13   #1
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636

Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia


Wczesniej moje włoski były rozjaśnione do białości a teraz zafarbowałam na brąz i wiadomo bardzo szybko kolor się wypłukuje. Uwielbiam zmieniać kolor włosów i tym razem padło na połącznie moich ulubionych kolorów. Pytanie: czy będzie mi pasować? Czy lepiej zostać w brązie.. Bardzo prosze o pomoc tylko prosze nie pisac że balejaż nie modny itd. bo nie zawsze to co modne mi pasuje ;P Pozdrawiam *
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 22:04   #2
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Pewnie by pasował, ale może nie taki jasny.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 22:29   #3
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Jesli juz to z przewaga brazowych mysle ze sama mieszanka blondow z dodatkiem brazi bedzie wygladac niekorzystnie
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:08   #4
^^soczewka^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Uważam, że ładnie będzie Ci w balejażu. A jaki masz naturalny kolor
^^soczewka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:47   #5
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Hej, wkoncu trafilam na jakis swiezy watek ,a nie jakis z przed 3 lat ;D
A wiec - mam problem ;-) I mysle , ze wy drogie wizazystki mi pomozecie A wiec. Od 18 lat jestem blondynka, zawsze farbowalam wlosy na blad, jak nie balejaz to calosc , ale zawsze marzylam o brazie o takiej czekoladce i wkoncu sie chyba zdecyduje na niego. Ta zmina mi sie przyda, ale kurcze niewiem jak bede wygladac. Mam niebieskie oczy, raczej ciemna oprawe oczy i jasna cere i lekkimi rumiencami. Doradzcie mi czy mam farbowac na braz czy dostac przy blondzie. Dolaczam zdj. Prosze o szczere opinie ;-) W piatek mam wizyte u fryzjere wiec jeszcze zostalo mi pare dni na zastanowienie . Z gory dziekuje ';****
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:51   #6
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

w blondzie wyglądasz dobrze, nie eksperymentowałabym z brązem.
Może niezbyt ciemny na początek, jeśli jednak sie zdecydowałaś?


Co do pierwszego postu - balejaz
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:49   #7
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

jak dla mnie masz super kolorek moje marzenia ten odcień blondu ja proponuje zostawić,napewno szybko z rozjaśnianych bedzie sie wypłukiwał ten ciemny szkoda takiego ładnego naprawde....chyba ze lekko przyciemnij jakimś capuccino albo może w popiel ale nie taka radykalna zmiana...

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

to było do sabina1223 sorki nie napisałam do kogo hehe pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 13:08   #8
Sylwusia118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Jaki inny kolor? Baaardzo prosze o pomoc:)

Hej Od zawsze mialam taki kolor jaki jest widoczny na zdjeciu albo nawet jeszcze jasniejszy, ale ostatnimi czasy mam straszna straszna ochote cos zmienic... Please, doradzcie mi szczerze jaki inny kolor moglabym wziac pod uwage...
Sylwusia118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 13:25   #9
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki inny kolor? Baaardzo prosze o pomoc:)

Sylwusia118
widze ze mamy taki sam problem. Kolor wlosow ten sam , odcien oczu i skory tez i tak samo chcemy zmiany na inny kolor. Od tygodnia siedze na necie i szukam czy bedzie mi pasowal braz , blad , rudy czy moze czern. Kazda osoba ma inne zdanie. Jedni radza tak inni tak. Ale ja mysle, ze chyba warto zaryzykowac , zawsze potem mozna wrocic do obecnego koloru pewnie nie bedzie to latwa droga ale sie wroci. Co ty na to ? Raz sie zyje ;D

Ale o rade tez prosze Blad stal sie monotonny. chce byc bardziej wyrazista , chyba zaszaleje.. Jejku... co za trudna decyzja ;D
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 13:38   #10
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Jaki inny kolor? Baaardzo prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Sylwusia118 Pokaż wiadomość
Hej Od zawsze mialam taki kolor jaki jest widoczny na zdjeciu albo nawet jeszcze jasniejszy, ale ostatnimi czasy mam straszna straszna ochote cos zmienic... Please, doradzcie mi szczerze jaki inny kolor moglabym wziac pod uwage...

Ja dodałabym ciemniejsze pasemka by troche dodać kontrastu. Moze świetliste refleksy?
Nie jestem zwolenniczką farbowania na jeden kolor bo sama zle sie czuje co nie znaczy ze ty nie mogłabys sprobować, ale w tym ci nie doradze raczej.
Moim zdaniem, jezeli nie chcesz bardzo ingerowac, zrób sobie ciemniejsze pasemka. Nie gorzka czekolada ale cos jasniejszego.
Pozdrawiam
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 14:05   #11
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki inny kolor? Baaardzo prosze o pomoc:)

to drugie zdjecie tez mam na dysku, zakochalam sie w tym polaczeniu. ciekawe czy jakis fryzjer w polsce umialby to zrobic

mysle ze balejage bedzie Ci pasowal jesli oczywiscie zadbasz rowniez przy tym o wlosy. poniewaz ladne wlosy to zdrowe wlosy
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 14:06   #12
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Sabinko, jak dla mnie w blondzie wyglądasz za blado, postawiłabym na bardzo jasne brązy z jakimiś ciekawym odcieniem, ale nie za ciepłym.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 14:24   #13
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki inny kolor? Baaardzo prosze o pomoc:)

malachite
ladnie wygladasz w brazie, ale sproboj tego balejazu bo jest sliczny i wydaje mi sie, ze bedzie ci pasowac

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Sabinko, jak dla mnie w blondzie wyglądasz za blado, postawiłabym na bardzo jasne brązy z jakimiś ciekawym odcieniem, ale nie za ciepłym.

No wlasnie zbyt blado, czasem czuje sie jak szara myszka, chce pokazac pazur, chce zaskoczyc ! Z nowym rokiem nowe zmiany ;-)
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:04   #14
Sylwusia118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Sabinka!
No widzisz Dlatego wlasnie wkleilam tutaj posta bo stwierdzilam ze mamy prawie identyczny typ urody i chodzi nam o to samo Szczerze mowiac tez pytalam znajomych, wiekszosc mowi, ze nie wyobraza mnie sobie w innym kolorze niz jasny blond. Ktos napisal ze w blondzie wygladasz blado... No wlasnie czuje sie tak samo, na zdjeciu nie jest to takie widoczne, ale tak- ja tez wygladam blado Potrzebuje czegos co nie ozywi, doda charakteru i wyrazistosci Chyba wiesz o czym mowie A z drugiej strony to mam swiadomosc jak trudno otrzymac tak jasny kolor i jak wielu osobom sie podoba Ale chyba jestem gotowa na zmiane Myslalam o brazie, w odcieniu popielatym, bo mamy chlodny typ urody wiec cieple nie wchodza w gre chyba... Ale teraz zastanawiam sie czy faktycznie pasemka lub balejaz n ie beda lepsze niz jeden kolor...
Sylwusia118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:24   #15
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Sylwia
Oj tak ! Mamy ten sam problem ! Moi znajomi tez mi mowia, ze nie wyobrazaja sobie mnie w innym kolorze, ale pewnie mowia tak bo w innym mnie nie widziali , trudno przestawic sie im z jasnego na ciemny.
Ale ja chyba zaryzykuje. Mam w sobie tak ogromne chec zminy, ze nie moge.
Nonstop siedze na necie i szperem na temat brazu.
Znalazlam sobie kolorek , ktory odrazu mi sie spodobal. Wkleje zdj i powiedzcie mi czy bedzie okej ? Czy moze jasniejszy wybrac.
Zawsze farbowalam wlosy na jeden kolor. Kurde, czas przerac te nude. Jak pojde do fryzjera to poprosze zeby wybral mi nowy ale twarzowy kolor i mam nadzieje, ze poczuje sie jak nowonarodzona. A jak bedzie zle, to zawsze to blondu mozna wrocic;D Co nie ;D

A Tobie Sylwia, nie mam pojecia co powiedziec. Mamy ten sam problem. Jezeli jestes gotowa na wielka zmina , zaryzykuj. Jezeli nie chcesz bardzo radykalnej zmiany zrob sobie balejaz i dodaj sobie mnostwo ciemnych pasemek. Bedziesz miec i troche bladu , ale i troche jasnych swoich wloskow.
Ja znowu chce radykalnej zmiany, wiec ani odrobina blondu nie wchodzi w
gre. Juz sie nie moge doczekac piatku i tej wizyty;D
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:25   #16
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Z tego wszystkiego zapomnialam dodac zdj ;D
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 17:06   #17
Sylwusia118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Sabinko
Powiem Ci ze przepiekny jest ten kolor i jesli jestes zdecydowana na tak radykalna zmiane to nie wahaj sie ani chwili i zrob sobie taki Tylko ja osobiscie radzilabym Ci, zebys powiedziala fryzjerowi aby dodal troche popielatego pigmentu, bo na tak jasnych wlosach jak nasze, brazy maja tendencje do schodzenia na rudo...:/ Na Twoim miejscu nie wybieralabym nic jasniejszego, bo na poczatku kolor tak czy tak bedzie sie dosyc szybko zmywal. Kiedy masz ta wizyte?? W piatek tak?? Ja jakos w przyszlym tygodniu chcialabym isc Juz sie nie moge doczekac jak zobacze Ciebie nowa Obiecaj ze zamiescisz jakies zdjecia
Sylwusia118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 17:16   #18
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Sama chyba nigdy bym sie nie zdecydowala zeby zrobic tak radykalna zmina w domu za pomoca farby. Balabym sie.
I dlatego ide do fryzjera , poprosze o rade napewno mi cos doradzi.
A zdj napewno zamieszcze ;D Obiecuje ;=)
A z Toba ?;d Co zamierzasz zrobic ?;D
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 17:40   #19
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Dziękuje za odpowiedzi chyba skusze się na balejaż ale taki abym nadal była brunetką czyli jak ten na drugim zdjęciu załączonym przezemnie
Oczywiście dbam bardzo o włosy.
Moge mieć trudność z wytłumaczeniem fryzjerce o co mi chodzi bo nie wiem jak to nazwać... jasny blond z czekoladowym brązem ? brązem ? a może gorzką czekoladą ? :P Swego czasu chodziłam do fryzjerki która cudnie farbowała włosy ale po ostatniej wizycie kiedy mnie beznadziejnie obcieła zarzekłam sobie że już nigdy nie dam jej zarobić :P i musze iść do innej
Może ktoś jeszcze wypowie się co do mnie ?

sabina1223 Wg mnie ładnie wyglądasz w tym blondzie, fakt blado ale bardzo subtelnie. Ale jeśli chcesz zmiany a rozumiem naprawde że 18 lat w tym samym kolorze to już nuda (ja nie moge kilku miesięcy wytrzymac w jednym ) to jak najbardziej przefarbuj włosy . Ja bym Ci radziła na poczatek jakiś jaśniejszy brąz np. miodowy albo karmelowy lub balejaż taki jak dodałam w 3 załączonym zdjeciu Jak przekonasz się do brązu wtedy możesz bez problemu farbnąć się tą czekoladką.

Sylwusia118 Mimo że masz podobną urode do sabina1223 to ja na Twoim miejscu odrazu bym przefarbowała włoski na taki kolor jak sabinka dodała w załączniku co do Ciebie to jestem przekonana, że będzie pasować, może to poprostu kwestia zdjęcia :P .

Ciepłe brązy są bardzo ładne i ożywiają buźke. Osoby o chłodnym typie urody wg mnie jak najbardziej mogą sobie na taki kolorek pozwolić tylko wtedy trzeba odpowiedni makijaż, obrania i jest ślicznie
Ahh... sama doradzam a co do siebie nie moge sie nigdy zdecydowac :P
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 18:15   #20
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Dzieki malachite ;**
Wiesz, wydaje mi sie ze mam tak sama urode jak Sylwia.
To zalezy od zdj, tak naprawde nie jestem taka blada jak na tym zdj. Niewiem chyba jednak zaryzykuje ;D
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:25   #21
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez sabina1223 Pokaż wiadomość
Dzieki malachite ;**
Wiesz, wydaje mi sie ze mam tak sama urode jak Sylwia.
To zalezy od zdj, tak naprawde nie jestem taka blada jak na tym zdj. Niewiem chyba jednak zaryzykuje ;D
Tak właśnie mi sie wydaje, że na zdjęciu może wyszłaś blado a nawet jakby to brązowe włosy + jasna cera bardzo ładny kontrast, także maluj włoski i chwal sie rezultatami
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:29   #22
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Pochwale;D Oby ladnie wyszloo ;D Juz sie nie moge doczekac !
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:45   #23
Sylwusia118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Malachite: Dziekuje Ci bardzo bardzo za podpowiedz Wiem ze braz ze zdjecia jest przesliczny, ale mam rozowa cere bardziej niz bezowa i dlatego mysle ze taki cieply kolor tylko by to podkreslil. Potrzebuje czegos co zneutralizuje ten roz, a jednoczesnie doda mi wyrazistosci i charakteru. Myslalam nad balejazem, jasny popielaty blond z ciemnym blondem, ale tez w odcieniu popieli. Sama juz nie wiem. A co do Ciebie, to mnie sie bardzo podoba balejaz ze zdjec ktore wyslalas tylko ja bym na Twoim miejscu dala wiecej tego ciemnego ko,loru niz jasnego dlatego ze w czystrym brazie naprawde wygladasz bardzo ladnie Ale pasemka lub balejaz to zawsze jakas zmiana Napisz jak juz sie zdecydujesz co robic))

Sabinko: Sprobuj taki kolor, naprawde, czas na zmiany Najwyzej wrocisz do jasnego blondu Zgadzam ie z Malachite ze wygladasz ladnie, subtelnie, ale kurcze, czasem nie chce sie juz wygladac jak slodka delikatna blondynka, ale tak bardziej... nie wiem, zapamietywalnie, wyraziscie Przynajmniej ja o czyms takim marze. Dlatego udam sie do fryzjera i poprosze o jakis chlodny braz albo popielaty ciemny blond> Sama wole nie kombinowac bo mialam juz na glowie popielate ciemne blondy ktore byly ladne przez tydzien a potem schodzily na cieply rudawo-lisi, co kompletnie do mnie nie pasowalo;/ A tak na marginesie, jaki masz kolor cery?? Bo ja taki wlasnie rozowawy, nienawidze go, wolalabym cieply, no ale coz...;/ Zycze powodzenia i zebys mi czasem nie zmienila zdania w ostatniej chwili!))
Sylwusia118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:52   #24
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Sylwia, powiem ci , ze na dzien dzisiejszy jestem zdecydowana na braz. Jutro pewnie bede sie wahac , a w piatek u fryzjera napewno zrobie braz.
Za bardzo 'napalilam' sie na ta zmiane , zeby wrocic od fryzjera z blond wlosami ;D Hmm .. Ja mam raczej jasna cere i zawsze rozowawe rumience , zawsze ;D Na tym zdj. wyszlam bardzo blado, moze dlatego ze bylo robione na mrozie i jeszcze slonce swiecilo ;D Ogolnie nie jestem az taka blade.
Ale mysle, ze dzieki brazowym wloska zyskam to co napisalas; D wyrazistosci, i takiej drapieznosci;D Chce w sobote wszytskich zaskoczyc ! Wszyskich !
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 19:05   #25
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwusia118 Pokaż wiadomość
Malachite: Dziekuje Ci bardzo bardzo za podpowiedz Wiem ze braz ze zdjecia jest przesliczny, ale mam rozowa cere bardziej niz bezowa i dlatego mysle ze taki cieply kolor tylko by to podkreslil. Potrzebuje czegos co zneutralizuje ten roz, a jednoczesnie doda mi wyrazistosci i charakteru. Myslalam nad balejazem, jasny popielaty blond z ciemnym blondem, ale tez w odcieniu popieli. Sama juz nie wiem. A co do Ciebie, to mnie sie bardzo podoba balejaz ze zdjec ktore wyslalas tylko ja bym na Twoim miejscu dala wiecej tego ciemnego ko,loru niz jasnego dlatego ze w czystrym brazie naprawde wygladasz bardzo ladnie Ale pasemka lub balejaz to zawsze jakas zmiana Napisz jak juz sie zdecydujesz co robic))

Sabinko: Sprobuj taki kolor, naprawde, czas na zmiany Najwyzej wrocisz do jasnego blondu Zgadzam ie z Malachite ze wygladasz ladnie, subtelnie, ale kurcze, czasem nie chce sie juz wygladac jak slodka delikatna blondynka, ale tak bardziej... nie wiem, zapamietywalnie, wyraziscie Przynajmniej ja o czyms takim marze. Dlatego udam sie do fryzjera i poprosze o jakis chlodny braz albo popielaty ciemny blond> Sama wole nie kombinowac bo mialam juz na glowie popielate ciemne blondy ktore byly ladne przez tydzien a potem schodzily na cieply rudawo-lisi, co kompletnie do mnie nie pasowalo;/ A tak na marginesie, jaki masz kolor cery?? Bo ja taki wlasnie rozowawy, nienawidze go, wolalabym cieply, no ale coz...;/ Zycze powodzenia i zebys mi czasem nie zmienila zdania w ostatniej chwili!))

Prosze bardzo ja również mam różowy odcień cery tj typowe lato mimo tego lubie siebie w ciepłym brązie ale nie takim bardzo rudym tylko z np. z wiśniowo fioletową poświatą . A popielate blondy miałam też bardzo długo ale tak jak już wczesniej pisałam nie wytrzymuje długo z jednym odcieniem na głowie :P. Wiem coś o tej delikatności w blodzie Sama byłam jasną blondynką przez pewien okres czasu, wszyscy mowili : ładnie wyglądasz jaka taka dziewczyneczka i też postanowiłam na bardziej wyrazisty wygląd, nie żałuje . I tak na marginesie to na zdjęciu masz bardzo ładny ciepły brzoskwiniowy odcień cery także nie przejmuj sie że jest różowa bo nie widać tego
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 19:12   #26
Sylwusia118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

No to mam nadzieje ze nie zmienisz zdania I bede czekac na fotki Ja szukam jakiegos fryzjera i tez sie biore za siebie, moze on mi jeszcze cos doradzi Tez chcialabym wszystkich zaskoczyc, 20 lat bylam blondynka i naprawde mam juz tego dosyc Zdecydowana na zmiany jestem, oby tylko wyszlo tak jakbym tego chciala Co do cery to wlasnie mam identyczna jak Ty, czasem chodzilam do solarium ale chociaz ciemniejsza to i tak miala rozowe rumience Musze znalezc taki brazik ktory to zneutralizuje a nie podkresli, bo sie normalnie potne
Sylwusia118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:39   #27
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Napewno taki znajdziesz, zobaczysz ;D
Wlasnie, teraz sobie mysle, ze jak bede wygladac blado to pare razy odwiedze solarium , skoro nabierze fajnego odcienia;D A wogole wiosna idzie i lato ;D Opale sie;D Chyba, ze bedzie zle to wroce do bladu i sprawa z glowy !
Coraz bardziej jestem przekonana do zmiany ;D
Kazdy czegos innego probuje a ja zawsze sie boje ;D Koniec z tym Bede ognista brunetke, a co
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 21:52   #28
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez sabina1223 Pokaż wiadomość
Bede ognista brunetke, a co
Dokładnie
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 13:04   #29
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Sylwiaaaa pomoz ;D
Mowilam , ze bede miec dzis dylemat ! I kurna mam !
Przegladam sie w kazdym lustrze, gdzie sie da - i niewiem czy widze siebie w tym brazie ! ;D Help me
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 14:11   #30
sabina1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz czy balejaz ? prosze o pomoc Zdjęcia

Znalazlam jeszcze taki kolorek ; jak myslicie , ktory najlepszy ? ;d
sabina1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.