blondynka na ciemno :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-07, 11:31   #1
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104

blondynka na ciemno :)


Mam małe pytanko
Czy naturalna- kiedyś dość jasna blondynka ( kiedyś bo po pasemkach w ciemniejszych kolorach włoski zrobiły się torchę ciemnijsze)- moze przefarbować się na ciemny kolor ? Nie mówie tu o kruczo czarnym ( moje marzenie..eh..)
Zdjącia nie wklejam bo gdzieś już tu sa i nie chce sie powtarzać.
Dodam, że z natury mam jasną karnację ale troszkę opalam się na solarium ( nie potrafie zaakceptować własnej bladości ) i nie jestem juz taka blada
Kusi mnie zmiana koloru, ale boję się bardzo, że po takim farbowaniu już nigdy nie wróce do naturalnego koloru.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 13:34   #2
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: blondynka na ciemno :)

nie mam zamiaru cie krytykowac ale naprawde nie warto to jest opdstawowy bład wszystkich kbiet stac siez jasnej blondynki
szatynka salarium jest szkoldliwe nie tylko adla skóry ale tez dla oczu gałka oczna robi sie zótawa i widac na niej naczynka nie wsmoinajac o raku skóry a włosy nie dosc ze ci sie strasznie zniszcza bedziesz maial siano i problemyz odrostamy zreszta to tak jakby murzyn zaczoł wybielac skóre
naprawde3 radzie ci zaakceptuj sibie co zamiast sobie pomóc tylko zsazkodzisz
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 13:37   #3
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Re: blondynka na ciemno :)

http://www.lorealparis.co.uk/BeautyCenter/index.asp
Polecam tę stronę. Wchodzisz na Makeover expert, rejestrujesz się, przesyłasz zdjęcie i możesz się bawić kolorami (i dodatkowo makijażem). Wtedy możesz zobaczyć czy Ci w ciemniejszym kolorze jest dobrze.
A mi się marzy brąz-czekoladka, ale chyba to nie mój kolor. Nam kobitkom dogodzić, prawda?
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 15:02   #4
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: blondynka na ciemno :)

Justynko
Nie wiem jak wyglądasz, gdyż brak mi teraz czasu na przeglądanie wątków ze zdjęciami, więc odpowiem ogólniej - dlaczego miałaby (blondynka) nie móc przefarbować się na ciemny kolor? Oczywiście zmiana z jasnego blondu na kruczoczarny (z granatową poświatą ) może być wstrząsowa, ale kolory średniego czy nawet ciemnego brązu - czemu nie? Oprócz koloru karnacji ważna jest chyba także oprawa oczu - jeśli ciemna, naturalniej komponuje się z ciemnymi włosami. No i trzeba brać pod uwagę, że w ciemnych włosach wygląda się bardziej blado - dlatego superbladolice blondynki wyglądają w ciemnych włosach nienaturalnie.

Spróbuj dopasować włosy w programie podanym przez libi, jak Ci się spodoba - dlaczego nie?

A piszę to z autopsji, jestem popielatą z natury blondynką, farbowaną na jasny blond z pasemkami, w grudniu zdecydowałam się wreszcie na zmianę i jestem już jednolita i ciemnokasztanowa. Czuję się dobrze, chociaż opinie co do zmiany były podzielone (niektórzy nie wyobrażają sobie że po tylu latach bycia blondynką przestałam nią być). Liczę się z tym że nigdy nie wrócę do blondu. Ale, włosy - trudne z natury, cienkie i plączące się - zyskały na zmianie: oszczędziłam im kolejnego rozjaśniania, odwdzięczyły się odzyskanym połyskiem i większą gładkością.

Pozdrawiam!

PS. Jeśli masz mocno kontrastowe pasemka, kolor może nie "złapać" równomiernie - ale to dotyczy chyba pasemek rozjaśnianych a z tego co napisałas wynika że Ty raczej przyciemniałaś?
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 17:05   #5
ika87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 37
GG do ika87
Re: blondynka na ciemno :)

Rzeczywiscie powinnas pobawic sie makeover'em, ja tak zrobiłam i choć chcialam blond, wyszlo ze w sumie w brazach mi lepiej Jesli chodzisz na solarium to chyba nie bedziesz miec wielkiego kontrastu. Pozdrawiam
ika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 19:05   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: blondynka na ciemno :)

mowisz ze jet tu gdzies Twoje zdjecie? ale ja nie wiem gdzie, moze jednak wkleisz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 22:29   #7
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: blondynka na ciemno :)

oj znam to (zreszta nie tylko ja ale wiekszosc jasnowlosych kolezanek ). za niedlugo przyciemnie wlosy tyle, ile sie da (czyli w moim przypadku jakis jasny-sredni braz, w ciemniejszych wygladam nieciekawie - sprawdzialam ). Jedno mnie zawsze bolalo - ciemne odrosty przy rozjasnianych wlosach moga wygladac ciekawie, jasne odrosty - niekoniecznie
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-08, 06:12   #8
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Re: blondynka na ciemno :)

Dziękuje za porady
Postaram się wkleić zdjącie A jutro przyniose do pracy program do metamorfozy i orientacyjnie dopasuje kolorek.
Dzisiaj mam aparat w pracy to za chwile gdzieś zrobie fotke i wkleje
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.