Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-09, 09:40   #4171
Paulina_24_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej,
Polecacie Depiclinic czy raczej inny salon ? Czytałam parę opinii i mam mieszane uczucia, a chciałabym sobie zrobić depilacje laserową nóg.
Paulina_24_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 12:06   #4172
ineed09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny,
Jaki rodzaj lasera polecacie do depilacji głębokiego bikini oraz całych nóg. Na udach mam bardzo jasne włosy,ale niestety gęste .
Znalazłam w Katowicach salon Skin Laser Studio oferują deplację laserem GentleMax. Czy na tych obszarach byłby on skuteczny?
Na co zwracać uwagę przy wyborze salonu/ rodzaju lasera? Wyczytałam, że przy jasnych włosach sprawdzają się lasery oddziałujące na sztuczne barwniki, gdzie depilowany obszar smaruje się kremem z węglem? Ale nie mogłam znaleźć salonu oferującego taki zabieg.

Czy możecie polecić jakiś salon w Katowicach bądź okolicy?

Jeżeli któraś z was ma jakieś doświadczenia to proszę o info bo przyznam się szczerze że nie chciałabym takiej kasy wyrzucić w błoto, a jednak zabiegi depilacji laserowej są dość kosztowne.

Dziękuje za pomoc
ineed09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 19:23   #4173
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ineed09 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Jaki rodzaj lasera polecacie do depilacji głębokiego bikini oraz całych nóg. Na udach mam bardzo jasne włosy,ale niestety gęste .
Znalazłam w Katowicach salon Skin Laser Studio oferują deplację laserem GentleMax. Czy na tych obszarach byłby on skuteczny?
Na co zwracać uwagę przy wyborze salonu/ rodzaju lasera? Wyczytałam, że przy jasnych włosach sprawdzają się lasery oddziałujące na sztuczne barwniki, gdzie depilowany obszar smaruje się kremem z węglem? Ale nie mogłam znaleźć salonu oferującego taki zabieg.

Czy możecie polecić jakiś salon w Katowicach bądź okolicy?

Jeżeli któraś z was ma jakieś doświadczenia to proszę o info bo przyznam się szczerze że nie chciałabym takiej kasy wyrzucić w błoto, a jednak zabiegi depilacji laserowej są dość kosztowne.

Dziękuje za pomoc

Ja robię LISGHT SHEER i Light Sheer Duet - bikini głębokie i łydki. Na łydkach zostały mi już te jasne i słabe, bikini głębokie też fajnie po 5 zabiegach, pójdę jeszcze chyba na ostatni - 6 w styczniu.
Nie robiłam UD, a chciałam, ale babeczki w salonie mi powiedziały, ze nie mam takich mocnych jak na łydkach i że nie gwarantują, że będą fajne efekty i nie zrobiłam, bo stwierdziłam, że nie ma sensu i szkoda pieniędzy.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 13:02   #4174
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Jeśli chodzi o twałe usuwania owłosienia to trzeba zrobić minimum 4 do okoł 6 zabiegów, jesli teraz zaczniecie to przed latem bedzie gładkie ciałko
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 22:48   #4175
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, od dłuższego czasu podczytuję ten wątek, ale nie mogę doszukać się jasnej informacji - gdzie warto w Warszawie poddać się depilacji laserowej? Chce sobie zrobić przede wszystkim łydki.
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 08:37   #4176
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od dłuższego czasu podczytuję ten wątek, ale nie mogę doszukać się jasnej informacji - gdzie warto w Warszawie poddać się depilacji laserowej? Chce sobie zrobić przede wszystkim łydki.
Chyba dopiero weszłaś i nie chciało Ci się szukać, bo temat był wiele razy poruszany. Jest też oddzielny wątek.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 09:01   #4177
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Chyba dopiero weszłaś i nie chciało Ci się szukać, bo temat był wiele razy poruszany. Jest też oddzielny wątek.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm szczerze nie dziwię się pytającej, mowa jest tylko o depiclinic, ewentualnie kryptoreklamy osób o 10 postach.

Ja korzystałam z depiclinic, ale nie wiem czy jestem zadowolona w 100%, chce zmienić, ale o niczym innym nie ma zbyt wielu wiarygodnych opini.

Mogłabyś podlinkowac ten wątek o depilacji w Warszawie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 11:26   #4178
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Chyba dopiero weszłaś i nie chciało Ci się szukać, bo temat był wiele razy poruszany. Jest też oddzielny wątek.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie do końca jest tak, jak piszesz. Szukałam, ale niestety sporo postów dotyczy sytuacji, w których ktoś nie jest do końca zadowolony z efektów. A przecież nie chodzi o to by wyeliminować kiepskie miejsca tylko znaleźć najlepsze Jeśli można to poproszę o link do tematu, o którym piszesz! Dziękuję!
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 12:45   #4179
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Przeciez na kazdej stronie kosmetyczek, ktore wykonuja depilacje laserowe sa informacje o kilku zabiegach, wiec to dla mnie oczywiste, ze jeden zabieg nie wystarczy.
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 23:19   #4180
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, przeglądam wątek i zastanawiam się czym się różni laser light sheer duet od desire? Niby desire to nowsza wersja, ale ja nie wierzę do końca temu, co piszą na stronach gabinetów. Wolę dopytać zanim się zdecyduję na niego.
Wyczaiłam, że w moim mieście dwa salony mają LS Desire. Cena usuwania owłosienia z twarzy to ok. 400, pojedyncze elementy typu wąsik mniej (od 150 zł). To rozsądne ceny? W jednym gabinecie jest opcja zniżki na dwa zabiegi, co by obniżyło koszty.
Planuję się rozprawić z wąsikiem i coraz większą ilością ciemnych włosków na brodzie, ewentualnie meszkiem na policzkach, ale on jest chyba zbyt jasny, żeby laser zadziałał, więc obawiam się go ruszać.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 12:07   #4181
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeglądam wątek i zastanawiam się czym się różni laser light sheer duet od desire? Niby desire to nowsza wersja, ale ja nie wierzę do końca temu, co piszą na stronach gabinetów. Wolę dopytać zanim się zdecyduję na niego.
Wyczaiłam, że w moim mieście dwa salony mają LS Desire. Cena usuwania owłosienia z twarzy to ok. 400, pojedyncze elementy typu wąsik mniej (od 150 zł). To rozsądne ceny? W jednym gabinecie jest opcja zniżki na dwa zabiegi, co by obniżyło koszty.
Planuję się rozprawić z wąsikiem i coraz większą ilością ciemnych włosków na brodzie, ewentualnie meszkiem na policzkach, ale on jest chyba zbyt jasny, żeby laser zadziałał, więc obawiam się go ruszać.
To jest to samo co duet tylko przenośny
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 14:00   #4182
agamemnon91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej myślałam o depilacji laserowej bo zima idzie, a podobno wtedy lepiej. Chciałam zrobić ją w tym salonie ->xxx
Czy ktoś może tam był?
I jeszcze mam pytanie o zabieg, czy jest bolesny i ile trwa
Pozdrawiam

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-11-16 o 16:43 Powód: link
agamemnon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 16:02   #4183
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
To jest to samo co duet tylko przenośny
A to nie jest laser z trzema końcówkami, z których największa jest jeszcze większa niż w LSD?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 22:18   #4184
anaesthesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Narith Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Na wiosnę miałam dwa zabiegi na bikini laserem Soprano ICE Alma Lasers. Teraz zamierzam wybrać się na zabieg, w listopadzie albo może grudniu. Czy po tak długiej przerwie będą jakieś efekty, czy tak naprawdę moje poprzednie dwa zabiegi są "zmarnowane"?
U mnie niestewty żadnych efektów po Almie. Jestem po 3 zabiegach na bikini i 4 na pachy. Pare lat temu zrobiłam Light Sheer na łydki i pomogło. Na bikini przynajmniej wypadały, choć odrosły po 2 latach. Widać na innych działa?
anaesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 08:54   #4185
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anaesthesia Pokaż wiadomość
U mnie niestewty żadnych efektów po Almie. Jestem po 3 zabiegach na bikini i 4 na pachy. Pare lat temu zrobiłam Light Sheer na łydki i pomogło. Na bikini przynajmniej wypadały, choć odrosły po 2 latach. Widać na innych działa?
Wszystkie odrosły?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 17:46   #4186
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

No dla Ciebie to oczywiste ale może niektórzy nie są tak dobrze poimformowani...

Ostatmio krąży po internecie zdjęcie łydek kobiety która zafundowała sobie IPL na świeżą opalenizne! Wyobraź sobie że nawet dla "kosmetyczki" nie było to oczywiste że nie można wykonać zabiegu!

Mi moja kosmetolog odmówiła nawet półtora miesiaca po powrocie z Sardynii bo stwierdziła że jeszcez jest za wcześnie i jestem opalona. Wczesniej byłam niezadowolona ale po tym co widziałam to dziękuję jej bardzo za to i uważam że jest mega profesjonalistką !!

Także Uważajcie kochane nie wszystko jest takie oczywiste Dla WSZYSTKICH
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 10:19   #4187
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mi również włoski same wypadały, jeśli im pomagałam to palcami albo pęsetą leciutko, tylko te co łatwo się wysuwały
kurcze aż sama nabrałam ochoty na tę depilację nie ma bata, zbieram $ i się wybieram się odwłaszczać
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 17:32   #4188
anaesthesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wszystkie odrosły?
Bikini - odrosły wszystkie, z tym, że na pachwinach są rzadsze, słabsze i przynajmniej zniknęły te na udach - miałam łonowe, grube, ciemne, sztywne i długie włosy również na szerokość 4-5 cm na udach, obok pachwin. Natomiast na wzgórku i na wargach niestety wróciły w całej okazałości.
Co do Almy to ani jeden mi nie wypadł, miałam 3 zabiegi, na razie basta i idę na Vectusa. Mam nadzieję, że coś wypadnie jak to miało miejsce po Light Sheer tych 9 lat temu.
anaesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 21:24   #4189
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Przymierzam się do depilacji laserowej laserem palomar vectus. No właściwie to już jestem zdecydowana - zapisałam się na tę sobotę i w sumie trochę trzęsę się ze strachu czy dam radę wytrzymać ból

Robię pachy, bikini brazylijskie i łydki.

Przeglądam wątek drugi dzień i w sumie doczytałam, że przerwy powinny być dłuższe niż 4-6tygodni, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie: DLACZEGO?

Robić zabieg będę w klinice, która raczej ma dobre opinie i jakąś tam renomę, zarzekają się, że przy vectusie zabieg robi się co 4 tygodnie I sama nie wiem...

No i mam pytanie dotyczące EMLI - w jaki sposób wysmarować się w okolicach bikini? Np na wargach calkiem, tak aż do środka jak linia włosów się kończy? Boję się trochę tak blisko śluzówki wjechać A między pośladkami? Też? No i jak się owinąć folią? Jakaś to dla mnie czarna magia jest

Zastanawiam się czy smarować pachy też czy nie...
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-21, 22:35   #4190
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Przymierzam się do depilacji laserowej laserem palomar vectus. No właściwie to już jestem zdecydowana - zapisałam się na tę sobotę i w sumie trochę trzęsę się ze strachu czy dam radę wytrzymać ból

Robię pachy, bikini brazylijskie i łydki.

Przeglądam wątek drugi dzień i w sumie doczytałam, że przerwy powinny być dłuższe niż 4-6tygodni, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie: DLACZEGO?

Robić zabieg będę w klinice, która raczej ma dobre opinie i jakąś tam renomę, zarzekają się, że przy vectusie zabieg robi się co 4 tygodnie I sama nie wiem...

No i mam pytanie dotyczące EMLI - w jaki sposób wysmarować się w okolicach bikini? Np na wargach calkiem, tak aż do środka jak linia włosów się kończy? Boję się trochę tak blisko śluzówki wjechać A między pośladkami? Też? No i jak się owinąć folią? Jakaś to dla mnie czarna magia jest

Zastanawiam się czy smarować pachy też czy nie...

Też robiłam łydki, bikini głębokie i pachy.
Na dzień dzisiejszy najbardziej zadowolona jestem z pach. Potem z bikini głębokiego i na końcu jednak partia na która zdecydowałam się najpierw - łydki, Z tym, że ja robiłam Light Sheer i Lighy Sheer Duet.
Będziesz robiła te 3 partie na raz? Daj znać po zabiegu jak było, bo zastanawiam się nad dobitką własnie VECTUSem.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 23:26   #4191
jutitutti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja bym miała wątpliwości, czy iść to salonu, gdzie mówią o 4 tygodniach odstępu. To jest po prostu za krótko dla kogokolwiek, bez względu na indywidualne uwarunkowania.
Kiedy idziesz na zabieg, laser działa na te włoski, które są w aktywnej fazie wzrostu. Potem mija dobrych parę tygodni zanim te włoski Ci wypadną. Potem następnych kilka tygodni zanim wzrosną nowe włoski. U mnie to w sumie trwało 2 miesiące. Jasne, że ten okres może się różnić, ale 4 tygodnie to naprawdę za krótko. Jeśli pójdziesz na zabieg, zanim włoski Ci odrosną, to laser nie będzie miał na co zadziałać. Wyrzucisz pieniądze w błoto.
Ja by na Twoim miejscu powiedziała w salonie, że umówisz się na wizytę, jak Ci odrosną włoski.
jutitutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 00:23   #4192
Wiskoza_Pe
Przyczajenie
 
Avatar Wiskoza_Pe
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Przymierzam się do depilacji laserowej laserem palomar vectus. No właściwie to już jestem zdecydowana - zapisałam się na tę sobotę i w sumie trochę trzęsę się ze strachu czy dam radę wytrzymać ból



Robię pachy, bikini brazylijskie i łydki.



Przeglądam wątek drugi dzień i w sumie doczytałam, że przerwy powinny być dłuższe niż 4-6tygodni, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie: DLACZEGO?



Robić zabieg będę w klinice, która raczej ma dobre opinie i jakąś tam renomę, zarzekają się, że przy vectusie zabieg robi się co 4 tygodnie I sama nie wiem...



No i mam pytanie dotyczące EMLI - w jaki sposób wysmarować się w okolicach bikini? Np na wargach calkiem, tak aż do środka jak linia włosów się kończy? Boję się trochę tak blisko śluzówki wjechać A między pośladkami? Też? No i jak się owinąć folią? Jakaś to dla mnie czarna magia jest



Zastanawiam się czy smarować pachy też czy nie...

Nie bój się
Robiłam vectusem pachy, całe ręce, całe nogi, bikini pełne i wąsik
Bolało tak naprawdę tylko bikini (bez Emli ;-))

Wszystko co 4 tyg., tylko nogi co 6 tyg.. W takich odstępach włosy nie zdążą jeszcze się rozrosnąć na nowo, więc komfort naprawdę jest ogromny.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiskoza_Pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 06:14   #4193
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiskoza_Pe Pokaż wiadomość
Wszystko co 4 tyg., tylko nogi co 6 tyg.. W takich odstępach włosy nie zdążą jeszcze się rozrosnąć na nowo, więc komfort naprawdę jest ogromny.
Ogromny, bo zabieg jest bezskuteczny.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 14:12   #4194
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Też robiłam łydki, bikini głębokie i pachy.
Na dzień dzisiejszy najbardziej zadowolona jestem z pach. Potem z bikini głębokiego i na końcu jednak partia na która zdecydowałam się najpierw - łydki, Z tym, że ja robiłam Light Sheer i Lighy Sheer Duet.
Będziesz robiła te 3 partie na raz? Daj znać po zabiegu jak było, bo zastanawiam się nad dobitką własnie VECTUSem.
Tak, wszystko będę robić razem Dam znać na pewno co i jak

Cytat:
Napisane przez jutitutti Pokaż wiadomość
Ja bym miała wątpliwości, czy iść to salonu, gdzie mówią o 4 tygodniach odstępu. To jest po prostu za krótko dla kogokolwiek, bez względu na indywidualne uwarunkowania.
Kiedy idziesz na zabieg, laser działa na te włoski, które są w aktywnej fazie wzrostu. Potem mija dobrych parę tygodni zanim te włoski Ci wypadną. Potem następnych kilka tygodni zanim wzrosną nowe włoski. U mnie to w sumie trwało 2 miesiące. Jasne, że ten okres może się różnić, ale 4 tygodnie to naprawdę za krótko. Jeśli pójdziesz na zabieg, zanim włoski Ci odrosną, to laser nie będzie miał na co zadziałać. Wyrzucisz pieniądze w błoto.
Ja by na Twoim miejscu powiedziała w salonie, że umówisz się na wizytę, jak Ci odrosną włoski.
Bardzo dziękuję Ci za tę odpowiedź Rozjaśniłaś mi w głowie bardzo, nie wiedziałam, że po 4 tygodniach może być tak, że mało co mi odrośnie Będę czekać aż zarosnę trochę

Cytat:
Napisane przez Wiskoza_Pe Pokaż wiadomość
Nie bój się
Robiłam vectusem pachy, całe ręce, całe nogi, bikini pełne i wąsik
Bolało tak naprawdę tylko bikini (bez Emli ;-))

Wszystko co 4 tyg., tylko nogi co 6 tyg.. W takich odstępach włosy nie zdążą jeszcze się rozrosnąć na nowo, więc komfort naprawdę jest ogromny.
A pachy nie bolały? Bo jak chodziłam na wosk to ból był chyba nawet porównywalny do bikini
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 18:22   #4195
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Przymierzam się do depilacji laserowej laserem palomar vectus. No właściwie to już jestem zdecydowana - zapisałam się na tę sobotę i w sumie trochę trzęsę się ze strachu czy dam radę wytrzymać ból

Robię pachy, bikini brazylijskie i łydki.

Przeglądam wątek drugi dzień i w sumie doczytałam, że przerwy powinny być dłuższe niż 4-6tygodni, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie: DLACZEGO?

Robić zabieg będę w klinice, która raczej ma dobre opinie i jakąś tam renomę, zarzekają się, że przy vectusie zabieg robi się co 4 tygodnie I sama nie wiem...

No i mam pytanie dotyczące EMLI - w jaki sposób wysmarować się w okolicach bikini? Np na wargach calkiem, tak aż do środka jak linia włosów się kończy? Boję się trochę tak blisko śluzówki wjechać A między pośladkami? Też? No i jak się owinąć folią? Jakaś to dla mnie czarna magia jest

Zastanawiam się czy smarować pachy też czy nie...
ja pachy robie bez znieczulenia, bikini głębokie ze znieczuleniem.
Moim zdaniem pach na pierwszy raz nie smaruj. Zobaczysz czy bardzo boli, bo może Ciebie wcale jakoś bardzo nie będzie bolało i będzie znośnie. Będziesz też miała obraz jaki to ból i na ile wytrzymasz na kolejnym zabiegu
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 19:03   #4196
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam robione 3 zabiegi na łydki Light sheer duet, kilka tygodni temu zrobiłam 4 zabieg Vectusem, włoski nadal wypadają i czekam na efekty
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 20:35   #4197
Wiskoza_Pe
Przyczajenie
 
Avatar Wiskoza_Pe
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ogromny, bo zabieg jest bezskuteczny.

Hehe... myślę, że skuteczny jest. Może i trzeba zrobić 1 czy 2 zabiegi więcej. Rozchodzi się wyłącznie o pieniądze i czas....
Po 3 zabiegu miałam przerwę 12 tyg. i odrosło niewiele.
Jak ma być najtaniej to pewnie lepiej poczekać trochę dłużej niż zalecany czas



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiskoza_Pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:35   #4198
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

witam
zapisalam sie do gabinetu depilacja.pl z krakowa
czy ktos zna? poleca? nie wiem czy to dobry wybor a moge sie jeszcze wycofac i poszukac czegos innego
planuje zrobic bikini
prosze o odp
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 18:09   #4199
zeglarka25
Raczkowanie
 
Avatar zeglarka25
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja przez parę ładnych lat chodziłam na depilację laserową do salonów i zostawiałam tam sporo pieniędzy! Przełomowym momentem było dostanie depilatora laserowego od siostry na urodziny! Trwałe i widoczne usunięcie włosków osiągam w zaledwie 4 tygodnie więc dla mnie rewelacja. jeśli chodzi o ból przy zabiegu to wg mnie jest minimalny.
zeglarka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 12:17   #4200
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

bardzo prosze o odp

ktos pomoze?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-25 o 22:01
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.