Gdzie dobre tipsy w Warszawie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 17:26   #31
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
no cóż, ja robię paznokcie na wsi - nie w wielkim miescie - i za 30 zeta to zrobię uzupełnianie jednej reki (i to jeszcze tylko zwykły czysty żel, bez bajerów i wtapianych ozdób) i drugą za drugie 30 zeta. To jest minimum 2 godziny roboty i materiał dajmy na to kosztujacy 10 zl. to ile bym miala za godzinę ciężkiego zasuwania ? 10 zł. Z całym szacunkiem ale to są 3 kostki masła chyba niektórym osobom się wydaje że stylistki lubią pracować dla zabicia sobie czasu? a ceny w dużych miastach chyba muszą być wyzsze niz np. u mnie, bo ja nie płacę za lokal, bo mam własny. Więc ile taka stylistka musialaby się urobić za 10 zeta za godzinę? żeby zarobić 720 zeta na ZUS, 1500 na czynsz, 500 na materiały itd..... nie pojmuję.....
dla mnie 30 zł. za uzupełnianie to byłby smiech szczerze mówiąc. poza tym albo robi dobra stylistka po kursach (koszt od 600-2000 zł.), na dobrych materiałach (setki zlotych), fachowo i starannie (odpowiednio długo - min.2godziny) i bierze za swoją pracę normalne pieniązki, albo robi to ktoś na żelach z Allegro, bez kursów, jednym pilnikiem dla wszystkich i w ciagu godzinki - za 30zł. Wybór nalezy do każdego kto korzysta z usług stylistek. Ja wolę zapłacić i mieć cos wykonane ok niż mieć chałę za grosze. Ale to moja skromna opinia.


z drgiej strony z tego sie nie strzela...
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 17:49   #32
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Zrobienie ładnego uzupelnienia, to więcej pracy niz nałożenie nowych i trzeba, miec wbrew pozorom wiecej wprawy
Przy nowych "tylko"matowimy naturalna płytke, przy uzupełnieniu/odnowie trzeba wypiłowac zapowietrzenia (jezeli sie pojawiły), zatrzeć granice, spiłować 50-80% masy, i dopiero mozna przygotowac naturalny paznokiec.

Wiem, ze czasem klientki mysla, ze skro wychodzi mniej materiału, to powinno byc duuuzo taniej- nic bardziej mylnego- w tym zawodzie płaci sie, nie za materiał, a za umiejetności.
A cena uzupełnienia to ok 3/4 ceny nowych, zatem jezeli ktos robi seta za 100zł, 70zł za uzupelnienie jest cena jak najbardzej ok
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:59   #33
MariannaWi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu, mój pokój
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Ja mieszkam na Grochowie i nie ma tutaj żadnej dobrej, ale zamawiam taką z Rembertowa, przyjeżdża i jest Ok, za dojazd bierze 6zł wiecej, dane na PW
MariannaWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:15   #34
Karolcia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Witajcie,

Gdzie w Warszawie mogę utwardzić paznokcie metodą fiberglass / jedwab... i mniej więcej ile taka przyjemność kosztuje?
Karolcia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 18:49   #35
olcia.adam
Przyczajenie
 
Avatar olcia.adam
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Karolcia a co to za metoda ?
szczerze mowiąc to pierwszy raz slyszę . na czym to polega ?
__________________
OLCIA
olcia.adam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 16:50   #36
amenira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Z czystym sercem mogę polecić Zofię Żownirczak.Mialam okazje skorzystać.Przede wszystkim higienicznie, bez oczekiwania tydzień ze względu na fakt,że to Jej praca a nie tylko dorywcze zajęcie, do tego 4 lata praktyki i efektem są śliczne pazurki Jak na Warszawę wydaje mi się,że ceny dość konkurencyjne. Namiary: www.nailtips.republika.pl
amenira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:38   #37
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez babiak Pokaż wiadomość
Gdzie w Warszawie można zrobić porządne tipsy? Takie, żeby nie odpadły i nie zniszczyły paznokci. Mieszkałam w Krakowie i tam chodziłam do super tipsiarki; teraz szukam takiej w Warszawie a niekoniecznie mam ochotę eksperymentować.
Polećcie mi kogoś.

Pozdrawiam
Małgorzata z Warszawy (Bemowo)
Ja naprawde proponuje Albertyne - w koncu jest instruktorem tej dziedzinie i musi znac sie na rzeczy
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 15:22   #38
mkodzis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

ja również chętnie bym się dowiedziała w szczególności gdzie w warszawie robią tipsy clear
mkodzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:38   #39
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
Ja naprawde proponuje Albertyne - w koncu jest instruktorem tej dziedzinie i musi znac sie na rzeczy
Albertyna robi ladne pznokcie ale tez drogo jest, uzupelnianie kosztuje 80 zloty dla mnie to za drogo.
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 10:53   #40
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Polecam Nail Club w Arkadii fajne designerskie wnętrze i miła obsługa
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:36   #41
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

hop

odnawiam wątek...

poszukuje kogos kto robi ładne żele... w przystepnej cenie, moze macie jakas zaprzyjaźnioną stylistkę ?
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 20:49   #42
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez marzenka_19 Pokaż wiadomość
Albertyna robi ladne pznokcie ale tez drogo jest, uzupelnianie kosztuje 80 zloty dla mnie to za drogo.

no coz kazdy kto jest w czyms dobry to sie ceni.

w mojej dziurze jest pewna stylistka ktora za frencza bierze 150 zł, ale jak zobaczylam jej paznokcie to od razu mozna bylo sie w nich zakochac, od razu bylo widac profesjonalizm. a za uzupelnienie brala 100 zł.
mnie tez sie wtedy nie przelewalo, i nie przelewa ale to co widzialam jest warte tych pieniedzy.
piekna linia usmiechu, piekna krzywa C, nigdy w zyciu nikt by nie powiedzial ze to sztuczny paznokiec.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:25   #43
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez dorotkadm Pokaż wiadomość
Najlepsze pazurki robią w studiu estetyki STYLE NAILS na warszawskim Targówku. www.st...(cośtam)
polecam goraco!!!!
Czuć mi to na kilometr samo reklamą. (link z odpowiedzi specjalnie wyedytowałam by go nie było).
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:50   #44
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Zgadzam sie z przedmówczynią
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 16:53   #45
Skrzacik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez amenira Pokaż wiadomość
Z czystym sercem mogę polecić Zofię Żownirczak.Przede wszystkim higienicznie, bez oczekiwania tydzień ze względu na fakt,że to Jej praca a nie tylko dorywcze zajęcie, do tego 4 lata praktyki i efektem są śliczne pazurki Jak na Warszawę wydaje mi się,że ceny dość konkurencyjne. Namiary: www.nailtips.republika.pl

/witam,
Przepraszam, że odgrzewam stary wątek, zwłaszcza, że niewiele piszę na forum.
Tym niemniej miałam dziś wątpliwą przyjemność korzystać z usług tej pani.
Po pierwsze nie wiem jak można ocenić ten "gabinet" jako higieniczny:
a) pani Zofia przyjmuje w mieszkaniu, co mi nie przeszkadza, jeśli jest czysto
b) w łazience w tym samym kubku przechowuje szczoteczki do zębów i tarkę do pięt. Mam nadzieję, że do swoich, a nie klietnek
c) brak rękawiczek
d) zapaćkany stół i uwalany wentylator
e) co w dobie HIV i innych zakażeń uważam za absolutny skandal: pani Zofia używa wielokrotnie tych samych kosmetyków. W moim przypadku był to aceton, który został wlany do brudnych kapturków a następnie gdy moje paznokcie się odmoczyły - przelany z powrotem do butelki zbiorczej
f) obsługa średnio miła - na każde zadane pytanie odpowiedź" tak sie robi" lub "trzeba było powiedzieć, że chce pani inaczej". Nadmieniam, że akryl miałam mieć położony pierwszy raz więc skąd miałam wiedzieć, że coś chcę inaczej?

Pozdrawiam i radzę trzymać sięod tego gabinetu z daleka
Skrzacik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:04   #46
justz
Raczkowanie
 
Avatar justz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 42
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Witam i odnawiam wątek.
Zdecydowałam się na żel jednak zupełnie nie mam kogo się poradzić gdzie i u kogo to zrobić.
Zależy mi, aby ceny nie były jakieś z kosmosu. Przechodziłam obok wielu takich salonów w Warszawie, ale każdego się boje.
Obgryzam paznokcie i to ma być mój ratunek.
Proszę o odpowiedź
justz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 17:04   #47
niunkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do niunkka
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez Skrzacik1 Pokaż wiadomość
/witam,
Przepraszam, że odgrzewam stary wątek, zwłaszcza, że niewiele piszę na forum.
Tym niemniej miałam dziś wątpliwą przyjemność korzystać z usług tej pani.
Po pierwsze nie wiem jak można ocenić ten "gabinet" jako higieniczny:
a) pani Zofia przyjmuje w mieszkaniu, co mi nie przeszkadza, jeśli jest czysto
b) w łazience w tym samym kubku przechowuje szczoteczki do zębów i tarkę do pięt. Mam nadzieję, że do swoich, a nie klietnek
c) brak rękawiczek
d) zapaćkany stół i uwalany wentylator
e) co w dobie HIV i innych zakażeń uważam za absolutny skandal: pani Zofia używa wielokrotnie tych samych kosmetyków. W moim przypadku był to aceton, który został wlany do brudnych kapturków a następnie gdy moje paznokcie się odmoczyły - przelany z powrotem do butelki zbiorczej
f) obsługa średnio miła - na każde zadane pytanie odpowiedź" tak sie robi" lub "trzeba było powiedzieć, że chce pani inaczej". Nadmieniam, że akryl miałam mieć położony pierwszy raz więc skąd miałam wiedzieć, że coś chcę inaczej?

Pozdrawiam i radzę trzymać sięod tego gabinetu z daleka
Niestety muszę się zgodzić. Absolutny brak higieny, brak podstawowej wiedzy o przygotowaniu płytki ( mam przepiłowaną okropnie) i budowie paznokci- takich kotletów niekształtnych w życiu nie miałam. Zdecydowanie nie polecam!! Zastanawia mnie tylko jak osoba z 5cio letnim stażem może odwalać taka kichę i do tego prowadzić kursy- pewnie nielegalnie. Masakra jednym słowem.
niunkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:05   #48
black queen210
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Ja polecam salon SYLWIA w Warszawie (Ochota), dziewczyny robią super tipsy!!! Polecam Panią Edytę!
black queen210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:57   #49
natikot
Raczkowanie
 
Avatar natikot
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Cytat:
Napisane przez wiolamroz Pokaż wiadomość
Polecam Nail Club w Arkadii fajne designerskie wnętrze i miła obsługa
w życiu! to najgorsze miejsce, w jakim w życiu byłam na paznokciach!! nie polecam nikomu, kto chce mieć profesjonalnie zrobione pazurki w miłej atmosferze. Nail club jest drogi (prawie dwa razy droższy niż inne salony w stolicy), obsługa naburmuszona, wredna i niekulturalna (np. jednym proponują kawę, a ja siedziałam półtorej godziny i nikt nie zaproponował mi nic do picia- wieś);; ale dałoby się i to przeboleć, gdyby chociaż robili ładne paznokcie!! tipsy robią grube, krzywe, nawet rzekoma pani mistrzyni czegośtam, która zrobiła mi krzywy french, niestarannie wykonany po bokach (z resztą z wielką łaską i podobno przeterminowanym
pudrem ). za tą "przyjemność" (uzupełnienie akryli)zapłaciłam 180 zł (!?!), czego zresztą się nie spodziewałam, bo poprzedniego dnia, kiedy się umawiałam, powiedziano mi zupełnie inną cenę za tą samą usługę. gdyby tylko istniała możliwość reklamacji, zrobiłabym to bez wahania.
__________________
włoski
1.03.08->41 cm
natikot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 22:02   #50
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Natikot, i tak nie zapłaciołas strasznie dużo, jak na taki Nail Bar, nasza klentka, w innym ich oddziale w Panoramie za odnowę z delikatnym ( z reszta niestarannie wykonanym) zdobieniem zapłaciła 280zł!!!! U nas za to samo ok 100zł. Oczywiście jest już naszą stała klientką
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:53   #51
evelkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Natikot, i tak nie zapłaciołas strasznie dużo, jak na taki Nail Bar, nasza klentka, w innym ich oddziale w Panoramie za odnowę z delikatnym ( z reszta niestarannie wykonanym) zdobieniem zapłaciła 280zł!!!! U nas za to samo ok 100zł. Oczywiście jest już naszą stała klientką
Byłam w Arkadii w ub. piątek naprawić jednego paznokcia. Ponieważ jeszcze nie mieszkam w Warszawie było to miejsce, które jako pierwsze przyszło mi na myśl.
Był to pierwszy i ostatni raz. Obsługa naburmuszona, niestarannie i drogo! Naprawa kosztowała mnie 22 zł (zelowy french) - całość podobno kosztuje ok. 170 zł. Lekkie przegięcie.

Albertyno - mogę prosić o namiary na priw? Za miesiąc przeprowadzam się do Warszawy.
evelkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:40   #52
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

A czy Albertynka robi tez mani/ pedi na naturalnych pazurach?

Już mam dosyć trafiania do coraz to innych salonó, a po wyjsciu sama poprawiam robote stylistek w domu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 12:07   #53
natikot
Raczkowanie
 
Avatar natikot
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Natikot, i tak nie zapłaciołas strasznie dużo, jak na taki Nail Bar, nasza klentka, w innym ich oddziale w Panoramie za odnowę z delikatnym ( z reszta niestarannie wykonanym) zdobieniem zapłaciła 280zł!!!! U nas za to samo ok 100zł. Oczywiście jest już naszą stała klientką
dla mnie 180 zł to dużo, a tym bardziej, że nie było to zakładanie nowych paznokci, tylko korekta
W mojej pracy zadbane dłonie są bardzo ważne, właściwie cały czas stykam się z ludźmi, którzy patrzą na moje ręce. Co najśmieszniejsze, już jakiś czas temu wrzuciłam stronę Aniołków do ulubionych, na przyszłość, żeby się umówić na pazurki, no i zapomniałam. teraz się umówię
__________________
włoski
1.03.08->41 cm
natikot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:54   #54
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A czy Albertynka robi tez mani/ pedi na naturalnych pazurach?

Już mam dosyć trafiania do coraz to innych salonó, a po wyjsciu sama poprawiam robote stylistek w domu.
Tak, robimy tez mani i pedi
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:06   #55
Landrynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Witam, Czy moge dostać do was numer telefonu bo adres waszej strony nie działa
Landrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:08   #56
Landrynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

L_V czy masz kontakt na paznokcie do Albertynki...?
Landrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 10:22   #57
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

dziewczyny, a może słyszałyście coś o "Studio Pięknych Paznokci Nemezis" na ul. Poznańskiej?? Idę tam pierwszy raz i nie wiem czego mogę się spodziewać...Dodam, że po raz pierwszy będę sobie robiła "żele" a boję się, że wyrzucę 150 zł w błoto....!!!
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 18:27   #58
agatapas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Ja również proszę o jakieś namiary na dobrą stylistkę. Mam robione paznokcie żelem na wlasnej płytce bez przedłużania.

Moja stylistka zaszła w ciąże, a po ostatniej wizycie w nail club w arkadii jestem załamana. Zapłaciłam 180 zł za uzupełnienie a paznokcie wyglądaja tragicznie.

Dziewczyny pomocy !!!! Potrzebuję kogoś kto mi zrobi to profesjonalnie, nie musi być bardzo tanio.

up dziewczyny pomóżcie !!! Potrzebuje kogoś narawdę fajnego. Mój żel sprzed tygodnia zaczyna właśnie odpryskiwiać.

Edytowane przez agatapas
Czas edycji: 2013-05-09 o 11:22
agatapas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:58   #59
dorotka2504
Przyczajenie
 
Avatar dorotka2504
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
GG do dorotka2504
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Własnie, ja wprowadziłam sie do WAW miesiac temu.
Weszłam na Gumtree i znalazlam dziewczyne.
Z tym, ze paznokcie mi sie rosypały ( z caly szacunkiem sympatyczna laska).
Wypelnienie mialam 1 dzien.
Gdyby nie to, ze sama pilowalam i dopieszczałam pierwsza wersja pewnie po tygodniu by odpadła. i 160 zl w plecy.
Dajcie jakies namiary.
PRoszzze
dorotka2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 18:13   #60
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Musze przyznac, ze pierwszy raz mnie zawiodl wizaz. Zrobilam tipsy u Albertynki i naprawde nie wiem, jak mozna ja polecac, moze skonczyla kursy, moze jak CHCE to potrafi zrobic paznokcie dobrze. Moje niestety byly fatalne, kazdy paznokiec innego ksztaltu, rozszerzajacy sie ku koncowi, przez co plytka wygladala fatalnie, do tego nierowne i wygladajace jakbym miala juz 3-tygodniowy zrost... French krzywy, lakier nierowno nalozony, a koncowka zamazana na rozowo (a raczej takie rozowawe "zacieki").

Moze ja jestem wybredna i sie nie znam na tym, ale dzisiaj bylam w sprawdzonym salonie w miescie z ktorego pochodze (w Piotrkowie Tryb.) i mam wreszcie ladne paznokcie, rowniutkie, plytka wysmuklona, wygladaja jak naturalne, do tego malowanie idealne...

Jesli ktoras z wizazanek szuka stylistki paznokci w Warszawie, to szczerze odradzam Albertynke.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 19:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.