Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 17:50   #871
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Badziewne te promocje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:11   #872
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Kiszka z takimi promocjami. A może to i lepiej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:13   #873
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ostatni raz wracam do tematu Kulek bo już mam dość tej sprawy ( Wy pewnie też). Nie chce zostawić żadnych niedomówień

Ustalenia były:
1. Kulki u mnie miały być w lipcu
2. pastele
3. Tyle ile wysłałam (10sztuk)

w zamian otrzymałam :
1. Dzisiaj (26 października)
2. teint rose (podobno ale nie jestem do końca pewna bo są identyczne jak moje mythic tylko róż jest odrobinę jaśniejszy)
3.9 sztuk

Odpowiedź Immolation na moje pytanie dlaczego te kulki i dlaczego nawet nie tyle ile jej wysłałam brzmiała:
"Przepraszam ze pomylilam sie o JEDNA KULECZKE. Moge CI ja wyslac jesli to cos zmieni.
Poza tym odeslalam nie zadne Twoje meteoryty tylko kulki 01 Teint Rose.
A trwalo to tyle bo te kulki lecialy doi mnie az z Kanady :/

Jesli to taki wielki problem ze kuleczek jest 9 a nie 10 to moge Ci wyslac ta jedna heh.
"

Wniosek jest prosty. Immolation pewnie jak pożycza 100złotych to oddaje 90 koron. Na dodatek po 4 miesiacach, bez słowa przepraszam, po licznych przypomnieniach i z pretensjami.

Kończę już ten wątek by nie zaśmiecać forum prywatą.


Kujawianko, ja bym prosiła o dosłanie tej jednej kulki, albo może dwóch czy trzech skoro jedna kulka nie robi różnicy
W ogóle co za bezczelna osoba, aż mi słów brakuje.
Ale Cię kara spotkała za dobre serc, ale jak się ma takowe to wiadomo, co trzeba mieć twarde ;/

Btw- może ona do 10 liczyć nie umie ;p
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:13   #874
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dor jako że Ty jestes maniaczką pudrowo- rozświetlaczową mogłabyś polecić jakiś dobry pędzel do nakładania prasowanego rozświetlacza?
Mnie najbardziej pasuje do tego tzw. koci język z Sephory. Zawsze do niego wracam, ale to może kwestia przyzwyczajenia, bo jakiejś wielkiej różnicy między pędzlami nie dostrzegam (oczywiście piszę o pędzlach z włosia, solidnie wykonanych).


I kociak, i psiak cudowne. Psiaka to bym nawet porwała.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:28   #875
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dziewczyny, powiedzcie mi- czym Wy nakładacie meteorki? Bo kurcze nooo, mam te nowe, mam motyle i wydaje mi się, że każde mnie tylko pobrzydzają i są ogólnie beznadziejne. Może ja coś źle nakładam ;/
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 20:31   #876
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi- czym Wy nakładacie meteorki? Bo kurcze nooo, mam te nowe, mam motyle i wydaje mi się, że każde mnie tylko pobrzydzają i są ogólnie beznadziejne. Może ja coś źle nakładam ;/
eee nie musi byc tak, ze zle nakladasz ja tez naleze do tych osob, ktore niestety nie sa zachwycone- nawet zadowolone z meteorytkow mam bezowe, lubie je, ale zyc bez nich moge- mialam pastele i oddalam bo wygladalam strasznie:| mam teraz mythic i moze bede miala imperiale- chce jeszce te wytestowac czy moze jednak beda fajne? mam tez prasowane nacre no i na gebusie nie padam takze moze jestes jedna z tych osob, ktore tej magii nie widza?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22913084]Badziewne te promocje.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
E tam kotecek wcale nie biedny
Ale z jego miny widać że nie jest zachwycony pomysłem przerobienia go na torebkę

Kociak dziękuje za komplement


padłam Louis Kitton

Tru faktycznie zepsuła się na całego, od czasu tych podwyżek i zmian warunków chyba tylko dwa czy trzy razy dała jakieś ciekawe promocje w znośnych cenach a reszta to zupełnie do

Ilios psiak cudownyyy
No to teraz dylemat jak to jest - czy zwierzaki upodobniają się do właścicieli czy własciciele do zwierzaków?
biedny kotecek~!:P
no dala te shimmery Bobbi, ale tak to jak raz czy dwa razy na pol roku cos jest to juz cud!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 20:45   #877
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi- czym Wy nakładacie meteorki? Bo kurcze nooo, mam te nowe, mam motyle i wydaje mi się, że każde mnie tylko pobrzydzają i są ogólnie beznadziejne. Może ja coś źle nakładam ;/
a pstrykniesz fotkę tych motyli?
no i oczywiście następne pytanie: gdzie kupiłaś i za ile?
pochwal się! pochwal, niech Ci zazdroszczę!

Ja nakładam różnymi pędzlami - kulki BC dużym pędzlem do pudru, prasowanego Nacre pędzlem LHK EDM, a próbkę kulkowych motyli (rozświetlam nimi kości policzkowe + powieki jak mnie najdzie ochota ) - malutkim pędzlem kabuki EDM.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie techniczne. Dawno nie kupowałam nic na tru ale dziś chcę kliknąć perfumy. Czy nadal można płacić przez paypal w złotówkach?
tak, można ja ostatnio tak płaciłam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 05:46   #878
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee nie musi byc tak, ze zle nakladasz ja tez naleze do tych osob, ktore niestety nie sa zachwycone- nawet zadowolone z meteorytkow mam bezowe, lubie je, ale zyc bez nich moge- mialam pastele i oddalam bo wygladalam strasznie:| mam teraz mythic i moze bede miala imperiale- chce jeszce te wytestowac czy moze jednak beda fajne? mam tez prasowane nacre no i na gebusie nie padam takze moze jestes jedna z tych osob, ktore tej magii nie widza?

No chyba należę... Tzn. tak- pink frech lubię, beige chic też, ale motyle w ogóle mnie nie urzekły. Niby są tam te brązowe kulki ale jak machnę pędzlem po twarzy to widzę tylko trochę drobinek, jak machnę więcej to córkę młynarza.

Więc zabrałam się za nowe teint rose- na razie użyłam raz i odczucia mniej więcej jak po motylach.

I w zasadzie bez BC i PF też bym żyła.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
a pstrykniesz fotkę tych motyli?
no i oczywiście następne pytanie: gdzie kupiłaś i za ile?
pochwal się! pochwal, niech Ci zazdroszczę!

Ja nakładam różnymi pędzlami - kulki BC dużym pędzlem do pudru, prasowanego Nacre pędzlem LHK EDM, a próbkę kulkowych motyli (rozświetlam nimi kości policzkowe + powieki jak mnie najdzie ochota ) - malutkim pędzlem kabuki EDM.
Mileczko, ale ja mam tylko te motylki, tych nowych z pszczółką nie mam. Nawet je wczoraj chciałam nabyć, byłam w tym celu w Marionaudzie (gdyż mają pszczółkowe Allegorie, więc stwierdziłam że może będą i kuleczki), ale konsultantki mnie zlały, sama szukałam i nie znalazłam. Też jestem ich ciekawa. Widziałam, że na allegro już są
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:05   #879
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kiszka z takimi promocjami. A może to i lepiej
Kiszka, kiszka.....
Zobaczyłam linka i oczywiście sie rozentuzjazmowałam. W zeszłym roku wszystkim w rodzinie zapachy kupiłam, ale teraz niby dużo, a nie ma z czego wybierać. Wtedy np. kupiłam dla bratanicy CK in2U (nie wiem jak się to pisze) 100 ml po 80 zł. Chyba zacznę się rozglądać za promocjami w Superpharm, rossman itp.
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:07   #880
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

te promocje

w imieniu pieska dziekuje

w ogole sie pochwale, ze dostalam od didzejosa aparat wiec koniec ze zdjeciami komorkowymi tzn zaden haj pro, taki, ale o niebo lepszy niz komorkowy, a ja wlasnie chcialam takie cos mikro mikro mikrooooo, zebym to mogla ze soba nosic

a meteoryty [] nakladam lhk edm'u
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:13   #881
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

w ogole sie pochwale, ze dostalam od didzejosa aparat wiec koniec ze zdjeciami komorkowymi tzn zaden haj pro, taki, ale o niebo lepszy niz komorkowy, a ja wlasnie chcialam takie cos mikro mikro mikrooooo, zebym to mogla ze soba nosic

a meteoryty [] nakladam lhk edm'u
To może moje weźmiesz hehehe skoro

aparat fajny, oglądałam takie, są lekkie i cieniutkie Napisz proszę, jakie fotki wychodzą
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 08:14   #882
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

a ja zamowilam pelnowymiarowa Lagune i blyszczyk z MAC Baby Sparks

i juz koniec zakupow
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:18   #883
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
te promocje

w imieniu pieska dziekuje

w ogole sie pochwale, ze dostalam od didzejosa aparat wiec koniec ze zdjeciami komorkowymi tzn zaden haj pro, taki, ale o niebo lepszy niz komorkowy, a ja wlasnie chcialam takie cos mikro mikro mikrooooo, zebym to mogla ze soba nosic

a meteoryty [] nakladam lhk edm'u
widzisz jak milo z jego strony, ze ci taki prezent kupil wiedzial, ze sie przyda akurat na zdjecia dla truskawek!


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No chyba należę... Tzn. tak- pink frech lubię, beige chic też, ale motyle w ogóle mnie nie urzekły. Niby są tam te brązowe kulki ale jak machnę pędzlem po twarzy to widzę tylko trochę drobinek, jak machnę więcej to córkę młynarza.

Więc zabrałam się za nowe teint rose- na razie użyłam raz i odczucia mniej więcej jak po motylach.

I w zasadzie bez BC i PF też bym żyła.

Mileczko, ale ja mam tylko te motylki, tych nowych z pszczółką nie mam. Nawet je wczoraj chciałam nabyć, byłam w tym celu w Marionaudzie (gdyż mają pszczółkowe Allegorie, więc stwierdziłam że może będą i kuleczki), ale konsultantki mnie zlały, sama szukałam i nie znalazłam. Też jestem ich ciekawa. Widziałam, że na allegro już są
heh to dobrze, nie jestem sama z tym brakiem milosci do meteorytow caly cza testuje bo mi sie wydaje, ze ze mna cos nie tak jest skoro wszyscy je kochaja a ja niet ale widze, ze to normalny stan
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:27   #884
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dim nie martw sie ja sie swoich pozbylam juz wszystkich
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:36   #885
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dim nie martw sie ja sie swoich pozbylam juz wszystkich
UUU to juz calkiem mi lepiej! jak pisalam recenzje pastelom i dalam im 3 gwiazdki to juz sie czulam jakbym jakies przestepstwo popelniala (chociaz jak dla mnie to powinny dostac pewnie 2- teraz tak mysle) i pozniej w ocenach na kwc bylo, ze niektorzy daja im niskie oceny bo pewnie maja zly pedzelek do nich albo nie umieja ich nakladac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:47   #886
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

e, przy pastelach to chyba jest tak, ze one sa dla meeeeeeeeega bladziochow inaczej wyglada sie jak topielica albo corka mlynarza

aparat jak na kompakt robi fajne zdjecia wiadomo, ze szalu tu nie bedzie jak lustrzanka czy cos ale w takim rozmiarze, wielkosci i lekkosci to sie nawet nie spodziewalam tej jakosci
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:34   #887
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
e, przy pastelach to chyba jest tak, ze one sa dla meeeeeeeeega bladziochow inaczej wyglada sie jak topielica albo corka mlynarza

aparat jak na kompakt robi fajne zdjecia wiadomo, ze szalu tu nie bedzie jak lustrzanka czy cos ale w takim rozmiarze, wielkosci i lekkosci to sie nawet nie spodziewalam tej jakosci
no to przy pastelach, ale np przy nacre czy beige chic juz nie a mimo to nie podobaja mi sie jakos szczegolnie- bezowe mam juz chyba ze 2 lata a uzylam ich moze ok 10 razy nie widze nic po nich szczegolnego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:23   #888
Aneczka78
Raczkowanie
 
Avatar Aneczka78
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa/Skarżysko/Krotoszyn
Wiadomości: 45
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dziewczyny, dawno już nie zamawiałam na truskawce i chciałam zapytać, czy często się zdarzają kosmetyki przeterminowane? Dodam że chcę zamówić krem, który nie jest u nich w promocji (Clarins).
__________________
Nasz Wielki Dzień 10.10.2009

Nasza Hanusia - 07.28.2010
Aneczka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:35   #889
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Aneczka78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno już nie zamawiałam na truskawce i chciałam zapytać, czy często się zdarzają kosmetyki przeterminowane? Dodam że chcę zamówić krem, który nie jest u nich w promocji (Clarins).
Ja ostatnio dostałam od nich Clarins z 2002 roku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 10:39   #890
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
UUU to juz calkiem mi lepiej! jak pisalam recenzje pastelom i dalam im 3 gwiazdki to juz sie czulam jakbym jakies przestepstwo popelniala (chociaz jak dla mnie to powinny dostac pewnie 2- teraz tak mysle) i pozniej w ocenach na kwc bylo, ze niektorzy daja im niskie oceny bo pewnie maja zly pedzelek do nich albo nie umieja ich nakladac
No bo pastele to raczej dla bladych twarzy (ja je uwielbiam), na mojej śniadej koleżance to nie wyglądają A reszta kulek tez mnie nie powala, choć pszczólki zamierzam nabyć
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:02   #891
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ale Clarinsy poza promocja moga byc swieze
choc nigdy Clarinsa u nich nie nabywalam.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:20   #892
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale Clarinsy poza promocja moga byc swieze
choc nigdy Clarinsa u nich nie nabywalam.

Miłka chyba pisała, że dostała w regularnej cenie purchawy, więc ja bym już nie ryzykowała
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 12:21   #893
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
No bo pastele to raczej dla bladych twarzy (ja je uwielbiam), na mojej śniadej koleżance to nie wyglądają A reszta kulek tez mnie nie powala, choć pszczólki zamierzam nabyć
no mi nie chodzi o ta, ze rozjasniaja- mi sie nie podoba, ze mialam mega blyszczaca twarz i mi strasznie podkreslaly rozszerzone pory- a na policzki mam wiele innych typowych rozswietlaczy wiec bez sensu je bylo trzymac mi sie efekt nie podobal kojarzyl mi sie z jakims smalcem...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:20   #894
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Aneczka78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno już nie zamawiałam na truskawce i chciałam zapytać, czy często się zdarzają kosmetyki przeterminowane? Dodam że chcę zamówić krem, który nie jest u nich w promocji (Clarins).
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale Clarinsy poza promocja moga byc swieze
choc nigdy Clarinsa u nich nie nabywalam.
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Miłka chyba pisała, że dostała w regularnej cenie purchawy, więc ja bym już nie ryzykowała
Tak zgadza się, zamawiałam na Truskawie w czerwcu 2010 dwa Clarinsy Hydra Quench (fluid i wersję w słoiku do cery mieszanej) i przysłali mi kremy zepsute. Nawet nie patrzyłam na daty, bo konsystencja zjełczałego/żółtawego fluidu mówiła sama za siebie. Krem-żel w słoiku wyglądał podobnie, choć ktoś kto go nie zna mógłby nie zauważyć.
Znam te kremy od dawna (konsystencję, zapach) i na szczęście byłam to w stanie ocenić.

Kiedyś zamawiałam na Tru sam fluid i dostałam dobry.

Myślę, że to po prostu różnie bywa. Jak to z Truskawą "ryzyk-fizyk".
Ale przy tych cenach ja bym nie ryzykowała. Na zwrot kasy długo się czeka (ja i tak dostałam mniej ).
Wiele kosmetyków można kupić w podobnych cenach (jak te regularne na Tru) w Polsce podczas promocji w perfumeriach, albo innych sklepach internetowych.
Ja się zraziłam i pielęgnacji na Tru nie kupuję.

Foty niedobrych kremów na dole (wygrzebałam z korespondencji z Zenkiem )

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mileczko, ale ja mam tylko te motylki, tych nowych z pszczółką nie mam. Nawet je wczoraj chciałam nabyć, byłam w tym celu w Marionaudzie (gdyż mają pszczółkowe Allegorie, więc stwierdziłam że może będą i kuleczki), ale konsultantki mnie zlały, sama szukałam i nie znalazłam. Też jestem ich ciekawa. Widziałam, że na allegro już są
Kurczę, ja się nie znam aż tak dobrze... A podasz mi pełną nazwę to sobie poszukam w necie?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:50   #895
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[QUOTE=milka-pilka;22929107]Tak zgadza się, zamawiałam na Truskawie w czerwcu 2010 dwa Clarinsy Hydra Quench (fluid i wersję w słoiku do cery mieszanej) i przysłali mi kremy zepsute. Nawet nie patrzyłam na daty, bo konsystencja zjełczałego/żółtawego fluidu mówiła sama za siebie. Krem-żel w słoiku wyglądał podobnie, choć ktoś kto go nie zna mógłby nie zauważyć.
Znam te kremy od dawna (konsystencję, zapach) i na szczęście byłam to w stanie ocenić.

Kiedyś zamawiałam na Tru sam fluid i dostałam dobry.

Myślę, że to po prostu różnie bywa. Jak to z Truskawą "ryzyk-fizyk".
Ale przy tych cenach ja bym nie ryzykowała. Na zwrot kasy długo się czeka (ja i tak dostałam mniej ).
Wiele kosmetyków można kupić w podobnych cenach (jak te regularne na Tru) w Polsce podczas promocji w perfumeriach, albo innych sklepach internetowych.
Ja się zraziłam i pielęgnacji na Tru nie kupuję.

Foty niedobrych kremów na dole (wygrzebałam z korespondencji z Zenkiem )

[QUOTE]

Matko strach się bać. Gdzie oni te kremy trzymają?
Coś mi cytowanie nie wyszło
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain

Edytowane przez agool
Czas edycji: 2010-10-28 o 15:51
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:26   #896
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

dziewczyny doradźcie co by tu kupić w Douglasie Mam kupon na 40 zł do wykorzyatania do 20 listopada
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:27   #897
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Ja chcialam sie pochwalic, ze jutro zamawiam Ugg .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:43   #898
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie co by tu kupić w Douglasie Mam kupon na 40 zł do wykorzyatania do 20 listopada

nie wiem jak sobie ale mnie możesz dołożyć do serum Estee Lauder ....

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22935903]Ja chcialam sie pochwalic, ze jutro zamawiam Ugg .[/QUOTE]

:par ty:
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:14   #899
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie co by tu kupić w Douglasie Mam kupon na 40 zł do wykorzyatania do 20 listopada
Zel pod prysznic albo blasam z Kings&Queens

Z meteorytami dziwna sprawa u mnie - matuja Tzn. rozswietlenie jest, itp. ale zauwazylam, ze jak naloze kulki to blysk (sebum) objawia sie duzo pozniej niz bez nich. Omijalam je dluzszy czas, bo sie balam latarni, zwlaszcza w lecie, a one wrecz przeciwnie zaczely dzialac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:06   #900
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Z meteorytami dziwna sprawa u mnie - matuja Tzn. rozswietlenie jest, itp. ale zauwazylam, ze jak naloze kulki to blysk (sebum) objawia sie duzo pozniej niz bez nich. Omijalam je dluzszy czas, bo sie balam latarni, zwlaszcza w lecie, a one wrecz przeciwnie zaczely dzialac.
coś w tym jest
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.