wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 21:22   #61
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Opanuj się i nie przeklinaj w postach, ani to kulturalne ani zgodne z regulaminem
A wykrzykników więcej na klawiaturze nie było?
W swoim poprzednim poście użyłaś słów, których znaczenia (jak się domyślam slangowego) nie rozumiem, więc poprosiłam, byś wyrażała się bardziej precyzyjnie.
A tak myślałam, że o to ci chodzi aby zarzucić mi cos niezgodnego z regulaminem... byłam wręcz pewna, że napiszesz to co napisałaś mi sie wydaje , że chcesz mnie sprowokować do kłótni
;0 a to też nie zgodne z regulaminem tak dla twojej informacji!!!!Ewidentnie się doszukujesz! nagle pojawiłaś się w tym wątku czepiając się kompletnej bzdury, a teraz jeszcze drążysz... nie mam zamiaru więcej z tobą pisać :papa:

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja bym miała tylko jedną prośbę, mianowicie żeby broniąc jednej grupy nie obrażać drugiej.
invisible oczywiscie nie uogólniam i przepraszam jeżeli poczułaś się urażona- nie miałam na myśli całej grupy
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:34   #62
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
A tak myślałam, że o to ci chodzi aby zarzucić mi cos niezgodnego z regulaminem...
Mi ta osoba tez mówiła, ze mam się opanować
I tez mam dzięki niej ostrzeżenie
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:44   #63
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

to jest nagabywanie do forumowej walki... zgłosiłam to i też zgłoś, że Cię prowokuje- to niezgodne z regulaminem!
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:05   #64
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Zgłosiłam. Jakby ona tak pisała o moim mężu, snuła jakieś chore insynuacje, że mnie tam zdradzi, że się rozstaniemy a ja biedna się kotletów narobię to bym się nieźle wkurzyła i także uważam, że takie czyjeś wyobrażenia dotyczące przyszłości związku monyczkii zasługują na ostrzeżenie
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:20   #65
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
A tak myślałam, że o to ci chodzi aby zarzucić mi cos niezgodnego z regulaminem... byłam wręcz pewna, że napiszesz to co napisałaś mi sie wydaje , że chcesz mnie sprowokować do kłótni
;0 a to też nie zgodne z regulaminem tak dla twojej informacji!!!!Ewidentnie się doszukujesz! nagle pojawiłaś się w tym wątku czepiając się kompletnej bzdury, a teraz jeszcze drążysz... nie mam zamiaru więcej z tobą pisać :papa:
Bardzo mnie to cieszy Ale mogłaś dodać jeszcze ze 4 wykrzykniki, co sobie będziesz żałować

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Mi ta osoba tez mówiła, ze mam się opanować
I tez mam dzięki niej ostrzeżenie
I bardzo słusznie, jako że Twój post był obraźliwy i nielicujący z godnością Wizażanki. Pozdrawiam.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:47   #66
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
no co Ty kupienie kilku jajek w Niemczech kosztuje fortune, a rozbicie ich nad patelnia i wymieszanie na jajecznice trwa lata, nie mowiac o tym, ze receptura na ta skomplikowana potrawe jest scisle strzerzonym sekretem panstwowym
w Stanach mają jajecznicę w proszku
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 12:40   #67
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
w Stanach mają jajecznicę w proszku
Nie tylko w Stanach, to produkt powszechnie stosowany w gastronomii, tak samo jak sztuczne jajka na twardo.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 21:21   #68
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie tylko w Stanach, to produkt powszechnie stosowany w gastronomii, tak samo jak sztuczne jajka na twardo.
oj tak, strach czytac czasem sklad sklepowych dan.

Mi tam nikt nie robil wyprawek jak pracowalam po 12 godzin na dzien (nienormowany zadaniowy czas pracy), takze wiem, ze mozna przezyc bez domowych obiadkow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 21:34   #69
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
oj tak, strach czytac czasem sklad sklepowych dan.

Mi tam nikt nie robil wyprawek jak pracowalam po 12 godzin na dzien (nienormowany zadaniowy czas pracy), takze wiem, ze mozna przezyc bez domowych obiadkow.
Nie tylko skład dań ale też produktów, w tym produktów dla dzieci(szok i przerażenie czasami). Raz mąż kupił córce kiełbaski o nazwie bobas. Dobrze, że na etykietce wydrukowany był skład. Pocięłam kiełbaski i rzuciłam pod śmietnik, żeby zwierzaki sobie zjadły, bo dla ludzi ten produkt nie dawał się!
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 12:21   #70
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
Nie tylko skład dań ale też produktów, w tym produktów dla dzieci(szok i przerażenie czasami). Raz mąż kupił córce kiełbaski o nazwie bobas. Dobrze, że na etykietce wydrukowany był skład. Pocięłam kiełbaski i rzuciłam pod śmietnik, żeby zwierzaki sobie zjadły, bo dla ludzi ten produkt nie dawał się!

super, że taki syf świadomie dałaś zwierzakom

Mam nadzieje, że autorka napisze co przygotowała i jak sie to sprawdziło na miejscu.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 14:50   #71
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
super, że taki syf świadomie dałaś zwierzakom

Mam nadzieje, że autorka napisze co przygotowała i jak sie to sprawdziło na miejscu.
No myślę, że nie zrobiłam krzywdy kotom, że dałam im jedzenie przeznaczone dla ludzi. Po pierwsze to jest ten sam odrzut co w whiskasie, czy pedigree. Po drugie lepiej, żeby te kociaki zjadły gówniane parówki niż zgniłe jedzenie ze śmietnika.
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 06:38   #72
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
super, że taki syf świadomie dałaś zwierzakom

Mam nadzieje, że autorka napisze co przygotowała i jak sie to sprawdziło na miejscu.
Uważasz, że powinna zrobić polędwiczki?
Z dwojga złego lepiej żeby koty zjadły cokolwiek niż nic.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 11:12   #73
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Uważasz, że powinna zrobić polędwiczki?
Z dwojga złego lepiej żeby koty zjadły cokolwiek niż nic.
Muszę powiedzieć chrzestnemu, że kawał gnoja jest bo zjada się wołowinką i polędwiczkami, podczas gdy jego krowy muszą żreć tą trawę, jego kury muszą wygrzebywać robaki ,a świnie to obierki po ziemniakach i koty myszę upolować! straszne to! chyba zgłoszę, że znęca się nad zwierzętami!!! zreszta sama się też zgłoszę!daje kotom gówniane parówki a ptakom stary chleb. Chyba dostane depresji, idę kupić kotkom kabanosy, a ptaszkom świeżą bułeczkę...
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 18:22   #74
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Ja bym sie o koty tak nie martwila, to inteligetne i wybredne bestie i byle czego nie tkna.

Co do gotowania na obczyznie, to troche szkoda, ze ktos wyjezdzajac kompletnie nie chce poznac lokalnej tamtejszej kuchni i z gory zaklada ze bedzie jadl tylko polskie specjaly. Takie troche przywozenie drewna do lasu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 19:06   #75
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja bym sie o koty tak nie martwila, to inteligetne i wybredne bestie i byle czego nie tkna.

Co do gotowania na obczyznie, to troche szkoda, ze ktos wyjezdzajac kompletnie nie chce poznac lokalnej tamtejszej kuchni i z gory zaklada ze bedzie jadl tylko polskie specjaly. Takie troche przywozenie drewna do lasu.
Zgadzam się. Sądzę, że w takich Niemczech są na pewno jakieś ciekawe potrawy. Przecież niemiecka kuchnia to nie tylko Bratwurst . Osobiście, nic o tej kuchni nie wiem, więc pewnie tam mieszkając, z chęcią chciałabym coś poznać. Do tego, w Niemczech jest dużo mniejszości etnicznych, więc zapewne są bary tureckie, marokańskie, czy hinduskie. Mieszkając w Holandii, oczarowała mnie mnogość smaków i co chwilę staram się coś nowego odkryć. Bazowanie tylko na polskiej kuchni może i jest wygodne, ale ogranicza, niestety. Rozumiem, że partner może mieć wyczerpującą pracę i nie mieć siły na nic, prócz odgrzanie dania z Polski, ale zakładam, że raz na jakiś czas dostanie dzień wolny, więc niech sobie poodkrywa, co ma do zaoferowania miejsce, w którym przebywa. Wiem, że odkładanie pieniędzy jest ważne, sami z mężem i córeczką po coś jesteśmy za granicą, ale trzeba też trochę skorzystać z tego, co nas otacza, bo a nuż kiedyś wrócimy do kraju i będziemy sobie pluć w brodę, że było tyle dań do spróbowania a my tylko przysłowiowej pomidorówce i schaboszczakach .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 20:39   #76
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

pominę już całą dyskusję jaka się wywiązała

przygotowałam gulasz, schabowe, upiekłam kurczaka, krokiety z grzybami (padł pomysł naleśników ze szpinakiem ale TŻ nie bardzo za nimi przepada więc zrobiłam z grzybami), mielone podpieczone z cebulką, zrazy, TATA TŻ'ta zrobił gołąbki i to chyba tyle dodatkowo upiekłam karkówkę i boczek (to już na kanapki) i zapakowałam w sklepie próżniowo

Bigosu i fasolki nie robiłam, bo nie chciało mi się

I uwaga, niech niektóre lepiej może tego nie czytają - zrobiłam to wszystko w ciągu jednego dnia

Wszystko dotarło nierozmrożone (popakowaliśmy to w torby termiczne i poprzekładaliśmy ubraniami) więc TŻ raczej się nie otruje

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie pomysły! dla mnie do głowy przychodziły jedynie schabowe

I dziękuję za rozłożenie mojego związku na części pierwsze i stworzenie innego wątku mi poświęconego Odkąd jestem użytkowniczką wizażu, czyli jakieś hmm 7lat, taki zaszczyt mnie nie kopnął

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Sądzę, że w takich Niemczech są na pewno jakieś ciekawe potrawy. Przecież niemiecka kuchnia to nie tylko Bratwurst .
znając mojego TŻ'ta, jak tylko będzie okazja to na pewno będzie niemieckiej kuchni próbował
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 21:17   #77
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

a napiszesz dokladnie jakie torby termiczne i czy to jechalo autem?
Dopytuje sie bo tez podrozuje miedzy krajami.

Ja bym pewnie nie mrozila tylko wiozla normalnie swieze i zamrozila zaraz po przybyciu.

Ja prawde mowiac do samolotu biore do walizki przyprawy, ktore we Francji nie ma (majeranek, przyprawe do bigosu etc) bo sa plaskie, lekkie i nie wymagaja specjalnego przewozenia, biore tez otreby (sa we francji ale te polskie mi smakuja lepiej) z tych samych powodow - suche i lekkie, duuzo osob zabiera zapasy budyniu, kisielu i galaretki bo ich tu nie ma a latwo brac do bagazu (ja nie bo nie przepadam, choc moze teraz wezme i bedzie na wymiane bartelowa) a z rzecyz na prezent modne sa ptasie mleczka i wodka (wodki nie woze bo szklo i boje sie ze sie rozleje - ku wielkiemu zalu francuskich znajomych, ktorzy tak licza na taka butelke). Jedzenie jednak gotuje sie normalnie w domu i z roznych kuchni (francuska, hiszpanska, wloska czasem polska choc dosc rzadko). Nawet teraz jak przyjechalam do krk to mama chciala bym ja nauczyla robic sos vinegret i stale jest salata z tym sosem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 07:38   #78
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a napiszesz dokladnie jakie torby termiczne i czy to jechalo autem?
Dopytuje sie bo tez podrozuje miedzy krajami.

Ja bym pewnie nie mrozila tylko wiozla normalnie swieze i zamrozila zaraz po przybyciu.

Ja prawde mowiac do samolotu biore do walizki przyprawy, ktore we Francji nie ma (majeranek, przyprawe do bigosu etc) bo sa plaskie, lekkie i nie wymagaja specjalnego przewozenia, biore tez otreby (sa we francji ale te polskie mi smakuja lepiej) z tych samych powodow - suche i lekkie, duuzo osob zabiera zapasy budyniu, kisielu i galaretki bo ich tu nie ma a latwo brac do bagazu (ja nie bo nie przepadam, choc moze teraz wezme i bedzie na wymiane bartelowa) a z rzecyz na prezent modne sa ptasie mleczka i wodka (wodki nie woze bo szklo i boje sie ze sie rozleje - ku wielkiemu zalu francuskich znajomych, ktorzy tak licza na taka butelke). Jedzenie jednak gotuje sie normalnie w domu i z roznych kuchni (francuska, hiszpanska, wloska czasem polska choc dosc rzadko). Nawet teraz jak przyjechalam do krk to mama chciala bym ja nauczyla robic sos vinegret i stale jest salata z tym sosem.
TZ jechał autobusem, podróż trwała ok 22godzin. Torby kupiliśmy w biedronce, zwykłe, po chyba 3 zł. Ja też myślałam, żeby wszystko przewieźć świeże ale wtedy musielibysmy ostatni wspólny wieczór spędzić w kuchni zresztą, ze względu na ograniczenia miejsca/wagi pakowaliśmy w torebki foliowe więc istniałoby ryzyko że np gulasz się rozleje kisieli, gorących kubków TŻ nie brał, bo nie lubi. Zupek chinskich też trochę kupił, bo podobno w Niemczech są niezbyt smaczne (opinie znajomych, którzy tam jeżdżą). Wyszło wiele krzyku tak naprawdę o nic. Całe te gotowanie, pakowanie, przewiezienie nie było żadną wielką tragedią
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:37   #79
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
TZ jechał autobusem, podróż trwała ok 22godzin. Torby kupiliśmy w biedronce, zwykłe, po chyba 3 zł. Ja też myślałam, żeby wszystko przewieźć świeże ale wtedy musielibysmy ostatni wspólny wieczór spędzić w kuchni zresztą, ze względu na ograniczenia miejsca/wagi pakowaliśmy w torebki foliowe więc istniałoby ryzyko że np gulasz się rozleje kisieli, gorących kubków TŻ nie brał, bo nie lubi. Zupek chinskich też trochę kupił, bo podobno w Niemczech są niezbyt smaczne (opinie znajomych, którzy tam jeżdżą). Wyszło wiele krzyku tak naprawdę o nic. Całe te gotowanie, pakowanie, przewiezienie nie było żadną wielką tragedią
I elegancko mąż odprawiony, a na sąsiednim wątku będą się jeszcze bulwersować przez pół roku
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 13:22   #80
Agnieszkaa321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

aaaaaaaaaaaaaaaa
Agnieszkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 09:05   #81
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Tak na przyszłość, może komuś się przyda jeszcze jeden pomysł

Sucha zupa, którą wystarczy zalać wodą i ugotować. Taki domowy gorący kubek, ale z kawałkami suszonych warzyw itd. Można podzielić na pojedyncze porcje i popakować do małych strunowych torebek. Są całe amerykańskie blogi poświęcone tego typu daniom (na wypadek katalizmu niektórzy robią wielkie zapasy). Ja znalazłam taką jedną na polskim blogu, ale możliwe, że gdzieś się ich kryje więcej

http://paletasmaku.blogspot.com/2014...pieczarki.html
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 01:08   #82
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: wyjazd na dwa miesiące za granicę - jakie obiady przygotować?

Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
niestety niemcy nie słyną ze zbyt smacznych wędlin i kiełbas...
Nie, wcale
Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
to jest nagabywanie do forumowej walki... zgłosiłam to i też zgłoś, że Cię prowokuje- to niezgodne z regulaminem!


Wiem, że wątek sprzed dwóch lat, ale... obiady na dwa miesiące?! Serio?!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-16 02:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.