Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 12:38   #31
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Odkurzyłam
Moje dziecko jest dziwne. Szantażuje mnie w ten sposób, że za duzo w dzień śpi. No spała rano. Potem zjadła, jak odkurzałam, to trochę sie sama bawiła w łóżeczku. Po czym przyniosłam ją na koc, a ona marudzi. I zawsze jak tak marudzi, kciuka zaczyna ssać, kładzie głowę na kocu, ale zasnąć to nie zaśnie - chce, żeby ją zanieść do fotelika i puścic kołysanki. Nie wiem, czy za głośno w dużym pokoju, bo ja tu coś robię, czy o co jej chodzi. Jakaś taka samotniczka z niej. Czuję się tak, jakby mi mówiła "daj mi spokój, ciszy potrzebuję, skupienia i pobycia sama ze sobą, pomyślenia".

Haha, ja nie oglądam, choć wiem, co to jest. Ale przyznam się, że jakoś parę miesięcy temu na Polsacie leciał amerykanski serialo-relity show "Mój wstrętny tłusty narzeczony". Wciągnęła mnie i TŻ ta głupota nieziemsko. Mimo że to chyba ustawka była, znaczy się reżyserowane.
ja zerkałam na jeden odcinek u sąsiadki i te akcje dziecinne typu ja jestem chudy to wezmę super laskę a dla mojego kumpla grubaska jest koleżanka xxl..

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Ja to dziś mam zamiar iść do fryzjera ściąć trochę włosy bo po porodzie są w opłakanym stanie nie daje już z nimi rady

A więc tż zostanie z Kacprem sam ciekawe jak sobie da radę
chwila dla siebie
ja coś kombinuję z kolorem na zimę ale to na razie plany..


a gdzie bzinka??
bo na blogu jest aktywna;>


idę robić obiad.. postny bo dziś piąteczek

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

maria
hahhaha dokładnie tak! jak takie kocury marcowe
ale czasami jak jakaś lwica
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:46   #32
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
bedzie dobrze
teraz już jestem spokojniejsza
mam też plan na lepsze żywienie małego, bo wcześniej nie zastanawiałam się nad tym i dawałam tyle ile chciał, a czasami mieliśmy dłuższe przerwy między posiłkami
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz

Edytowane przez strippi
Czas edycji: 2013-09-07 o 14:35
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:49   #33
Maluda2112
Raczkowanie
 
Avatar Maluda2112
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań/Wałcz
Wiadomości: 270
GG do Maluda2112
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

jolanT TEŻ MYSLĘ NAD KOLOREM ALE NIE WIEM KOMPLETNIE JAKI BYM CHCIAŁĄ DOŚC DŁUGO MAM JUŻ CIEMNE WŁOSY MYSLAŁAM ABY JE TROCHĘ ROZJAŚCIĆ
__________________
Iść ciągle iść w stronę słońca ....
21,04,2013 zostałam mamą

Synek Kacper
Maluda2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:53   #34
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Hejka
Odpisuję po kawałku, bo Krzyś dziś marrrrruda, ale ma katarek, więc wybaczam W każdym razie dopiero się zdrzemnął
I WITAM SIĘ w nowej części!!! (ale cytaty jeszcze z poprzedniej )

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
dwie albo trzy są takie trochę podniszczone, a reszta ok.
Tylko, że na razie Nikoś się boi tych gadających. Jak go wczoraj położyłam pod tym nie wiem jak to nazwać - stojakiem co gra, śpiewa i się rusza, to się biedny aż popłakał ze strachu. Także większość czeka, aż mały osiągnie wyższy level

Dzisiaj mój mały przeciwnik leżenia na brzuszku pół nocy tak przespał. Podchodzę do łóżeczka, patrzę a on sobie smacznie śpi na brzuszku w poprzek łózeczka oczywiście

A wczoraj leżał sobie, nie chciał zasnąć, bawił się smoczkiem, to poszłam na chwilę zerknąć na wizaż, wracam a on smoczek w buzi, przytulony do pieluchy i zasypia
No to x3 za zabawki, przewrotki i zabawy smokiem A wyjmuje sam, a potem wkłada? To jest słodkie Krzyś potrafi wyjąć, wziąć w obie rączki i tak się przypatrywać i dziwować... Bada i bada A potem albo gdzieś wywala, albo chce wsadzić z powrotem do buzi i różną stroną to bywa
I za przejście katarku

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Dziś idziemy na szczepienie. Ciekawa jestem ile waży mój żarłoczek

Aha, mój ancymon przewrócił się wczoraj pierwszy raz z brzucha na plecy
za szczepienie i za hopsasa

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Mówię też do niej "bździągwo bździągowata", i "obsrajtku" bardzo lubi Ale po imieniu i słodko też się zwracam, a TŻ to najczęściej mówi "sraku". Biedne dziecko...

U nas jest "ty mały obesrańcu" czy "obrzygańcu" Ale Krzyś się cieszy na takie epitety

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Wogóle to mój syn ma nowe przezwisko BurMistrz Bo taki wiecznie naburmuszony jest tzn nie że zły tylko na dworze (polu) zawsze ma taką minę, a w domu całkiem inne dziecko
Czadowa ksywa!

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
dzisiaj pijemy zdrowie Jasia 6 mcy!
a ja nie mam coli buuu ;/


Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ależ miałam wczoraj przygodę, przez przypadek rozwaliłam osom gniazdo i mnie zaatakowały. Tak uciekałam, że chyba przegoniłabym samego Bolt'a. No ale i tak jedna mnie użądliła, 2 razy, w sumie to się cieszę, że tylko jedna.
jezuuuuu

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Laski mam pytanie, kiedy odstawiacie od cyca? Bo ja mimo że chciałam w 3 miesiącu to karmie do dziś i mimo że 2-3 razy dziennie to jakoś sobie nie wyobrażam za 2 tygodnie go odstawic (6 miesiąc), przyzwyczaiłam się
Ja mam taki plan: karmię tylko piersią do 6 mc, potem włączam warzywka, mięsko itp. + pierś i nie wiem, może do roku..? Na początku był plan do 6mcy, ale oboje z Krzysiem dobrze się czujemy z kp, więc może byc dłużej

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
świeży szpinak z Biedronki pomidorki koktajlowe pokrojone na pół, posypane prażonym słonecznikiem i zalane vinegret ot cały przepis ale jest smaczne i zdrowe.



hahaha dobra jestes


łoja! dobrze, że zwiałaś! ja kiedyś w pracy szłam przez pola i w drzewie było gniazdo szerszeni!!!!!!!!! a ja z torbą taką w agresywną panterkę!!! też uciekałam jak Bolt
O mniam!!!

To gdzie Ty pracujesz?
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:56   #35
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Dragusia - taka rozpiętość bo w czerwcu 2015 mamy ślub przyjaciela najlepszego z najlepsiejszych i nie chciałabym być wtedy w ciąży. Może to głupie ale tak właśnie myśle więc albo urodzę przed albo zajdę po...


Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
To gdzie Ty pracujesz?
w "polu" można powiedzieć


Strippi- piękne zdjęcia naprawdę!!!!!!!!!

co do nazewnictwa to u nas z patologicznych to srajtek:P a tak to Mynia, Bynia, Kisia, Lala etc.
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.




Edytowane przez LiwkaO
Czas edycji: 2013-09-06 o 12:57
LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:57   #36
Tajgusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajgusia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

To witam się i ja na nowym wątku. U mnie mały już ma podawane słoiczki i daję mu na czubeczku parę łyżeczek zwykłą małą łyżeczką. Co do rozmiaru mój nosi body na 80 spodnie na 74. Waga na teraz to myślę, że ma ponad 8 kg a dokładnie dowiem się na szczepieniu w czwartek. Ja staranka rozpoczynam tak jak pisałam pod koniec roku po przynajmniej 3 cyklach tak jak radził ginek bo mi mówił, że po tym łyżeczkowaniu ma się wszystko ładnie złuszczyć. Narazie okres mam w sumie mniej obfity aniżeli przed ciążą i chyba nie do końca prawidłowy bo owulację miałam tydzień wcześniej :-(
Tajgusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:03   #37
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Nestelle - wróć już do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 13:09   #38
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakładałyście maluszkom jakieś konta, polisy czy coś w tym stylu?
Nie, ale trzeba by pomyśleć

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
u mnie starania albo kwiecien 2014 albo dopiero czerwiec 2015:P
Dlaczego taka rozpiętość?
U nas ten pierwszy termin, bo chcę zdążyć jeszcze będąc na macierzyńskim


Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
Tasia przyjdzie czas kiedy zweryfikujesz czy to tylko baby piszczą
kuzynka mi mówiła, że jej mały też tak piszczy, tylko ten 4 miesiące starszy to może u chłopców później przychodzi
koleżanka do mnie wczoraj dzwoniła to jej mała też piszczała tak, że nie słyszałyśmy się momentami
no i z nowości- jak już jej się znudzi piszczenie to drze się jak kocur
Hehe, no pewnie tak

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
tylko tych co nie piłam czyli wiekszosc



I mogę nadrabiać nową część Wreszcie jest CO nadrabiać

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

A no i jeszcze co do przezwisk: nasz jest Fiflak
Nie wiem, skąd mi się to wzięło, ale kiedyś dłużej byłam w łazience czy kuchni, wracam do pokoju, gdzie był Krzyś i TŻ i pytam: " No i jak tam nasz Fiflaczek?"A TŻ: "Zfiflaczył się..."

I tak już zostało
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:14   #39
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość

Mamusie, co polecacie kupić do wprowadzania innych pokarmów niż mleko?
Mam ten siateczkowy podawacz i nic więcej narazie. Jakieś łyżeczki, co jeszcze?
miseczka

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Dodaję jedno foto z sesji Julki
ślicznie
Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Dragusia - taka rozpiętość bo w czerwcu 2015 mamy ślub przyjaciela najlepszego z najlepsiejszych i nie chciałabym być wtedy w ciąży. Może to głupie ale tak właśnie myśle więc albo urodzę przed albo zajdę po...
haha mam podobne plany. tylko ja dalej nie wiem kiedy bedzie slub najmlodszej siostry tż tylko ja bym wtedy chciala być w ciąży bo z maluszkiem to troche lipa. mają czas do lipca sie zdecydowac

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Nestelle - wróć już do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
U nas ten pierwszy termin, bo chcę zdążyć jeszcze będąc na macierzyńskim
no prosze coraz wiecej planujacych. w przyszlym roku znowu wysyp dzieci czyżby znowu mistrzostwa
a właśnie to ja musze po bo tym razem bede chciala dziewczynke
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:46   #40
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

My po szczepieniu. Jaś troszkę płakał, ale nie za dużo waży już 8180 g. tylko na cycu. Jestem dumna jak nie wiem co z moich cycków

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Haha, ja nie oglądam, choć wiem, co to jest. Ale przyznam się, że jakoś parę miesięcy temu na Polsacie leciał amerykanski serialo-relity show "Mój wstrętny tłusty narzeczony". Wciągnęła mnie i TŻ ta głupota nieziemsko. Mimo że to chyba ustawka była, znaczy się reżyserowane.
jaki tytuł

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Ja to dziś mam zamiar iść do fryzjera ściąć trochę włosy bo po porodzie są w opłakanym stanie nie daje już z nimi rady

A więc tż zostanie z Kacprem sam ciekawe jak sobie da radę
super, ja też muszę się wybrać w koncu, bo od lutego nie byłam

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Dodaję jedno foto z sesji Julki
piękne!

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Dragusia - taka rozpiętość bo w czerwcu 2015 mamy ślub przyjaciela najlepszego z najlepsiejszych i nie chciałabym być wtedy w ciąży. Może to głupie ale tak właśnie myśle więc albo urodzę przed albo zajdę po...
niezły strateg z Ciebie

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Nestelle - wróć już do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak tak, wracaj

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
A no i jeszcze co do przezwisk: nasz jest Fiflak
Nie wiem, skąd mi się to wzięło, ale kiedyś dłużej byłam w łazience czy kuchni, wracam do pokoju, gdzie był Krzyś i TŻ i pytam: " No i jak tam nasz Fiflaczek?"A TŻ: "Zfiflaczył się..."

I tak już zostało
u nas swego czasu był Figofagos strasznie się Janek chichrał przy tym

Widze że niektóre z nas wybierają się niebawem na poczekalnie, ja również mam taki plan Fajnie by było się znów spotkać...
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:47   #41
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

najpierw z poprzedniego:

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość


ty tak nie podpytuj tylko sama mów kiedy tą dziewczynke urodzisz


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
zdążyłam przed zakonczeniem watku ale nadrobic nie zdaze

Napisze tylko że ostatnio się nalatałam do drukarni ten kupon wydrukować do HM, pozniej do galerii a tam dupa bo kombinezon który chciałam kupić (ten misiowy, miałam z tego bluze 56 i była świetna) ale niestety najwiekszy rozmiar to byl 68 a u nas minimum 74 musiałby być... Pani powiedziała żeby pytać za tydzień ale wtedy to ja już kuponu nie będe mieć
poszłam do pepko i obkupiłam go w super ciuchy! Spodnie dresowe po 7-10zł, koszulki z długim rekawem, bluza. Naprawde super sa ciuchy i bardzo tanie, bo dresiki za 19,90zł. Także na jesień polecam

chciałam jeszcze zapytać czy gotujecie zupki ze sklepowych warzyw? Bo ja mam taki zamiar w niedługim czasie...

Liwka widze że Misia idzie jak Karol, może z innej strony ale też jak burza! U mnie o kosi kosi to moge sobie pomarzyć

Wogóle to mój syn ma nowe przezwisko BurMistrz Bo taki wiecznie naburmuszony jest tzn nie że zły tylko na dworze (polu) zawsze ma taką minę, a w domu całkiem inne dziecko


Ja ma gruby jak chłop

nie wiem jak dresiki, ale bluzeczki się wyciagają- tak góra na dwa razy przy praniu w pralce.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
hej

My od 6 na nogach poszlismy z malym jeszcze spac, myslalam, ze pospimy dluzej, a on po pol godziny juz trzezwy
Na razie bawi sie w lozeczku, ja dopijam juz trzecia kawe dzisiaj i szykujemy sie na upaly - dzisiaj uwaga uwaga 30 stopni
Jezusie- myslę se coś Ty małemu dała,ze od 6 tzreźwieć musi- co za beret ze mnie

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Monicca muszę odszukać posta styczniówek, w którym piszą czy krem czy maść na suche i mokre

OTJ, masakra boję się os, pszczół i szerszeni

Moderna, witam w klubie z pobudką o 6ROszpunka szalejeale nocka kiepska bo z pobudkami. Niech te zębolki już wyjdą

Lunka, ja ze sklepowych nie robiłamznaleźliśmy dojście do wsiowych warzyw i owocówjak dawałam słoiczek to Roszpunka zaraz była głodna:/a teraz jak zje moją zupkę to 2,5-3 godziny i dopiero się kręci o jedzenie

Malpka


dla Jasi

Kasia współczuję usypiania

Strippi wiem, że odżywiasz się teraz zdrowo mi bardziej chodzi o kaloryczność z całego dniapisałaś kiedyś o 1400kcala to mi się wydaje mało przy kp i przy ćwiczeniachmam nadzieję, że lekarz rozwieje Twoje wątpliwości

Dziękujemy za miłe słowa odnośnie zdjęć

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Dziewczyny zakładałyście maluszkom jakieś konta, polisy czy coś w tym stylu?

maść na suche

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
naszej lekarki dziś nie ma dopiero w poniedziałek
i idę bez Michasia, bo ona kazała przyjść dopiero na 9 miesięcy i szczepienie kolejne, ona nie widzi problemu w tym, że mało przybiera.

dostaje słoiczki duże z babydream lub bobovity
np Marchewka z ziemniakami i wołowiną BIO (190 gr)
Marchewka z ziemniakami i kurczakiem BIO (190 gr)
jadł już z łososiem i mega mu smakuje ryba

słoiczki obiadkowe mają albo rybę, albo mięso, nie daję już samych warzywnych.
Nie wiem ile kcal ma obiadek, bo wczoraj zjadł ostatnio i dziś idę kupić nowy. Od dziś wprowadzę też gluten.
Myślałam może na 2 posiłek dawać kaszkę - co o tym myślisz??

potem zjada cały 190g słoiczek deserku - 129,9 kcal

taki jadłospis chciałam

rano 2 piersi
2 śniadanie kaszka (wcześniej była pierś)
obiadek słoiczek 190 mięsko albo ryba
deserek 190g słoiczek
kolacja 2 piersi

w między czasie pierś między posiłkami plus po jedzenie do picia.

przy małym przybieraniu dwa karmienia piersią to wg mnie za mało plus połączylabym obiad i za moment deser

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
lekarz dopiero w poniedziałek ehh ale ona i tak nie widzi problemu, powiedziała że taka jego natura, że rośnie na długość, a wagowo mało, bo na dlugość to sama widzę - ma 66cm, ale jak mierzyłam w domu dokładnie odmierzając mazakiem to 68cm, więc nie wiem jak one go mierzyły przedwczoraj.

Michałek się najada, bo je intensywnie do 10min i za chwilę się odwraca zadowolony, śmieje się i bawi. W nocy przesypia całe noce, więc jakby był głodny, to by przecież nie spał i się budził.



ooo mój 5000 post ))
Strippi moja po urodzeniu miała 47 cm- teraz ma ponad 62- wiec na długość też mógłby wiecej
despa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 13:59   #42
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
jestem
OtTakaJa to twój Adaś już potroił wagę
nie mam facebooka buuu

załóż, załóż.....

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Monicca znalazłam:zasada jedna: suche smarujesz maścią, mokre (wypryski, trądzik jakieś) kremem--by Szajajaba

Jola, pamietniki znam ale chłopaki mnie powaliły
a to coś w stylu pamiętników- ja oglądałam tylko jeden odcinek i akurat był tam "mięsny jeż"

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Odkurzyłam
Moje dziecko jest dziwne. Szantażuje mnie w ten sposób, że za duzo w dzień śpi. No spała rano. Potem zjadła, jak odkurzałam, to trochę sie sama bawiła w łóżeczku. Po czym przyniosłam ją na koc, a ona marudzi. I zawsze jak tak marudzi, kciuka zaczyna ssać, kładzie głowę na kocu, ale zasnąć to nie zaśnie - chce, żeby ją zanieść do fotelika i puścic kołysanki. Nie wiem, czy za głośno w dużym pokoju, bo ja tu coś robię, czy o co jej chodzi. Jakaś taka samotniczka z niej. Czuję się tak, jakby mi mówiła "daj mi spokój, ciszy potrzebuję, skupienia i pobycia sama ze sobą, pomyślenia".





Haha, ja nie oglądam, choć wiem, co to jest. Ale przyznam się, że jakoś parę miesięcy temu na Polsacie leciał amerykanski serialo-relity show "Mój wstrętny tłusty narzeczony". Wciągnęła mnie i TŻ ta głupota nieziemsko. Mimo że to chyba ustawka była, znaczy się reżyserowane.


Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość

Moja skrzeczy i miauczy jak marcujący się kot.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Mamusie, co polecacie kupić do wprowadzania innych pokarmów niż mleko?
Mam ten siateczkowy podawacz i nic więcej narazie. Jakieś łyżeczki, co jeszcze?
miseczkę, sliniaki
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:31   #43
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość

Strippi- piękne zdjęcia naprawdę!!!!!!!!!
.
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość

ślicznie

dziękuję dziewczyny

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Jaś troszkę płakał, ale nie za dużo waży już 8180 g. tylko na cycu. Jestem dumna jak nie wiem co z moich cycków
super, pozazdrościć

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
przy małym przybieraniu dwa karmienia piersią to wg mnie za mało plus połączylabym obiad i za moment deser

Strippi moja po urodzeniu miała 47 cm- teraz ma ponad 62- wiec na długość też mógłby wiecej
no ale raz mm i raz kaszka na mm, więc kiedy ja mu więcej mam dawać. Dziś zjadł 3 razy pierś i jeden obiadek 190g.

No ale półroczne dziecko ma 68 cm, a jak ja go mierzyłam to ma właśnie 68cm.
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:44   #44
misiulka06
Rozeznanie
 
Avatar misiulka06
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 632
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

witam się w nowym watku.
misiulka06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:49   #45
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Jaś troszkę płakał, ale nie za dużo waży już 8180 g. tylko na cycu. Jestem dumna jak nie wiem co z moich cycków



Szukając miseczek na all, trafiłam na takie coś, fajne:
http://allegro.pl/as26-miska-niekape...494091732.html
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:50   #46
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość

do Kika tez czasami zaglądam ale tam mi zupełnie rozmiarówka nie siedzi ;/ wczoraj założyłam małej body 50-56 gdzie nosi już 62-68..
też to zauważyłam z tą rozmiarówką. Ale na normalne ubrania mają podobnie, bo tam zazwyczaj kupuję rozmiar 38 a u nas 42 dlatego tak lubię tam robić zakupy
Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość

Mamusie, co polecacie kupić do wprowadzania innych pokarmów niż mleko?
Mam ten siateczkowy podawacz i nic więcej narazie. Jakieś łyżeczki, co jeszcze?
ja mam jeszcze łyżeczki i dwie miseczki.
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

Dodaję jedno foto z sesji Julki
Śliczne
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
wyjmuje sam, a potem wkłada? To jest słodkie Krzyś potrafi wyjąć, wziąć w obie rączki i tak się przypatrywać i dziwować... Bada i bada A potem albo gdzieś wywala, albo chce wsadzić z powrotem do buzi i różną stroną to bywa
wyjmuje a potem zazwyczaj wkłada nie tak jak trzeba a wczoraj akurat mu się udało dobrze trafić
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:07   #47
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Witam w nowym
idę stary nadrobić, a tutaj już 2-ga strona
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:12   #48
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Maria, uśmiałam się z Różyczki-Samotniczki
do jedzenia mamy misecki, łyżeczki, do picia kubek niekapek i taki jakiś z loveli co mozna pić dookoła sprytna ta miseczka

Despa dzięki już dotarłam do tego na co krem, a na co maść

Alliw jestem dumna z Twoich (.)(.) za wagę i szczepienie

Luna miałam kilka rzeczy pepco ale sporo się powyciągało po praniu, a piorę na delikatnym:/ostatnio kupiłam body bo identyczne mam ze smyka i jest dobre jakościowo

Tasia, Roszpunka tak bada stópki

Córko ja tam wolę nie planować starań będzie co ma być

Dragusiu, Liwko jakie plany

Strippi świetne zdjęcie
też już mam z sesji Roszpunkijestem zadowolona bardzo

Nestelle, Ptaszysko przyłączam się do apelu:WRACAJCIE


Wrócilismy ze spaceruoczywiście w spacerówie nie ma mowy o spaniu bo jest zbyt wiele ciekawych rzeczy do oglądaniaRoszpunka tak zaczęła dźwigać głowę z płaskiego, że jestem w szokuteraz zjadła zupke i zasnęła


Kupujecie matę z takich puzzli na podłogę dla maluszków?
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:25   #49
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

[QUOTE=kasia86bgo;42642567]przydatne Linki :

[/QUOTE]
nie ma już nic pod tym linkiem??
szukam siatek po 6-tym m-cu

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

Dodaję jedno foto z sesji Julki
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997


Edytowane przez bmma
Czas edycji: 2013-09-06 o 15:18
bmma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 16:32   #50
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

witam sie i ja
Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Małpka, mam zamiar dziś robić lody A wczoraj robiłam muffiny z cukinią (moje pierwsze wytrawne) i NIE POLECAM!
rób
polecam tez sałatkę brokuł, pomidor, ser feta, czerwona cebulka z majonezem pycha

i ostatnio robiłam sałatkę z tarellini czy jak to sie tam pisze tym makaronem nadziewanym tez fajna wyszła

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Odkurzyłam
Moje dziecko jest dziwne. Szantażuje mnie w ten sposób, że za duzo w dzień śpi. No spała rano. Potem zjadła, jak odkurzałam, to trochę sie sama bawiła w łóżeczku. Po czym przyniosłam ją na koc, a ona marudzi. I zawsze jak tak marudzi, kciuka zaczyna ssać, kładzie głowę na kocu, ale zasnąć to nie zaśnie - chce, żeby ją zanieść do fotelika i puścic kołysanki. Nie wiem, czy za głośno w dużym pokoju, bo ja tu coś robię, czy o co jej chodzi. Jakaś taka samotniczka z niej. Czuję się tak, jakby mi mówiła "daj mi spokój, ciszy potrzebuję, skupienia i pobycia sama ze sobą, pomyślenia".
]
hehe

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Mamusie, co polecacie kupić do wprowadzania innych pokarmów niż mleko?
Mam ten siateczkowy podawacz i nic więcej narazie. Jakieś łyżeczki, co jeszcze?
tak jak pisały dziewczyny śliniak, łyzeczki, miseczka

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Nestelle - wróć już do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Jaś troszkę płakał, ale nie za dużo waży już 8180 g. tylko na cycu. Jestem dumna jak nie wiem co z moich cycków


Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość



Szukając miseczek na all, trafiłam na takie coś, fajne:
http://allegro.pl/as26-miska-niekape...494091732.html
ale fajna

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Nestelle, Ptaszysko przyłączam się do apelu:WRACAJCIE


Kupujecie matę z takich puzzli na podłogę dla maluszków?


ja mam takie puzzle po Julce
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:27   #51
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

dobra wrocilam - cytuje z nowego
za stary wezme sie pozniej.



Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Oj dobra, wiem, ze falstart, ale: Pierwsza, Pierwsza, Pierwsza!!!!!!

Kurde kasia...ubiegłas mnie...Jesteś szybsza od światła;p Zatem już sie nadstawiam, ale posta nie usunę, bo warto było
;p
no baaa zem 1wsza, ktos zalozyc musial :P
no i !!!! obiecany, w ta nastawiona piknie



Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Klementyna, przyznaj się. Po prostu liczysz na porządną chłostę!




Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Hej
I 3 część przed nami oby szybciej i przyjemniej minęła
AMEN !!!!



Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość

A widziałaś odcinki z Bandziorkiem w roli głównej? Ten to wymiata
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Nyaa dopiero odkryłam ten rarytas
nie wiem o czym wy do mnie - piszecie



Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
hahah i Pamiętniki z wakacji czy jakoś tak z polsatu
ooo pamietniki znam - w ciazy obejarzlam 15odcnikow POD RZAD !!! po usnac nie moglam haha



cdn.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:31   #52
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Jeny na polsat play odkryłam patologiczny serial: chłopaki do wzięcia masakejros
Dużo o tym słyszałam, ale nie widziałam żadnego odcinka

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Witam się i ja
Nikoś spi, więc trzeba trochę chatę ogarnąć.
Też byłam wczoraj w Pepco i faktycznie dużo fajnych ciuszków mają
Muszę jeszcze do Niemiec się wybrać do Kika, tam też nieraz można za kilka groszy coś fajnego upolować
Ode mnie te wszystkie Pepco strasznie daleko...

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Odkurzyłam
Moje dziecko jest dziwne. Szantażuje mnie w ten sposób, że za duzo w dzień śpi. No spała rano. Potem zjadła, jak odkurzałam, to trochę sie sama bawiła w łóżeczku. Po czym przyniosłam ją na koc, a ona marudzi. I zawsze jak tak marudzi, kciuka zaczyna ssać, kładzie głowę na kocu, ale zasnąć to nie zaśnie - chce, żeby ją zanieść do fotelika i puścic kołysanki. Nie wiem, czy za głośno w dużym pokoju, bo ja tu coś robię, czy o co jej chodzi. Jakaś taka samotniczka z niej. Czuję się tak, jakby mi mówiła "daj mi spokój, ciszy potrzebuję, skupienia i pobycia sama ze sobą, pomyślenia".

Haha, ja nie oglądam, choć wiem, co to jest. Ale przyznam się, że jakoś parę miesięcy temu na Polsacie leciał amerykanski serialo-relity show "Mój wstrętny tłusty narzeczony". Wciągnęła mnie i TŻ ta głupota nieziemsko. Mimo że to chyba ustawka była, znaczy się reżyserowane.
Krzyś ma podobnie W dzień musi zasnąć na bujaczku, z pieluszką, jak Mu zaśpiewam Na macie czy gdzie indziej oczka Mu się kleją, płacze, ale nie zaśnie. I najlepiej gdzieś w kąciku, też potrzebuje samotności Jak każdy...
A tytuł programu... eeeeee?!??

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
w "polu" można powiedzieć
Tak pytam, bo mi też się zdarza pracować "w polu" A jaka branża, jak można spytać?

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Jaś troszkę płakał, ale nie za dużo waży już 8180 g. tylko na cycu. Jestem dumna jak nie wiem co z moich cycków
Brawo cycuszki!!!
Dzielny FigoFagos!

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość

wyjmuje a potem zazwyczaj wkłada nie tak jak trzeba a wczoraj akurat mu się udało dobrze trafić


Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
nie ma już nic pod tym linkiem??
szukam siatek po 6-tym m-cu
http://www.who.int/childgrowth/stand.../en/index.html

Byliśmy dziś w chuście w aptece (wydałam 212 zł ), spożywczaku i ulicznych straganach - warzywnym i ubraniowym (bo mi się skarpetki pokończyły ). Bardzo dobrze nam się chodziło, wygodnie, nawet mnie kręgosłup tak nie bolał Poczekaliśmy na TŻ na przystanku (miałam z 8 siatek ) i jak wracaliśmy, Krzyś zasnął w tej chuście

Palec już prawie ok, dziś miałam sam plaster i prawie nie boli, więc w sumie szybko się zagoiło Jeszcze mam drugi, z którym coś trzeba zrobić, ale nie jest to takie pilne
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:36   #53
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

dobra mam zagadke ....:


Co robi samobójca w toalecie?















-próbuje się załatwić


: hahaha:



spadam bd pozniej - to nadrobiem.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:51   #54
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 628
Wyślij wiadomość przez Yahoo do klementyna1 Send a message via Skype™ to klementyna1
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Wychłostały mnie za wszelkie czasy....dobrze mi;p

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Nestelle - wróć już do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o tak STRASZNIE mi brakuje Jej postów



OTJ Co do odchudzania Kacpra, to u nas pomoglo kaarmienie co 3 godz. (oczywiscie w miare mozliwosci)bo wczesniej jadl na byle kweknięcie, oraz warzywka,ale nie było tak, zeby jadł obiad w słoiku zamiast kp tylko jadł słoiczek i za 1,5godz poprawiał cycem, bo mu malo było Ale na pewno też i on przystopował wiekowo. Ważył tydzień temu 9900g. w miesiąc przytył 450 g wiec w koncu normalnie, a nie po 1,5kg Ale wiadomo dorosleje, bardziej ruchliwy jest, jak zaczyna chcciec jesc, a minelo zbyt krótko to mozna go czyms zając więc przystopował. A pediatra mówiła, ze dziecko 5-6 miesięczne powinno jeśc 6 posiłków na dobę....u nas jest na bank więcej tak mniej wiecej: 19.30, 01.00 i/lub 0.40, rano-zalezy o której wstaje ok. 06.00-0.70 i potem co 3 godziny cZYli: 10.00, 13, 16, 19 czyli ok 7 razy

ahhh Wy tak mnie nie uwielbiajcie, bo w samozachwyt wpadne, a to niebezpieczne
strippi foty Julki jak z bajki
__________________
viagra femme et homme
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 18:10   #55
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

BYu dzięki za wyszukanie informacji, że maść jednak na suche.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Kupujecie matę z takich puzzli na podłogę dla maluszków?
Mam zamiar już od jakiegoś czasu i nawet 2 opakowania wezmę, zęby mu rozłożyć na podłodze i miał więcej miejsca

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
i ostatnio robiłam sałatkę z tarellini czy jak to sie tam pisze tym makaronem nadziewanym tez fajna wyszła
Jadłam z tortelini i brokułem, koleżanka przyniosła do pracy, pyszna była

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
ooo pamietniki znam - w ciazy obejarzlam 15odcnikow POD RZAD !!! po usnac nie moglam haha
Mi w tych pamiętnikach to wydaję się, że ciągle jeden odcinek puszczają, bo jak nieraz włączę polsat i akurat lecą to zawsze to samo.



Byłam na hennie (w końcu bo już wyglądałam jak idź i nie wracaj) i zapisałam się na paznokcie, chciałam na zwykły manicur ale na piątek i czwartek nie było miejsc (a chcę na niedzielę ładne) wiec Pani mi zaproponowała hybrydowy. Więc idę w środę, pierwszy raz będę robić mam nadzieję, że będę zadowolona bo do tej pory miałam tylko żele na tipsach.
Miałyście jak oceniacie?
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 18:31   #56
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a właśnie to ja musze po bo tym razem bede chciala dziewczynke
hehe a mi obojętne. Może być druga baba

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Jaś troszkę płakał, ale nie za dużo waży już 8180 g. tylko na cycu. Jestem dumna jak nie wiem co z moich cycków


Widze że niektóre z nas wybierają się niebawem na poczekalnie, ja również mam taki plan Fajnie by było się znów spotkać...
za cycki a co do planów do jaki masz dokładnie?:P kiedy?

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość



Szukając miseczek na all, trafiłam na takie coś, fajne:
http://allegro.pl/as26-miska-niekape...494091732.html
boska ta miska!

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość

Tak pytam, bo mi też się zdarza pracować "w polu" A jaka branża, jak można spytać?
branża niewdzięczna kurator

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
dobra mam zagadke ....:


Co robi samobójca w toalecie?















-próbuje się załatwić


: hahaha:



spadam bd pozniej - to nadrobiem.
buahahaha no tak przecież to logiczne
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 18:34   #57
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Mam zamiar już od jakiegoś czasu i nawet 2 opakowania wezmę, zęby mu rozłożyć na podłodze i miał więcej miejsca
a czyje zęby mu rozłożysz?
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 18:35   #58
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Śliczne


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Strippi świetne zdjęcie
też już mam z sesji Roszpunkijestem zadowolona bardzo
pochwal się!!
Ja potem wstawię wam Michasia na koniu D

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
A pediatra mówiła, ze dziecko 5-6 miesięczne powinno jeśc 6 posiłków na dobę....

strippi foty Julki jak z bajki
ja dawałam 5 od długiego czasu, więc na pewno za mało jadł
Dziś zwiększyłam i dostał 5 razy pierś, słoiczek obiadek i deserek po 190g i na kolację mm, w nocy zamierzam karmić (koło 3-4).
Od jutra na 2 śniadanie będzie kaszka na mleku z odrobiną glutenu )

dziękujemy
dziś dostanę kolejne fotki, to będę dodawać
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 18:35   #59
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
a czyje zęby mu rozłożysz?
hahahaha
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:04   #60
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
a czyje zęby mu rozłożysz?
oj tam tak to jest jak się szybko pisze

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
hahahaha
nie ładnie tak się śmiać
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.