jak to jest z drogimi szamponami?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-13, 15:30   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

jak to jest z drogimi szamponami??


zawsze byłam oszczędna więc nie kupowała profesjonalnych szamponów do włosów. Tylko takie typu dove, clairol, pantene, itp. Inwestowałąm za to w maski i odzywki - zawsze profesjonalne. dochodziłam downiosku, że wszystkie szampony to detergenty, są na włosach tylko chwilkę, itp. zastanawiam się czy nie popełniam błędu.
Jakto jest z tymi rpfesjonalnymi szamponami? czy efekt ich używania jest spektakularny? Czy wart w nie inerstować? czy rzeczywiście sa łagodniejsze?
Miałam szampon resistance z kerastase i sama nie wiem czy efekt wart był ceny.
Jak jest w rzecywistości? pomóżcie...
Mam bardzo zniszczone włosy,wybieram się na zakupy. Niestety nie ufam fryzjerkom ( z góry rzepraszam Panią Grazynkę wiem że jest ona chlubnym wyjatkiem). bo jak tu ufać komuś kto ma kilka zniszczonych włosów ufarbowanych na platynę w czarne paski i wygląda jak wyleniały borsuk?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 15:54   #2
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: jak to jest z drogimi szamponami??

podbijam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 16:02   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: jak to jest z drogimi szamponami??

Szczerze mowiec, ja tez nie wiem, ale szampony zazwyczaj kupuje razem z szamponem. Nie widze roznicy miedzy tymi za 15 a 35zl czy jeszcze wiecej.
Ostatnio postanowilam zainwestowac w profesjonalna odzywke i wybralam Goldwell Kerasilk -od razu kupilam odzywke i na poczatku bylam zdziwiona, bo przyzwyczajona jestem ze szampon naprawde sie pieni, a ten na poczatku byl jakis dziwny, choc zaczal sie pienic

Moim skromnym zdaniem, najwazniejsza jest odzywka, choc ponoc niektore dzialaja razem z szamponem- mycie przygotowuje na odzywcze skladniki.
Nie wiem czy w to wierzyc, ale tak czy tak aj chyba pozostane przy duecie szampon i odzywka z jednej linii

namieszalam, ale sama takze pewna nei jestem,

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 17:09   #4
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: jak to jest z drogimi szamponami??

podbijam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 09:25   #5
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: jak to jest z drogimi szamponami??

Ja mogę Ci tylko powiedzieć, że jestem zachwycona szamponem Kerastase Oleo-relax. Włosy są po nim po prostu inne, dużo lepiej wyglądają i lepiej się układają. Zrobiłam test: ta sama odżywka, ale inne szampony: oleo-relax i Elseve pomarańczowy (95% mniej połamanych włosów).
I muszę przyznać, że widać różnicę - po Kerastase włosy wyglądają po prostu lepiej, są bardziej śliskie, miękkie i elastyczne... szkoda tylko, że cena tak wysoka
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 20:11   #6
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: jak to jest z drogimi szamponami??

kupiłam dziś oleo-relax Kerastase i maseczkę intense repair L'oreal. za 2 tygodnie chce iść na balejaż więc muszę teraz zafundować włosom kurację wzmacniającą, żeby przeżyły rozjaśnianie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.