Informatyka na UAM II stopień zaocznie po Informatyce i Ekonomerii UEP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-15, 16:51   #1
pink_peony
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 58

Informatyka na UAM II stopień zaocznie po Informatyce i Ekonomerii UEP


Hej wszystkim
Jestem co prawda na 2 roku wiec pewnie troche za wczesnie , ale chce się dowiedzieć trochę "wywiedzieć w temacie".
Jak widać po opisie jestem na II roku IiE na UEP i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda informatyka zaocznie na II stopniu na UAM. Pomysł się zrodził , gdyż to czego najbardziej sie bałam odnośnie tych studiów-programowanie, bardzo mi sie spodobało i zaciekawiło. Myślę sobie , że na dana chwile byłoby to fajne uzupełnienie mojego kierunku. Pragnę zapytać o poziom na zaocznych z informatyki . Czy studentka po IiE sobie poradzi ( ja nie rozszerzałam Fizyki , Tylko Matematykę Geografię i angielski ) . Z matmy szło mi bardzo dobrze , na dwóch półroczach miałam 5. Może ktoś z mojego kierunku też poszedł potem na UAM na informatykę ? PS. Czy można zrobić po licencjacie na UAM mgr.inż gdyż po stronie UAM-u widzę , że nie ma nigdzie napisane że wymagane jest wcześniejszy tytuł inż( nawet wśród kierunków informatycznych jest wymienione IiE). Pytam , gdyż wydawało mi się dotąd niemożliwe po licencjacie mieć mgr. inż . Pozdrawiam
pink_peony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 18:50   #2
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Informatyka na UAM II stopień zaocznie po Informatyce i Ekonomerii UEP

Cytat:
Napisane przez pink_peony Pokaż wiadomość
Czy można zrobić po licencjacie na UAM mgr.inż gdyż po stronie UAM-u widzę , że nie ma nigdzie napisane że wymagane jest wcześniejszy tytuł inż( nawet wśród kierunków informatycznych jest wymienione IiE). Pytam , gdyż wydawało mi się dotąd niemożliwe po licencjacie mieć mgr. inż . Pozdrawiam
Po licencjacie będziesz mieć samo mgr. Osoby po inżynierskich studiach będą mieć mgr. inż.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-16 19:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.