Kosmetyki M.A.C - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 23:17   #3421
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Tak w skrocie: Panie z MACa sa przemile, nie nachalne (zwlaszcza te w Arkadii)
i bardzo kompetentne i te w arkadii i w ZT
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:39   #3422
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Faktycznie, jeden z niewielu sklepow z kosmetykami gdzie mozna naprawde bez skrepowania i do woli pytac o wszystko. O ceny, zastosowanie, nalozenie na twarz. Przy tym wszytskim nie jest sie zbywanym zniecierpliwionym spojrzeniem ekspedientki wrecz przeciwnie bardzo fajnie wszystko objasniaja, przy czym nie sa nachalne. Takze uklon w strone szkolenia pracownikow albo dzialu rekrutacji Nie wiem jak gdzie indziej, ale w ZT przy zakupie powyzej 150 zl, makijaz jest gratis, trzeba sie na niego wtedy indywidualnie umawiac. Z tego co widzialam - naprawde niezly
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 01:09   #3423
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
217 będzie mój, na pewno Ma rewelacyjny, miękki włos - cudo po prostu.
Nie chce kusic, ale te biale pedzle sa swietne, nie tylko 217 ale tez 239 i 272. 168 do twarzy tez fajny. :P

Ja jeszcze chyba chce 187, powiedzcie ze mi niepotrzebny
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:16   #3424
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Śpieszę donieś, że Panie w Galerii Krakowskiej też są urocze i ani deko nie nachalne Nie zdażyło mi się, żebym nie mogła czegoś macnąć czy użyć (wyciskają jakiś produkt na jednorazową płytkę lub dają jednorazowe aplikatory - uważam, że to najlepsze rozwiązanie z możliwych). Zawsze można też poprosić, żeby jakiś produkt wypróbowała wprost na naszej buzi (ten sposób najbardziej lubię :p)
Kusicie tymi pędzlami, oj kusicie... mam już trzy, a ochotę na 103
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:47   #3425
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Nie chce kusic, ale te biale pedzle sa swietne, nie tylko 217 ale tez 239 i 272. 168 do twarzy tez fajny. :P

Ja jeszcze chyba chce 187, powiedzcie ze mi niepotrzebny
Ja będę kupować po kolei Ale w końcu się uzbierają wszystkie. 187 nie jest Ci potrzebny - jest niezbędny
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:51   #3426
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cieszy mnie więc, że panie w MAC są takie miłe, już się doczekać nie mogę.

A teraz dziewczyny wchodzimy szybko na: http://www.youtube.com/user/fafinettex3 i oglądamy 3 widea umieszczone przez Fafinette pod tytułem "Hello Kitty Haul", bardzo jestem ciekawa kolorów i swatchów

Edit:
To były chyba najgosze videa zrobione przez Fafinette... strasznie irytujące, no ale nie o nią tu chodzi a o kosmetyki. Z tego co ona mówiła beauty powders mają naklejki podobnie jak beauty powders z kolekcji Fafi, które pięknie dziewczynom na youtube po jakimś czasie schodziły. Do tego kolory mnie nie zachwyciły, wydaje mi się, że podobnie jak w przypadku beauty powders z kolekcji Heatherette będą one ledwo widoczne na twarzy, także zbędny gadżet. Z tego co kupiła Fafinette podobały mi się tylko: cienie Too Dolly, błyszczyk Mimmy, szminka Cute Ster oraz błyszczyk She Loves Candy. Szkoda, że Fafi nie zrobiła swatchy, zazwyczaj je dodaje.

Ta Pani pokazuje swatche, niestety światło trochę kiepskie: http://www.youtube.com/watch?v=Uvn_411EeJM

Edytowane przez red-witch
Czas edycji: 2009-02-04 o 12:39
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:27   #3427
lajtblu
Raczkowanie
 
Avatar lajtblu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kącik Do Pracy
Wiadomości: 35
GG do lajtblu
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cześć trafiłam tu przez przypadek, szukając mac - a w google (jestem macomaniaczką-amatorką).
Przeczytałam cały wątek w dwa dni i mam kilka pytań, bo chciałabym zamówić kilkanaście odsypek z allegro.
Podajecie linki do podróbek i oryginałów, ktoś z Was weryfikował to zakupami, bądź pytaniami do sprzedającego? Będę wdzięczna za pomoc, bo nie chcę wyrzucić w błoto kilkunastu złotych.
Buziaki.
lajtblu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 13:47   #3428
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja będę kupować po kolei Ale w końcu się uzbierają wszystkie. 187 nie jest Ci potrzebny - jest niezbędny
mnie bardzie podszedł 188 jest mniejszy i bardziej precyzyjny mam jeden chce jeszcze dwa

dzisaj chyba zapoluje na bilety na marzec

i obiecuje wkleic swoje palety cieni jak tylko bede miał dostep do aparatu
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-02-04 o 13:48
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:05   #3429
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dodaję moją naprawdę małą kolekcję, jeśli chcecie mogę zrobić swatche na dłoni. Zdjęcia nie są idealne, powinnam je była robić innym obiektywem, ale jestem leniwa.
Więc po kolei:
Baza MAC Prep+Prime Skin Base Visage - posiadam wersję bez filtrów. Jestem z niej średnio zadowolona, stosowałam ją jak dotąd 2 razy a mam ją już trochę - po prostu nie widzę sensu. Baza rozświetla twarz, na pewno nie poleciłabym jej osobom z cerą tłustą - sama mam suchą, nałożony na bazę podkład ładnie odbija światło i buzia jest rozświetlona. Ale ja i tak nie wychodzę z domu bez pudru, a on niestety niszczy cały efekt. Nie mam problemu z trwałością podkładów/pudrów, nie muszę robić w ciągu dnia poprawek, więc ta baza tak naprawdę mało mi się przydaje. Mimo to mam ochotę na bazę z SPF50.
Puder Mac Iridescent Loose Powder Golden Bronze - bardzo drobno zmielony, złoto-brązowy z przewagą brązu puder, jego wydajność prowónałabym do pudrów sypkich Clinique, chyba nigdy go nie skończę. Używam go głównie do podkreślenia kości policzkowych, nie ma on w sobie brokatu, ale dodaje policzkom błysku co bardzo lubię, trwałość również bez zarzutu.
Puder MAC Mineralize Skinfinish Global Glow - puder, który właściwie zostawiam sobie na lato. Odcień mocno brązowo-złoty, policzki nim pomalowane błyszczą naprawdę mocno - dlatego trzeba uważać by nie przedobrzyć. Myślę, że z opalenizną będzie się pięknie prezentować. Swoja drogą nie orientujecie się czy MSFs są dostępne w regularnej sprzedaży w PL ?
Róż MAC Mineralize Blush Dainty - odcień na pewno nie polecany śniadym albo nawet opalonym twarzom, jest to delikatny różowo-różany róż, na mojej twarzy - jestem gdzieś tak NC25/NC30 w Revlon Colorstay używałam Sand Beige - jest on średnio widoczny i muszę go nakładać trochę by był efekt. Sam róż jest bardzo trwały.
Paleta MAC Infatuating Rose 6 Cool Eyes - przepiękne kolory, myślę, że ogromną zaletą tych palet jest dobór kolorystyczny - kolory pięknie współgrają ze sobą, dlatego palety polecam początkującym osobom w makijażu, które miałyby trudności ze skomponowaniem palet dla siebie. Mam jedno "ale" do tej palety, po 5-6 godzinach kolory mi bledną, używam fluidu Rouge Bunny Rouge, na to pudru Rouge Bunny Rouge i bazy ArtDeco - niestety to nie pomaga. Mam nadzieję, że jak zaopatrzę się w paint poty sytuacja się zmieni, niemniej polecam.
Cień MAC Mineralize Eyeshadow Silversmith - tutaj również nie wiem kiedy mi się skończy, bardzo wydajny. Cień zawiera w sobie sporo błyszczących drobinek, więc służy raczej do wieczornego makijażu, można osiągnąć naprawdę teatralny efekt. Kolory nie bledną i utrzymują się do samego wieczora. Jedyny minus - strasznie osypują się w trakcie nakładania.
Szminki MAC Myth oraz Angel - z czystym sumieniem polecam te odcienie każdemu - zarówno osobie o skórze alabastrowej jak i osobom opalonym. Myth to piękny cielisty odcień, nie jest trupi, może trochę wysuszać usta, dlatego używam zawsze z nim cielistego błyszczyka - usta wyglądają przepięknie. Angel zaś to róż, ale absolutnie nie jest nachalny, nie ma efektu bazarowego, ładnie powiększa moje usta. Szminki MAC mają najlepszą trwałość ze szminek, które w życiu używałam a było ich sporo.

To w sumie tyle w tym tygodniu zamówię szminkę SNOB, puder MAC Mineralize Skinfinish Natural Medium oraz korektor Select Cover-Up - trochę będą do mnie szły, ale jak tylko je dostanę obiecuję sfotografować i zrecenzować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolekcjamac1.jpg (63,6 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcjamac2.jpg (54,4 KB, 140 załadowań)
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:18   #3430
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość

Ta Pani pokazuje swatche, niestety światło trochę kiepskie: http://www.youtube.com/watch?v=Uvn_411EeJM
Super swatche są tutaj:
http://www.temptalia.com/mac-hello-kitty-swatches


Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
mnie bardzie podszedł 188 jest mniejszy i bardziej precyzyjny mam jeden chce jeszcze dwa

dzisaj chyba zapoluje na bilety na marzec

i obiecuje wkleic swoje palety cieni jak tylko bede miał dostep do aparatu
pochwal się, pochwal Chętnie pooglądamy

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Dodaję moją naprawdę małą kolekcję, jeśli chcecie mogę zrobić swatche na dłoni. Zdjęcia nie są idealne, powinnam je była robić innym obiektywem, ale jestem leniwa.
Cudności
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:27   #3431
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ooo! Pink Fish Tinted Lip Conditioner - c u d o ! pigment Deep Blue green też śliczny

Cytat:
Cudności
Dziękuję
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 14:32   #3432
lajtblu
Raczkowanie
 
Avatar lajtblu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kącik Do Pracy
Wiadomości: 35
GG do lajtblu
Dot.: Kosmetyki M.A.C

śliczna kolekcja
zazdroszczę !
lajtblu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:35   #3433
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Ooo! Pink Fish Tinted Lip Conditioner - c u d o ! pigment Deep Blue green też śliczny

Dziękuję

Jakoś średnio mi się podoba ta Hello Kitty. Już bardziej wolę BBR.
Jedynie co mnie urzekło to szary lakier do paznokci, Mimmy, pomadka Fresh Brew no i ten zielony pigment. Reszta jakaś taka...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:10   #3434
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Myslicie, ze ten pedzel jest oryginalny?

http://www.allegro.pl/item547380813_...rush_duzy.html
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:42   #3435
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Myslicie, ze ten pedzel jest oryginalny?

http://www.allegro.pl/item547380813_...rush_duzy.html
sprzedaje srednio oryginalne pigmenty, wiec pedzel tez moze nie byc oryginalny
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:01   #3436
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie!

Pytanie do znawczyń/znawców pędzli MACowych.

Czy ten zestaw jest oryginalny?

http://www.allegro.pl/item547333792_...azu_m_a_c.html
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:33   #3437
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Cieszy mnie więc, że panie w MAC są takie miłe, już się doczekać nie mogę.

A teraz dziewczyny wchodzimy szybko na: http://www.youtube.com/user/fafinettex3 i oglądamy 3 widea umieszczone przez Fafinette pod tytułem "Hello Kitty Haul", bardzo jestem ciekawa kolorów i swatchów

Edit:
To były chyba najgosze videa zrobione przez Fafinette... strasznie irytujące, no ale nie o nią tu chodzi a o kosmetyki. Z tego co ona mówiła beauty powders mają naklejki podobnie jak beauty powders z kolekcji Fafi, które pięknie dziewczynom na youtube po jakimś czasie schodziły. Do tego kolory mnie nie zachwyciły, wydaje mi się, że podobnie jak w przypadku beauty powders z kolekcji Heatherette będą one ledwo widoczne na twarzy, także zbędny gadżet. Z tego co kupiła Fafinette podobały mi się tylko: cienie Too Dolly, błyszczyk Mimmy, szminka Cute Ster oraz błyszczyk She Loves Candy. Szkoda, że Fafi nie zrobiła swatchy, zazwyczaj je dodaje.

Ta Pani pokazuje swatche, niestety światło trochę kiepskie: http://www.youtube.com/watch?v=Uvn_411EeJM
Beauty Powder to zbędny gadżet ale nie do końca Mam Spectacle! z Dame Edna który po tym zeszła wierzchnia błyszcząca warstwa to niemal Beauty Powder w chłodnym różowym odcieniu - nałożony szerokim pędzlem na policzki nadaje mojej bladej cerze fajny delikatny "ożywiający" odcień. Mnie służy ale u innych może w ogóle nie robić efektu.

Z HK mam ochotę na jakieś błyszczyki (bo nie mam żadnego błyszczyka MACa), szminki, pigment Milk, róż Tippy (jestem różomaniaczką ) - pigment Deep Blue Green mimo że jest śliczny sobie chyba odpuszczę bo sama go nie zużyję i poza tym to nie jest LE więc zawsze będę mogła sobie jakąś odsypkę na All dokupić.

Zapomniałam napisać - red-witch, gratuluję kolekcji! Koniecznie chwal się nam jak będziesz ją wzbogacać o kolejne nabytki!

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-02-04 o 21:49 Powód: Dopisek
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:36   #3438
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja będę kupować po kolei Ale w końcu się uzbierają wszystkie. 187 nie jest Ci potrzebny - jest niezbędny
Fakt strasznie mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
mnie bardzie podszedł 188 jest mniejszy i bardziej precyzyjny mam jeden chce jeszcze dwa
dzisaj chyba zapoluje na bilety na marzec
i obiecuje wkleic swoje palety cieni jak tylko bede miał dostep do aparatu
Poluj poluj, moja wishlista ciagle rosnie. Palety chetnie zobacze uwielbiam cienie

red-witch - piekna kolekcja.

Tak przegladam HK i w sumie nic mi sie nie podoba, takie to landrynkowe. Hmm moze poza (pigmentem?) Deep Blue Green...
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:58   #3439
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Róż MAC Mineralize Blush Dainty - odcień na pewno nie polecany śniadym albo nawet opalonym twarzom, jest to delikatny różowo-różany róż, na mojej twarzy - jestem gdzieś tak NC25/NC30 w Revlon Colorstay używałam Sand Beige - jest on średnio widoczny i muszę go nakładać trochę by był efekt. Sam róż jest bardzo trwały.
.
ja bardzo lubie ten róż do uzyskiwania trójwymiaroewgo efektu tzn nadkładam go nieco ponad innym rózem, ładnie ożywia,
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-02-04 o 22:21
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 14:43   #3440
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
czy użytkownik ma prawdziwe pigmenty czy podróbki?
http://www.allegro.pl/item530130069_...fv_gratis.html
niby i sklep, i faktura, i w ogóle, ale ja już nie wiem
Skusiłam na wspólne zakupy z koleżanką u tego sprzedawcy. Kupiłam pigment NAKED ... i wygląda na oryginał. Srebrna nalepka z kodem i nazwą na pudełeczku, czarna nalepka na kartoniku. W środku wieczko zabezpieczające z numerami seryjnymi... wygląda na oryinał. Aha..i ulotka w środku.
Sam pigment... nie wiem czy on taki jest, bo nigdy nie miałam tego odcienia...półmat z drobinkami, drobinkami które dość szybko się osypują...testowałam narazie tylko na ręce
Był paragon

W porównaniu do Black Soul... naked jakościowo zapowiada się na "bubel" Zobaczymy zresztą...

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2009-02-05 o 14:44
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:19   #3441
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Skusiłam na wspólne zakupy z koleżanką u tego sprzedawcy. Kupiłam pigment NAKED ... i wygląda na oryginał. Srebrna nalepka z kodem i nazwą na pudełeczku, czarna nalepka na kartoniku. W środku wieczko zabezpieczające z numerami seryjnymi... wygląda na oryinał. Aha..i ulotka w środku.
Sam pigment... nie wiem czy on taki jest, bo nigdy nie miałam tego odcienia...półmat z drobinkami, drobinkami które dość szybko się osypują...testowałam narazie tylko na ręce
Był paragon

W porównaniu do Black Soul... naked jakościowo zapowiada się na "bubel" Zobaczymy zresztą...
Psycho
Niestety wszystkie te czynniki o których piszesz to nadal za mało, mam już pewne doświadczenie i każdą sztukę jaka do mnie przyjedzie, w tym ze sklepu sprawdzam wnikliwie, najlepiej jakbyś wkleiła zdjęcie pigmentu i określiła jego kolor, naked jest tak troszkę zaróżowiony-zabeżowiony jak ludzka skóra, na mokro lekko wpada w pomarańcz, ma drobinki.
Z doświadczenia wiem ,że nawet podróbka może mieć kod, słoiczek i pudełko wyglądające idealnie, niestety robią już doskonałe podróbki, jedynie odpowiedni kolor gwarantuje autentyczność
Za 40-45zł niestety nigdzie nie nabędziemy oryginału, ja kupuję swoje pojemniczki minimum za 76zł przy obecnym kursie i to też po znajomości
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:30   #3442
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Psycho
Niestety wszystkie te czynniki o których piszesz to nadal za mało, mam już pewne doświadczenie i każdą sztukę jaka do mnie przyjedzie, w tym ze sklepu sprawdzam wnikliwie, najlepiej jakbyś wkleiła zdjęcie pigmentu i określiła jego kolor, naked jest tak troszkę zaróżowiony-zabeżowiony jak ludzka skóra, na mokro lekko wpada w pomarańcz, ma drobinki.
Z doświadczenia wiem ,że nawet podróbka może mieć kod, słoiczek i pudełko wyglądające idealnie, niestety robią już doskonałe podróbki, jedynie odpowiedni kolor gwarantuje autentyczność
Za 40-45zł niestety nigdzie nie nabędziemy oryginału, ja kupuję swoje pojemniczki minimum za 76zł przy obecnym kursie i to też po znajomości
Idealnie opisałaś kolor. Na mokro wpada w pomaranćz.. można wręcz stwierdzić że to 2 rózne odcienie.
Laduje się bateria... Nie znam sie na MAc'ach... zobaczymy coż to nam przysłano
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:36   #3443
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Idealnie opisałaś kolor. Na mokro wpada w pomaranćz.. można wręcz stwierdzić że to 2 rózne odcienie.
Laduje się bateria... Nie znam sie na MAc'ach... zobaczymy coż to nam przysłano
Oj chciałabym w to wierzyć
Czasami różnice zauważalne są dopiero przy bezpośrednim porównaniu oryginału i podróbki
Nie mniej ja przede wszystkim nie widzę możliwości zakupu oryginalnego pigmentu po takiej cenie ,żeby jeszcze na tym zarobić, nie mieści mi się to w głowie, nawet jakby ten sprzedawca kupował hurtowo

Edit: Dla porównania mój pigment Green Brown i kolor pigmentu z aukcji paa-tal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg greenbrown.jpg (65,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg greenbrown1.jpg (57,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paa-tal1.jpg (70,1 KB, 45 załadowań)
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2009-02-05 o 15:51
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:54   #3444
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mysle ze nie mozesz Nevado oceniac pewnych rzeczy tylko po sobie
Trzeba by fachowo ocenic pigment, najlepiej ktos zeby go zobaczyl na zywo , no i tyle
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:00   #3445
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mysle ze nie mozesz Nevado oceniac pewnych rzeczy tylko po sobie
Trzeba by fachowo ocenic pigment, najlepiej ktos zeby go zobaczyl na zywo , no i tyle
Co masz na myśli?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:05   #3446
agniesska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja juz zglaszalam, ale watpie aby allegro cos zrobilo. Oni nie maja pojecia co to sa pigmenty a tym bardziej jak wyglada oryginal a jak podrobka.
Wczoraj zglosilam do nich takie cudo jak perfumy Dolce gabbana LIGHT PINK i co? Nadal sa na Allegro...
Jak oni takich zalosnych podrob nie zdejmuja, to co mowic o pigmentach ?
Link do tego koszmaru:
http://allegro.pl/item524478391_dolc...tysfakcji.html
No nie, ja zamowilam sobie takich cieni 15 ;/ po prostu wspaniale.
Ale jest dobra strona: te cienie sa juz dobre, a skoro MAC'i sa jeszcze lepsze, to ja sie bardzo ciesze i pewnie sobie kupie dzieki za uswiadomienie mnie ze to podroby;/
agniesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:07   #3447
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

chodzi mi o to ze byc moze trafila sie sprzedajacemu okazja, no nie wiem. aczkolwiek moze to podroba, nie znma sie a na pewno chyba nie ejstem w stanie ocenic po obrazku, ale jesli psycha mowi ze kolor taki jak powinien to jednak moze jest szansa ?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:08   #3448
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Oj chciałabym w to wierzyć
Czasami różnice zauważalne są dopiero przy bezpośrednim porównaniu oryginału i podróbki
Nie mniej ja przede wszystkim nie widzę możliwości zakupu oryginalnego pigmentu po takiej cenie ,żeby jeszcze na tym zarobić, nie mieści mi się to w głowie, nawet jakby ten sprzedawca kupował hurtowo

Edit: Dla porównania mój pigment Green Brown i kolor pigmentu z aukcji paa-tal
Ojej Daje do myslenia...
A ja zdolalam już wzbogacic nim puder sypki

Fotki niestety w sztucznym swietle... nie wyszly :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (34,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (50,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (47,1 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2009-02-05 o 16:23
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:15   #3449
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
chodzi mi o to ze byc moze trafila sie sprzedajacemu okazja, no nie wiem. aczkolwiek moze to podroba, nie znma sie a na pewno chyba nie ejstem w stanie ocenic po obrazku, ale jesli psycha mowi ze kolor taki jak powinien to jednak moze jest szansa ?
Napisałam ,że chciałabym w to wierzyć, ale w swojej świadomości nie mogę sobie tego poukładać wiedząc po ile ja zdobywam moje pigmenty i jak dużo produkują oraz jak łatwo dostępne są podróbki, wątpię ,że większości sprzedawców zależy na oryginałach, bardziej na zyskach (to widać np ile jest podrób perfum na Allegro), chyba tylko prawdziwy pasjonata potrafi to docenić, to jest jedynie wyłącznie moje zdanie i jak ktoś ma inne to szanuje to w całej rozciągłości
Dla mnie argumentem była głównie cena i zdjęcia, np ten green brown ,który pokazałam wyżej...
Ja tutaj nie próbuję odgrywać roli mentora, jestem użytkownikiem forum i wyraziłam swoje zdanie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:16   #3450
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

to chyba powinno dac sie reklamowac ?

Nevado oczywiscie kazdy wyraza swoje zdanie i kazdego zdanie powinno byc szanowane zdjec nie widzialam .
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.