Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 13:29   #4501
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

zdecydowanie wypróbuję, jak tylko przemecze sie z neostratą
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:32   #4502
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Próbuj kobieto..ja pigmanormiłabym sie juz ..ale ten wyjazd mi psuje szyki..nie pojade taka czerwona i łuszcząca w sumie w górach i tak sie ma polika w kolorze burgundu wiec...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:50   #4503
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dotlenisz skórę, będziesz jak bogini

Jakoś boje się Pigmanormu, on zawiera chyba tretinoin? Moje plamy chyba są częściowo po specyfiku przeciwtrądzikowym Aberela, ktory też go zawiera.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 14:08   #4504
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
hmmm... napiszesz o tym coś więcej? Jaki masz typ skóry?
Normalna/wrazliwa/trochę naczynek popękanych. Co do objawów po cosmelanie 2 (nie robiłam maski!. Pieczenie, burak, łuszczenie, coś w rodzaju poparzeń, ściągnięta, przesuszona skóra. I to w zasadzie przez cały czas stosowania cos2 (jakieś 5 m-cy!), tylko w trakcie nauczyłam się lepiej z tym radzić. Na początku dawalam dwa razy dziennie, po kilka godzin, na plamy, ale co jakiś czas na całą twarz, bo był burak i chciałam wyrównaćkolorek. Ale każda twarz reaguje inaczej, pamiętaj

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Beti jak chanel?udało sie wygrzebac ciut .
Udało się całkiem sporo. Ładnie leży na twarzy, nie jest za ciężki, ale ten kolor dla mnie za ciemny. Dodałam do podkładowego miksu YSL- też dorzuciłam, bo za ciemny . Mój podkładowy miks robi się coraz lepszy I nieźle leży. Nad Chanel zastanowię się, chociaz ta butelka jest irytująca! Chociaż ja to mam takiego pecha, że notorycznie psują mi się pompki, więc i tak muszę czymś wygrzebywać te fluidy wcześniej czy później.

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-01-29 o 14:09 Powód: dodanie zdania
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 14:10   #4505
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Normalna/wrazliwa/trochę naczynek popękanych. Co do objawów po cosmelanie 2 (nie robiłam maski!. Pieczenie, burak, łuszczenie, coś w rodzaju poparzeń, ściągnięta, przesuszona skóra. I to w zasadzie przez cały czas stosowania cos2 (jakieś 5 m-cy!), tylko w trakcie nauczyłam się lepiej z tym radzić. Na początku dawalam dwa razy dziennie, po kilka godzin, na plamy, ale co jakiś czas na całą twarz, bo był burak i chciałam wyrównaćkolorek.
łomatko... gratuluje wytrwałości... pomogło?
moja skóra jest dosyć cienka, pewnie będzie to samo... ech.
nawet neostrata mi wysusza.

Cosmelan jest zachwalany także jako super odmladzający, czy miałas ten miły efekt uboczny również?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 16:10   #4506
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
łomatko... gratuluje wytrwałości... pomogło?
moja skóra jest dosyć cienka, pewnie będzie to samo... ech.
nawet neostrata mi wysusza.

Cosmelan jest zachwalany także jako super odmladzający, czy miałas ten miły efekt uboczny również?
Przy cienkiej skórze mogą Ci powyskakiwać naczynka. Na plamy pomogło, tzn. nie zlikwidował ich calkiem,ale mocno rozjaśnił. Osoba niewtajemniczona , jak sądzę, ich nie zobaczy, chociaż ja je widzę I jakaś "plamiasta" tez je pewnie dostrzeże. Co do efektu odmładzającego-jest, ale bez przesady. Są przyjemniejsze zabiegi. Aha, ja zużyłam jeden słoik cos2, na drugi nie miałam siły, może bym się rozprawiła z plamami do końca. Ale wątpię. I nie mam niestety watpliwości - ONE WRÓCĄ
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 16:34   #4507
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cafe a gdzie Ty masz te plamki rozlokowane????Beti powiedz cien jest a człowiek ma obsesje...na kazdym kroku trzeba sie pilonwac..uzywasz filtrów?którego???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 16:38   #4508
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Beti powiedz cien jest a człowiek ma obsesje...na kazdym kroku trzeba sie pilonwac..uzywasz filtrów?którego???
Filtry-cały czas 50+, teraz wykańczam zapasy z lata (trzeba opróżnić lodówkę!- teraz dermedic sunbrella, ale nie polecam, na szczęście sie kończy. Chce kupic Iwostin, ale tym razem 30, zdaje się, że jest wersja dla cery naczynkowej. Mam nadzieję, że ta 30 wystarczy na zimę, nie dajmy się, kurczę, zwariować...Te apteczne, typu bioderm czy la roche posay kompletnie mi nie pasowały...

Właśnie znalazlam, że ten Iwostin na naczynka ma spf 20...To chyba nie kupię, bo będę miała obsesję, że jestem niedostatecznie chroniona...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-01-29 o 17:11 Powód: dodanie zdania
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 17:31   #4509
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Przy cienkiej skórze mogą Ci powyskakiwać naczynka. Na plamy pomogło, tzn. nie zlikwidował ich calkiem,ale mocno rozjaśnił. Osoba niewtajemniczona , jak sądzę, ich nie zobaczy, chociaż ja je widzę I jakaś "plamiasta" tez je pewnie dostrzeże. Co do efektu odmładzającego-jest, ale bez przesady. Są przyjemniejsze zabiegi. Aha, ja zużyłam jeden słoik cos2, na drugi nie miałam siły, może bym się rozprawiła z plamami do końca. Ale wątpię. I nie mam niestety watpliwości - ONE WRÓCĄ
hmmm... tracę nadzieję, ze kiedyś mi się uda plam pozbyć. Czy te melonocyty, co się "zbiesiły" już zawsze takie pozostaną?
Boję się eksperymentować, bo i tak nie za dobrze wyglada ta moja zmasakrowana skóra.

Teraz nie stosuje filtrów wcale, nie ma sensu.
Czy przy cosmelanie2 są koniecznie, bo różne czytałam opinie?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 17:41   #4510
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mnie sie tez roc konczyVICHY AQUALIA THERMAL UV 24H..czy ktoras z was go uzywała??? dodatkowe filtry mile wskazane w kremiku na dzien około okolic wiosny te kremy sa tez chwalone a sa nie drogie MINCER RETINOL Dotleniający krem odmładzający,MINCER RETINOL Inteligentny krem ujędrniający,FLOSLEK WHITE Krem nawilżający no i znalazlam na allegro produkt olay zwalczajacy przebarwienia-nowosc pianka..ale recenzja jedna i co...nie wiadomo czy skutkuje czy chodz ciutek pomagaOLAY Definity Deep Penetrating
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 17:41   #4511
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

od dziś zaczynam walkę pigmanormem po neostracie widzę dużą poprawę........mam plan......o 17 pigma i tak do 22 potem myję twarz i nakładam tłusty krem nivea a na plamy dermalibur on super goi i tak mam zamiar cały luty i od marca przestać się wybielać
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 17:44   #4512
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cafe jak to nie ma sensu:bab a:czy sie odbarwiasz czy nie,a masz przebarwienia lub nawet jak ich nie masz filtry daja Ci ochrone co- suma sumara prowadzi do raz ochrona dwa..nie zestarzejesz sie tak szybko

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Lari gdzies czytałam ze przy kuracji pigma nie stosuje sie na te plamki kremów perfumowanych..takze uwazaj na sklad co kladziesz zeby kuracja miala sens
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 17:53   #4513
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Lari gdzies czytałam ze przy kuracji pigma nie stosuje sie na te plamki kremów perfumowanych..takze uwazaj na sklad co kladziesz zeby kuracja miala sens[/QUOTE]

ojej to co ja mogę kłaść na te czerwone plamy......na tym kremie dermalibour pisze że jest na podrażnienia i po zabiegach laserowych w składzie ma cynk i owies.....myślisz że nie powinnam się nim smarować
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:08   #4514
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
No właśnie, Cosmelan jest reklamowany jako nieinwazyjny, weekendowy zabieg... dobrze, że jest to forum, bo dzieki niemu zrozumialam, że moja skóra raczej by cosmelanu nie przeżyła... ewentualnie krem


w porownaniu do niektorych pilingow cos/dermamelan nie jest az tak inwazyjny,mozna po kilku dniach z domu wyjsc,przede wszytskim czerwien jest rownomierna i zawsze mozna udawac spalenie na solarium po niektorych pilingach gorzej sie wyglada i nie da sie nikomu pokazac.
jednak zaczerwienienie po dermamelanie trwa dlugo. ALE! jak sie juz skora przyzwyczai, to wiesz co-nawet co 2dni sie mozna smarowac. uwazam,ze warto sie bylo meczyc. dopoki go stosuje,to mam ladna cere-mniejsze pory i jednolity kolor! dla mnie najlepszy kosmetyk- nie uzywam pudrow. smaruje sie na dzien IWOSTINEM 30WERSJA DLA NACZYNEK- super jest,bo w razie zaczerwienienia łagodzi!

Michell,dzwonilam do szpitala w sprawie pobolewania brzucha i mowia,ze to dlatego,ze okres mi sie zbliza. czekam wiec nań. chce 9lutego wlosy ufarbowac, henne zrobic, wiec chce wiedzic,czy moge na sto procent wykluczyc ciaze, cholera jasna

Edytowane przez imiro
Czas edycji: 2010-01-29 o 18:11
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:12   #4515
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sprawdzilam na vizazu to ten krem masz?- A-Derma, Dermalibour (krem regenerujący - kojący i przeciwzapalny) jezeli ten to spoko jest bezzapachowy Imiro farbuj nie daj sie zwariowac....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:18   #4516
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tak właśnie ten już się pocieszyłam bo on nie jest taki tani
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:25   #4517
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

to chyba nawet od ceny nie zalezy wiesz..ten moj roc filtr tez drogi a perfumowany RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes, krem przeciw przebarwieniom.... i jak robie pigma zwracam uwage by nie klasc na te odplamione obszary kremów gdzie sklad jest perfumowany!!!! o a ten ktoras miała??? Iwostin, Krem nawilżający o przedłużonym działaniu SPF 15-Chroni przede wszystkim przed promieniowaniem UVA/10 PF, które zdecydowanie przyspiesza starzenie się skóry. Posiada: UVA/UVB SPF15 oraz UVA 10 PF (Parsol 1789)
Nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Hypoalergiczny.Cafe szoruj po ten kremik
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 08:05   #4518
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja na dzień na plamy kładę larosche posay athelios 50 spf i jak się wchłonie to całą twarz kremuję zwykłym nivea .......ja mam bardzo suchą skórę a im droższe i lepsze kupuję kremy to stan mojej skóry jest coraz gorszy dlatego wróciłam do zwykłego kremu ,który stosuję dla moich dzieci

myślicie że nim nie powinnam smarować plam......ja nie mam pojęcia ,które kremy są perfumowane

jak nakładacie pigmanorm patyczkiem i czekacie aż się wchłonie czy wsmarowujecie w plamy........tym drugim sposobem ciężko posmarować tylko plamę zawsze zostaje coś na zdrowej skórze
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:10   #4519
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
te kremy sa tez chwalone a sa nie drogie MINCER RETINOL Dotleniający krem odmładzający,MINCER RETINOL Inteligentny krem ujędrniający,FLOSLEK WHITE Krem nawilżający no i znalazlam na allegro produkt olay zwalczajacy przebarwienia-nowosc pianka..ale recenzja jedna i co...nie wiadomo czy skutkuje czy chodz ciutek pomagaOLAY Definity Deep Penetrating
Olay wybielającego używałam, jeszcze go w Polsce nie było, chociaz nie wiem, czy to była ta pianka, ale byl to taki lekki krem, nie widziałam efektow, moim zdaniem-szkoda pieniędzy. Floslek używałam ich jakąś starsza serię wybielającą, i to na dzień, noc i jakiś punktowy - bez efektów, przyjemny tonik był, no i cena taka, że można cały zestaw nabyć . Mincer - używam jakiś pieknie pachnacych do szyi preparatów i bardzo sobie chwalę.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Iwostin, Krem nawilżający o przedłużonym działaniu SPF 15-Chroni przede wszystkim przed promieniowaniem UVA/10 PF, które zdecydowanie przyspiesza starzenie się skóry. Posiada: UVA/UVB SPF15 oraz UVA 10 PF (Parsol 1789)
Nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Hypoalergiczny.Cafe szoruj po ten kremik
A czy ta 15 to nie jest za mało?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 09:10   #4520
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja od paru dni podbieram mojemu synkowi krem Oilatum soft do tej nieprzebarwionej skory. Super nawilza i natłuszcza po tych zabiegach wysuszajacych.

Znalazłam wczoraj na allegro jakąś nowość na plamy o nazwie MELANOGEL ANTISPOT. Podobno podobne składniki jak cosmelan i o połowe tańsze. Słyszała któraś coś bo juz się napalam
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 10:49   #4521
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati super by było gdyby ten kremik sie sprawdził bo jest bardziej dostępny niź pigma
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 10:59   #4522
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanko,masz piekne to ostatnie zdjęcie na NK,bardzo mi sie na nim podobasz,czarnulko śliczna ogladamczasem z konta męża

znalazlam soltan u mnie w wiosce,nie wiem,czy wlasnie o to wam chodzilo. jest jednak tylko 15 i kosztuje 8funtów(7.99). jesli ktos chce, moge wyslac. sobie kupilam,bo mi sie iwostin konczyl,a na zime dobra i 15.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 11:15   #4523
lunna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzis 7 dzien od maski - jest naprawde spoko. Fakt, ze ostatnie dwa dni smaruję Cos 2 tylko policzki i nos - a reszte (broda i czolo) Cos 2 raz dziennie, a poza tym tylko HydraFactor K.
Moja skóra na polikach jest chyba strasznie gruba, bo jeszcze mi nie zeszła... Jest wygładzona maksymalnie, podczerwieniona, ale poza tym nic. Piecze tylko do 30 minut po nałozeniu Cos2.
Od dzisiaj 2 razy dziennie
Moge juz wychodzic z domu - byle by sie nit nie zbliżał za bardzo
Przed wyjciem Smaruje sie Biodermą +50.
Miłej soboty
lunna76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 12:09   #4524
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość

znalazlam soltan u mnie w wiosce,nie wiem,czy wlasnie o to wam chodzilo. jest jednak tylko 15 i kosztuje 8funtów(7.99). jesli ktos chce, moge wyslac. sobie kupilam,bo mi sie iwostin konczyl,a na zime dobra i 15.
Na KWC jest taki:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...SPF-50-UVA.htm

Ma sporo gwiazdek, ale oczywiście u nas kupic nie można...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 12:17   #4525
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam ,

powiedzcie mi ile czasu od otwarcia maski cos1 on nadajae sie do uzytku ???? moja stoi w lodowie od kwietnia zaszlego roku i wyglada tak samo jak w dniu otwarcia , nie wiem czy to jeszcze uzyc mozna ???? krem mam tez od tego czasu , twarz nim smaruje i jest ok , dziala w kazdym razie szkoda mi tej maski wyrzucic i ostatnio kusi mnie by ja na twarz smarnac i sprawdzic czy dziala nadal ale stracha mam ...
chyba ktoras kiedys pisala ,ze pol roku maska ma waznosc od otwarcia ???dobrze pamietam ?

co sadzicie ? wywalic ?
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 12:51   #4526
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...SPF-50-UVA.htm

Ma sporo gwiazdek, ale oczywiście u nas kupic nie można...[/QUOTE]


Beatko,tak, to ten dokladnie kupilam,ale jak na razie byla tylko 15. moze beda jeszcze 50. chyba,ze ktos chce ta 15. wg mnie tani jak na Anglie,jesli sie nie przelicza na zlotowki,a jak dla Was to srednio,bo wyjdzie ponad 30zl,a to takie male jest. pisza niby,ze 50ml,ale takie malutkie sie wydaje
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 13:00   #4527
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam ,

powiedzcie mi ile czasu od otwarcia maski cos1 on nadajae sie do uzytku ???? moja stoi w lodowie od kwietnia zaszlego roku i wyglada tak samo jak w dniu otwarcia , nie wiem czy to jeszcze uzyc mozna ???? krem mam tez od tego czasu , twarz nim smaruje i jest ok , dziala w kazdym razie szkoda mi tej maski wyrzucic i ostatnio kusi mnie by ja na twarz smarnac i sprawdzic czy dziala nadal ale stracha mam ...
chyba ktoras kiedys pisala ,ze pol roku maska ma waznosc od otwarcia ???dobrze pamietam ?

co sadzicie ? wywalic ?
Skoro prawidłowo przechowujesz i nie minął termin ważności, to chyba szkoda wyrzucać? Chociaż to twarz jednak
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 15:11   #4528
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lari jezu patyczkiem kochana jestes..przeciez Ci palca nie urwie hi hi...przynajmniej ja mam wszystkie Imiro moze troche malo to 15 Beti ten krem pod filtr ale jesli Cafe nic nie stosuje to lepsze to-niz nic...Słuchajcie zaczynam sie przygotowywac do pigma a wiedzac z autopsji ze trzeba pozniej mega nawilzac zakupilam Pharmaceris T, Octopirox (Kojący krem do twarzy) i jeszcze zastanawiam sie nad tym rewelacyjne recenzje ma A-Derma, Epitheliale (Krem regenerujący) ..Cati a tak swoja droga mam do kapieli Stiefel, Oilatum, Emulsja do kąpieli...bejbusiowate uczucie i skóra pampersiaka Lapi nie wyrzucaj no cos Ty szkoda..ale teraz nie maziaj tym..albo pigma albo cosmelan bo musi byc 2 tyg przerwy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 15:46   #4529
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość


Beatko,tak, to ten dokladnie kupilam,ale jak na razie byla tylko 15. moze beda jeszcze 50. chyba,ze ktos chce ta 15. wg mnie tani jak na Anglie,jesli sie nie przelicza na zlotowki,a jak dla Was to srednio,bo wyjdzie ponad 30zl,a to takie male jest. pisza niby,ze 50ml,ale takie malutkie sie wydaje
Właśnie chyba w którejs recenzji przeczytałam, że ta spf 50 jest w Anglii nie do dostania i znika ze sklepów błyskawicznie. Może uznają, że teraz jeszcze sezon nie jest...Gdybyś znalazła wyższy niz 15, chetnie kupię, ma niezłe oceny, a ja szukam czegoś nowego. Jakoś przeżyję ten przelicznik

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Słuchajcie zaczynam sie przygotowywac do pigma a wiedzac z autopsji ze trzeba pozniej mega nawilzac zakupilam Pharmaceris T, Octopirox (Kojący krem do twarzy) i jeszcze zastanawiam sie nad tym rewelacyjne recenzje ma A-Derma, Epitheliale (Krem regenerujący) ..Cati a tak swoja droga mam do kapieli Stiefel, Oilatum, Emulsja do kąpieli...bejbusiowate uczucie i skóra pampersiaka Lapi nie wyrzucaj no cos Ty szkoda..ale teraz nie maziaj tym..albo pigma albo cosmelan bo musi byc 2 tyg przerwy
O matko, Miszelka, masz specjalny pokój na kosmetyki?!? Bo co chwilę donosisz o kolejnych zakupach Z nawilżaczy jest bardzo dobra jeszcze maseczka la roche posay, taka w saszetkach. Gdyby Eris Ci nie starczyło.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 15:56   #4530
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72

Lapi nie wyrzucaj no cos Ty szkoda..ale teraz nie maziaj tym..albo pigma albo cosmelan bo musi byc 2 tyg przerwy
......................

no to pigmanorm bedzie musial poczekac
zanim sie zgadalysmy juz cos 2 uzywalam , takze do konca zuzyje i potem po przerwie pigmanorm zaczne ....

tak mnie kusi ta maske cos1 wrzucic na gebuche poki jeszcze i cosmelan2 mam ....jeju juz sama nie wiem , teraz mnie kusi a potem klac bede jak mi skora 2 mies znow schodzic bedzie i ten burak , no nie umiem zdecydowac ....

piekna chce byc

ps. taaaak ta maseczka z LRP jest swietna , potwierdzam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.