Chart - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 13:53   #1
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574

Chart


Witam

Czy ktoras z Was posiada u siebie psa charta i moze sie podzielic doswiadczeniem w wychowaniu takiej rasy?

Interesują mnie dokladniej charty borzoje
Dziekuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:46   #2
XXX870214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Charcik włoski - poszukuję hodowli

Witam serdecznie, otóż od jakiegoś czasu jestem zakochana w charcikach włoskich i pragnę go ponad wszystko Jest jednak problem. W Polsce charciki włoskie uznawane są tylko o jednolitym umaszczeniu, ewentualnie z białym krawacikiem, lub znaczeniami na nóżkach. A mnie się podobają takie łaciate, jakie są hodowane w UK czy w USA, wg mnie są po prostu piękniejsze z białymi skarpetami i łatkami wokół głowy. Czy któraś z Was, drogie wizażanki spotkała się z takim łaciatym charcikiem w Polsce? Lub te, które mieszkają za granicą, czy znacie taką hodowlę i ewentualnie znacie zasady zakupu i przewozu psiaka do Polski? Piesek nie musi być z rodowodem, może być w typie rasy, bo w PL i tak nie da się wystawiać łaciatego charcika, bardzo proszę o odpowiedź!
XXX870214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:42   #3
Scottilion
Raczkowanie
 
Avatar Scottilion
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 470
Dot.: Charcik włoski - poszukuję hodowli

Wzorzec nieuznający łaciatych charcików, albo tych o zbyt rozległych białych znaczeniach to nie tylko Polska, ale całe FCI. Nawet tu jednak zdarza się, że rodzi się w rodowodowym miocie charcik ze zbyt dużą ilością bieli. Na charcim forum jest taka suczka i nawet była na wystawie
Myślę, że najlepiej będzie, jeśli porozmawiasz z miłośnikami charcików. Zachęcam do rejestracji na forum miłośników chartów swiatchartow.net
Scottilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.